Alík

  • Alíkoviny
  • Klubovna
  • Hry
  • Nástěnky
  • Soutěže
  • Vtipy
  • Poradna
  • Copak hledáme:
    Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
    Jsi tu poprvé?

    Nástěnka Bílého-pegase

    « Novější příspěvky
    Příspěvek z 21. února 2008 ve 20:40.
    --X---WoW---X-- v něm napsal:

    ty káčo :D proč?

    Příspěvek z 21. února 2008 v 17:39.
    Mateas v něm napsal:

    Se máš a zároveň nemáš...:p

    Příspěvek z 21. února 2008 v 16:48.
    FixinQa v něm napsal:

    Já mám zákaz na comp :D A....Simča je na horách asi 5km ode mně no LOL* :D

    Příspěvek z 20. února 2008 v 19:46.
    Pralinka2 v něm napsal:

    "Jaký je váš oblíbený fotomateriál, pane Slepička?"
    "Ko- Ko- Kodak!"

    Příspěvek z 20. února 2008 v 15:01.
    Mateas v něm napsal:

    Dák dák koko dááááák! xcD

    Příspěvek z 20. února 2008 ve 13:19.
    YoYíšek v něm napsal:

    kykyrykýýý

    Příspěvek z 19. února 2008 v 16:17.
    Mateas v něm napsal:

    Šak ona se nám vrátí ;) I dyš máš pravdu...

    Příspěvek z 19. února 2008 ve 14:38.
    Regina16 v něm napsal:

    Tady je to bez Simí smutný.. :-)

    Příspěvek z 18. února 2008 ve 23:33.
    Mateas v něm napsal:

    ..:)

    Příspěvek z 18. února 2008 ve 14:42.
    Regina16 v něm napsal:

    :-P

    Příspěvek ze 17. února 2008 ve 22:39.
    YoYíšek v něm napsal:

    aha tak sorry =)

    Příspěvek ze 17. února 2008 ve 21:06.
    sovca v něm napsal:

    ale ona myslela zlatá jako oslovení a ne jako zlatý lyžák ali

    Příspěvek ze 17. února 2008 v 19:19.
    Coccinella v něm napsala:

    jn...taky bych rekla :D

    Příspěvek ze 17. února 2008 v 16:44.
    Regina16 v něm napsal:

    cože? napsala to dobře.. :-D

    Příspěvek z 16. února 2008 ve 21:10.
    --X---WoW---X-- v něm napsal:

    Simčo sorry žetě opravuju ale ne zlatá :D ale zlatý =)

    Příspěvek z 15. února 2008 ve 21:01.
    Bílý-pegas v něm napsala:

    zlatá, týden tu nejdem.. od 16. - 23. .. pháá :) (lyžařák, víte co.. ;))

    Příspěvek z 15. února 2008 ve 14:20.
    Mateas v něm napsal:

    Tfůůůj, je tu kinder fuuuuj, já jdu demonstrovat za krávu!:D

    Příspěvek z 15. února 2008 ve 13:18.
    Bílý-pegas v něm napsala:

    já tak chci shrekááá :D

    Příspěvek ze 14. února 2008 v 15:23.
    Coccinella v něm napsala:

    Chachaaa uz tam je zas ta krava xD

    Příspěvek ze 14. února 2008 v 9:15.
    Mateas v něm napsal:

    Stáhněte si komik, záložky, wallpapery, podložky Kider! :D
    Surprise překvapení :D No neváhejte!

    Ta kráva je lepší :( :D

    Příspěvek z 13. února 2008 v 19:54.
    Bílý-pegas v něm napsala:

    magic sport tam mám furt.. a občas i kouzelná brčka :D teď teda ty brčka :D

    Příspěvek z 13. února 2008 v 18:36.
    Coccinella v něm napsala:

    Ja tam taky nemam tu bučalenu....:D

    Příspěvek z 13. února 2008 v 15:49.
    sovca v něm napsal:

    hmm ja tam mam uz od vcerjska magic sport

    Příspěvek z 13. února 2008 ve 13:46.
    Bílý-pegas v něm napsala:

    já ju tu mám taky furt :DDD

    Příspěvek z 13. února 2008 v 11:36.
    Mateas v něm napsal:

    Já si nemohu pomct, ale tu krývu tu porád mám :D a zulená je to jo..Ale to je aji moje kočka :D

    Příspěvek z 12. února 2008 ve 21:06.
    sovca v něm napsal:

    neni =D ja tam tu reklamu nemam =D a vypadala jak zhu le na zejo?
    me to teda upatak pripadalo upa me to pripomela jak zhu le ny ho cloveka ktery drzi v ruce sklenicku s vinem nebo pivem =D

    Příspěvek z 12. února 2008 v 16:54.
    Mateas v něm napsal:

    Teďka jsem si toho všiml :D

    Příspěvek z 12. února 2008 v 16:53.
    Mateas v něm napsal:

    Dyť tam porád je :D

    Příspěvek z 11. února 2008 ve 23:24.
    Bílý-pegas v něm napsala:

    kde??? ::DDD

    Příspěvek z 11. února 2008 ve 21:05.
    sovca v něm napsal:

    ale nee =D

    hh vsimli jste si ??? uz zmizela z hu le ná kráva =D ( ta reklama na kouzelné brčka =D )

    Statistika…