Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  LGBT

  Nový příspěvek:

  Přispívat mohou jen přihlášení uživatelé.

  Pokud máš účet, přihlas se, pokud ne, můžeš si účet založit.

  Prodleva měsíc.
  Příspěvek z 6. května v 7:16.
  MedvidekBonnie v něm napsal:

  YakariSioux: Na to ti můžu odpovědět jako nebinární čolek. :D V životě jsem potkal dost nebinárních lidí a každý si vybíral svůj rod podle sebe. Potkal jsem lidi, co o sobě mluvili v mužském, středním, ženském a množném rodě. Já třeba používám mužský a střední, ale je prostě výhodnější používat mužský, protože mi to prostě více vyhovuje. :DD Takže to je prostě na tom člověku, co si zvolí. S tím, jak říkáš, že to je divné. Je to o zvyku, když takový člověk je v tvém okolí delší dobu, zvykneš si.

  Snad ti má odpověď alespoň trochu pomohla. :DD

  Příspěvek z 5. května ve 12:10.
  YakariSioux v něm napsal:

  Já se k LGBT nehlásím a ne kvůli tomu, že bych to považoval za nenormální, i když nepřirozené to asi je. Mně by spíš zajímal rod pro neurčité pohlaví. Jak se bude dělat v češtině, to nevím, tam se používá mužský rod, i když by se hodilo používat střední rod. V angličtině, pokud dobře vím, používají pro neurčitý rod množné číslo. Což by v češtině asi nešlo, když je to jenom jeden. A znělo by to docela divně. Jak divně by zněl střední rod, to přesně nevím, ale můžeme si to třeba zkusit.

  Prodleva 9 dní.
  Příspěvek z 26. dubna v 19:21.
  taninkasarinka v něm napsal:

  Noelle159
  Já to chápu, jak to myslíš. Jen jsem si nebyla jistá tou rodinou, když jsi to prvně popsala. @)->-

  smejky225
  předsudky jsou větší hřích :-D

  Příspěvek z 26. dubna v 17:41.
  smejky225 v něm napsal:

  Je to hřích!

  Příspěvek z 26. dubna v 11:46, upravený po 3 minutách.
  Noelle159 v něm napsala:

  taninkasarinka: mě by to třeba bylo úplně jedno jakou mají orientaci a ani bych se nezamýšlela jestli jim to mám věřit nebo ne :-D Ať si najde každý koho má rád. Pokud teda souhlasí oba v tom páru a mohou už souhlasiti sami za sebe :-)

  Tohle je maličko složitější. Mně by taky nevadila orientace někoho jiného, jen se jeho orientace nesmí týkat i mě. Můžu ti tu danou situaci napsat do pošty, jestli máš zájem. Pak bys mě možná lépe pochopila. ;-)

  nemáš ráda ty rodiny obecně, protože se chovají špatně a k tomu ti vadí to že nemají ani rádi lgbt nebo ti vadí ta rodina jen kvůli toho že nemají rádi lgbt? U nás třeba jsou polovina křesťani (nebo katolíci už si nejsem jistá) a jako lidi jsou úplně supr. Jsou hodní, rádi pomůžou, nepomlouvají atd jen mají omezený názor na lgbt protože pro ně je to cizí věc. Kdyby s někým mluvili a on jim řekl že je gay tak by byli strašně zmatení a ptali by se ho proč, protože by to nepochopili (stejně jako se moje babička ráda ptala jak to že letadla lítají když jsou tak těžká a nikdy jsme jí to nedokázali vysvětlit) a maximálně by se jim povedlo toho člověka omylem urazit svou slovní neobratností:->

  No, každý si o LGBT a lidech s jinou orientací může myslet co chce. To co mi vadí je, když se k nim kvůli tomu chovají špatně. Že jsou netolerantní. To stejný mi ale vadí na lidech z LGBT, co třeba za každou cenu cpou všem okolo jakou orientaci a jaký gender mají. Tím nemyslím, že ti řeknou, že mají třeba homosexuální vztah. Budiž. Spíš, že to, že jsou jiné orientace a je to vše čím jsou, a snaží se ti tím dokázat, že jsou něco víc. To mi vadí. Já osobně znám rodinu, co manipuluje s vlastním dítětem, protože být sám sebou je podle nich špatný.

