Nástěnka, která je zbytečná... co myslíte vy?
« Novější příspěvkyJo, ten déšť už byl potřeba.
13:33 - už delší dobu neprší a jsem venku.
15:13 - stále neprší a asi jen tak nebude.
Třeba bude pršet celej rok
Krásné ránko
No snad ten déšť vydrží, chtělo by to celý víkend a pak i celý další týden, aby to mělo aspoň nějaký efekt
U nás taky konečně prší
Dobré deštivé ráno. To je dobře, že prší, u nás už bylo velké sucho. No a já si ještě zalezu pod deku a budu si číst.
Vibulky uz jsou zasazeny. Veslo jich se tam jen jedenáct, tak teď budeme mít svačinku. To dáme dnes, ne?
Dobrý ráno
Ahoj, ahoj, ahoj.
Pralinko, tak se dobře vyspi. Po noční je někdy těžké usnout. Můj táta měl noční minulý týden, tak o tom něco vím.
Ahoj,to by mě taky zajímalo..
Všem krásné dobré ráno a krásný čtvrtek.
Jak se všichni máte?
| předchozí | 119120121122123124125126127128129 | další |
Nástěnka:
- Vznikla:
- 1. prosince 2018 ve 23:27
- Založil:
- verbum
- Obsahuje:
- ~ 13 tisíc příspěvků
- Moderátorka:
- SarahDragons
- (kulisačka)

