Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  LGBTQ+ skupina?

  « Novější příspěvky
  Příspěvek z 22. dubna 2021 v 7:44.
  kytarystka05 v něm napsala:

  To že je někdo LGTB není nic špatného.
  A úplně souhlasím s Viki_show: Já nejsem ale myslím si že na tom není nic špatného! Copak vám není jedno že někde někdo miluje člověka? Je jedno jestli holku nebo kluka. Ano je s tím větší problém protože je lidí nemají rádi ale opravdu nechápu proč 🤷🏻‍♀️🤦🏻‍♀️
  Podle mě jsou normální lidi. Nerozumím jak se dá milovat člověk stejného pohlaví. Ale jestli to mají takhle tak je to v pohodě. Podle mě jsou ty horši ty lidi co je urážejí!

  Prodleva 8 dní.
  Příspěvek z 14. dubna 2021 v 8:19.
  blazniva_fanynka_Queen v něm napsal:

  možná že mezi ně patřím, ale nevím to jistě

  Příspěvek z 14. dubna 2021 v 7:48, upravený po 9 minutách.
  blazniva_fanynka_Queen v něm napsal:

  přesně Qetu, je to tak ale tím že o ně přijdeme znamená že mají větší šanci odejít ze světa tak brzy stejně jako někdo koho hluboce miluji(dokonce o tom vypovídá moje jméno) ,ale ne že bych byla .... to nebudu říkat a vůbec podle mě je to v pohodě ale kvůli tomu odejde ze světa spousta lidí tak mladých a navíc oni se věčně zdržují v nějakých nevím co to je

  Příspěvek z 13. dubna 2021 ve 20:21, upravený po 4 minutách.
  Qetuo v něm napsala:

  O super lidi tím nepřijdeme. Můžeme se s nimi přece kamarádit, i když jsou LGBTQ+. Myslelas to takto?

  Příspěvek z 13. dubna 2021 v 19:32, upravený po 4 minutách.
  blazniva_fanynka_Queen v něm napsal:

  podle mě je to v pohodě, přece za to nemůžou! A nebo snad jo????
  Každopádně částečně je to špatné protože tím přijdeme o spoustu fajn lidí(asi víte koho myslím) ale na druhou stranu každý si může vybrat jaký chce být i když to asi přímo neovlivní. Nicméně nejsem proti a nesnáším lidi co jsou proti (kromě některých mých kamarádů)

  Prodleva měsíc.
  Příspěvek z 3. března 2021 ve 20:37.
  lívance_jsou_dobre_yummy v něm napsala:

  Ahoj, pokud mi bude ještě někdo chtít napsat, tak do konce tohohle týdne. Někdy v pondělí začnu vytvářet článek, takže proto uzavírka;-)

  PS:chci nechat dost času každému

  Prodleva 12 dní.
  Příspěvek z 19. února 2021 v 9:48.
  bojo407 v něm napsal:

  Jeeeeeejde ľudia. Človek tu není 10 hodín a vy sa tu skoro povraždíte. s niektorými tvrdeniami (na základe vlastnej skúsenosti) by som možno aj súhlasil. Ale nikdy nevieš kedy stratneš zrovna toho ,,lepšieho“ či horšieho z tej komunity. preto odsudzuj až ked niekoho poznáš. A ani ked ked poznáš by si ho nemal úplne právo odsudzovať pretože nevieš čím si prechádza. Samozrejme máš právo na svoj názor. Taktiež súhlasím s tvrdením že by to ani sama komunita nemusela preháňať. V mojej triede ma spolužiačky odsudzujú lebo som heterosexuál XD (niektoré sú ,,trošku“ mimo XD). Každopádne inak súhlasím s tvojim názorom Alex. Do budúcnosti by ste obaja mohli byť trošku........menej agresívny?(nebolo to úplne agresívne,ale tak chápeme sa čo myslím XD)

  Příspěvek z 18. února 2021 ve 20:16.
  Viki_show v něm napsala:

  Jujda! Horši ne hroši ;-D

  Příspěvek z 18. února 2021 ve 20:14.
  Hogo v něm napsal:

  Hroch je jen jeden, a to je Pepíček! :-o

  Příspěvek z 18. února 2021 ve 20:13.
  Viki_show v něm napsala:

  Já nejsem ale myslím si že na tom není nic špatného! Copak vám není jedno že někde někdo miluje člověka? Je jedno jestli holku nebo kluka. Ano je s tím větší problém protože je lidí nemají rádi ale opravdu nechápu proč 🤷🏻‍♀️🤦🏻‍♀️
  Podle mě jsou normální lidi. Nerozumím jak se dá milovat člověk stejného pohlaví. Ale jestli to mají takhle tak je to vpohodě. Podle mě jsou ty hroši ty lidi co je urážejí!

  Příspěvek z 18. února 2021 ve 20:02.
  lívance_jsou_dobre_yummy v něm napsala:

  Ahoj, je tu někdo člen LGBT? Pokud ano, napíšete mi prosím? Podrobnosti bych vám napsala až v soukromém chatu. Pokud se někdo ozve, tak děkuji ;-D

  Příspěvek z 18. února 2021 v 19:36.
  LillMissAlex v něm napsal:

  –MM–
  Vyjadrila som sa trochu laicky (za čo sa ospravedlňujem, nezvyknem to robiť), ale myslela som toto: Zahŕňa v sebe schopnosť komunikovať, súhlasiť, nesúhlasiť, žiadať, ale aj kritizovať bez manipulácie, agresivity alebo pasivity. Asertívny človek dokáže vyjadriť svoj názor a akceptovať názory ostatných, žije slobodne, a pritom neobmedzuje slobodu iných., ale hej, dá sa to nazvať všelijako. No, každopádne, niekto by ho mal proste poučiť o slušnosti a tolerancii. A tiež, že by mal odpovedať, keď už začal konverzáciu. Možno mu došli argumenty a nechcel sa opakovať, ale kto vie.

  Heďoušek
  Súhlasím s –MM–, niekedy je ťažké ľudí presvedčiť. Možno naozaj nenávidí LGBT+ a chce svoj názor prezentovať celému svetu, ale každý sa dá presvedčiť. A ak nie presvedčiť, aspoň keby prijal, že existujú aj iné názory a žiadny nie je zlý alebo dobrý (myslím to tak, že je len názor a je na každom človeku, či ho pokladá za dobrý alebo nie). Tak či tak, každý môže zmeniť názor. Niekto v 16, niekto v 66.

  Příspěvek z 18. února 2021 v 18:45, upravený po 4 minutách.
  –MM– v něm napsal:

  Heďoušek: Proč si myslíš, že existují lidi, které nejde přesvědčit? To mi přijde takové naivní a zbytečně zoufalé. :-(
  Debatování o LGBTQ+ je tady jeho jediná aktivita. Přišel sem, aby nám to vysvětlil a aby nám trošku zpestřil středu rozčeřil čtvrtek. To vůbec neznamená, že má ve všem definitivně jasno a že mu nemůžou nic vysvětlit ostatní.
  Edit: Tak on už je prý čtvrtek?! No, to jsme to dopracovali… :-c

  DžungaráčekChlupáček: Nebude, takových lidí je spousta. Americká politická polarizace prosakuje i do českých náctiletých hlav skrz YouTube a sociální sítě. Proto si PravdaJenPravdaTB soudě dle své vizitky myslí, že je jeho postoj pravicový:-D

  Příspěvek z 18. února 2021 v 18:17, upravený po 2 minutách.
  Heďoušek v něm napsal:

  Pan PravdaJenPravdaTB je ten typ člověka, který si bude stát prostě na svém, žádná argumentace ho nepřesvědčí. Jestli tu náhodou nepřišel jenom kvůli své nenávistí vůči LGBT, když první, co udělal, bylo založení nástěnky „Proč je LGBTQ+ komunita špatná“ a to tu není ani den.

