« Novější příspěvky
Příspěvek z 21. února 2008 ve 20:40.
--X---WoW---X--
v něm napsal:
Příspěvek z 21. února 2008 v 17:39.
Se máš a zároveň nemáš...:p> |
Příspěvek z 21. února 2008 v 16:48.
FixinQa
v něm napsal:
Já mám zákaz na comp :D A....Simča je na horách asi 5km ode mně no LOL* :D> |
Příspěvek z 20. února 2008 v 19:46.
"Jaký je váš oblíbený fotomateriál, pane Slepička?" "Ko- Ko- Kodak!"> |
Příspěvek z 20. února 2008 v 15:01.
Dák dák koko dááááák! xcD> |
Příspěvek z 20. února 2008 ve 13:19.
YoYíšek
v něm napsal:
Příspěvek z 19. února 2008 v 16:17.
Šak ona se nám vrátí ;) I dyš máš pravdu...> |
Příspěvek z 19. února 2008 ve 14:38.
Regina16
v něm napsal:
Tady je to bez Simí smutný.. :-)> |
Příspěvek z 18. února 2008 ve 23:33.
Příspěvek z 18. února 2008 ve 14:42.
Regina16
v něm napsal:
Příspěvek ze 17. února 2008 ve 22:39.
YoYíšek
v něm napsal:
Příspěvek ze 17. února 2008 ve 21:06.
sovca
v něm napsal:
ale ona myslela zlatá jako oslovení a ne jako zlatý lyžák ali > |
Příspěvek ze 17. února 2008 v 19:19.
Příspěvek ze 17. února 2008 v 16:44.
Regina16
v něm napsal:
cože? napsala to dobře.. :-D> |
Příspěvek z 16. února 2008 ve 21:10.
--X---WoW---X--
v něm napsal:
Simčo sorry žetě opravuju ale ne zlatá :D ale zlatý =)> |
Příspěvek z 15. února 2008 ve 21:01.
zlatá, týden tu nejdem.. od 16. - 23. .. pháá :) (lyžařák, víte co.. ;))> |
Příspěvek z 15. února 2008 ve 14:20.
Tfůůůj, je tu kinder fuuuuj, já jdu demonstrovat za krávu!:D > |
Příspěvek z 15. února 2008 ve 13:18.
Příspěvek ze 14. února 2008 v 15:23.
Chachaaa uz tam je zas ta krava xD> |
Příspěvek ze 14. února 2008 v 9:15.
Stáhněte si komik, záložky, wallpapery, podložky Kider! :D Surprise překvapení :D No neváhejte!
Ta kráva je lepší :( :D> |
Příspěvek z 13. února 2008 v 19:54.
magic sport tam mám furt.. a občas i kouzelná brčka :D teď teda ty brčka :D> |
Příspěvek z 13. února 2008 v 18:36.
Ja tam taky nemam tu bučalenu....:D> |
Příspěvek z 13. února 2008 v 15:49.
sovca
v něm napsal:
hmm ja tam mam uz od vcerjska magic sport > |
Příspěvek z 13. února 2008 ve 13:46.
já ju tu mám taky furt :DDD> |
Příspěvek z 13. února 2008 v 11:36.
Já si nemohu pomct, ale tu krývu tu porád mám :D a zulená je to jo..Ale to je aji moje kočka :D> |
Příspěvek z 12. února 2008 ve 21:06.
sovca
v něm napsal:
neni =D ja tam tu reklamu nemam =D a vypadala jak zhu le na zejo? me to teda upatak pripadalo upa me to pripomela jak zhu le ny ho cloveka ktery drzi v ruce sklenicku s vinem nebo pivem =D > |
Příspěvek z 12. února 2008 v 16:54.
Teďka jsem si toho všiml :D> |
Příspěvek z 12. února 2008 v 16:53.
Příspěvek z 11. února 2008 ve 23:24.
Příspěvek z 11. února 2008 ve 21:05.
sovca
v něm napsal:
ale nee =D
hh vsimli jste si ??? uz zmizela z hu le ná kráva =D ( ta reklama na kouzelné brčka =D ) > |
Statistika…