« Novější příspěvky
Příspěvek z 1. dubna 2020 ve 21:34.
Kdo?
Příspěvek z 1. dubna 2020 ve 21:32.
lékařský
v něm napsal:
Jojo, hodnost má vychechtaná žebřinka.
Příspěvek z 1. dubna 2020 ve 21:31.
To není žebřinka, žebřiny jsou v tělocvičnách.
Příspěvek z 1. dubna 2020 ve 21:25.
Akční_Babička
v něm napsal:
Unesou je jich hodně. A kdyby ne, tak je tu vaše vychechtaná žebřinka!
Příspěvek z 1. dubna 2020 ve 21:24.
(uvažuje, jestli tam má dát tu trampolínu, nebo ne, ale dá ji tam pro jistotu)
Příspěvek z 1. dubna 2020 ve 21:23.
Ještě oni ho neunesou a spadne!
Příspěvek z 1. dubna 2020 ve 21:14.
lékařský
v něm napsal:
www.alik.cz/n/prispevek/84726746
Jak jsem mohl vědět, že pod tebou je propast? 
(Skáče z okna, jéé! A přiletí plno kosů, a ty použije jako živé letadýlko.)
Příspěvek z 1. dubna 2020 ve 21:13.
Příspěvek z 1. dubna 2020 ve 21:12.
Jjjjjjjjjjjjjjdu spaaaaaaaaaaaaaaaát dobrou noc ⛑️😅
Příspěvek z 1. dubna 2020 ve 21:08.
Koroptev jou !
Příspěvek z 1. dubna 2020 ve 21:07.
(přijde sanitka a odveze Andrlák)
Příspěvek z 1. dubna 2020 ve 21:06.
Padáková bábovka!
Příspěvek z 1. dubna 2020 ve 20:58.
Příspěvek z 1. dubna 2020 ve 20:57.
(Jelikož doufala tak se stalo. Letěla. Chytl ji totiž do pařátů velký orel.)
Příspěvek z 1. dubna 2020 ve 20:55, upravený vzápětí.
Ufff opatrně mám celý tělo zlomený
Tak se mějte já jdu asi spát paaa
Příspěvek z 1. dubna 2020 ve 20:54.
(Běží pro andrlák a zakopne) jsem v pohodě! (s mod|inami na nohou a rukou vezme andrlák do mrakodrapu a volá sanitku)
Příspěvek z 1. dubna 2020 ve 20:53.
Ještě sem nespadlá já lééétíííím takže máš nejspíše halucinace!
(zpívá falešně I believe i can fly!!)
Příspěvek z 1. dubna 2020 ve 20:52.
Příspěvek z 1. dubna 2020 ve 20:51.
prosim vás toto není skokanský můstek ani místo pro sebevrahy!!!
(vezme párátko do mrakodrapu a zavolá sanitku)
Příspěvek z 1. dubna 2020 ve 20:50.
Příspěvek z 1. dubna 2020 ve 20:49.
(Naštěstí má na zádech batoh a padákem. Otevře batoh ale namísto padáku z batohu vypadne bábovka)
Příspěvek z 1. dubna 2020 ve 20:43, upravený vzápětí.
KIKO, už pochybuji že jsi zavolala sanitku
Majdo radši si to přečti
Příspěvek z 1. dubna 2020 ve 20:43.
Co se to tu děje?
Příspěvek z 1. dubna 2020 ve 20:42.
(samozřejmě také skáče z mrakodrapu)
Příspěvek z 1. dubna 2020 ve 20:36, upravený po 4 minutách.
Tady
Skočila jsem se sádrou z vokna
Majdinýho
Příspěvek z 1. dubna 2020 ve 20:36.
Už je tu
A co se vlastně zase stalo?
Příspěvek z 1. dubna 2020 ve 20:35, upravený vzápětí.
Neměla jsi skákat ![]:-)](//o00o.cz/2017/smajliky/alik/cert.png)
Tak hledej čtyřlístky
Příspěvek z 1. dubna 2020 ve 20:35.
Nudí mě ležet na zemi
Příspěvek z 1. dubna 2020 ve 20:33.
Co já vím
Příspěvek z 1. dubna 2020 ve 20:30, upravený vzápětí.
Kde?
Jinak kdy přijede sanitka?
Statistika…