Nástěnka, která je zbytečná... co myslíte vy?
« Novější příspěvky
Ahoj
Dneska jsem musela spát v ségry posteli, protože nad tou mojí je obrovský pavouk (máme palandu, a ségra je naštěstí zrovna pryč ) xd
Jo, já jsrm nwmohla usnout, takze jsem si cwtla u okna aa pozorovala mesic, byl nadhernej:)
No hezky a ja ani nevim, že měsíc byl...
Jinak všem přeji krásný večer.
Tedy může psát každý
Já ne protože my bydlíme v bytovce a ten měsíc byl na druhý straně
Nevadí když sem budu psát taky?
Ahoj, tak převezmu štafetu po Jakubovi a sdělím, že jsem se taky vyspala dobře.
Achooooj
Ahoj.
Stalo se něco naprosto super a já nemám komu to říct jelikož by to zajímalo jen moji BFF... Ale ta mi tohle oznámila - takže se potřebuju někde vypsat.
Prostě jsem si v poslední době oblíbila jeden muzikál... A dneska moje oblíbená autorka zveřejnila na instagramu obrázek ve stylu toho muzikálu a že prý se jí mega moc líbil.
A slíbila víc obrázku takže aaaaaaaaaaaaaaaa.
Ahoj, dnes jsme od rána hledali těhotnou kočku, asi před 45 minutami jsme ji našli v garáži v krabici a má asi 3 koťata, už čistá, takže asi už od rána.
🐈
Věřím
| předchozí | 108109110111112113114115116117118 | další |
Nástěnka:
- Vznikla:
- 1. prosince 2018 ve 23:27
- Založil:
- verbum
- Obsahuje:
- ~ 13 tisíc příspěvků
- Moderátorka:
- SarahDragons
- (kulisačka)

