Milovníci koní

Nový příspěvek:

Přispívat mohou jen přihlášení uživatelé.

Pokud máš účet, , pokud ne, můžeš se zaregistrovat.

Příspěvek z 20. září 2017 v 16:39.
PRALINEČKA v něm napsala:

No každý má svůj názor, ale ten tvůj je dobrý, ale s něčím souhlasím a s něčím ne, ale to má každé jinak

Příspěvek z 20. září 2017 v 6:09.
mandragora1 v něm napsal:

Tak to je fajn :) No já bych spíše řekla, že lidé více jezdí anglii. Já osobně jsem 2 roky jezdila western, je to pohodlnější, ale na druhou stranu se tam nedá dělat tolik věcí jako třeba v anglii, proto mě anglie baví víc. Takže jsem se pak vrátila k anglii,protože jsem na ni byla i od malička učená a víc mě baví. :)

Příspěvek z 19. září 2017 ve 20:50.
PRALINEČKA v něm napsala:

Aha , tak to je škoda;-(
No jezdím od svých čtyř let, ale to jsem jezdila jen sem tam , ale pravidelněji jezdím od svých šesti let. A jezdím Anglii, western mě nebaví, zkoušela jsem ho v devíti letech , jezdila jsem asi dva týdny, ale moc mě to nezaujalo, tak jsem pokračovala v Anglii. Vím že sice víc lidí zaujímá western, ale mě moc ne, jako nevadí mi, kdybych si měla vybrat jestli nejezdit, nebo jezdit western , tak si urcite vybaperu western, ale jen pro to , že miluju ježdění , koně a práci na koňském statku. Ale jsem ráda že Anglie existuje, ale možná kdybych ó ní nevěděla , tak by mi to bylo jedno.

Příspěvek z 17. září 2017 ve 12:15.
mandragora1 v něm napsal:

Tak to ti přeji ať se to co nejdříve vyřeší, ať to dobře dopadne:-) Kdybych mohla tak poradím, ale vzhledem k tomu, že bydlím u Loun, tak bohužel žádné pražské kluby neznám no :/ Zkus se pídit na internetu a třeba něco najdeš :) A jak dlouho jezdíš? :) Anglii nebo western? :)

Příspěvek z 17. září 2017 v 8:54.
PRALINEČKA v něm napsala:

Jestli někdo ó nějakém koňském klubu v Praze 10/15 víte tak mi prosím pište co nejdříve díky

Příspěvek z 17. září 2017 v 8:53.
PRALINEČKA v něm napsala:

Já jezdím na koních, ale protože mě to mimo prahu a u chaty , tak jezdím jenom ó víkendech, ale teď protože mi zrušili kroužek na který jsem chodila, tak se je snažím premluvit , abych jezdila i v Praze, že je to sice dražší , ale je to něco co by mě bavilo , když mi zrušili můj , nejoblíbenější kroužek. Táta proti tomu nic nemá ,jenom neví, kam bych chodila. A mamka má zase ty svoje řeči : že je to moc drahý, že skončíme na ulici když tam budu chodit, že se s tátou rozvede protože je prý magor, že táta nemá smysl, že jestli tam budu chodit tak nebudu dostávat kepesny(který stejně nesostavam, ani mi ho máma nechce závist, ale táta jo) a zpoustu dalších keců.

Příspěvek z 7. září 2017 ve 21:12.
DžungaráčekChlupáček v něm napsala:

Koníci jsou super R^:-):->

Příspěvek z 7. září 2017 ve 20:14.
mandragora1 v něm napsal:

Ahoj, ty jezdíš? :)

Příspěvek z 7. září 2017 v 19:27.
PRALINEČKA v něm napsala:

AHOJ

Příspěvek z 7. září 2017 v 19:25.
PRALINEČKA v něm napsala:

Ahoj holky a kluci, tuhle tu nástěnku zavádíme pro všechny milovníky koní do 30 let. Užijte si jí a hlavně ji využijte. Díky AHOJ

předchozí 1 další
Kdo si nástěnku oblíbil?

Nástěnka:

Vznikla:
7. září 2017 v 19:25
Založila:
Obsahuje:
10 příspěvků