  Příspěvek z 18. února 2021 v 18:14.
  džüngaRáčekChlupäček v něm napsala:

  Jen, jestli PravdajenPravdaTB náhodou nebude kopčem. ;-D

  Příspěvek z 18. února 2021 v 18:08.
  –MM– v něm napsal:

  A mně zase neodpověděl, to je pech… :-D

  LillMissAlex: Informace o depresích asi někde četl nebo slyšel. Nejspíš to bylo prezentováno zajímavě a zasazené do nějakého širšího rámce, ale je to jen zbytečná argumentační munice, ne příčina přesvědčení. Soudě dle ostatních vět nechce sexuální menšiny z depresí a jiných potíží vyléčit, ale považuje to z nějakého tajného důvodu za přitěžující okolnost. :-)

  Mně přijde asi celkem jedno, kolik procent homosexuálů nebo heterosexuálů trpí depresemi. Budou to asi nějaká … čísla. Velká, nebo malá, to je úplně fuk. Pokud si je pak každá strana dokáže interpretovat po svém, tak to je skoro zbytečná statistika, ne? Spíš mě zajímá, o co se opírá ta interpretace. Jestli teda deprese mají být symptomem toho, že má nějaká komunita moc práv, nebo… no, nevím, to mi nevysvětlil. 8-o

  Každý názor sa dá povedať aj tak, aby nikoho neurazil. Hovorí sa tomu asertivita
  Tomu se říká spíš diplomacie, někdy též politická korektnost. Za asertivní bych tady při vší skromnosti označil svůj přístup. ;-)

  Problém pana PravdaJenPravdaTB není nedostatek taktního vystupování, ale spíš to, že nepřináší vůbec žádnou myšlenku kromě „nemám je rád“… to je takové bezvýznamné plácnutí do louže, které vyvolává různá protiplácnutí, ale vůbec nic to vlastně neříká. Co přesně by chtěl ve fungování společnosti změnit, to si můžeme jen domýšlet. Politika je plná podobného plácání, používá se místo toho, aby se o něčem rozhodovalo. ;-D

  Příspěvek z 18. února 2021 v 17:01.
  LillMissAlex v něm napsal:

  Chápem, že je proti tomu a neberiem mu to (aj mne veľa vecí v tejto komunite vadí), lebo poznám veľa ľudí s podobným názorom, ale nechápem, prečo tu mieša depresie a choroby a hovorí o tom, akoby to bola svätá pravda. Prečo sa považuje za tolerantného človeka, keď svoj názor presadzuje takto To že trpí depresemi jsem dal jako příklad jak moc špatná tato komunita je. alebo LGBTQ+ není okej, a lidi co tvrdí že je to okej a nebo že to je každého volba jsou buď děti a nebo SJW liberální feministky.. Akože, neviem či len ja som taká, ale vadí mi jeho postoj a správanie. Každý názor sa dá povedať aj tak, aby nikoho neurazil. Hovorí sa tomu asertivita (Príklad: LGBTQ+ není okej, a lidi co tvrdí že je to okej a nebo že to je každého volba jsou buď děti a nebo SJW liberální feministky. by som povedala napríklad takto: Myslím si, že nie je v poriadku, keď niekto hovorí, že je táto komunita okay. a ešte by som dodala: Ale je to len môj názor.).

  V skratke, chápem, že mu vadia ľudia ako ja, ale nechápem, prečo sa prezentuje ako niekto, kto tomu rozumie a môže hovoriť, že sme zlí. Ja by som nikdy nehovorila napríklad o duševných chorobách, lebo nie som psychológ a neviem posúdiť, či niekto je alebo nie je chorý. Mám veľa priateľov, ktorým vadia gayovia alebo trans, ale ani jeden z nich mi nikdy nepovedal niečo ako „patríš do zlej komunity“ a podobne. Proste ma berú ako kamarátku, nie ako psychicky chorú osobu a nikdy by mi niečo také nepovedali. Niekedy síce majú narážku a podobne, ale všetci vieme, že ma nechcú uraziť (pretože ich poznám a viem, že to je len vtip).

  Příspěvek z 18. února 2021 v 16:44.
  PravdaJenPravdaTB v něm napsal:

  Vidím že neumíš moc Alexi odpovídat, když jsi si musel/a zkopírovat wiki článek a k ostatnímu se jen lehce vyjádřit, chci bod za bodem tvoje vyjádření co si myslíš o tom co jsem řekl, a né „nechci být tvá sestra“ a „nejsi tolerantní“ děkuji.

  Příspěvek z 18. února 2021 v 16:40.
  –MM– v něm napsal:

  PravdaJenPravdaTB: Tohle moc nechápu. Pokud někdo trpí depresemi, jak mu pomůže, že ho označíš za důkaz špatnosti skupiny, do které patří? Odsuzuješ podobným způsobem i jiné lidi s depresí?

  LillMissAlex: Ty se jeho názor snažíš pochopit?

  Příspěvek z 18. února 2021 v 16:36, upravený vzápětí.
  LillMissAlex v něm napsal:

  Plus, já jsem tolerantní člověk, ale tolerovat něco jako tohle? Ne děkuji.

  Tak si pozrime poučku:
  Tolerancia (fr. tolérance) je znášanlivosť, základný princíp spolužitia a demokratického postoja voči každému, kto sa líši farbou pleti, pôvodom, kultúrou, jazykom, zvykmi a tradíciami, názormi, spôsobom života. Je to odmietanie predsudkov vo všetkých oblastiach ľudského spolužitia. Mala by byť základom demokratického rozvoja.

  Tolerancia súvisí so slobodou a autenticitou človeka. Východiskom tolerancie musí byť: porozumenie, snaha pochopiť druhého, spoznať jeho kultúru, tradície, celý spôsob života. Čím viac niekoho chápeme, tým viac sme ho schopní tolerovať.

  Ešte stále si tolerantný? Áno? Tak ja som potom vlk.

  Ja som nikde nepovedala, že všetci musia takí byť alebo nie, len hovorím, že nemáš pravdu, keď rozprávaš o niečom, čomu zjavne nerozumieš a rozumieť nechceš. Nesnažíš sa pochopiť nás, ideš si svoje. Okolie na nás môže vplývať pozitívne, ale aj negatívne, preto nemám rada ľudí ako ty. Po všetkom, čím som si prešla, ma tvoje správanie nijak neovplyvňuje, ale viem si predstaviť, že si kvôli tebe môže osoba slabšej povahy aj ublížiť. Presne kvôli ľuďom ako ty, ktorí svoje názory presadzujú nemiestnym spôsobom, sa ľudia patriaci do LGBT skupiny cítia zle.

  Edit: Takže ak mám depresie z mojich rodičov alebo zo školy, znamená to, že sú zlí? O:-)

  Příspěvek z 18. února 2021 v 16:27.
  PravdaJenPravdaTB v něm napsal:

  -MM-
  To že trpí depresemi jsem dal jako příklad jak moc špatná tato komunita je. :-D

  Příspěvek z 18. února 2021 v 16:04.
  –MM– v něm napsal:

  A mně neodpověděl, mrška.
  Myslím, že jsem mu dal lepší otázku, která nijak překroucená nebyla. :-)

  Některé nástěnky by potřebovaly umělé zbrždění.
  Zejména, když přijde nějaký zvěstovatel pravdy se svým třídním bojem plánem na civilizovanější svět, který zahrnuje omezování lidských svobod a kádrování lidí do skupin. Všichni se na něj sesypou a on si pak chudák může svobodně vybrat, na co odpoví. :-)

  Příspěvek z 18. února 2021 v 15:58.
  Penubra_Shade v něm napsala:

  PravdaJenPravdaTB
  Ty že jis tolerantní? Dobrej vtip.. :-D A v čem například když dokážeš někoho odsoudit za něco za co nemůže a ani tím nikomu neškodí?
  Řekni mi odkud máš to že většina gay/leseb byli nebo jsou závislí na pornografii? Sexualní orientace je vrozená.
  Možná že gayové a lesby jsou o něco náchylnější třeba k depresím ale víš proč? Přesně kvůli takovím lidem jako jsi ty kteří je dokážou bezmyšlenkovitě odsoudit.. :-$

  Příspěvek z 18. února 2021 v 15:45.
  PravdaJenPravdaTB v něm napsal:

  LilMissAlex
  1. Napsal jsem většina, né že všichni. :) Znám tak tři gaye, co byli týrani ve svém dětství.

