Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Me Too

  Nový příspěvek:

  Přispívat mohou jen přihlášení uživatelé.

  Pokud máš účet, přihlas se, pokud ne, můžeš si účet založit.

  Příspěvek z 23. října 2018 v 9:49.
  Mateas v něm napsal:

  Mi to cele prijde jako kravina, vytahovat stare strasaky. Vzdyt ma taky kazdej pravo a moznost ozvat se kdykoliv a nepotrebuje k tomu nakej humbuk kolem nejake kampani.
  Dneska uz snad kazda spolecnsot ma davno v kodexu zapsano, ze jakekoliv sexualni napeti je nepripustny a ma se hlasit. Stejne tak krivdy i nemoralni jednani.
  Pokud dana osoba neni schopna jednat hnedka, tak za me ma trosku smulu. Ono dokazovat nevinu danych osob po roce od incidentu opravdu moc dobre nejde a pak tu z toho jsou zbytecne znicene zivoty. Samozrejme chapu to u znasilneni, kdy je osoba psychicky na dne, ale v tehle pripadech asi dotycna nezustane na pracovisti s danou osobou...

  Příspěvek z 15. října 2018 ve 12:16.
  socks v něm napsala:

  Prvotní nápad se mi líbil, upozornilo se na to, že se takové věci dějí a že by měly přestat být tabu. Vlna, která se následně zvedla, nesmetla ale jenom vinné. Jasně, pokud muž zneužívá například vyšší pracovní pozice a na ženu si dovoluje, tak to je obtěžování a díky me too žena dostala příležitost s tím vyjít na veřejnost a situaci změnit. Jenže jsou případy, kdy slečny budují kariéru mírně řečeno přes postel a berou celou kampaň jako zbraň, kdyby se do budoucna něco nepovedlo. Mstít se na me too jde totiž bohužel velmi snadno, zhrzená milenka ví, na čí straně stojí veřejnost. Takové obvinění má potom destruktivní účinky. Problém je i v tom, že muži se na hezkou ženu rádi podívají a občas si neodpustí poznámky. Nelze vždy jednoznačně určit, co už je přes čáru. Znám holky, co se oplzlým návrhům zasmějí, a pak holky, co si vezmou výrazný výstřih a považují chlapa za úchyla, že se otočí... Tak může vzniknout snadno nedorozumění, když nemáme všichni stejnou hranici. Rozhodně nejde všem obviněním věřit.

  Příspěvek z 14. října 2018 v 16:28.
  DžungaráčekChlupáček v něm napsala:

  Já myslím, že si to ženy nevymýšlí. Ale nevím. Myslím, že alespoň část ne.

  Příspěvek z 13. října 2018 v 15:39.
  JáJá1 v něm napsal:

  Hmmmm, dobrý nápad.

  Příspěvek z 13. října 2018 v 15:38.
  al-maty v něm napsal:

  JáJá1: Co takhle napřed použít google?

  Příspěvek z 13. října 2018 v 15:37.
  JáJá1 v něm napsal:

  ?

  Příspěvek z 13. října 2018 v 15:26.
  al-maty v něm napsal:

  Co si myslíte o tomto hnutí/kampani? Jedná se podle vás o jakýsi novodobý hon na čarodějnice, kdy obviněnými jsou převážně úspěšní a bohatí starší muži, nebo jde o oprávněnou reakci na útlak žen ze strany mužů?

  předchozí 1 další
  Kdo si nástěnku oblíbil?

  Nástěnka:

  Vznikla:
  13. října 2018 v 15:26
  Založil:
  Obsahuje:
  7 příspěvků