Alík

  • Alíkoviny
  • Klubovna
  • Hry
  • Nástěnky
  • Soutěže
  • Vtipy
  • Poradna
  • Copak hledáme:
    Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
    Jsi tu poprvé?

    Naše městečko – Alíkov

    « Novější příspěvky
    Příspěvek z 26. listopadu 2021 ve 21:07.
    Danielenl v něm napsala:

    Dobrý večer, v jakém patře mohu bydlet?🤔
    Děkuji za odpovědě💜
    🍭🌈Danielenl🌈🍭

    Příspěvek z 26. listopadu 2021 ve 21:02.
    Eliana7 v něm napsala:

    Prosím aspoň mě řekni to vyhodnocení

    Příspěvek z 26. listopadu 2021 ve 21:00.
    Maty09 v něm napsal:

    Oboje.
    Kdy dáme sraz? 13:00, později?

    Příspěvek z 26. listopadu 2021 ve 20:56.
    Eliana7 v něm napsala:

    Je to myslíš vyhodnocení a nebo ta párty?

    Příspěvek z 26. listopadu 2021 ve 20:55.
    Maty09 v něm napsal:

    Neuděláme to až zítra? Přece jen, už je skoro 21:00. To, možná ještě někdo bude hlasovat. Ten odpočet je zkrácen, je do 12:00.

    Příspěvek z 26. listopadu 2021 ve 20:53.
    Eliana7 v něm napsala:

    Aha Neuděláme tady dneska párty?

    Příspěvek z 26. listopadu 2021 ve 20:51.
    Maty09 v něm napsal:

    Až dojde ten odpočet, tak, sečtu hasy, do jednoho dlouhého příspěvku, který bude na mé vizitce.:->

    Příspěvek z 26. listopadu 2021 ve 20:48.
    Eliana7 v něm napsala:

    A dojde nám nějaké vihodnocení

    Příspěvek z 25. listopadu 2021 ve 14:35.
    Maty09 v něm napsal:

    Tak, než skončí hlasování...
    (začal v každém neobydleném bytě dávat výzdobu, stromek a tak) To je ale těžká práce. A no jo, mám tu toho zdobícího robota na byty.;-D (vypustil robota a zajel si do hor pro nějáký strom, co je velký jako náš mrakodrap a ostatní stromy, alespoň 30 m) Který vyberu...:-|

    Příspěvek z 24. listopadu 2021 v 17:58.
    Maty09 v něm napsal:

    Jo a tady to je.:-|

    Příspěvek z 24. listopadu 2021 v 16:27, upravený po 3 minutách.
    Maty09 v něm napsal:

    Takže, kvíz na pokračování dění v Alíkově:->. Prosím, tady hlasujte, není tam žádná otázka ptající se na něco opravdu hodně osobního.(ulice, město, kraj, ani nic jiného):-)

    Konec hlasování za (odpočet do 28. listopadu v 7:00)

    Prodleva 5 dní.
    Příspěvek z 19. listopadu 2021 ve 14:07.
    Maty09 v něm napsal:

    Reaktro se už nedá zastavit. (vylezl ven a mrakodrap bouchnul) Ten ostrov je nějáký malý... (je rok B-) Tesně po odplavení vody) 8-o

    Příspěvek z 19. listopadu 2021 v 7:30, upravený po 3 minutách.
    Uizpresident v něm napsal:

    Běžím z CAFETERIA na zad a pak přes UPPER-ENGINE do REACTOR, klikat na USE a.....pak zjistím, že to nebezpečí je reálné, vypínám počítač a běžím ten výbuch zastavit skutečně.....

    Příspěvek z 18. listopadu 2021 v 16:19.
    Maty09 v něm napsal:

    (spouštím tlačítko: Restart systému - EMERGENCY) Tak, všicni pryč, bouchne to.:-c (utíká chodbou a najednou se vapne gravitace) Tak, a teď poběžím po steně.;-) (běží a spadne do velkých otevřených dveří) Kdo nechal otevřené dveře!:-E (spadl do linky na cukrátka do míchače na bombóny, který někdo nechal zapnutý) Kdo to byl ÁÁ...*první fáze restartu - vypouštění vody z budovy/ (po pár vteřinách se pracně dostal z linky ještě před řezačem) Ufff. Na mě si nepříjdeš.:-P *druhá fáze - spouštění odpočítávání bomb* Ajaj.:-c Už jen 5 minut. *3. fáze - Napouštění plynových nádrží* Tady je lano.:-> *4. fáze - zapnutí jaderného reaktoru* 2 minuty:-c (hodil lano a zachytil ho o kliku a leze nahoru) *5. fáze - použití reaktoru na výbuch* Všichni pryč, už to nejde vrátit.;-(

    Příspěvek z 18. listopadu 2021 ve 13:52.
    Uizpresident v něm napsal:

    Mačkám tlačítko VESMÍRNÁ BABČA - EMERGENCY a na mrakodrap padá asteroid.....celé město se probudilo: "UF, to nebyla realita, ale jen sen".....asteroid dopadl: BUM! Mačkám tlačítko VESMÍRNÁ BABČA - NON-EMERGENCY a asteroid se vrací.....

    Příspěvek ze 17. listopadu 2021 ve 20:11.
    Maty09 v něm napsal:

    (Javier se ale netihl teleportovat a nakonec to dopadlo tak, že se teleportoval mrakodrap se slisovaným člověkem pod ním) Říkal jsem zbíječku!:-E Jéé. Systémy zas fungují.:-> Tak, teď zapnu gravitaci a budeme moct chodit normálně.:-> (všichni zase spadli na podlahu) A teď rychle pryč, než se to vypne.:-D

    Příspěvek ze 17. listopadu 2021 v 15:20.
    Javíéř v něm napsal:

    (V Kouzelnické firmě)
    Jdu se sestrojit stroj času.
    Za 10 mačkám rok 1989 měsíc listopad den 17 čas 15:30.
    Pa páááá.
    Nasedám do stroje času. Paááááááááaááááááááá.

    Příspěvek ze 17. listopadu 2021 ve 12:14, upravený po 6 minutách.
    Véna v něm napsal:

    Dobře no...:-D

    Příspěvek z 16. listopadu 2021 v 16:29.
    Maty09 v něm napsal:

    Zase ten vadný magnet.:-E (vzal si kladivo) Jdu trochu poklepat počítač. (o pár minut později) * BUCH* *BUCH* *Alarm* *kví* Spadl systém, rychle sbíječku! (Mrakodrap začal padat dolů)

    Příspěvek z 16. listopadu 2021 v 15:57.
    Uizpresident v něm napsal:

    Véna přiběhl přímo pod padající narakodrap a z profilového obrázku mu vyskočil SPIDER-MAN. Ten mrakodrap zase postavil a začal kopat karate proti asteroidům.....zatleskám mu a jdu zpět dovnitř mrakodrapu.....SPIDER-MAN se mu tam zase vrátil a Véna: "Ehm.....?"

    Příspěvek z 16. listopadu 2021 v 15:54.
    Véna v něm napsal:

    Ehm...dobrý den :-D

    Prodleva 6 dní.
    Příspěvek z 10. listopadu 2021 v 17:15.
    Maty09 v něm napsal:

    (jenže to nejsou papírové arteroidy, ale opravdové asteroidy. A štít se chvíli po zapnutí vybil a padají dál) (přiběhnul do -30 patra) Zapínám střílení po asteroidech. (chvíli to funguje) B-) Hotovo.8-D (a pak to na ně přestalo působit a padá mrakodrap) áááá]:-)

    Příspěvek z 10. listopadu 2021 v 16:17.
    Uizpresident v něm napsal:

    Uf, ještě že i protržená vzducholoď nepadá úplně rychle.....ale Maty09 ty perseidy přece přitáhl (omylem.....) z toho 2D světa.....takže.....jsou papírové.....ne, tak tyhle jsou zase z papírnictví.....zapínám obří štít nad celou zemi Alíkovskou.....

