Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  LGBT

  « Novější příspěvky
  Příspěvek z 23. srpna 2019 v 11:30.
  Colossus v něm napsal:

  Jelikož není znám původ těchto orientací - jak k nim člověk přichází, tak vznikly dvě teorie. Ta první říká, že orientace je vrozená, té věří převážně liberálové. Pak je druhá, která říká, že orientaci si člověk v budoucnu "vyvine" podle jeho věcí, co prožil. Více rozuzlení na wiki. Já osobně mám rád zlatou střední cestu a věřím obojímu na 50%.
  P.S. v minulém příspěvku mi vypadlo slovo uráží

  Příspěvek z 23. srpna 2019 v 9:58.
  lékařský v něm napsal:

  Jinou orientaci si snad nevybíráš? 8-o

  Příspěvek z 23. srpna 2019 v 9:21.
  Colossus v něm napsal:

  Odporného na tom nic není, ovšem z příspěvku vyplývá, že si jinou orientaci "vybral" jen aby byl jiný a zajímavý. Tím nejen mne, ale i celou vaši komunitu, nemyslíš ? Aspoň tak to vidím já

  Příspěvek z 23. srpna 2019 v 8:39.
  dennisvet v něm napsala:

  Co je na tom odporného?

  Příspěvek z 11. března 2019 ve 14:03.
  tomato v něm napsal:

  jak můžeš tak mluvit je to odpornéRvRvRvRvZZ!

  Příspěvek z 11. března 2019 ve 13:27.
  cerveliska v něm napsal:

  Ahoj, jsem teplý a mám rád jenom kluky. :) Vždycky jak jsem byl kluk tak jsem snil o tom že bych byl známý pod něčím. :o

  Příspěvek z 11. března 2019 v 10:47.
  AmeDanielKaneki v něm napsala:

  Ahojky jsem bisexuálka a považuj se více za kluka a mám plno kamarádů bisexuálů nebo gayů a jsou to lidé jako všichni ostatní :) kolikrát to jsou i ti nejlepší kamarádi :) . Častokrát jsem za to byla i šikanována a chápu každý má jiný názor ale podle mě by se LGBT odcuzovat nemělo ;)

  Příspěvek z 7. ledna 2019 v 11:18.
  kravičkazvesničky v něm napsala:

  cs.m.wikipedia.org/wiki/Queer tam to je docela vysvetleny, ale neprijde mi ze v tom je az takovej vyznam

  Příspěvek z 7. ledna 2019 v 11:04.
  hamanama v něm napsala:

  Mě by zajímalo, jaký rozdíl, je mezi Gayem a Queerem (teď už se ta komunita rozrostla a je z ní LGBTQ+)

  Příspěvek z 6. ledna 2019 ve 22:51.
  kravičkazvesničky v něm napsala:

  to jo. ale to ze je nekde hur porad neni ospravedlni k tomu aby u nas bylo spatne. nerikam ze v cr je to az tak hrozny ale zadna slava to taky neni

  Příspěvek z 6. ledna 2019 ve 22:03.
  matisek005 v něm napsal:

  To určitě ne. V některých zemí je LGBT zakázáno pod trestem smrti.

  Příspěvek z 6. ledna 2019 ve 21:51.
  kravičkazvesničky v něm napsala:

  protoze na hetero lidi nikdo nekouka s odporem, nikdo jim nezakazuje se vzit a mit deti. nevim jestli v celym svete nebo jen cesku jsou v tomhle lidi myslenim pozadu

  Příspěvek z 6. ledna 2019 ve 21:38.
  Colossus v něm napsal:

  LGBT vidím v dnešní době spíše jako problém. Na západě se toto rozšířilo jako nemoc a pomalu se to dere do Evropy. Sami mi osobně nevadí, ale jich vlezdozadníčastítěla mi opravdu vadí. Jejich povýšenost jak jsou hrdí že jsou jiní je vlezlá a hlavně OTRAVNÁ. Říkáte, že jste stejní jako my, hetro. Proč tedy pořádáte pochody pýchy ? kdybych pořádal pochod pýchy na to, že jsem hetero, tak byste mne ukamenovali. Toť můj názor.

  Příspěvek z 6. ledna 2019 v 19:38.
  kravičkazvesničky v něm napsala:

  i'm proud$>

  Příspěvek z 19. dubna 2018 v 16:36.
  Gattina v něm napsala:

  hry458:
  LGBT. LGBT. LGBT. Vydíš tam nějaké P jako pedofil? Nebo Pitomec? Což jsi ty? (Jinak jestli mi tohle umažete, je to na vás, ale v komentářích jedna holka napsala jiné, že je kráva, protože jí maso, takže fakt, jeto na vás. )
  No ale já fakticky nechápu, k čemu nějakou komunitu, když jsou to lidi jako my, Bílí, černí, žlutí, blbí, chytří, tolerantní nebo rození idioti? ( teď pardon, ale zrovna mě nenapadá moc pozitivních lidských vlastností)
  Představ si, že jdeš na operaci, kteráti má zachránit život. Operace se povede, a ty se dozvíš, že doktor, který tě operoval je gay? Co uděláš? Spácháš sebevraždu, protože přece nebudeš žít jako dlužník něčeho, co je stejně jako ponožky v sandálech NAPROSTO proti přírodě?
  A nakonec, možná že si svou orientaci opravdu volíme, na protest takovým, jako jsi ty! A holky možná raději žijou s někým, kdo dokáže dát záchodové prkénko dolů a projevit trochu empatie když mají zrovna dny, při kterých jí absolutně minimálně, nic je nebolí a jsou naprosto šťasné a vyrovnané, není to možné?
  Asi ne, a proto nám nezbívá než psát zdlouhavé příspěvky do nástěnky na dětském webu nebo do komentářů pod videa teplých youtuberů.

  Příspěvek z 25. března 2018 v 16:09.
  zrzek8 v něm napsal:

  Na mě osobně není prakticky vůbec poznat že jsem gay, pokud to přímo neřeknu.
  Na jednu stranu chápu že někomu může být nepříjemné, když se někdo chová “teple“, ale myslím že do jisté míry (pokud to není jen hrané, či až moc přehnané) bychom je za to neměli odsuzovat.
  Často je to součást osobnosti a ten daný člověk si ani v tu chvíli neuvědomuje že máchá rukama jak... A mluví “přitepleně“.
  Mám i kamaráda (gaye), který takový hlas má a neustále si stěžuje, že mluví jak idiot. :D
  I oblíkat se do jisté míry dle mého může každý jak chce.
  Co se líčení týče, tak to my lidi jsme tohle začali brát jako ženskou záležitost (genderové stereotypy), ale je snad jasné že tu budou i kluci, které to bude bavit (stejně tak přisuzujeme třeba fotbal spíše klukům, přesto je i spousta holek co fotbal hrají) a stejně tak jako u oblíkání do jisté míry za mě pohodička (ale to i u holek).

  Ale ani já nemusím to přehnané vnucování...
  Přijde mi že někteří lidé z lgbt komunity zapomněli, že jsme především lidé a žijí prakticky “jen svojí orientací“.

  Já osobně to nálepkování nemám rád... Ale což...

  Příspěvek z 25. března 2018 ve 13:02.
  FriedKitten v něm napsal:

  Neříkám, že mi nevadí, když se kluk chová "teple". Ten hlas, styl oblékání, líčení a přehnané chování mi k nim prostě nesedí a vadí mi to. Ten spolužák je úplně v pohodě, nedává to prostě najevo, jen občas plácne takový to "Ahojky, Kikuš." A podobný slovíčka a baví se převážně s holkami. Moje známá je lesba. Je nakrátko ostříhaná, potetovaná a i postavu má spíš jako kluk. To je vše, nechápu lidi, co se jí štití. Problém má s navazováním nových kontaktů. Zvláště s holkami. Bojí se, že si na ně bude dovolovat, okukovat a že se do nich zamiluje. Přitom ona se chce jen seznámit a bavit se s nimi.

  To samé je i feministkami. (Teď plácnu) jdou třeba do restaurace a sednou si k nějakému stolu, přijde za nimi číšník a řekne jim, že stůl je rezervovaný pro jeden mužský fotbalový tým. Ty než se spakujou, tak udělají ostudu s tim, že chlapi mají zase navrch, že se jim musí podřídit a tak. Ale největší extrémy jedou hlavně v Americe.

  Prostě v nějaké skupince jeden napíše nebo řekne, že jim někdo nevyhověl, tak se na to řetězově celá komunita vzbouří a dělají zle.

  Příspěvek z 25. března 2018 ve 12:27.
  klobáska v něm napsal:

  hry458: Opět žasnu nad tvými informačními zdroji. Mohl bys nám sem hodit nějaký odkaz na místo, kde bereš své informace nebo budeš jen blbě plkat (jako vždy)? :-)

  zrzek8: Je-li mi známo, homosexualita je považována za odchylku, poněvadž není v populaci zastoupena natolik, aby byla považována za normu. Pokud však jedinec svou homosexualitu nepřijme, už se jedná o nemoc (porucha pohlavní identity nebo porucha sexuální preference, to už si přesně nepamatuji, kam se to řadí).

  FriedKitten: Přesně tak! Jak už jsem říkal jinde: Pokud se bavím s Pepou, je to v pohodě. Ve chvíli, kdy konverzace přejde do bodu, kdy se začnu bavit s homosexuálem, průšvih je na světě!
  To stejné se dá říct nejen o homosexuálech, že? Jde prostě o to, že pokud ten člověk začne vystupovat ne jako Pepa, ale jako člen komunity homosexuálů (případně jiné skupiny), většinou začne být naprosto nesnesitelný.
  To je taky důvod, proč nemám rád označení „LGBT komunita“ – protože ve chvíli, kdy se lidi uzavřou do nějaké komunity, začíná to smrdět problémem.

  Příspěvek z 25. března 2018 ve 12:24.
  FriedKitten v něm napsal:

  Mně je to jedno. Ať je každý na co chce, jen ať je šťastný. Ve třídě mám 4 kluky, z toho jeden homosexuál a druhý bisexuál, a když se s nimi bavím, tak na tyhle věci podstatě zapomenu a je mi to jedno. Jen, ať mi to dotyčný nevnucuje. Nemusím ten typ lidí, na který se jen letmo podíváš a už po tobě fanaticky řvou: "Tak jsem homosexuál, noaco! Já mám stejná práva jako ty!"

  Příspěvek z 25. března 2018 ve 12:10.
  zrzek8 v něm napsal:

  kebaba: @)->-:-3

  Příspěvek z 24. března 2018 ve 22:11.
  _kebaba_ v něm napsala:

  zrzek8: :OOOOOOO$>

  Příspěvek z 24. března 2018 ve 21:39.
  zrzek8 v něm napsal:

  Asi takhle, já jsem gay.
  Kolikrát jsem si přál, aby to bylo jinak... Ale není...
  Není to trend, není to nemoc, je to součást mě.
  A můžu se snažit jak jen chci, ale nezměním to a vy už vůbec ne.
  Prošel jsem spoustou nepříjemností, než jsem se dostal do bodu kde jsem dnes a fakt jsem to neprotrpěl jen pro to abych byl cool, :D
  ale abych mohl být sám sebou...
  A tak to má každý z lgbt komunity.

  Můžete tomu říkat jak chcete... Úchylka, nemoc, trend...

  Ale vždy tu budou spousty lidí (i z řad hetero), co budou vědět že je to hlavně láska a štěstí $>@)->-:-3

  Příspěvek z 9. ledna 2018 ve 22:20.
  jenisek98 v něm napsal:

  Záleží jaký je kdo člověk a ne jak je orientovaný. Já sice nikoho takovýho neznám nebo o tom aspoň nevím, ale pokud jo tak by mi nevadil. Ale vadí mi jejich demonstrace a exhibice a tvrzení, že je to normální protože 4% je pod normálem.

  Příspěvek z 9. ledna 2018 v 16:20.
  DžungaráčekChlupáček v něm napsala:

  Co to je za blbost! To vůbec ne hce povolit!

  Příspěvek z 9. ledna 2018 ve 14:33.
  hry458 v něm napsal:

  Žofka: Píše se to LGBT a naopak je to špatný. LGBT chce povolit sex s dětmi, chce je negativně ovlivnovat a proti tomu musíme bojovat.

  Příspěvek z 9. ledna 2018 ve 14:31.
  Vanillka-KOČIČKYYY v něm napsala:

  Ale jinak souhlásím s Češtinářem,když provedou něco
  špatného proti zákonu měli by být odsuzováni jako
  každý jiný člověk.

  Příspěvek z 8. ledna 2018 ve 21:40.
  žofka10 v něm napsala:

  Souhlasím s kebabouR^.
  Jinak být lgtb není nic špatného! Stejně jako když má někdo světlou a někdo tmavou pleť!

  Příspěvek z 8. ledna 2018 ve 20:58.
  DžungaráčekChlupáček v něm napsala:

  Souhlasím s vanilka-kočičkyyy R^

  Příspěvek z 8. ledna 2018 v 19:58.
  Vanillka-KOČIČKYYY v něm napsala:

  becherkovka To že lidi přitahuje stejné pohlaví
  jako jsou oni sami na tom není nic špatného:-E.
  Nejsou to úchylové a není pravda že by to neměly
  v hlavě v pořádku.A nebo ty s nimi máš nějaké
  špatné zkušenosti?

  Příspěvek z 8. ledna 2018 v 19:41.
  DžungaráčekChlupáček v něm napsala:

  Ironie

  Kdo si nástěnku oblíbil?

  Nástěnka:

  Vznikla:
  26. června 2017 ve 21:12
  Založila:
  becherkovka
  Obsahuje:
  ~ 250 příspěvků

  Související dotaz: