Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  LGBT

  « Novější příspěvky
  Příspěvek z 31. července ve 13:23.
  LillMissAlex v něm napsal:

  Ak má muž vzťah zo ženou, ktorú miluje a potom si uvedomí, že ho ženy už nepriťahujú a chce mužov, tak je čo? Bihomosexuál? 🤔 myslím, že pri bisexualite je to trvalé, nie že sa 1x páči iné pohlavie a potom už nie

  Příspěvek z 31. července v 11:41.
  UndiLoveMe69 v něm napsala:

  Matisek - jakože... My pro to v češtině nemáme termíny, ale ve světě se rozlišuje sex (tedy pohlaví biologické - žena, muž a intersex - tedy lidé, co se narodili jako něco mezi/obojí) a gender (což je pohlaví/genderová identita).

  Plus jak říkám - ono to hodně záleží na interpretaci každého z nás. A někdo opravdu jde do těch miniaturních škatulek a musí pojmenovávat všechno. A někdo si vystačí s bisexualitou a pansexualitou.

  Příspěvek z 31. července v 10:40.
  Matisek v něm napsal:

  Nejsem odborník, ale proč by bisexualita měla označovat přitažlivost k více než dvěma pohlavím (přestože si myslím, že jsou jenom dvě), když bi skutečně znamená dvojí (jak už tu bylo napsáno)?

  Ještěže takové složité pojmy jsou jenom pro sexuální orientaci. Nerad bych musel v restauraci vysvětlovat, že jsem bigustový a pak bych se musel hádat s několika lidmi, jestli to není proti přírodě a morálce. :-D

  Příspěvek z 31. července v 10:30.
  UndiLoveMe69 v něm napsala:

  Jakože... Já jsem četla, že bisexualita může být přitažlivosti ke dvěma či více pohlavím... Zatímco pansexualita je přitažlivost NEZÁVISLE na pohlaví. Takže někdo se považuje za bisexuála, když se mu líbí jen holky a kluci... Ale znám jednu holku, která chodí s trans osobou, ale bere se za bisexuálku. Někdo to ale bere jako pansexualitu.

  LittleMissAlex - jakože mohli bychom začít zabíhat mezi pojmy jako "homoflexible" nebo "heteroflexible" nebo "polysexual" atd... Ale to jsou strašně specifické orientace, takže myslím, že se můžeme držet základnějších.

  Příspěvek z 31. července v 10:27.
  Matěj001 v něm napsal:

  To nereknu mozna ti to napisu do posty

  Příspěvek z 31. července v 9:38.
  YuQi v něm napsala:

  Matěj001: Ty jsi opravdu holka? 8-o Proč máš na vizitce napsáno, ze jsi kluk? A taky máš klučičí jméno? 8-o

  A já jsem taky bisexuálka :-D

  Příspěvek z 31. července v 8:53.
  Morell v něm napsal:

  Mě nikdy nikdo přednášku nedělal, ono když se s lidmi člověk o sexu baví, většina se stáhne daleko dříve než já a na to, jestli „to dělám“ už ani nedojde, takže moji asexualitu nikdo nikdy neřešil. 8-D

  Příspěvek z 31. července v 7:51.
  Sušenka333 v něm napsala:

  Já jsem Sušenkosexuál xD

  Příspěvek z 31. července v 5:28.
  lidara v něm napsala:

  UndiLoveMe69 nepopsala jsi náhodou pansexualitu? Bi znamená dva nebo oba, tedy muž a žena. Pan je od slova všechno (a nikoliv pánvičky =D). Co jsem si povídala s jednou pansexuálkou, tak o sobě říkala, že nevnímá muž, žena, transsexuál, ..., ale pouze člověk.
  Zatímco bisexualita je opravdu od slova dva. Upřímně dovedla bych mít ráda i transku, pokud bych nějakou znala, ale intimní aktivity prostě nee.

