Máte v kamarádech nějaké správce?
Vzájemné kamarádství, to je Rex999, lopi, Holka-z-gymplu, Havířovák a VelkýBochník
Že vzájemného mám majdulu a jinak mám ještě: Rex999, Tobias7, ALX75, VelkýBochník, a nevím jestli se počítá i -MM-
Mám, ze zelených Pralinku2, z červených pak Bochníka, JáJu, Tobiáše a Havířováka. Pak mám ještě –MM– a Pepíčka.
Ano,
Mám Lacka5, lékařského, Bochníka, Majdu, a pokud si pamatuji dobře, tak jsem měla i verbuma.
Místo, kde bydlím, se jmenuje „tvůj sen. Jsem pravděpodobně budoucí správce.“.
lidičky, podívejte se na mou vizitku, u toho kde bydlím, kolik mi je atd. je tam menší novinka
Správci kačky dávat nemůžou.
Minimálně ne jen tak.
Kika44: Risko to může říct.
VelkyBochnik: taky nemám v přátelích bochníka a nestěžuju si!
(Rád bych aby to tak zůstalo
)
| předchozí | 123456 | další |
Nástěnka:
- Vznikla:
- 4. února 2021 v 18:41
- Založil:
- Véna
- Obsahuje:
- ~ 150 příspěvků
- Moderátor:
- Véna
- (kulisák)