  Pak je tu ale ta druhá možnost že ta rodina je prohnilá plná zlých zapšklých lidí kteří nemají zájem ani o konverzaci či si přidat nějaké nové informace do paměti protože slepě odsuzují kohokoliv kdo je jiný a budou to prosazovat i přes svoji mrtvolu.

  No, k tomu jsem se asi už vyjádřila. Snad ti to takhle stačí :-)

  Příspěvek z 26. dubna v 11:28.
  taninkasarinka v něm napsal:

  Noelle159

  mě by to třeba bylo úplně jedno jakou mají orientaci a ani bych se nezamýšlela jestli jim to mám věřit nebo ne :-D Ať si najde každý koho má rád. Pokud teda souhlasí oba v tom páru a mohou už souhlasiti sami za sebe :-)

  Taky nemám ráda rodiny, co odmítají LGBT
  nemáš ráda ty rodiny obecně, protože se chovají špatně a k tomu ti vadí to že nemají ani rádi lgbt nebo ti vadí ta rodina jen kvůli toho že nemají rádi lgbt?
  U nás třeba jsou polovina křesťani (nebo katolíci už si nejsem jistá) a jako lidi jsou úplně supr. Jsou hodní, rádi pomůžou, nepomlouvají atd jen mají omezený názor na lgbt protože pro ně je to cizí věc. Kdyby s někým mluvili a on jim řekl že je gay tak by byli strašně zmatení a ptali by se ho proč, protože by to nepochopili (stejně jako se moje babička ráda ptala jak to že letadla lítají když jsou tak těžká a nikdy jsme jí to nedokázali vysvětlit) a maximálně by se jim povedlo toho člověka omylem urazit svou slovní neobratností :->

  Pak je tu ale ta druhá možnost že ta rodina je prohnilá plná zlých zapšklých lidí kteří nemají zájem ani o konverzaci či si přidat nějaké nové informace do paměti protože slepě odsuzují kohokoliv kdo je jiný a budou to prosazovat i přes svoji mrtvolu.

  Příspěvek z 26. dubna v 9:13, upravený po 19 minutách.
  Noelle159 v něm napsala:

  Alpina: Taky nemám ráda rodiny, co odmítají LGBT. V blízké rodině mám „bohužel“ dva takové lidi. Ten první mi to řekl před pár dny a mě to ani nepřekvapuje. Její chování by tomu odpovídalo. Navíc nemít v 18 žádné zkušenosti se vztahy a hlavně o ně nemít ani zájem.. U druhé osoby v tom ale vidím problém, proto to „bohužel“ na začátku. Tady by mě zajímal názor ostatních. Klidně i mladších, kteří se vztahy nemají zkušenosti. Co když by vám někdo blízký lhal o své orientaci po celou dobu co ho znáte? Věřili by jste mu pak, že vám nelže i o tom? Pokud byste mu věřili, dejte ok, pokud byste mu nevěřili, dejte 8-o. Díky. Potřebuju znát názor i lidí, kteří daného člověka neznají.

  Prodleva 13 dní.
  Příspěvek z 12. dubna ve 22:31.
  taninkasarinka v něm napsal:

  Alpina
  Tak to je přesně moje rodina :->
  Já jsem alergická jen na ty z lgbt co svoji osobnost zakládají na tom že jsou gay nebo se urazí za to že nečtu myšlenky a tak neznám jejich pronous a ani nevím že nějakou mají když je vidím poprvé.
  Lidé z lgbt co mají vychování mi nedělají žádný problém i když si myslím že nějakých 71 druhů co můžou být je pěkně hodně ;-D

  Příspěvek z 12. dubna ve 22:16.
  Alpina v něm napsal:

  Pocházím z prostředí kde je LGBT jednoznačně a nemilosrdně odmítáno. Když mi bylo asi deset až třináct, přejímal jsem názor rodičů. Žádné zkušenosti s okolním světem. Ale poznal jsem skvělé lidi z této komunity a pochopil jsem, že vlastně nějaká vlaječka naprosto neovlivňuje kvality člověka.
  Ovšem čas se mění a čím jsem starší, tím více začínám toto smýšlení nechápat. Nejenom nechápat. Začínám být na tyto lidi alergický.
  Nadávání zapšklých chlapů v hospodě řešit nebudu, ty budou vždy na něco nadávat. Problém a velký problém vidím v rodinách, kde rodiče do dětí od mala tlačí názor, že je LGBT je špatné. Takové ty hlášky „Svět plný úchylů“ „Bych svoji dceru seřezala, kdyby si přitáhla domů přítelkyni“ „No to je úplně strašný. Vidíš ty dva kluky za ruku? Chce se mi zvracet“… Těch hlášek je tolik, že je škoda je sem vůbec psát.
  Tohle může ovlivnit dítě opravdu hodně. Vím o čem mluvím. Vyrůstám v tom odmala.
  Myslím, že celkem i právem dostávám vztek, když si představím kolik dětí musí momentálně zbytečně trpět. :-c

  Prodleva 2 měsíce.
  Příspěvek z 6. února v 17:19, upravený vzápětí.
  –MM– v něm napsal:

  Kira1: Když tě začal poučovat o přítomnosti na planetě, měla jsi mu napsat, že jsi momentálně na Zeměkouli a že na jeho planetu cestu ani neplánuješ. :->

  Jinak, jak už jsem tady někde psal, internet je velký a pravděpodobně nikdy se nezmění fakt, že tam někde venku pobíhá a pohoršuje nějaký idiot. Neznamená to, že si zasluhuje pozornost… ;-)

  Příspěvek z 6. února v 16:14, upravený po 3 minutách.
  Kira1 v něm napsala:

  Ahojky,
  zprvu jsem sem ani nechtěla nic psát, ale zkušenost tady mě k tomu donutila. Jsem LGBT a ano, mám ráda jen holky, nejsem bisexuálka.

  Jen jsem dostala zajímavý vzkaz:
  XY : Ahoj, jsi velice krásná holka, rád bych tě poznal i osobně.
  Kira1 : Ahoj, velice mě těší.Ráda popíšu klidně,to mi nedělá problém, jen tedy odemě víc nečekej, nejsem na kluky a ani nejsem bisexuální.
  XY : Ty jsi lesba? Takový lidi by neměli vůbec co dělat na této planetě.
  Kira1: Ano, jsem jen na holky, ale popíšu si klidně i s kluky, nevadí mi to.
  XY: Neměla bys vůbec žít, nejsi pro společnost žádným přínosem! Měj se!!!

  A tak se tedy ptám : to že je někdo LGBT, tak je podle některých lidí odpad společnosti a neměla bych vůbec žít?
  Možná ve svém životě nebudu mít nikdy dítě, ale za to zas studuji zdravotní školu a pokud mi to vše půjde tak dobře jak doposavaď, chtěla bych jít dál a vystudovat doktorku. Proto je teoreticky i možné, že zachráním v budoucnu X životů, než třeba člověk co mi napsal, že nejsem pro společnost žádným přínosem.
  A neřekla bych, že jsem nemocná, jak si někteří myslí o těchto lidech, nemám žádnou duševní poruchu a ani nic jiného, moji jedinou vadou je jen to, že se mi líbí stejné pohlaví .
  Moje rodina se s tím smířila dá se říct a podporují mě jak v životě tak ve studiu a ostatní lidi nějak neřeším. Je to prostě můj život a žiji ho tak jak mi ho sudičky nalajnovali prostě.
  Můžete mě teď odsoudit, odebrat z přátel a nebo já nevím co ještě, ale já se nezměním jen kvůli některým lidem, že se jim to nelíbí. Bohužel.
  To je asi tak vše, co jsem zde chtěla napsat.
  Kira

  Prodleva 13 dní.
  Příspěvek z 24. ledna v 18:40.
  Heďoušek v něm napsal:

  ShabadacaG00D: S jakými body souhlasíš konkrétně? I s těmi, za které se 0mega později omluvila?

  Příspěvek z 23. ledna ve 20:34.
  Bmatej v něm napsal:

  Ale v Tescu majú dobré nivové mriežky! 8-o

  Příspěvek z 23. ledna ve 20:32.
  VelkýBochník v něm napsal:

  Jo... pojďte radši namísto toho do Kauflandu. Maj tam máslo ve slevě8-o

  Příspěvek z 23. ledna v 16:34.
  Johannes v něm napsal:

  Tyhle aféry každého jenom otravují. Já bych všechny ty internety a počítače zakázala. 😌

  Příspěvek z 23. ledna v 9:04.
  Ťapka_2008 v něm napsal:

  Zakazeme existenci lidstva :3

  Příspěvek z 23. ledna v 8:40.
  smejky225 v něm napsal:

  Já bych věděl, jak vyřešit LGBT, zákažeme to stejně jako heterosexuální sňatky a tak dále. Zákažeme prostě vše, pak nebude mít nikdo nic a nebudou nutné dohady!

  Příspěvek z 22. ledna ve 22:25.
  ShabadacaG00D v něm napsal:

  0mega: Nemůžu více souhlasit.

  Příspěvek z 22. ledna ve 21:16.
  –MM– v něm napsal:

  Veryfr: „viděli jste někdy zvíře trpící duševní chorobou, třeba bipolárního psa?
  To, že neumíme psychické choroby zvířat diagnostikovat, vůbec neznamená, že je nemají. Viděl jsem třeba tučňáka, který měl všeho dost… to je celkem slavný komicky morbidní úryvek dokumentu od Wernera Herzoga:

  A pokud někdo řekne, že je to volba, tak si opravdu to zvíře, kterého hlavně zajímá potrava, vybere jakou sexualitu právě chce?
  Někdy ano. Existují prokázané případy, kdy se některé druhy zvířat prokazatelně chovají bisexuálně. Jestli je to volba, nebo vrozené preference, nebo nějaký druh šílenství, to je asi celkem fuk. Kdykoliv, když někdo vytáhne zvířecí metriky do těchto debat, přemýšlím, jestli někdy sní také své děti jako lední medvěd, nebo jestli svému partnerovi jednou ukousne hlavu jako kudlanka. :-D

  Je snad nějaký důvod, proč by sexualita a identita měly fungovat stejně napříč živočišnou říší? Mě žádný nenapadá, tak bych zůstal u hodnocení lidského chování podle lidských měřítek.

  Pokud vím, tak není úplně stoprocentně prokázané, jestli je sexuální orientace vrozená. I kdyby nebyla, tak je to celkem fuk. Otázka je, jestli ji umíme změnit – což nijak nesouvisí s tím, jestli je vrozená. Neumíme. Všechny debaty o vrozenosti, o přírodě, o přirozenosti, o chorobě vs. vlastnosti jsou poněkud marné z obou stran.

  Příspěvek z 22. ledna ve 20:18.
  Veryfr v něm napsala:

  Jen tak pro zajímavost, viděli jste někdy zvíře trpící duševní chorobou, třeba bipolárního psa? Ne?
  Já taky ne.
  Zato homosexualita u zvířat se projevuje docela často. Například u tučňáků, beranů, klidně psů i koček, je prostě běžná.
  Trochu si to protiřečí, ne? :-)

  A pokud někdo řekne, že je to volba, tak si opravdu to zvíře, kterého hlavně zajímá potrava, vybere jakou sexualitu právě chce? Zvolí si, jestli ho víc přitahuje kocour nebo kočka?

  „Homosexualita u zvířat není ničím ojedinělým. Pozorována je kromě beranů také například u psů, šimpanzů bonobo, želv, delfínů či lvů. Na ovčí farmě je tak k vidění situace, kdy je beran připuštěn ke zhruba třicítce ovcí, ale místo družení zvíře pokukuje po ohrádce, kde jsou ostatní berani.“

  Příspěvek z 22. ledna v 19:52, upravený po 5 minutách.
  Ťapka_2008 v něm napsal:

  0mega: jo tak používat jako argument že jsem „emo existence“ (nebo spíše extistence, jak píšeš lol) je inteligentní :DDDD, Každopádně abych neodcházel od tématu „Kdybys takhle chodil do školy, jsi terčem šikany a skončíš s tím.“ až na to že já se vyoutoval už v osmé třídě, a učitelka na základce dokonce používala moje choosen name :D. Terčem šikany jsem sice byl, ale ne kvůli tomuhle lmao. Co tě vede k tomu, vylívat si vztek z domova na ostatních?

  Příspěvek z 22. ledna v 19:09.
  –MM– v něm napsal:

  Držte se prosím tématu. Breptání o jedovatosti a o tom, kdo je kým pohoršen, kdo je na koho ošklivý a kdo nesmí co říkat, budeme považovat za jedovaté my. ;-)

  0mega: „ale to jsou celkem hlavní věci
  Které zjevně druhou stranu o ničem nepřesvědčí. Otázka je, jestli se snažíš někoho o něčem přesvědčit. Já ti třeba zkušebně klidně odkývnu všech těch pět věcí, co psala Dana395… a co s tím dál?

