Nástěnka, která je zbytečná... co myslíte vy?
« Novější příspěvkyAhoj a hezké vstávání. Dnes jsem si naposled mohl přispat. Zítra už je škola.
Buď na sebe opatrná, napiš jak budeš na koleji, aspoň zpravicku, ať jsem v klidu
My jsme nakonec u žádného mekáče nestavěli. Ale měla jsem bagetu z jedné benzínky. Teď už sedím v dalším buse, v jedné z pražských nočních linek. Ale už se šíleně těším, až padnu do postele.😴
Jojo, když jsme tenkrát jeli se školou do Anglie tak jsem taky vůbec nemohla spát, jen po troškách a zřídka. :D
To nevím, ale ještě to asi chvíli potrvá. Jsme zhruba hodinu od Prahy, ještě zastávka na Karláku, takže možná kolem druhé v Hostivaři, pak se odplazit na zastávku a ještě asi hodinu autobusem na kolej. No, do 4 bych se do tý postele snad mohla dostat.
Já bych mohla, ale v autobuse je to takové... Né moc pohodlné, tak asi vydržím do postele.
MM, který zlobišák ti ji rozebral a proč?
teď jsem zjistila jak nově vypadají trvale zablokované účty... co tu včera dělal ten sillyfy???
Uzdrav se.
Petra radila dobře. Když nepomáhá samoléčení, tak se musí do ordinace. Hlavně a ́t se brzy uzdravíš.
| předchozí | 157158159160161162163164165166167 | další |
Nástěnka:
- Vznikla:
- 1. prosince 2018 ve 23:27
- Založil:
- verbum
- Obsahuje:
- ~ 13 tisíc příspěvků
- Moderátorka:
- SarahDragons
- (kulisačka)