  LillMissAlex promiň, ale právě teď si myslím, že kecáš hovadiny. Jasně že můžeš být stejně na holky jako na kluky, to ti neberu, naopak tomu věřím. Ale proč tvrdíš, že bisexualita není, když je člověk víc na jedno, než na druhé? Minimálně podle tohohle zdroje se za bisexuála může označit každý, koho přitahuje obojí, ale jedno z pohlaví jej přitahuje víc.
  Ale když už jsme u toho, kam bya tedy zařadila člověka, který není přesně 50/50, ale není ani hetero, ani gay? ._.
  Hele, sexualita je od slova sex. Co ty na to? Řekla bych, že člověk může být třeba bisexuál a zároveň heteroromantik. Nebo biromantik a zároveň homosexuál. Nicméně tak do hloubky jsem to nezkoumala a moc o tomhle 'kombinování' nevím.
  Souhlasím, že se za bisexualitu lidé i skrývají, nicméně to už je takový docela tenký led.

  Příspěvek z 30. července ve 23:18, upravený po 7 minutách.
  LillMissAlex v něm napsal:

  V puberte hormóny robia svoje, takže je ťažké určiť orientáciu ;) a za ďalšie, niekedy je to len sexuálna príťažlivosť a osoba by s rovnakým pohlavím vzťah nemohla mať. To nie je bisexualita.

  A za bisexualitu sa ľudia aj skrývaju. Homosexuál, ktorý sa bojí alebo heterosexuál, ktorý chce byť zaujímavý.

  Příspěvek z 30. července ve 23:06.
  Matěj001 v něm napsal:

  Jsem bisexuál protože jsem holka a přitahují mě holky a kluci a s jednou holkou jsem se i líbala

  Příspěvek z 30. července ve 23:06, upravený po 2 minutách.
  Qietro v něm napsal:

  To není pravda. Každý bisexuál to nemá stejně. Nechápu, kde bereš tu jistotu tvrdit nějaké závěry, kdo je a není bisexuál. To si snad určí každý sám. Nejsi tu od toho, abys někomu na základě svých domněnek říkala jestli má takovou nebo makovou orientaci. Pokud se někomu líbí i druhé pohlaví, tak nemůže být jen hetero nebo homo. Končím tuto nesmyslnou debatu. Nechci se hádat o nesmyslech.

  Příspěvek z 30. července ve 23:05, upravený vzápětí.
  LillMissAlex v něm napsal:

  Takže nie si bisexuál 🤷‍♀️ za 1. To, že sa ti raz v živote páčilo rovnaké pohlavie hneď neznamená bisexualitu, za 2. Nie každý je hneď bisexuál, môže byť aj pansexuál a za 3. Orientácia sa nedá určiť v puberte, pretože hormóny s ľuďmi robia veci. Možno o 10 rokov sa ti to nebude páčiť a čo, zrazu nebudeš bisexuál?

  Příspěvek z 30. července ve 23:04.
  Matěj001 v něm napsal:

  Ja to mám asi takhle: 30% kluci - 70% holky$>

  Příspěvek z 30. července ve 23:02, upravený vzápětí.
  LillMissAlex v něm napsal:

  Ja som bisexuál, takže nehovor, že o tom nič neviem. Niekto mi povie, že musím mať radšej jedno pohlavie a druhé len trochu. To je hlúposť. Bisexuál je človek, ktorý má rád obe. V percentách sa to nevyjadruje, pretože by to znamenalo, že ten človek nie je bisexuál. Skutočných bisexuálov je málo, ale tých, ktorí si vyberajú je veľa. To je ten rozdiel. Ak mi niekto povie, že by radšej mužov alebo ženy, tak nie je bisexuál.

  A dnes je trend povedať, že je niekto bi, preto je tak málo skutočných 😉

  Příspěvek z 30. července ve 22:57.
  Qietro v něm napsal:

  To se nedá. To jsou prázdné řeči někoho, kdo to nezažil na vlastní kůži a těžko může vědět, jaké to přesně je. Preferuji obojí. To, že se ti líbí jedno pohlaví o trochu víc, na to nemá vliv. Některé věci člověk musí zažít, aby to pochopil. Vše není jen o tom řídít se příručkami, co jsou na internetu.

