Alík

  • Alíkoviny
  • Klubovna
  • Hry
  • Nástěnky
  • Soutěže
  • Vtipy
  • Poradna
  • Copak hledáme:
    Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
    Jsi tu poprvé?

    Nástěnka Bílého-pegase

    « Novější příspěvky
    Příspěvek z 28. ledna 2008 ve 22:21.
    Pralinka2 v něm napsal:

    Ahoj, jak žijete?

    Příspěvek z 28. ledna 2008 ve 21:20.
    Bílý-pegas v něm napsala:

    Bombí, tak jindy :)

    Příspěvek z 28. ledna 2008 ve 21:19.
    Bílý-pegas v něm napsala:

    Od čeho je EMO?? Ubrečení lidičky, co sou naštvaný na svět se nemají čemu smát a pokud jo, nejsou emo. ;) :P

    Příspěvek z 28. ledna 2008 ve 20:10.
    YoYíšek v něm napsal:

    Simčo vidím že o emu nic nevíš tak ti řeknu jedno =) Emo se taky směje často

    Příspěvek z 28. ledna 2008 v 19:24.
    Bomparka v něm napsal:

    No...Někdy o tom povyprávim, nemám dneska povídavou :P :DD

    Příspěvek z 28. ledna 2008 v 18:54.
    Bílý-pegas v něm napsala:

    Alíš a ty že si Ímo??? :P
    Matý, tak se pokuz.. :D

    Příspěvek z 28. ledna 2008 v 18:09.
    Mateas v něm napsal:

    Nestíhám to pobírat :D

    Příspěvek z 27. ledna 2008 ve 22:04.
    Alíška- v něm napsala:

    Simčo :D :D:D:D:D:D:D kvuli výgebu sem si polila oblečení a mezitím sem se kopla do stolu a spadla na zem :D:D:D:D

    Příspěvek z 27. ledna 2008 ve 21:42.
    Bílý-pegas v něm napsala:

    Máš blbé.. :)

    Příspěvek z 27. ledna 2008 ve 21:31.
    Alíška- v něm napsala:

    :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D mám děsný tet výgeb :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

    Příspěvek z 27. ledna 2008 v 19:12.
    Bílý-pegas v něm napsala:

    Bomparko, tak já si tě tam hodím také a jinak.. povídej. Nenech se přemlouvat.. :)

    Příspěvek z 27. ledna 2008 v 18:44.
    Coccinella v něm napsala:

    Bonbonku, vypravej - i kdyz je to na dlouho....aspon si poctem ;D

    Příspěvek z 27. ledna 2008 v 18:30.
    Bomparka v něm napsal:

    Simuš, to je na dlouhé povídání...A tvůj bloQ jsem dala mezi mé spřátelené :P

    Příspěvek z 27. ledna 2008 v 15:37.
    Bílý-pegas v něm napsala:

    Boparko, tak povídej.. :)
    Annie, určitě bude!! :-** Jinak nemáš za cooooo.. :)) Jinak, vždycky si budem stát za tim, že "Staré časy - nejlepší časy.." žhe? :)))

    Příspěvek z 27. ledna 2008 ve 12:37.
    SPlit_MiNd v něm napsal:

    Skvělá slečna,sem ráda že si zas píšem..starý časy sou pryč,bylo to skvělý ale třeba máš pravdu a jednou to zase takový bude :) sem ráda žes mě neposlala do háje :D prostě díky Simi..:-**

    Příspěvek z 27. ledna 2008 v 9:04.
    Bomparka v něm napsal:

    No holky, jsem :D všechno jsm to zkazila...Budu vám muset o tom povyprávět :)

    Příspěvek z 26. ledna 2008 ve 23:57.
    Bílý-pegas v něm napsala:

    Bomparko, ne.. nejsi. :)
    Cocci, nepotřebuju. ;)

    Příspěvek z 26. ledna 2008 ve 20:31.
    Coccinella v něm napsala:

    Bompiii, nejses ;)
    A Pegi...byla bych ochotna se o to podelit ale...klidne si to sezeru :P

    Příspěvek z 26. ledna 2008 v 19:57.
    Bomparka v něm napsal:

    No, tak klídek holký :D já sem úplně blbá, kráva :(

    Příspěvek z 26. ledna 2008 v 1:02.
    Bílý-pegas v něm napsala:

    Jů, koho to tu vidím. :)

    Příspěvek z 8. července 2008 ve 23:12.
    Bílý-pegas v něm napsala:

     Nevím a je mi  to už jedno.  :-D

    Příspěvek z 8. července 2008 ve 22:02.
    Lajka01 v něm napsala:

    Jsem mimo, už se demonstrovalo?

    Příspěvek z 8. července 2008 v 11:43.
    Bílý-pegas v něm napsala:

    Mari, ahojky. :-)

    Příspěvek ze 7. července 2008 ve 13:56.
    pes_z_pětipes v něm napsal:

    Asi tak tři týdny.

    Příspěvek ze 7. července 2008 v 11:25.
    S-a-f v něm napsal:

    čáw...jak dlouho už je to takhle změněný??

    Příspěvek z 6. července 2008 v 0:34.
    Mari1 v něm napsala:

    Ahoj Pegásku!

    Prodleva 7 dní.
    Příspěvek z 29. června 2008 v 9:26.
    ána v něm napsala:

    já jsem ho malvala

    Prodleva 3 dny.
    Příspěvek z 26. června 2008 ve 20:15.
    Barbaro_král_jsi_byl v něm napsal:

    ahoj!je mi smutno po barbarovi.plsss kukněte na mou wizu a napište mi ok?

    Příspěvek z 26. června 2008 ve 20:13.
    Bílý-pegas v něm napsala:

    Aha, nevypadá to ták! :-P

    Příspěvek z 25. června 2008 ve 21:40.
    Mateas v něm napsal:

    Asi 2 minuty, při psaní :D Proč?:p

    Statistika…