Alík

  • Alíkoviny
  • Klubovna
  • Hry
  • Nástěnky
  • Soutěže
  • Vtipy
  • Poradna
  • Copak hledáme:
    Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
    Jsi tu poprvé?

    Naše městečko – Alíkov

    « Novější příspěvky
    Příspěvek z 2. dubna 2020 ve 13:25.
    Typjedna3 v něm napsal:

    Tak jo tady máš pudink

    Příspěvek z 2. dubna 2020 ve 13:24.
    pepiik v něm napsal:

    já chci....

    Příspěvek z 2. dubna 2020 ve 13:24.
    Typjedna3 v něm napsal:

    Nemusíš. Ale můžeš mi pomoct

    Příspěvek z 2. dubna 2020 ve 13:23.
    VeverkaČiperka123 v něm napsala:

    Já nechci pudingovou bitvu. Nemusím?

    Příspěvek z 2. dubna 2020 ve 13:21.
    Typjedna3 v něm napsal:

    Jdu vařit puding!!!

    Příspěvek z 2. dubna 2020 ve 13:21, upravený vzápětí.
    majdula2000 v něm napsala:

    Poleje Markét pořádně pudingem.

    Příspěvek z 2. dubna 2020 ve 13:08.
    darkness v něm napsal:

    Pudingová bitva začíná!

    Příspěvek z 2. dubna 2020 ve 13:08.
    Risko77 v něm napsal:

    Ahoj. Co se to tu deje?

    Příspěvek z 2. dubna 2020 ve 13:03.
    lékařský v něm napsal:

    Jooo, budeme házet Adee! :-D

    Příspěvek z 2. dubna 2020 ve 12:57.
    VeverkaČiperka123 v něm napsala:

    Já budu dělat úkoly a hrát si s Meginkou.

    Příspěvek z 2. dubna 2020 ve 12:57.
    darkness v něm napsal:

    To se mi moc nechce, radši bych si dala pudingovou bitvu!

    Příspěvek z 2. dubna 2020 ve 12:47, upravený vzápětí.
    Quinzelka v něm napsala:

    budem hrát hry u pc

    Příspěvek z 2. dubna 2020 ve 12:46.
    Typjedna3 v něm napsal:

    Něco

    Příspěvek z 2. dubna 2020 ve 12:45.
    pepiik v něm napsal:

    a co vymyslíme?

    Příspěvek z 2. dubna 2020 ve 12:43.
    Typjedna3 v něm napsal:

    Něco vymyslíme

    Příspěvek z 2. dubna 2020 ve 12:43.
    darkness v něm napsal:

    Já také ještě nevím, co budu dělat :-)

    Krásné narozeniny pepiiku (ÍÍÍ)

    Příspěvek z 2. dubna 2020 ve 12:41.
    pepiik v něm napsal:

    Nevím, je toho na mě poslední dobou asi moc.

    Příspěvek z 2. dubna 2020 ve 12:39, upravený vzápětí.
    majdula2000 v něm napsala:

    Tak to je fajn.R^

    Jak budeme trávit odpoledne?:->

    Příspěvek z 2. dubna 2020 ve 12:38.
    darkness v něm napsal:

    majdula2000: Houskové knedlíky se zelím byly...

    Příspěvek z 2. dubna 2020 ve 12:37.
    Typjedna3 v něm napsal:

    ://///////:\

    Příspěvek z 2. dubna 2020 ve 12:34.
    Quinzelka v něm napsala:

    Já jsem ještě neobědvala

    Příspěvek z 2. dubna 2020 ve 12:34, upravený vzápětí.
    Ändřläk_ v něm napsala:

    Já půjdu za chvilku obědvat

    Příspěvek z 2. dubna 2020 ve 12:33.
    VeverkaČiperka123 v něm napsala:

    Já budu obědvat nejdřív za 2 hodiny. :-D

    Příspěvek z 2. dubna 2020 ve 12:33.
    pepiik v něm napsal:

    dort

    Příspěvek z 2. dubna 2020 ve 12:31.
    majdula2000 v něm napsala:

    Co bylo dobrého?

    Příspěvek z 2. dubna 2020 ve 12:29.
    darkness v něm napsal:

    Já už jsem po obědě :-)

    Příspěvek z 2. dubna 2020 ve 12:25.
    majdula2000 v něm napsala:

    Já už obědvám.:-D

    Příspěvek z 2. dubna 2020 ve 12:22.
    pepiik v něm napsal:

    Tak jo, já jdu také.

    Příspěvek z 2. dubna 2020 ve 12:21.
    Typjedna3 v něm napsal:

    Jdu 🚶 obědvat

    Příspěvek z 2. dubna 2020 ve 12:14, upravený vzápětí.
    majdula2000 v něm napsala:

    Tak to je přesně ukázka toho.;-) Krásným příkladem je i třeba MMův červík.:-D (Zkus si třeba u ledničkové nástěnky na něj kliknout a všimni si, že na vizitce je obráceně.;-))

    Statistika…

    Nástěnka:

    Vznikla:
    12. prosince 2019 v 16:00
    Založila:
    majdula2000
    Obsahuje:
    ~ 11 tisíc příspěvků
    Moderátorka:
    majdula2000
    (správkyně Alíka)