Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Láska

  « Novější příspěvky
  wendy1127 v něm napsala:

  ahoj hledám nákýho kluka 9+na chození přes alíka p.s.pište fešáci10101010101010101010101019191919191924242424

  certiskoo v něm napsala:

  poraďte mi můj kluk se semnou rozešel a nevím co mu mám říct jdu na jeho oslavu 24.7.2011 poraďte co nejdříve.Děkuji pište mi do pošty.Ahoj CERTISKOO teda NATY.

  misik v něm napsala:

  ještě ráda kreslím a někdy čtu knihy o minulosti čili historii.ale jen málo čtu knihy o historii.ráda se oblíkám do nových věcí.

  misik v něm napsala:

  něco o mně.docela ráda čtu.miluju hudbu.Mám ráda pořádný diskotéky.popis mně.mám krátké blond vlasy.nejsem malá,ale nejsem zas úplně obrovská.chodim ráda do kina na hororové filmy,ale někdy chodim na komedie.Občas i na nějakej normální film.mám ráda pizzu a colu.ráda chodim do bazénu.ne abych se tam šla koupat to ne ale na pořádný tobogány.Někdy si třeba zaplavu nebo udělám par stojek a kotoulů. takže kdo by měl o mě zájem odepište101010

  misik v něm napsala:

  ahoj kluci.je mi 10 a jsem z prahy prosím odepište10

  pečené v něm napsala:

  ahojte. sexy kluci odepište10

  tedouš719 v něm napsala:

  ahoj hledám kluka od 11 do 13
  odepište 10

  Kocourek24 v něm napsal:

  Ahojky,hledám holku přes PC 11-13,která se zajímá o zvířata poslouchá starýho něco třebááá.....My dva a čas,jsme písničkáří toulaví,My dva a čas.......a má ráda pizzu a colu pisněte do pošty1016

  andulinprdulin v něm napsal:

  Ahoj hledám kluka z brna dik moc

  vlaky v něm napsala:

  Ahojte, dívky. Já bych vám ráda poradila všem. Podle Alíka si lásku nenajdete, jelikož nevíte jak vipadá a ani netušíte jaký je v sobě. Napíše vám třeba jsem krásný a přátelský ale nikdy to tak není. Poradím vám jak na kluka a jak ho získatt. Ve škole jsem našla pěknýho kluka. Já netušila že se mu líbím, on netušil že se líbí mě. Často jsme se viděli na chodbě a usmáli jsme se na sebe. Potom jsme se přidali na facebooku za přátelé, tam jsme si začali psát. Potom když jsem ho viděla ve škole, řekla jsem mu, Ahoj. On mi odpověděl, a protože jsem měla plné ruce, zeptal se mě zda nechci pomoci. Já nevím jací jste vy, ale ve škole si kluka najdete nejlépe. Teď už si povídáme i osobně a někdy si dáme pusu. Chodíme spolu ven, a píšeme si SMS přes mobil. Přes alíka si nikoho nehledejte, nevíte zda to není nějaký pedofil. Skuste si všimnout ve škole nějakého hezkého kluka. 2525101010101010101010101010101010101010

  narunka123 v něm napsal:

  Holky a kluci,
  Prosím, přečtěte si následující zprávu:
  Celou dobu si tu píšete inzeráty, že někoho hledáte. To jste už klesli na takovou nízkou úroveň, že hledáte někoho na internetu.A to jste klesli na ještě nižší úroveň, když lásku hledáte přes dětský portál? No tak, je pro vás těžké vyrazit ven, do parku, do kina, do restaurace, do obchodu atd..
  Stačí jen ubrat na lenosti a nabrat na odvaze, toť vše.

  Anet12345 v něm napsala:

  Vy asi nechápete jak je to nebezpečné!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  Nikdy nevíte kdo vám píše nebo vy jemu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  máča v něm napsala:

  Ahoj prosím mohli byste někdo skusit naši webowku???Moc děkujeme 1677
  http://maliindianiweb.webnode.​cz/


  A kdyby jste tam hodili nějakej komentík tak to bude super :)252525

  janadostalkova v něm napsala:

  Ahoj Všichni Hledam Kluka Kterí Bil Volnej A Chodili Bismne Spolu jeto Hrozni Kdiš Nemá Kluk žadnou Holku Tak Mi Odepištemi101010

  michaelhors9 v něm napsal:

  proč všichni chcete holku nebo kluka22hm
  2

  jolanka v něm napsala:

  ahoj mám 2 kluky a nevým k terej je no jak to říct
  tak já je popíšu a pomůžetemi jo2222222222

  makisekk v něm napsala:

  mildik jsi normalka....na s10x

  BORŮVKA01 v něm napsal:

  AHOJ,JA VIM ZE JSEM VAM UZ PSALA ALE ABYCH VAM NEMUSELA RIKAT ZE JSEM HOLKA A TAKOVI ZBYTECNOSTI TAK JSEM SE ROZHOD ZE SI MUZETE VZIT MUJ EMAIL A PODIVAT SE JAK VIPADAM ALE RENUVAM TOTO:
  Mam rada fialovou,modrou,cervenou a cernou barvu nejsem EMO!!!!!!!!!
  EMAIL JE:boruvka03@seznam.cz malim ale bylo mi 8let tak se nedifte!!!

  Konanda9 v něm napsala:

  Ahoj jmenususe nikola je mi 11 let hledam kluka okolo10-1310101010

  Salamandrice v něm napsal:

  zdarec.... hledám něakýho fajn kluka 13+ a pokud možno tak aby poslouchal metal, rock ... 111111

  dračice-vrr v něm napsal:

  Čááu, nějákýho fajne klučinu 13+ na pokec.....a pak možná i něco víc, vrr..11

  mildik v něm napsal:

  ahoj hledam holku na s10x  10+

  Astrid-Julia-Rawens v něm napsal:

  Nějak mne napadlo, co si vlastně myslíte že s láskou dostanete?
  Já se zamilovala, většina holek to má nejspíše stejné. Pokaždé když vidí kluka svých snů tak jí žaludek dělá kotrmelce a je nervózní a nesvá. Plácá hlouposti a neví jak ukázat své kvality, například to že je vtipná a zábavná.
  Láska mi dala jenom chvilkové potěšení, protože jsme se museli brzo rozloučit.
  Dává málo, příliš bere. No ne? (Ale stojí to za tu bolest :) )25

  Vajinecka27 v něm napsal:

  Ráda poradím každymu kdo má trable s láskou hodně sem si toho prožila a budu každymu k dispozici kdykoliv.. :))

  Maruška02 v něm napsala:

  já bych si lásku vživotě moc přála,ale moc mi to nejde do sebe

  criss_angel v něm napsal:

  nenajdete vůbec 3

  hogreta v něm napsala:

  máča: a copak máš za problém? :-O

  simca112 v něm napsala:

  Tady lásku nenajdete...

  máča v něm napsala:

  ahojky 2727 prosím neporadil byste mi někdo ohledně lásky???Mám celkem velkej problém a do poradny jsem psala ale nepochopila jsem odpověď...Prosím o pomoc!!!!!!!Prosíííííííííííííííííííííímmmmmmmmmmm27272727272727272727272727272727272727272727272727!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  Veeruunka v něm napsal:

  Reakce na Ladik120:

  Čau já bych si taky s někým ráda psala mě je 12...........jestli si chceš psát tak napiš zatím 10

  Statistika…

  Nástěnka:

  Vznikla:
  24. prosince 2005 v 0:00
  Založil:
  Lucííínka
  Obsahuje:
  ~ 11 tisíc příspěvků
  Moderátor:
  Lucííínka
  (kulisák)