    Prodleva 3 dny.
    Příspěvek ze 7. listopadu 2021 v 10:43.
    Maty09 v něm napsal:

    Nějak to tu zase usnulo.:-| No nic, zkusím to tu zase oživit:

    (hlášení z místího rozhlasu: Upozorňujeme, že za pár minut začnou padat větší perseidy, které mohou zasáhnout mrakodrap, od malých částeček od 1 cm do 100 m perseid můžou padat na mrakodrap. Děku JAU JAU JAU Padá sem 10 m perseida, všichni ute...(ozývá se divný šum, protože perseida zasáhla Uizprezidentovu vzducholoď těsně nad mrakodrapem, ve výšce 10,2 km)) Ale ne, padá vzducholoď.:-c Padá na rozestavěnou knihovnu.:-c *BUCH* (asteroid spadl na knihovnu a padají další, 110, 235 a 500 m)

    Prodleva 4 dny.
    Příspěvek z 3. listopadu 2021 v 17:27.
    Maty09 v něm napsal:

    (napadlo ho, že si místo kufru ve svém autě dá motor z vesmírné rakety) To je geniální.:->B-) Už nikdy nebudu muset jezdit městskou.:->(postavil to a zastavil před začátkem Alíkova) Tak jdeme na to, to mě zajímá, za kolik minut projedu prázdým Alíkovem(všichni právě oslavují Alíkovský nový rok(později se to nestíhá kvůli dlouhým Vánocům) velkým ohňostrojem) (zapnul motory a auto vystřelilo během vteřiny na 12 000 Km/h a ani ne za zlomek vteřiny auto vjelo do Alíkovských pláží, na druhé straně ostrova) Kdo sem dal tu rampu? :-c (auto vzlétlo a vyletělo ze Země) ÁÁÁÁÁ:-c No aspoň jsem něco dokázalB-) (řekl než se dostal na konec vesmíru v 1 000 000 x násobně vyšší než rychlost světla a narazil do planety plné zlých mimozemšťanů ve 2D)

    Prodleva 4 dny.
    Příspěvek z 30. října 2021 v 18:06.
    Javíéř v něm napsal:

    Javier: Omlouvám se ale nějak jsem…
    Pozor pozor! Nový vir!
    O tomto viru se dozvíte v odkazu

    Prodleva 5 dní.
    Příspěvek z 25. října 2021 v 8:22.
    Uizpresident v něm napsal:

    Nasedám do práškovacího letadla a po celé Zemi Alíkovské stříkám zásaditý roztok, který neutralizuje kyselý déšť do normálního deště....

    Příspěvek z 24. října 2021 ve 20:17.
    Maty09 v něm napsal:

    Jasně že je, Ale ne, moje super dráhá anténa na mé lodi.:-c (rychle nastartoval loď zapnul stratovací sekvenci, zapnul si pás a vyletěl ze Země kterou zničil kyselý déšť) Tak, co teď budu dělat. (uviděl menší raketu která padá do slunce) Á, někdo přežil.:-D (letí k raketě)

    Příspěvek z 24. října 2021 v 8:09.
    Uizpresident v něm napsal:

    O-ou. To není kyselý déšť, to jsou takoví brouci od Heinze Doofenshmirtze, byli udělaní aby jedli dřevo, ale asi si spletl tlačítko....

    Prodleva 2 dny.
    Příspěvek z 22. října 2021 ve 14:18.
    Maty09 v něm napsal:

    (Uizpresident to dělá jen nad svojím domem a všude jinde na Zemi prší kyselý déšť a vše rozpouští, rozpustil už i 2000 patro a klesá do -) Asi bych měl opustit Zemi.:-c (začal si stavět vesmírnou loď protože se mu rozpustila)

    Statistika…

    Nástěnka:

    Vznikla:
    12. prosince 2019 v 16:00
    Založila:
    majdula2000
    Obsahuje:
    ~ 11 tisíc příspěvků
    Moderátorka:
    majdula2000
    (správkyně Alíka)