« Novější příspěvky
Příspěvek z 2. února 2008 ve 20:03.
To už je život.. a nebudu to trhat :D> |
Příspěvek z 2. února 2008 v 16:22.
sovca
v něm napsal:
tadyk je v kazdem prispevku naky smajl =D > |
Příspěvek z 2. února 2008 v 0:02.
Příspěvek z 1. února 2008 ve 22:00.
sovca
v něm napsal:
Příspěvek z 1. února 2008 ve 14:05.
sovca
v něm napsal:
Příspěvek z 1. února 2008 v 1:29.
ségro.. njn.. ségro :D Přibývá to nečekaně rychle. :)) Děkuju,ž e sem chodíte.. :P Belluš, zatim dobréé.. Docela. :D> |
Příspěvek z 31. ledna 2008 ve 22:15.
Bellatrix
v něm napsala:
Jejda, tady to nějako rychle přibývá XD Jinak se mám dobře, Pegásku a co ty a tvůj zlobivej počítač? ;)> |
Příspěvek z 31. ledna 2008 ve 21:38.
Alíška-
v něm napsala:
Příspěvek z 31. ledna 2008 ve 21:22.
fuuuj, děte s time emem do fuj :D> |
Příspěvek z 31. ledna 2008 ve 21:11.
Naira
v něm napsal:
Téma emo jo? Já mám spolužáka emo a je strašně príma, ale upřímně nežeru mu to. Jendou byl punker a ted je emo. Pořád to střídá ach jo!> |
Příspěvek z 31. ledna 2008 ve 20:54.
hele, já jsem taky anti-emo, tak mlčte !! :D Ahojky Bellu, japak je? :)> |
Příspěvek z 31. ledna 2008 ve 20:53.
sovca
v něm napsal:
kristy nezeru ho ale obrazky se mi libi to jo ale to neznamena ze ho zeru a ze jsem emo a nenavidis nebo nemas rada detail =D > |
Příspěvek z 31. ledna 2008 v 16:49.
Regina16
v něm napsal:
zato ty ho velmi žereš :D> |
Příspěvek z 31. ledna 2008 v 16:49.
Regina16
v něm napsal:
Nemám ráda? Nenávidím ho.. :-P :-D> |
Příspěvek z 30. ledna 2008 ve 22:10.
YoYíšek
v něm napsal:
hele máma mi slíbyla na vízo piercing a já chci na rty =)> |
Příspěvek z 30. ledna 2008 ve 22:01.
Bellatrix
v něm napsala:
Příspěvek z 30. ledna 2008 ve 21:16.
Příspěvek z 30. ledna 2008 ve 20:58.
sovca
v něm napsal:
kristynko nase mila my vime ze nemas emorada takze mlc =DD > |
Příspěvek z 30. ledna 2008 v 19:53.
Zakazuju debatu o EMU. :D > |
Příspěvek z 30. ledna 2008 v 19:11.
Bomparka
v něm napsal:
Příspěvek z 30. ledna 2008 v 15:12.
Regina16
v něm napsal:
brr.. hrozná debata se tady vede.. xD> |
Příspěvek z 30. ledna 2008 ve 13:40.
Emo je styl který ukazuje, že je člověk smutnej. A když jsem se dívala na Víkend, tak o tom říkali. Dnešnímládež neví, pro žijou a kým vlastně jsou, proto se snaží připojit k jiným a to hlavně ve stylu EMO. Ale být EMO... znamená být na svět našvaný. :)> |
Příspěvek z 30. ledna 2008 v 9:57.
Bomparka
v něm napsal:
Jéj Alíš :-! No, vím že to není pravdilo :D> |
Příspěvek z 29. ledna 2008 ve 22:10.
sovca
v něm napsal:
emo neni pravidlo ze se rezou
jo a divali jste se na zpravy ( nevim kdy to bylo) zminovali se tam o emu a jeho 50 pravidlech ( ja to teda nevidela skoda =/ )
alše vim ze tam dali ze se musi aspon jednou pokusit o sebevrazdu a jednoutydne porezat coz NENI pravda !!! > |
Příspěvek z 29. ledna 2008 ve 21:47.
Alíška-
v něm napsala:
Tommy_Inferno víš a to jsem ráda že jsis mě vymazal sem opravdu ráda a děkuju =)> |
Příspěvek z 29. ledna 2008 ve 21:05.
:D:D:D:D:D:D tak to potom joooooo :D:D:D> |
Příspěvek z 29. ledna 2008 ve 20:21.
Tommy_Inferno
v něm napsal:
Jistěže je Alíška emo. ;) Proto zmizela z mého seznamu kontaktů. :D> |
Příspěvek z 29. ledna 2008 v 17:28.
Ano, ano.. žijeme fajne. :) Matý... :))) Bombí, aspon že souhlasíš. :)))))> |
Příspěvek z 29. ledna 2008 v 15:33.
Bomparka
v něm napsal:
No fajne žijeme :) Simčo, oki :D A s tím Emem naprostej souhlas... Lidi, co se nechtějí smát, řežou se a bůhvíco ještě :´(> |
Příspěvek z 29. ledna 2008 v 7:08.
Statistika…