Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Miloš Zeman

  Nový příspěvek:

  Přispívat mohou jen přihlášení uživatelé.

  Pokud máš účet, přihlas se, pokud ne, můžeš si účet založit.

  Prodleva rok.
  Hroch Pepíček v něm napsal:

  pučmeloud! ..... dobre utesněny O:-):-D:-D

  Prodleva měsíc.
  Příspěvek z 20. října 2021 v 1:13.
  janharper124 v něm napsal:

  Já to vidím na 66ku, a pokud ne, tak přejmenování z "Česká Republika" na "České Království".

  Příspěvek z 18. října 2021 v 18:18, upravený po 3 minutách.
  VelkýBochník v něm napsal:

  Asi budu cynik, ale po těch letech s tímhle člověkem v čele bych to dal jako státní svátek: Den zbavení se prezidenta, co tam nemá co dělat;-D

  Příspěvek z 18. října 2021 v 18:17.
  Hogo v něm napsal:

  Nevypadá to dobře pro Bingo, jinak je to fajn, že už konečně něco víme.

  Příspěvek z 18. října 2021 v 18:12.
  kytarystka05 v něm napsala:

  to nevypadá dobře...

  Prodleva 5 dní.
  Příspěvek z 14. října 2021 v 0:05.
  Hroch Pepíček v něm napsal:

  ja myslim ze je ve stukečnosti hroch O:-)(8:°)
  tajitu diagnohu aby ho nechytili zooo logicky zahradnici O=

  Příspěvek z 13. října 2021 ve 21:44.
  Pralinka2 v něm napsal:

  Bochník: No ale že se tam děje něco divnýho, to je asi jasný skoro každému.

  Příspěvek z 13. října 2021 ve 21:19.
  VelkýBochník v něm napsal:

  DžungaráčekChlupáček: Toť otázka. Ono těch diagnóz už bylo tolik, že člověk (a ani chleba) neví, zda tomuto věřit...;-D

  Příspěvek z 13. října 2021 ve 20:46.
  KarelMore v něm napsal:

  Nemoc, ktera ovlivnuje mozkove fce.. no, uz ho meli zbavit uradu davno.

  Příspěvek z 13. října 2021 ve 20:21.
  DžungaráčekChlupáček v něm napsala:

  A je to venku. novinky.cz: Jaterní encefalopatie: Diagnóza prezidenta Zemana zveřejněna.
  https://www.novinky.cz/domaci/clanek/diagnoza-prezidenta-zemana-zverejnena-40374864

  Prodleva 2 dny.
  Příspěvek z 12. října 2021 v 6:19.
  vikiliky v něm napsala:

  Mám stejný názor. Jenže třeba už za něj rozhodují jiní.

  Příspěvek z 11. října 2021 v 18:33.
  Penubra_Shade v něm napsala:

  Podle mě by se prezidentův zdravotní stav měl určitě zveřejnit, protože národ má podle mě právo na to, aby věděl jak to s jejich hlavou státu je.

  Příspěvek z 10. října 2021 ve 13:12.
  JáJá1 v něm napsal:

  Rodé: Určitě.

  Příspěvek z 10. října 2021 ve 13:08.
  Rodé v něm napsala:

  Myslíte, že by se mělo zveřejnit jak na tom opravdu je?

  Prodleva 3 roky.
  Příspěvek z 23. prosince 2017 v 10:51.
  Fandíček18 v něm napsal:

  Já proti němu mám taky:-E

  Prodleva měsíc.
  Příspěvek z 15. listopadu 2017 v 0:45.
  –MM– v něm napsal:

  hry458: Kdyby neexistovaly koncesionářské poplatky, byla by Česká televize financovaná normálně z rozpočtu, tedy z daní nás všech (podobně jako jsou z našich daní placení hasiči atd.). Odmítáním koncesionářských poplatků říkáš, že by za provoz ČT měli platit i ti, kdo nepřijímají televizní vysílání. Což by asi bylo fér, protože informovanost společnosti je veřejný zájem.

  klobáska: Myslím, že AI-novináři by ti to nevyřešili, protože pokud se AI učí na lidských výstupech, přejímá i předsudky lidí :-)

  Pralinka2 v něm napsal:

  Takže trváš na tom, že to, co ČT přenášela v den jeho zvolení prezidentem, ve skutečnosti neřekl, ale namluvil to tam někdo jiný jako dabing?

  klobáska v něm napsal:

  hry458: Jenomže z těch poplatků se platí tvorba seriózních zpráv. Bez poplatků se z toho velice pravděpodobně stane bulvár.
  Navíc v dnešní době internetu si může kdokoli napsal cokoli. Když já vytvořím své vlastní médium (samozřejmě nezávislé, nestranné a nepodplacené), kde budu tvrdit, že prezidentem USA je Josef Novák a lidi mi to budou žrát, tak kde je problém?

  hry458 v něm napsal:

  Média typu ČT si informace mohou vymýšlet a my jim na to mužem klidně skočit. Navíc proč jim platit poplatky už jen tím že máme televizi ? To je blbý nápad a měli by se ty poplatky zrušit.

  klobáska v něm napsal:

  PS. No a samozřejmostí je, že ve chvíli, kdy do médií píše člověk, nelze zachovat naprostou nestrannost. Možná by to vyřešili AI-novináři, ale kdo ví...

  klobáska v něm napsal:

  –MM–: Ale uznej, že bulvár vydělává lépe než seriózní zprávy! ;-)
  (Neříkám, že všechna média jsou vysloveně „clickbaitová“, ale pokud někdo vykládá o zaujatých médiích a pak mě odkáže na tak věrohodný zdroj jako je ac24, tak jako nevěrohodnost, ale „odsaď podsaď“.)

  –MM– v něm napsal:

  Koukám, že řada lidí nechápe, jak média fungují. Cílem zpravodajství není vymýšlet a prosazovat názory, ale zprostředkovávat informace. Takže pokud ČT cituje nějaký průzkum veřejného mínění, není to názor nebo přání ČT, ale převzatá informace z víceméně věrohodného zdroje, která se může a nemusí potvrdit. Neříkám, že je ČT vždy nestranná, ale to, že informuje o protestu proti Zemanovi, nebo že zveřejňuje průzkumy, které nakonec neodpovídají realitě, je naprosto přirozenou součástí zpravodajského mixu. Můžou také někdy udělat rozsáhlou reportáž o úplné ptákovině, protože dopředu nevěděli, že to nakonec bude ptákovina... aneb není nutné hledat konspiraci v tom, co jde vysvětlit lidskou hloupostí.

  hry458: To, že se nestydí říct pravdu, je sice hezké, ale on se nestydí říkat ani lež, takže je vlastně jedno, co říká, nikdo ho nemusí brát vážně :-)

  klobáska v něm napsal:

  hry458: Jenomže jakýkoli názor by se měl vyjadřovat slušně, nikoli za pomoci „de-ilů“, „ku-d“ a podobných slovíček. Politickou nekorektností zřejmě myslíš to, že kam přijede, tam naštve všechny, kdo nemají místo morku rudou hvězdu. A pokud těmi „zeměmi pro obchod“ míníš ty země, kde bují cenzura a lidská práva jsou tam k smíchu, tak k tomu asi ani nelze mít komentáře... :-|
  Mimochodem, ukaž mi nestranné médium. Pokud si chceš udržet publikum, nelze být zcela nestranný. Všechna média (zejména pak ta soukromá) potřebují vydělávat peníze, čehož docilují clickbaity, kontroverzními tématy a kontroverzními pohledy.

  A jen tak na okraj – Miloše Zemana nemusí nikdo znemožňovat, on to s přehledem zvládne sám!

  hry458 v něm napsal:

  ČT není nestranná. Například při amerických volbách nadržovala Clintnové, že brexit nebude a že SPD to projede a výsledky? Přesně opačné výsledky. Co se týče Zemana tak ano některé jeho excesi odsuzuji i já ale jinak jezdí na setkání s občany, není politický korektní, nestydí se říct pravdu a snaží se získat partnery pro obchod mimo EU a USA

  –MM– v něm napsal:

  Bob10: Rozpočet veřejnoprávní televize je veřejně dostupný, až v něm najdeš nějaký úplatek, můžeš podat trestní oznámení nebo podnět na NKÚ. Jaký máš recept na rozpoznání toho, jestli je médium podplacené? Odkud čerpáš své informace?

  Já moc nerozumím těm debatám o jakési důstojnosti, kterou oba tábory argumentují, ale rozumím tomu, když je někdo soudně usvědčený ze lži. Politik, který je ochotný dotáhnout naprosto malicherný spor až k prohranému rozsudku, si zaslouží poslat do důchodu :-)

  klobáska v něm napsal:

  Pralinka2: Jako bys nevěděl, že každý, kdo nemá nad postelí pověšený Milošův portrét, nekvituje každé jeho slovo a neodsuzuje kohokoli, kdo byť jen zapochybuje o Milošově autoritě, je havloid, pravdoláskař, kavárenský povaleč a sluníčkář! :-$

  PS. Hlavně jestli všichni máme své cestovní doklady (pasy). ;-)

  Pralinka2 v něm napsal:

  Chceš říci, že například to, co řekl Zeman v přímém přenosu do televize v den, kdy byl zvolen prezidentem, ve skutečnosti neřekl, ale vymyslela a namluvila to Česká televize?

  Bob10 v něm napsal:

  Myslím si, že jsme hodně ovlivnění tím, co nám podsouvají média. Často se nejedná o objektivní informační sdělení, které od veřejnoprávní televize očekáváme, ale subjektivní názory jedinců nebo větších skupin osob. Není to prokázané, ale existuje možnost, že si „ti bohatí“ zaplatí média, například Českou televizi, aby agitovali ve prospěch bohatých. Píšu to proto, že jsem znechucen těmi šaškárnami, které se v poslední době proti panu Zemanovi iniciují. Například předevčírem ten případ s Martou Kubišovou. To je hotová ostuda těch křiklounů, ale také českých medií. Prostě všichni jej musí co nejvíce znemožnit – to je součást volebních programů. Ale proč takovýmto způsobem? Každý by měl soutěžit sám za sebe.
  Oni mluví o tom, jaká je Zeman ostuda národa, přitom sami hází vajíčka při vzpomínce výročí 17. listopadu, a to nejen po Zemanovi, ale také po dalších evropských prezidentech. :-) Děkuji tomu, kdo to dočetl až sem, je to pouze můj pohled na věc, nic víc. :->

  Prodleva 25 dní.
  Příspěvek z 19. října 2017 v 10:56.
  _kebaba_ v něm napsala:

  Na tebe ne, ds. Jakoze kdyz je nekdo v Rusku, tak automaticky musi chlastat? Kdyz je nekdo na Jizni Morave, musi se automaticky opit vinem? (Jsem se dozvedela vcera) a ne, nemusi, je to jeho volba, ano, pije az prilis

  Statistika…