Nástěnka, která je zbytečná... co myslíte vy?
« Novější příspěvkyVždyť ještě ani neuběhl celý, to až tak v 8...
nemůžu tedy hodnotit.
Ale zatm takový... ...nevím, co budu dělat, ale něco se vždycky najde! 





Ahoj. Kytičky dnes dostaly pořádnou facku od mrazu. Jsem zvědavý, kolik jich přežilo.
Dobré raníčko, na nebe lákám sluníčkoo.
To korona sežere a peníze vládě sebere.
Dobré ráno, tak nám začíná nový den, nový týden... Copak nám asi přinese? Snad samé dobré zprávy.
Majdulo, připomněla jsi mi Pohádky ovčí babičky, je to hodně starý Večerníček. Ona se vždycky loučila např.: Dobrou noc, dobrou noc, ať vás vlci zlobí celou noc.
Ahoj.
U nás celou noc pršelo a pořád prší, ale na zahrádce kvete hodně kytek. Včera jsem našel u schodů rozkvetlé fialky. krásně voněly. Tak hezký den.
Ahojky, kdybychom radši na sebe přenášeli pozitivní náladu než nějakou nemoc.
| předchozí | 137138139140141142143144145146147 | další |
Nástěnka:
- Vznikla:
- 1. prosince 2018 ve 23:27
- Založil:
- verbum
- Obsahuje:
- ~ 13 tisíc příspěvků
- Moderátorka:
- SarahDragons
- (kulisačka)