  • OK, tak ti to připadá proti přírodě… stejně jako přežít s větší pravděpodobností dětství, žít do stovky a nenechat se sežrat medvědem. Měli bychom žít hůř, zbídačeněji a v tisíckrát menším počtu v souladu s přírodou? Vozíčky, rovnátka a brýle jsou také proti přírodě.
  • OK, tak je to psychická porucha… a cíl by měl být, aby se lidi s jakoukoliv poruchou, která nepoškozuje životy ostatních, cítili šťastní, ne?
  • OK, tak je to proti bibli (nebo jakékoliv jiné svaté knize)… tak ti lidé jsou asi připraveni na jakýkoliv nadpřirozený trest, kterému věří. Není nutné jim škodit v pozemském životě, hm?
  • OK, tak je to prostě nechutný… pro někoho, lidi mají různý vkus, někdo holky, jiný vdolky, žijeme v kulturně nejpestřejší epoše historie, máme nejsvobodnější možný výběr všeho. Proč by měl něčí názor na nechutnost omezovat ostatní?
  • OK, tak je to manipulace dětí… a jaké vidíš řešení? Žádné z těch předchozích čtyř konstatování pravděpodobně nemá dostatečně argumentační sílu.

  taky chci přidat že mě štvou všude jak se vnucují
  Co to přesně znamená? Že je vídáš ve filmech a v seriálech? Za to snad nějak můžou lidi z té menšiny? Neštve tě také propagování vražd? Kolik vrahů a detektivů musí v televizních produkcích pracovat, že tyhle věci furt vnucují v detektivkách! :-D
  (Také je to vlastně způsob manipulace, lidi pak věří, že svět je mnohem nebezpečnější místo a že většina zločinů je promyšlených, všude samá konspirace.)

  Mně jsi neodpověděla, proč považuješ psychické zdraví za vhodnější terč zostuzování než fyzické zdraví. To by mě docela zajímalo…

  Příspěvek z 22. ledna v 18:59, upravený vzápětí.
  Holka_z_města v něm napsala:

  Taky se omlouvám, jestli něco vyznělo toxicky, nebylo to v úmyslu, nemám moc ráda hádky, ale v tom příspěvku to znělo spíš jako kdybych se hádat chtěla. :-|:-(

  0mega: to s tou gramatikou nebylo myšleno, že to neumíš, já jen, že mě to někdy trošku rve oči, ale to bude nejspíš tím dnešním náročným dnem, tím, že jsem měla špatnej den ve škole. Přeji ti, ať to máš zítra lepší než dneska. :-)

  Docela blbý je, že se mi někdy stane, že mi hrábne a pak to dopadne takhle. ;-D:-|

  Příspěvek z 22. ledna v 18:53, upravený po 5 minutách.
  Dana395 v něm napsala:

  Takže ani ty nemáš žádné reálné názory podpořené fakty, to je škoda. A jen tak pro tvoje info, nikdo nikomu nic nevnucuje. Říká ti snad někdo, že musíš být povinně trans nebo tak něco? Jakože ano, je to téma, které se aktuálně hodně řeší, ale to, že se dělají ty průvody a tak neznamená, že se musíš přidávat. Nikdo tě fakt do ničeho nenutí, úplně by stačil respekt z obou stran.

  edit: špatně jsem přečetla tu zprávu, omlouvám se. (až teď mi došlo, že píšeš „vnucují se“ a ne „vnucují to“) Ale i tak, pokud ti to tak vadí, stačilo by to prostě ignorovat, dokud ti nikdo neubližuje. :-D:-D

  Příspěvek z 22. ledna v 18:49.
  0mega v něm napsala:

  omlouvám se, já mám dneska nervy v tahu, zase scéna doma kvůli blbý známce a navíc se blbě ovládám jsem debil no

  Příspěvek z 22. ledna v 18:48, upravený vzápětí.
  Blender v něm napsala:

  Zase ;-D
  Koukejte na význam slov a na argumenty, jestli je někdo emo existence nebo ne, na tom nezáleží.

  Neútočte ne sebe.

  Jsme lidi, máme odlišné názory, poslechněte si je, neberte to jako útok na svoji osobu, a snažte se je pochopit.
  Je to v pohodě, nic se nestalo, nehroťte to, klídeček prostě. :-3@)->-

  Příspěvek z 22. ledna v 18:32.
  0mega v něm napsala:

  ehmmmm, no nevim jak začít, tak začnu odprvního a půjdu postupně, ale budu celkem toxická, takže s tím počítejte, jestli za to dostanu ban na alíka, tak je mi to totálně ukradený, takže nemám co ztratit.