  Příspěvek z 30. července ve 22:53, upravený po 3 minutách.
  LillMissAlex v něm napsal:

  Lenže v tom prípade sa dá spochybniť, či je osoba naozaj bisexuál ^^ najľahšia otázka je "Čo preferuješ? Mužov alebo ženy?" bisexuál nepreferuje. Preto je len málo skutočných a pravých bisexuálov.

  Příspěvek z 30. července ve 22:52, upravený vzápětí.
  Qietro v něm napsal:

  Nikdy to není přesně 50 na 50. U sebe bych to odhadl na 60% přitažlivosti ve prospěch holek a 40% ve prospěch kluků.

  Jinak co se týče kamarádění, tak si taky trochu víc rozumím s holkama. Jsou takové citlivější a obvykle i empatičtější než kluci, kteří jsou obecně takoví víc chladní, ale jsou samozřejmě i výjimky.

  Příspěvek z 30. července ve 22:28, upravený vzápětí.
  LillMissAlex v něm napsal:

  Bisexuál je človek, ktorého nepriťahuje jedno pohlavie viac než druhé, ale obe rovnako ^^ čiže väčšina bisexuálov nie sú skutoční.

  Wikipédia hovorí: Bisexualita alebo bisexuálnosť (bi = dvojitý, sexus = pohlavie) je typ sexuálnej orientácie jedinca (nazývaného bisexuál) k jedincom oboch pohlaví v približne rovnakej miere. Pojem označuje nevyhranenú pohlavnú orientáciu medzi homosexualitou a heterosexualitou. Oficiálne sa počet bisexuálne orientovaných ľudí odhaduje na 10 %.

  Příspěvek z 30. července ve 22:18.
  Matěj001 v něm napsal:

  Mě přitahují obě ale holky víc...mnohem vic

  Příspěvek z 30. července ve 22:12.
  UndiLoveMe69 v něm napsala:

  Když je člověk bisexuál, tak se mu můžou líbit holky, kluci ale třeba i některé trans osoby nebo non-binary lidi. Přičemž někdo může být bi ale přitahuje ho jedno pohlaví víc a tak :-3

  Příspěvek z 30. července ve 22:07.
  Matěj001 v něm napsal:

  A ako?

  Příspěvek z 30. července ve 22:06.
  LillMissAlex v něm napsal:

  To sa tak neberie

  Příspěvek z 30. července ve 22:04.
  Matěj001 v něm napsal:

  Takže obojí??? Homo i Hetero?

  Příspěvek z 30. července ve 22:00.
  UndiLoveMe69 v něm napsala:

  Já jsem pouze bisexuálka ;-D

  Příspěvek z 30. července ve 21:34, upravený vzápětí.
  Matěj001 v něm napsal:

  Je tu nějaká lesba?

  Příspěvek z 30. července ve 21:32.
  LillMissAlex v něm napsal:

  Ahoj :)

  Příspěvek z 30. července ve 21:30.
  Matěj001 v něm napsal:

  Ahoj...:-(

  Příspěvek z 30. července v 18:58.
  UndiLoveMe69 v něm napsala:

  Myslela jsem to tak, že si přijdu nejlépe když používám tohle nejnovější označení - protože někteří lidé intersexuálům nadávají a uráží je jako „hermafrodity“ atd. A asexuálové dost často dostanou přednášku o tom, že jsou „divní“ a že „pořádné milování by je vrátilo do normálu“. Takže mi přijde fajn to tam zahrnout, aby tihle lidé viděli, že je podporuju a že s nimi není nic špatně. :-3

  Příspěvek z 30. července v 18:09, upravený vzápětí.
  LillMissAlex v něm napsal:

  Morell, nepochopil si to, ale nevadí :) A tiež si vytrhol vetu z kontextu, ani to tam tak nie je napísané.

  Kdo si nástěnku oblíbil?

  Nástěnka:

  Vznikla:
  26. června 2017 ve 21:12
  Založila:
  becherkovka
  Obsahuje:
  ~ 250 příspěvků

  Související dotaz: