Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Má rozhodnutí

  Nový příspěvek:

  Přispívat mohou jen přihlášení uživatelé.

  Pokud máš účet, přihlas se, pokud ne, můžeš si účet založit.

  Příspěvek z 11. ledna 2019 ve 14:47.
  –MM– v něm napsal:

  SimonSpier: Vůbec nerozumím tvé reakci na mě. Proč si myslíš, že mi to vadí? Kvůli tomu, že nechci tvoji nástěnku zamknout ani smazat a píšu ti, že jsi ji nazvala nesmyslně, jsem se nikdy nezamiloval? 8-o:-D

  Beru to tak, že se chceš hádat, ale nikdo se nepostavil do opozice, tak jsem schytal protiargumenty já a je vlastně úplně jedno, co říkám, protože jsem jen kulisa v rozehraném dramatu. :->

  Co kdybys raději napsala, na co máme nástěnku přejmenovat? Pak by tu mohla být debata k tématu... ať už je to cokoliv.

  největší_smíšek: Je dost dobře možné, že škatulkování lidí podle sexuality je převážně kulturní zvyklost, která nemá přírodní základy, protože (pokud je mi známo) se nám zatím nepodařilo najít žádný jednoznačný přepínač v DNA. Pokud je tento pohled pravdivý, pak jsou skoro všichni lidé na škále hetero–homo už od přírody někde mezi... a záleží na situaci a na okolnostech, jak se v rámci našich kulturních zvyklostí zaškatulkují. Takže to částečně může být rozhodnutí, ne úplně svobodné, ne úplně vlastní...

  Příspěvek z 11. ledna 2019 ve 13:26.
  největší_smíšek v něm napsala:

  SimonSpier: Nástěnka se jmenuje „Má rozhodnutí“, ale píšeš tady o tom, že jsi asi lesba. Jenže sexuální orientace není tak úplně o rozhodnutí.

  Nevím, kolik je ti let, ale myslím si, že máš ještě čas na to zjistit, ke komu teda tíhneš. Je normální, že je to pro mnoho lidí jen jakási fáze hledání sebe samého, kdy zkrátka v určité fázi života začnou mít pocit, že je přitahuje stejné pohlaví, ale je to jen ve formě jakýchsi experimentů.

  Tím chci říct, že pokud se ti to špatně připouští a bojíš se, jak na to zareagují ostatní, tak není potřeba se škatulkovat a cokoli přiznávat. Nech to být, dělej věci tak, jak je cítíš a později uvidíš, jak se to bude u tebe dál vyvíjet třeba. A pokud jsi si tím jistá a tvrdíš, že se za to nestydíš, pak není co řešit :)

  Jen člověk asi nezjistí, že je homosexuál na základě filmu o nich. Zvlášť pokud se ti tak líbil ;)

  Příspěvek z 11. ledna 2019 ve 13:17.
  hamanama v něm napsala:

  To se trochu vylučuje...nestydíš se za to... ale nechceš, aby se to dozvěděli tvoji přátelé... takže buď budou rozumní a pochopí to, nebo sis jen hřála hady na prsou.

  Příspěvek z 11. ledna 2019 ve 13:01.
  SimonSpier v něm napsala:

  -MM-
  Vím, že ti to tady asi vadí, ale je vidět, že jsi se asi nikdy doopravdy nezamiloval. Ne, že by mě to uráželo, ale tvůj komentář si beru k srdci. Možná jsem divná, chci mít taky život s manželem a dětmi, ale když tohle příjde, začneš si uvědomovat, že jsi někdo jiný, už se začínáš bát. Jenže, možná jsem lesba ale nestydím se za to. Jen nechci, aby to moji přátelé zjistili, protože se bojím. A moc.

  Příspěvek z 10. ledna 2019 v 19:34.
  DžungaráčekChlupáček v něm napsala:

  Já když jsem byla malá, jsem si taky myslela, že jsem lesba. A teď si myslím, že si najdu nějakýho sportovce :-D.

  Příspěvek z 10. ledna 2019 v 18:18.
  anavercadav v něm napsal:

  No jo asi jsem to nepochopila...

  Příspěvek z 10. ledna 2019 v 18:14.
  VikiKlára v něm napsala:

  SimonSpier:To, že jsis když jsi byla malá říkala třeba:Já nikdy nebudu mít manžela. Já chci být jen s holkama. Atd., tak je to normální. Já vůbec když jsem byla malá si ani nedokázala představit, že budu mít kluka... A teď? Teď mě kluci úplně normálně přitahujou a s holkou už žít fakt nechci. Sním totiž po takovém klidném, romantickém rodinném životě s dětmi.

  Příspěvek z 10. ledna 2019 v 18:14.
  –MM– v něm napsal:

  anavercadav: To mi nedává žádný smysl. Pokud je nevhodné, mělo by se smazat. Ale já na něm nic tak pohoršujícího nevidím...

  Jen je ta nástěnka úplně nesmyslně nazvaná, těžko sem přijdou lidi, které zajímá zrovna tahle problematika. Pochybuju, že zakladatelka nástěnky tady chce rozebírat obecná rozhodnutí... třeba já dneska dělal rozhodnutí, jaké si vezmu ponožky. Dost jsem o tom přemýšlel. Vybíral jsem mezi třemi šedivými a dvěma černými. Rozhodl jsem se nakonec pro černé, protože jich je sudý počet a já mám sudý počet nohou.

  Příspěvek z 10. ledna 2019 v 18:11.
  VeverkaČiperka123 v něm napsala:

  Zamknout 8-o

  Příspěvek z 10. ledna 2019 v 18:09.
  anavercadav v něm napsal:

  Je to na Alíkovi příliš nevhodné téma, mělo by se tu zamknout!

  Příspěvek z 10. ledna 2019 v 18:06.
  SimonSpier v něm napsala:

  Upozornění! Tento článek je minilmálně od 10 let! Je to pro vaše dobro!

  Jednou jsem se dívala na film Já Simon, a dost jsem o tom přemýšlela. Je o gayích, jak už jsem se zmínila ve své vizitce. Když jsem se dívala poprvé, bylo mi jasné, že to pochopím až když se na to podívám podruhé. Tak jsem se dívala. Zamilovala jsem si ten film, opravdu hodně. Ptáte se, proč píšu tuhle nástěnku? K tomu se hned dostaneme, ale jestli nechcete čekat, posuňte si nástěnku úplně dolů... My ostatní se ale vrátíme sem.

  Když jsem přemýšlela nad sebou, po shlédnutí tohoto filmu, napadla mě myšlenka...Jsem hetero nebo homosexuál? Pro vysvětlení hetero je člověk, kterého přitahují lidé opačného pohlaví, a homosexuálové zase člověk, kterého přitahují llidé stejného pohlaví. Když jsem si promítala v hlavě svoje vzpomínky z dětství, napadlo mě, že jsem asi lesba. Označení pro holky, které přitahují holky. To samé označení-gay-je pro kluky. Když jsem se ale ještě více ponořila do svých myšlenek, vzpomněla jsem si na svého prvního kluka. tak jsem si řekla, že jsem asi bisexuál.

  To je označení pro člověka, kterého přitahují holky i kluci.

  Proč jsem sem dala tenhle článek. Je to prosté. Abyjste se nad sebou zamysleli, dělá mi problém toto tajemství tajit, tak jsem ho alespoň zveřejnila anonymně. Takže díky!

  S pozdravem, Jacques

  předchozí 1 další
  Kdo si nástěnku oblíbil?

  Nástěnka:

  Vznikla:
  10. ledna 2019 v 18:06
  Založila:
  Obsahuje:
  11 příspěvků