Nástěnka, která je zbytečná... co myslíte vy?
« Novější příspěvkyDobré :)
Tak dobré ráno. Tak jsem včera okouknul, jestli už máme zralé jahody. Pár jsem ji ochutnal, ale ještě by potřebovaly sluníčko a nějaký čas.
Ahoj, to je divné, že tu včera nikdo nebyl. Možná, že trháte někde jahody a pochutnáváte si. Tak dobrou chuť.
Já se byla podívat na zahrádce, jestli už zaseté okurky nevystrkují lístečky. Ještě ne, ale jinak všechno roste jako z vody. Mám radost.
Jej, okurky...
Já jsem měla sojovy kostky, brambory a pak okurkový salát a pak mi z toho bylo špatně a vyzracela jsem se po tom.
Nevíte někdo náhodou jak otevřít skleničku od okurek?
Edit: Tak už se mi to povedlo, jen je trochu zaprskaná kuchyń, noo
Dnes je venku krásně, po obědě se vydáme na procházku k lesu. Co kdyby třeba vylezly houby.
Tak já jsem trošku nevěděl, je to do češtiny, tak jestli to není nějaká přezdívka nějaké věci, která není leknín.
Díky. :)
Lilie vodní - myslím, že je to leknín. Jinak obrázek je hezký, sluníčko u nás odpoledne taky vylezlo.
No obrázek do pracovního sešitu nedám.
Nevíte někdo význam slova: „lílie vodní“? 
Na internetu jsem nic našel.
| předchozí | 117118119120121122123124125126127 | další |
Nástěnka:
- Vznikla:
- 1. prosince 2018 ve 23:27
- Založil:
- verbum
- Obsahuje:
- ~ 13 tisíc příspěvků
- Moderátorka:
- SarahDragons
- (kulisačka)
