Na jakou střední/vysokou školu jste se dostali? – Hledáme si spolužáky (možná)
Pravidla:
- Všichni mají vlastní právo na názor, ale nebudeme se zde ponižovat. Každá škola je jiná
- Nejprve se napíše název školy, poté obor
- Když tu bude příspěvek se školou kam jste se taky dostali, zareagujte
aby tu nebylo tisíce příspěvků jen o jedné škole
Prodleva rok.
Příspěvek z 22. června 2025 v 19:21.
O muj božeee. Já se na Podskalskou hlásila na obor analýza potravin.... Ale, bylo to na druhém místě a teď jsem na Masarykově střední škole chemický, která byla první volba. Není tam taky někdo? Hledám spolužáky, i když jsem se s některýma viděla
Příspěvek z 21. června 2025 v 17:52.

aby tu nebylo tisíce příspěvků jen o jedné škole