Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  LGBT

  « Novější příspěvky
  Příspěvek z 28. července v 10:07.
  UndiLoveMe69 v něm napsala:

  Ne podle mě jsou špatní lidé kteří přijdou s tím že potřebujeme straight pride ;-) ;-) ;-) Protože je to stupidní.

  A já neříkám že jsou hetero lidi špatní - já pouze říkám že je hromada případů kdy byli/jsou LGBTQAI+ lidi utlačovaní pro svou orientaci takovým způsobem že se to straight lidem stát nemůže. To je důvod pride pochodů a celkové LGBTQAI+ komunity.

  https://i.kym-cdn.com/photos/images/newsfeed/001/499/755/635.png

  https://pics.me.me/lgbt-united-usp-dear-straight-pride-people-gldstndrd-ill-trade-11109984.png

  https://pics.me.me/thumb_teengrrrlsquad-why-isnt-there-a-straight-pride-parade-why-isnt-42579455.png

  https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn%3AANd9GcS_h3YDK3W0_yaaCANmAhXsH3o3dMUHeJ25sg&usqp=CAU

  Příspěvek z 28. července v 10:03.
  jenisek98 v něm napsal:

  ULM69: Nemůžeš soudit všechny podle několika případů. Podle tebe jsou špatní už proto že nejsou LGBT.

  Příspěvek z 28. července v 10:02.
  UndiLoveMe69 v něm napsala:

  OH PAN COLOSSU KTERÝ MI ANI NENÍ SCHOPNÝ ODPOVĚDĚT NA SOUKROMOU ZPRÁVU A NEPŘIZNÁ ŽE NEMĚL PRAVDU! A pořád má na vizitce anime ;-D ;-D ;-D

  A jde vidět jak jsi omezený. Protože to že budeš nacista si vybereš sám. Ale orientaci nebo gender si nevybíráš - prostě se tak narodíš. Takže když by tě někdo nenáviděl za to že jsi nacista - tak to dává smysl... Ale nenávidět někoho za to že prostě jen chce někoho milovat a mít normální život??? Jak by řekl můj děda: „Tady si někdo plete pojem a průjem.“

  A polský prezident nemluvil o propagandě ALE O KOMUNITĚ. Takže přirovnával lidi kteří jenom chtějí někoho milovat a být prostě v pohodě a šťastní a žít bez nenávisti k politickému programu... Zase bych mohla zopakovat dědovu hlášku.

  A nechápu proč tam dáváš minulý čas - jelikož LGBTQAI+ jsou pořád utlačovaní a nemáme rovnocenná práva. A v některých zemích jsou pořád lidé za svou orientaci vraždění.

  Příspěvek z 28. července v 9:53.
  Colossus v něm napsal:

  To jsou sice hezké kecy, ale pořád to není důbod proč být na sebe hrdý za to, že jsem jiný. Pokud bych byl nacista, měp bych taky chodit do průvodů a oslavovat, že jsem nacista? A polský prezident má i celkem pravdu, vaše propaganda je hnusná a spoustě členů LGBT se z toho zvedá žaludek.
  A to, že byl někdo "utlačován" není argument k tomu aby byl glorifikován a pořádat tak hnusné průvody

  Příspěvek z 28. července v 9:32, upravený po 7 minutách.
  UndiLoveMe69 v něm napsala:

  jenisek98 - Vyhodili rodiče někdy své dítě z domu protože jim řeklo že je hetero? Šikanovali ve škole někdy nějaké dítě protože je hetero? Zabíjí v některých zemích lidi proto že jsou hetero? Existují snad zóny do kterých nesmí lidi proto že jsou hetero (viz LGBT-free zone v Polsku)? Museli někdy hetero lidi ukrývat svůj hetero vztah? Ječel někdo po hetero lidech někdy když šli po ulici a drželi se za ruce proto že jsou hetero?

  NE. NE. A JEŠTĚ JEDNOU NE.

  A s tím že jsme odlišní ale zároveň normální - to je myšleno tak, že někteří lidé/společnosti/národy nás vnímají jako něco jiného a často jako ani ne lidi (Viz polský prezident a jeho prohlášení že LGBTQAI+ je propaganda horší než komunismus) a vlastně se tím pochody snaží ukázat že ano, jsme „jiní“ svou orientací ale zároveň jsme obyčejní lidé a že by se LGBTQAI+ měla brát jako něco co je běžné a neexistuje způsob jak ty lidi předělat nebo se je snažit přesvědčit že nic takového není.

  Příspěvek z 28. července v 9:25.
  jenisek98 v něm napsal:

  Heďoušek: Tomu moc nerozumím, na jednu stranu jsou hrdí na to že jsou odlišní a na druhou tvrdí že je to normální. A proč hetero nepořádají žádné průvody, oni svojí hrdost nemají?

  Příspěvek z 27. července v 15:31, upravený po 3 minutách.
  Qietro v něm napsal:

  Mně je popravdě jedno, co nebo kdo se komu líbí. Nesmí tím ale nikomu ubližovat nebo ho omezovat. Sám jsem bisexuál, ale tajím to před kamarády, nemusí znát o mně všechno. Bisexualita má tu výhodu, že se můžu tvářit navenek, že jsem orientován heterosexuálně. Nemusím říkat, že se mi kromě holek líbí i kluci. Takhle mi to i vyhovuje. Já bych třeba ani nestál o stejnopohlavní manželství nebo registrované partnerství. Stále je mnoho osob, které zavrhují odlišnosti a já ani nestojím o zbytečnou pozornost nebo nepřejícné pohledy.

  Příspěvek z 27. července v 15:19.
  Heďoušek v něm napsal:

  Na pride pochody mám tento názor. Tyto pochody vznikají proto, aby ukázali svou hrdost na to, že jsou „odlišní“ (’pride’ znamená hrdost), v zemích, ve kterých nejsou povolena stejnopohlavní manželství ba i dokonce jen registrované partnerství (ne, manželství a registrované partnerství není to to samé, co by se jen jinak jmenovalo, lidé v registrovaném partnerství nemají stejná práva) a aby šli vidět a nebyli tabuizováni.
  Ale souhlasí s názorem, že někde jsou ty pochody zvláštní. Jakože chodit tam v „pohoršujících oblečcích“ (či jak to mám nazvat) je špatné. Ale proti klukovi v sukni žádný problém nemám.
  Takže pochody jsou jinak dle mě v pořádku a potřebné

  Příspěvek z 27. července ve 14:34.
  UndiLoveMe69 v něm napsala:

  Přesně tak - na škole máme jeden pár, holka a kluk, jsou teď myslím v sextě nebo septimě a ti se furt někde oblizují a osahávají a tak... A dělají to na školních chodbách :-| :-|

  Příspěvek z 27. července ve 12:52.
  dennisvet v něm napsala:

  Smutné je, že někdo jako "cpaní někomu orientaci" bere i to, když jde někdo s někým za ruku.
  Chci říct, pokud heterosexuální pár někde na veřejnosti projevuje lásku způsoby, které by se měly nechávat do soukromí, zdaleka to nevzbudí tolik pozdvižení jako homosexuální pár vedoucí se za ruce.

  Příspěvek z 26. července ve 22:42.
  UndiLoveMe69 v něm napsala:

  Přesně tak... A třeba někteří LGBTQIA+ jsou úplně v pohodě a snaží se to hlásat dál a rozšiřovat self-love a tak (například Akane a její milovaní a jejich duhové postavy :-3 $>) - A pak je někdo nazve nechutnými bez důvodu :-| :-|

  Plus třeba trans lidi vznikají tak že se jim jinak vyvine tělo a jinak mozek, když jsou ještě v děloze... A protože mozek přeoperovat nejde tak se jim přeoperovává tělo - a je to založené na vývinu člověka, hormonech a tak

  Příspěvek z 26. července ve 22:38.
  LillMissAlex v něm napsal:

  Nechutní sú tí, ktorí sa správajú ako hlupáci. A sú aj LGBT+, aj hetero 🤷‍♀️

  Příspěvek z 26. července ve 22:37.
  UndiLoveMe69 v něm napsala:

  Proti srsti jo? Aha... Tak proč zvířata normálně tvoří homosexuální páry? Hmmm???

  https://i.redd.it/t1pc6ftul0a51.jpg

  https://i.pinimg.com/originals/f2/7c/7b/f27c7b639d38891724415623c980b2f5.png

  A to že se ti něco nelíbí je jedna věc... Ale přijde ti normální o lidech říkat že jsou nechutní? Jak by ses asi cítila ty kdyby za tebou někdo došel s tím, že mu přijdeš nechutná?

  Příspěvek z 26. července ve 22:36, upravený vzápětí.
  LillMissAlex v něm napsal:

  Viete, že sú aj homosexuálne zvieratá? 🤔 počula som už o takých

  Napríklad tu: https://m.dw.com/en/10-animal-species-that-show-how-being-gay-is-natural/g-39934832

  Příspěvek z 26. července ve 22:29.
  Evženka_WarriorCats v něm napsala:

  Prostě se mi to nelíbí a hladí to přírodu "proti srsti", toť vše.

  Příspěvek z 26. července ve 22:20.
  UndiLoveMe69 v něm napsala:

  Ehm ok??? Můžu se zeptat co konkrétně ti na tom přijde nechutného? :-|

  Příspěvek z 26. července ve 22:05.
  Evženka_WarriorCats v něm napsala:

  Upřímný názor?..... Přijde mi to nechutný ( don't kill me pls )

  Příspěvek z 24. července ve 23:58.
  Alík v něm napsal:

  Ve zdejší poradně jsou nyní všechny dotazy na téma sexuální orientace ve své vlastní škatulce:
  www.alik.cz/p/sexualni-orientace
  Snad to někomu usnadní… orientaci. ;-)

  Příspěvek z 22. července ve 3:53.
  dennisvet v něm napsala:

  Pochody mi přijdou jako potřebné, pořád je spousta lidí, která zná minimum věcí ohledně různých genderů a orientací. Také je bohužel rozšířená homofobie - možná si někdo z vás všiml příspěvků na Instagramu Footshopu.
  Jinak na pridech jsou naneštěstí i lidi, kteří s tím nemají nic společného. Spousta lidí se chce doopravdy bavit a být v pohodě.

  Příspěvek z 7. července ve 23:08.
  LillMissAlex v něm napsal:

  Sama patrím do tejto skupiny ľudí a pochody mi prídu nechutné. Ľudia sa oblečú... Teda skôr neoblečú... A idú von skoro nahí a pofarbení. A čudujú sa, že ich ľudia odsudzujú. Tak, keď tam niekto vyjde skoro nahý a správa sa ako hulvát... Aby to potom ľudia neodsudzovali. Podľa mňa je normálne, že sa ľudia vyvýjajú. Samej mi je nepríjemné, keď mi niekto jeho orientáciu pchá až niekam do krku. Je to otravné. Áno, si gay, trans, bi, čokoľvek, ale necpi to niekomu až do žalúdku. Na prideoch sa nájde aj niekto normálny, kto sa len snaží vybojovať toleranciu, ale veľa je tam takých, ktorí sa mi hnusia. Buď si pre mňa za mňa aj stolička, len s tým v jednom kuse neotravuj. To, že som LGBT+ neznamená, že musím stále každému pchať vetu "Som LGBT+ a musíš ma tolerovať!" 🤷‍♀️

  Příspěvek z 26. června v 19:05.
  UndiLoveMe69 v něm napsala:

  Já ale neřekla že to tak berete zrovna vy. To totiž psala moje oblíbená autorka. Ona totiž když byla na tetování tak ji tetovala lesba a ta jí to řekla. I když ona to řekla víc neslušně protože je ve vztahu s přítelkyní a moc by se chtěli vzít ale nejde to.

  Příspěvek z 26. června v 18:43.
  Colossus v něm napsal:

  Ale my se nebavíme o pointě, ale o provedení. Manželství jsem ochoten akceptovat pouze z právní věci, z církevní je mi to krajně proti srsti, protože katolické manželství je sňatek muže a ženy. Bylo by mi to krajně nepříjemné. O adopci je tu i moje nástěnka.
  Kde jsi vzala to, že je tak bereme? Kde jsi vzala toto tvrzení?

  Příspěvek z 26. června v 18:27.
  UndiLoveMe69 v něm napsala:

  Ale jak už jsem říkala - tady jde o to že se nemůžou vzít a nemůžou si adoptovat děti... A to s tím manželstvím je docela zásadní protože je tam spousta rozdílů.

  https://www.jsmefer.cz/registrovane_partnerstvi_neni_manzelstvi

  Navíc se registrují třeba psy, nebo pozemek atd... To jsou LGBTQIA+ věci a zvířata????

  Příspěvek z 26. června v 18:17, upravený po 4 minutách.
  Dana395 v něm napsala:

  Ano, podle mně znamená. Jak už tu říkal Colossus - je to otravný. (ne, okej, takhle to neřekl, ale snad mně chápeš)

  Příspěvek z 26. června v 18:10.
  UndiLoveMe69 v něm napsala:

  Dana395: Jedna věc je žít a druhá je mít práva jako ostatní. To že tady nikdo gaye nezabíjí neznamená že nesmí mít pochod.

  Colossus: jenže tak se nechovají všichni lidi co na tom pochodu jsou. Zase vybíráš to nejhorší co jde. :-(

  Příspěvek z 26. června v 18:06.
  Colossus v něm napsal:

  To nic nemění na mém argumentu, memluvím o tom proč to dělají, ale JAK to dělají. Jsem si jist, že jde udělat pochod takový, aby nebyl jen přehlídkou téměř nahých těl a růžových vlajek, co akorát naštve ostatní, již v historii byla spousta nenásilných protestů za nějakou věc, co něco změnily.

  Příspěvek z 26. června v 18:04.
  Dana395 v něm napsala:

  Tak tohle chápu, ale když to dělají i tam, kde si můžou žít normálně a je povoleno být lgbt+, tak je to zbytečné.

  Příspěvek z 26. června v 17:58.
  UndiLoveMe69 v něm napsala:

  Jenže když ti lidi zůstanou potichu a budou někde schovaní tak nikdy nebudou mít svá práva. Třeba jak je to v polsku nebo v afrických zemích a tak. Prostě ten pochod se snaží ukázat že těch lidí je dost že tady jsou a že chtějí stejná práva. Ve spoustě zemích ty lidi prostě zabíjejí a ubližují jim - o to jde.

  Příspěvek z 26. června v 17:50.
  Colossus v něm napsal:

  Ano, ty pochody mi vadí. Sice to povzbudí pár lidí, ale tato velká skupina u spousty lidí vyvolá nenávist k LGBT či ji jen zvětší. Tyto pochody vrhají pak špatné světlo na členy LGBT, kteří jsou třeba v tomhle ohledu naprosto v pohodě a žijí si život bez nutnosti se takto ukazovat na veřejnosti, nepyšní se tím a jsou to lidi, se kterymi se dá normálně povídat. Sám věřím, že spousta takových lidí je, ale pridy na ně vrhají jako na celek špatné světlo.

  Příspěvek z 26. června v 17:49.
  UndiLoveMe69 v něm napsala:

  DžungaráčekChlupáček - děkuju :-3

  Sice některé věci přes překladač a tak zní divně ale moc děkuju. $>

  Kdo si nástěnku oblíbil?

  Nástěnka:

  Vznikla:
  26. června 2017 ve 21:12
  Založila:
  becherkovka
  Obsahuje:
  ~ 250 příspěvků

  Související dotaz: