« Novější příspěvky
Příspěvek z 28. ledna 2008 ve 22:21.
Příspěvek z 28. ledna 2008 ve 21:20.
Příspěvek z 28. ledna 2008 ve 21:19.
Od čeho je EMO?? Ubrečení lidičky, co sou naštvaný na svět se nemají čemu smát a pokud jo, nejsou emo. ;) :P> |
Příspěvek z 28. ledna 2008 ve 20:10.
YoYíšek
v něm napsal:
Simčo vidím že o emu nic nevíš tak ti řeknu jedno =) Emo se taky směje často > |
Příspěvek z 28. ledna 2008 v 19:24.
Bomparka
v něm napsal:
No...Někdy o tom povyprávim, nemám dneska povídavou :P :DD> |
Příspěvek z 28. ledna 2008 v 18:54.
Alíš a ty že si Ímo??? :P Matý, tak se pokuz.. :D> |
Příspěvek z 28. ledna 2008 v 18:09.
Příspěvek z 27. ledna 2008 ve 22:04.
Alíška-
v něm napsala:
Simčo :D :D:D:D:D:D:D kvuli výgebu sem si polila oblečení a mezitím sem se kopla do stolu a spadla na zem :D:D:D:D> |
Příspěvek z 27. ledna 2008 ve 21:42.
Příspěvek z 27. ledna 2008 ve 21:31.
Alíška-
v něm napsala:
:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D mám děsný tet výgeb :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D> |
Příspěvek z 27. ledna 2008 v 19:12.
Bomparko, tak já si tě tam hodím také a jinak.. povídej. Nenech se přemlouvat.. :)> |
Příspěvek z 27. ledna 2008 v 18:44.
Bonbonku, vypravej - i kdyz je to na dlouho....aspon si poctem ;D> |
Příspěvek z 27. ledna 2008 v 18:30.
Bomparka
v něm napsal:
Simuš, to je na dlouhé povídání...A tvůj bloQ jsem dala mezi mé spřátelené :P> |
Příspěvek z 27. ledna 2008 v 15:37.
Boparko, tak povídej.. :) Annie, určitě bude!! :-** Jinak nemáš za cooooo.. :)) Jinak, vždycky si budem stát za tim, že "Staré časy - nejlepší časy.." žhe? :)))> |
Příspěvek z 27. ledna 2008 ve 12:37.
SPlit_MiNd
v něm napsal:
Skvělá slečna,sem ráda že si zas píšem..starý časy sou pryč,bylo to skvělý ale třeba máš pravdu a jednou to zase takový bude :) sem ráda žes mě neposlala do háje :D prostě díky Simi..:-**> |
Příspěvek z 27. ledna 2008 v 9:04.
Bomparka
v něm napsal:
No holky, jsem :D všechno jsm to zkazila...Budu vám muset o tom povyprávět :)> |
Příspěvek z 26. ledna 2008 ve 23:57.
Bomparko, ne.. nejsi. :) Cocci, nepotřebuju. ;)> |
Příspěvek z 26. ledna 2008 ve 20:31.
Bompiii, nejses ;) A Pegi...byla bych ochotna se o to podelit ale...klidne si to sezeru :P> |
Příspěvek z 26. ledna 2008 v 19:57.
Bomparka
v něm napsal:
No, tak klídek holký :D já sem úplně blbá, kráva :(> |
Příspěvek z 26. ledna 2008 v 1:02.
Jů, koho to tu vidím. :)> |
Příspěvek z 8. července 2008 ve 23:12.
Nevím a je mi to už jedno. :-D > |
Příspěvek z 8. července 2008 ve 22:02.
Jsem mimo, už se demonstrovalo? > |
Příspěvek z 8. července 2008 v 11:43.
Příspěvek ze 7. července 2008 ve 13:56.
pes_z_pětipes
v něm napsal:
Příspěvek ze 7. července 2008 v 11:25.
S-a-f
v něm napsal:
čáw...jak dlouho už je to takhle změněný?? > |
Příspěvek z 6. července 2008 v 0:34.
Prodleva 7 dní.
Příspěvek z 29. června 2008 v 9:26.
ána
v něm napsala:
Prodleva 3 dny.
Příspěvek z 26. června 2008 ve 20:15.
Barbaro_král_jsi_byl
v něm napsal:
ahoj!je mi smutno po barbarovi.plsss kukněte na mou wizu a napište mi ok? > |
Příspěvek z 26. června 2008 ve 20:13.
Aha, nevypadá to ták! :-P > |
Příspěvek z 25. června 2008 ve 21:40.
Asi 2 minuty, při psaní :D Proč?:p > |
Statistika…