  2. Velice rád. https://suicidepreventionlifeline.org/wp-content/uploads/2017/07/LGBTQ_MentalHealth_OnePager.pdf https://www.mentalhelp.net/mental-health-in-the-lgbt-community/

  3. Zapomněla si na to že jsem použil i pojem SJW-Social Justice Warrior.

  4. Nikdy jsem je nenazval dětmi, nazval jsem lidi dětmi co si myslí že tohle je normální/v pořádku. :)

  5.Bože...jak to máš ty se čtením? :-D Řekl jsem že LGBTQ+ komunita je VÍCE náchylnější na chytnutí těchto nemocí, neřekl jsem že je jen oni chytnou. :) https://www.hrc.org/resources/hrc-issue-brief-hiv-aids-and-the-lgbt-community

  6. A zase překrucování jak vidím, neřekl jsem že musí, řekl jsem že většina lidí co jsou gay tak byli/jsou závislý na pornografii, která za to že někdo je homosexuál většinou může.

  7. Můj názor ti nevnucuji, já ho zde píši, nepíšu ti ho přímo do zpráv a neříkám ti že se tím musíš řídit, já jen říkám co si myslím. :)
  Plus, já jsem tolerantní člověk, ale tolerovat něco jako tohle? Ne děkuji. :-$

  Příspěvek z 18. února 2021 v 15:31.
  Kudrnata_brunetka v něm napsala:

  Kdo nepochopí, nepochopí. Řeknu vám, že debatovat s někým o něčem, když má pravdu jen jeden není debata, ta je potom nepřínosná. Polemika je tak hloupá. Chci jen, aby kdokoliv, kdo toto čte a někdy si pokládal otázku své sexuality, věděl- Nikdo na tebe netlačí, sexualita je věc krásná a může být i fluidní, měnit se s věkem, nebo nemusí. Na lidech a celé Zemi je krásná rozmanitost. Psychologie člověka si prochází různými stádii, které se uspěchat nedají. Dospívání je tak krásná věc a trápit se nad něčím, protože někteří jedinci, tě ve společnosti nechápou, je marnění času. Není na tebe vyvíjen žádný tlak a neměl by ani být. Chci, aby ses cítil spokojený s tím, jak se tvá osobnost utváří, možná se něco zase změní a pochvíli se to vrátí. Zůstat v klidu nejde, když si člověk podobné otázky pokládá, pak na nic jiného než na svoji sexualitu chvílemi nemyslí, a... to je přirozené. Ale prosím, jdi ven, přečti si knihu, nauč se něco zajímavého, poslouchej hudbu - dělej co tě baví, ale nad něčím takovým se netrap, i když je to důležité pro tvoji osobnost. Osobnost utváří čas a myšlenky, spěch ne. Jestliže víš, kdo jsi, jsem na tebe hrdá. Jestli tě něco ohledně tvých pocitů trápí, nebo si chceš jen popovídat, se mnou můžeš- budu ráda.

  Příspěvek z 18. února 2021 ve 14:59.
  verbum v něm napsal:

  PravdaJenPravdaTB toto jsem ti psal na tve zamčené nastence.

  Ahoj,no nevím kde si na tyto své názory přišel a proč si to přišel zvěstovat zrovna na alika? Nejsem ani dítě ani feministka, ale tyhle názory mi přijdou hodně dost zvláštní a prehnané.
  Tuhle skupinu nemusím, ale proč je mám soudit? Jeden moudrý člověk řekl: " kdo jsem já abych je soudil?"
  Pokud chceš žít civilizovaně, měl bys začít u sebe.

  Příspěvek z 18. února 2021 ve 14:53.
  LillMissAlex v něm napsal:

  PravdaJenPravdaTB

  Takže, postupne ti všetko vyvrátim:

  1. Moji rodičia sú úplne v poriadku, občas sú až homofóbni alebo majú narážky a ja nie som hetero. Kde sa stala chyba? Pretože podľa tvojej logiky by som mala byť hetero. :)

  2. Depresia je choroba, ktorou môže trpieť každý, aj ty. Nie je nijak viazaná na orientáciu, aj keď je pravda, že niekto z tejto komunity depresiu môže mať. Daj mi nejaký prieskum alebo štatistiku, kde je to dokázané.

  3. Podľa toho, čo som videla na nemenovanom feministickom webe sú skoro všetky feministky proti (aj keď osobne by som ich feministkami nenazvala, ale budiž). Nechcete tie diskusie vidieť, lebo je to naozaj netolerantné a nechutné. A vlastne, čo majú feministky s orientáciou? xD

  4. Sú homosexuálne páry, ktoré majú aj cez 30 rokov. Ty ich nazývaš deťmi? Odpustím si poznámku o tvojej vyspelosti. :)

  5. AIDS je choroba, ktorá sa prenáša napríklad pohlavným stykom alebo z matky na dieťa. Dostať ju môže každý, pretože to je choroba. Hádam mi nechceš tvrdiť, že chrípku môžu dostať len hnedovlasé ženy alebo zápal hrdla len muži s modrými očami.

  6. Tak to pozor, kde si obral, že musia byť závislí na pornografii? Čo to je za argument? Daj mi jeden dôvod, prečo by na tom museli byť závislí. Poznám veľa ľudí z tejto komunity a nemyslím si, že by na tom boli závislí.

  7. Ideš hovoriť o civilizovanej spoločnosti a sám si netolerantný voči ostatným. Nikomu nechcem brať názor, ale snáď nás v detstve učili, že sa máme navzájom tolerovať, nie? Každý nech si má vlastný názor, pokiaľ tým nijak neubližuje iným (psychicky či fyzicky) a nešpiní nikoho osobu.

  Na záver by som len doplnila, že ak chceme žiť v dobrej spoločnosti, musíme sa naučiť iných tolerovať. Ty mi neber názor a ja ti ho nebudem vnucovať. Samej mi vadí, keď niekto ide na Pride oblečený ako...a správa sa vulgárne. Nechcem byť spájaná s ľuďmi, ktorí sa svoj názor rozhodli vnucovať. Áno, chcem, aby ma spoločnosť prijala takú aká som, ale nebudem to nikomu vnucovať. A to isté čakám, že urobia aj iní. Fajn, môžeš byť homofób, ale stále si človek a nemôžeš o niekom povedať niečo, čo nie je pravda. Nemôžeš nikomu zasahovať do života, pretože aj tak raz všetci umrieme a bude z nás rovnaká kopa kostí. (Berte tú vetu ako vtip, ďakujem. :D)

  Příspěvek z 18. února 2021 ve 14:35.
  –MM– v něm napsal:

  PravdaJenPravdaTB: Pokud si myslíš, že ta komunita víc trpí depresemi a jinými nemocemi, proč si myslíš, že se civilizovaná společnost projevuje tím, že ji označí za špatnou? Není to nějak postavené na hlavu? Nejdřív je označíš za oběti… a pak je za to chceš ještě nějak znevýhodňovat.

  Na své vizitce píšeš, že jsi pravicový člověk, ale tenhle tvůj pohled zní spíš jako požadavek nějaké státní regulace osobních svobod. Co je na tom pravicového? 8-o

  Příspěvek z 18. února 2021 ve 14:15.
  PravdaJenPravdaTB v něm napsal:

  Většina gayů, leseb apod. byli týrani ve svém dětství nebo jim chyběl jeden z rodičů, LGBTQ+ je komunita spojena z depresí. LGBTQ+ není okej, a lidi co tvrdí že je to okej a nebo že to je každého volba jsou buď děti a nebo SJW liberální feministky. LGBTQ+ je mnohem náchylnější k tomu aby chytli nemoci jako je: AIDS, STD, HIV apod. Většina lidí co jsou gay tak jsou gay kvůli závislosti na pornographii. Pojďme žít v civilizované společnosti, a né ve společnosti která je plná degenerace.

  Příspěvek z 18. února 2021 ve 12:31.
  GreefMan v něm napsal:

  Tito lidé mi jako takoví nevadí. Vadí mi nějaké uzavírání do komunit. Pokud chcou abychom je společnost opravdu brala normálně, tak by měli přestat dělat kdejaké Prides apod.

  Statistika…

  Nástěnka:

  Vznikla:
  2. září 2018 v 17:48
  Založil:
  Obsahuje:
  ~ 100 příspěvků
  Moderátor:
  Myšoňka
  (kulisák)