Alík

  • Alíkoviny
  • Klubovna
  • Hry
  • Nástěnky
  • Soutěže
  • Vtipy
  • Poradna
  • Copak hledáme:
    Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
    Jsi tu poprvé?

    Nástěnka Bílého-pegase

    « Novější příspěvky
    Příspěvek z 2. února 2008 ve 20:03.
    Mateas v něm napsal:

    To už je život.. a nebudu to trhat :D

    Příspěvek z 2. února 2008 v 16:22.
    sovca v něm napsal:

    tadyk je v kazdem prispevku naky smajl =D

    Příspěvek z 2. února 2008 v 0:02.
    Bílý-pegas v něm napsala:

    přesně :)

    Příspěvek z 1. února 2008 ve 22:00.
    sovca v něm napsal:

    njn =D

    Příspěvek z 1. února 2008 ve 14:05.
    sovca v něm napsal:

    vy jste anti people =D

    Příspěvek z 1. února 2008 v 1:29.
    Bílý-pegas v něm napsala:

    ségro.. njn.. ségro :D
    Přibývá to nečekaně rychle. :)) Děkuju,ž e sem chodíte.. :P
    Belluš, zatim dobréé.. Docela. :D

    Příspěvek z 31. ledna 2008 ve 22:15.
    Bellatrix v něm napsala:

    Jejda, tady to nějako rychle přibývá XD
    Jinak se mám dobře, Pegásku a co ty a tvůj zlobivej počítač? ;)

    Příspěvek z 31. ledna 2008 ve 21:38.
    Alíška- v něm napsala:

    Silvinko pozere :D

    Příspěvek z 31. ledna 2008 ve 21:22.
    Bílý-pegas v něm napsala:

    fuuuj, děte s time emem do fuj :D

    Příspěvek z 31. ledna 2008 ve 21:11.
    Naira v něm napsal:

    Téma emo jo? Já mám spolužáka emo a je strašně príma, ale upřímně nežeru mu to. Jendou byl punker a ted je emo. Pořád to střídá ach jo!

    Příspěvek z 31. ledna 2008 ve 20:54.
    Bílý-pegas v něm napsala:

    hele, já jsem taky anti-emo, tak mlčte !! :D
    Ahojky Bellu, japak je? :)

    Příspěvek z 31. ledna 2008 ve 20:53.
    sovca v něm napsal:

    kristy nezeru ho ale obrazky se mi libi to jo ale to neznamena ze ho zeru a ze jsem emo a nenavidis nebo nemas rada detail =D

    Příspěvek z 31. ledna 2008 v 16:49.
    Regina16 v něm napsal:

    zato ty ho velmi žereš :D

    Příspěvek z 31. ledna 2008 v 16:49.
    Regina16 v něm napsal:

    Nemám ráda? Nenávidím ho.. :-P :-D

    Příspěvek z 30. ledna 2008 ve 22:10.
    YoYíšek v něm napsal:

    hele máma mi slíbyla na vízo piercing a já chci na rty =)

    Příspěvek z 30. ledna 2008 ve 22:01.
    Bellatrix v něm napsala:

    Ahoj Pegásku :))

    Příspěvek z 30. ledna 2008 ve 21:16.
    Mateas v něm napsal:

    Sovca, já taky ne :D

    Příspěvek z 30. ledna 2008 ve 20:58.
    sovca v něm napsal:

    kristynko nase mila my vime ze nemas emorada takze mlc =DD

    Příspěvek z 30. ledna 2008 v 19:53.
    Bílý-pegas v něm napsala:

    Zakazuju debatu o EMU. :D

    Příspěvek z 30. ledna 2008 v 19:11.
    Bomparka v něm napsal:

    No, mi říkejte xD

    Příspěvek z 30. ledna 2008 v 15:12.
    Regina16 v něm napsal:

    brr.. hrozná debata se tady vede.. xD

    Příspěvek z 30. ledna 2008 ve 13:40.
    Bílý-pegas v něm napsala:

    Emo je styl který ukazuje, že je člověk smutnej. A když jsem se dívala na Víkend, tak o tom říkali. Dnešnímládež neví, pro žijou a kým vlastně jsou, proto se snaží připojit k jiným a to hlavně ve stylu EMO. Ale být EMO... znamená být na svět našvaný. :)

    Příspěvek z 30. ledna 2008 v 9:57.
    Bomparka v něm napsal:

    Jéj Alíš :-! No, vím že to není pravdilo :D

    Příspěvek z 29. ledna 2008 ve 22:10.
    sovca v něm napsal:

    emo neni pravidlo ze se rezou

    jo a divali jste se na zpravy ( nevim kdy to bylo)
    zminovali se tam o emu a jeho 50 pravidlech ( ja to teda nevidela skoda =/ )

    alše vim ze tam dali ze se musi aspon jednou pokusit o sebevrazdu a jednoutydne porezat coz NENI pravda !!!

    Příspěvek z 29. ledna 2008 ve 21:47.
    Alíška- v něm napsala:

    Tommy_Inferno víš a to jsem ráda že jsis mě vymazal sem opravdu ráda a děkuju =)

    Příspěvek z 29. ledna 2008 ve 21:05.
    Bílý-pegas v něm napsala:

    :D:D:D:D:D:D tak to potom joooooo :D:D:D

    Příspěvek z 29. ledna 2008 ve 20:21.
    Tommy_Inferno v něm napsal:

    Jistěže je Alíška emo. ;) Proto zmizela z mého seznamu kontaktů. :D

    Příspěvek z 29. ledna 2008 v 17:28.
    Bílý-pegas v něm napsala:

    Ano, ano.. žijeme fajne. :)
    Matý... :)))
    Bombí, aspon že souhlasíš. :)))))

    Příspěvek z 29. ledna 2008 v 15:33.
    Bomparka v něm napsal:

    No fajne žijeme :)
    Simčo, oki :D A s tím Emem naprostej souhlas... Lidi, co se nechtějí smát, řežou se a bůhvíco ještě :´(

    Příspěvek z 29. ledna 2008 v 7:08.
    Mateas v něm napsal:

    Simí, Dobře:p

    Statistika…