  ťapka_2008 : raději nebudu komentovat, že jsi nějáká emo extistence, takže když toto pomineme. s těma furry jsem to uvedla jako příklad, ale všichni jste si to vzali do pusy a omýváte to stále do kola, takže tak no.
  s tím trans operací jsem to zpackala já pardon, ale prostě chci tím říct, že se děti nechají ovlivnit názory jiných, a občas ti „jiní“ mohou být velmi radikální a to není nic dobrého. fajn dělej si co chceš klidně buď uwu holka mě je to ukradený, jen říkám, že kdyby jsi takhle chodil do školy tak jsi terčem šikany což, může způsobit buď za a) skončíš s tím b) staneš se radikálním a začneš tomu extrémě věřit. nevim jak se chceš ale klidně za mě.

  martinka123 díky že jsi na mojí straně, ale radči v tom nech mě jestli chceš mít na alíkovi ještě kamarády, ale děkuju $>.

  Holka_Z_Města :Nechci tím říct, že jsem neomylná, ale měla bys umět psát čárky ve větách 💀💀, bro píšu to na počítači,a jsem líná psát velké písmena, když je to moje kniha nebo slohovka, tak klidně. ale proč bych do nástěnky psala velkýma písmenama na začátku věty akorát jsi ze sebe udělala 🤡🤓navíc myslíš že v 14 neumím psát čárky LMAO, navíc grmaatikou se tu většina neřídí ale mě za to sdisuješ protože nemáme stejné názory, no a protože ty jsi na mě toxic tak já budu taky.no nebudu se vyjadřovat k tomu radči.Hele s tou kamarádkou taková svině nejsem že bych se s ní nechtěla já bavit, ale já tomto nerozhoduju a jednou se mi to stalo. nerozešli jsme se ve zlém, ale byl na mě nátlak přes rodinu a přátele kteří mě začali šikanovat a já to přestala zvládat tak se naše cesty rozešli.hele mohla bys zavřít svoji pusinku a přečíst si to znovu co jsem vlastně psala protože jsi to vůbec nepochopila. btw prosimtě ty jsi nikdy nebyla na záchodě pro oboje pohlaví co? no je mi tě líto že ses v životě nedotkla trávy nejspíš.btw vypadám že jsem rasista?a to s tou furry komunitou si přečti nahoře ve zprávě. děkuji 😂 btw ok nebudu říkat ježiši, ale je to normální slovo co používají ve městě všichni.

  Papoušek_nfnf já vim že to není stejný :-|, no idk kolik pedofilu se stroji za furry ale podle mě nějáké procento bude 8-o

  Lékařský díky že jsi to jediný pochopil

  Dana395 chápu tě ale to jsou celkem hlavní věci, taky chci přidat že mě štvou všude jak se vnucují. ale každý je jiný

  Příspěvek z 22. ledna v 18:18.
  Papoušek_Nfnf v něm napsal:

  Já se bojím zeptat se své mámy jestli podporuje LGBTQ :-D

  Příspěvek z 22. ledna v 18:17.
  Dana395 v něm napsala:

  Často mívám chuť zeptat se mamky proč je proti LGBT, ale nejspíš by mi jenom řekla ať ji neprudím nebo něco takovýho ;-D

  Příspěvek z 22. ledna v 18:11, upravený vzápětí.
  Papoušek_Nfnf v něm napsal:

  Dana395: Bohužel (asi) nenajdeš nějakého homofoba, který by řekl nějaký reálný validní názor... Mám nějaké kamarády, kteří jsou homofobové a bohužel, každý homofob mi řekl, že LGBTQ je psychická porucha/je to nechutné a další blbiny...

  Když já jsem řekla svůj názor, spousta lidí mi řekli „Máš vymytý mozek, není to pravda, kdes to vzala?“ ( psali mi to v angličtině, ale já jsem to pro vás přeložila).

  Statistika…

  Nástěnka:

  Vznikla:
  26. června 2017 ve 21:12
  Založila:
  becherkovka
  Obsahuje:
  ~ 400 příspěvků
  Neaktivní moderátorka:
  becherkovka
  (zatoulaná kulisačka)

  Související: