Nástěnka, která je zbytečná... co myslíte vy?
« Novější příspěvkyDžungi, byl to... ee.. jak to říct slušně..? No, hlupák, že nechal tak super holku, nezaslouží si tě. Určitě potkáš někoho, kdo tě bude brát takovou jakou jsi
Hlavu vzhůru
To jo co můžeš udělat dnes neodkládej na zítřek tedy spíš na prosinec.
Jo a Chlupáčku... Máš pro co žít! Pro Urmíka, příbuzné, kamarády, alíka a vůbec nás
Ahojky!
Chlupáček: To je mi líto. Řekni si prostě že je to největší... hlupák na světě protože ty jsi super holka a nechápu jak se s tebou mohl rozejít. je to prostě hlupák.
Já nevím, jestli mám svojí Alíkovinu, připravenou už od března poslat teď, nebo až v prosinci. 
Džungaráček: To je mi líto.
Já nevím, já už asi nemám pro co žít
www.alik.cz/n/prispevek/84678114
Ahoj, za chvíli konečně dodělám a odešlu Alíkovinu.
17:00 - a je to.
20:05 - dobrou noc.
8:15- dobré ráno.
Dneska tu moc živo není. To bude asi tím počasím. Ale stejně se mějte hezky. Ahoj.
Ahoj a hezké vstávání. U nás prší a já mám rýmu a kašel. Tak ať vás nic takového nepotká.
No z Ostravy přijít „na chvilku“ by asi nebylo moc efektivní, to máš pravdu.
Joooo.
| předchozí | 210211212213214215216217218219220 | další |
Nástěnka:
- Vznikla:
- 1. prosince 2018 ve 23:27
- Založil:
- verbum
- Obsahuje:
- ~ 13 tisíc příspěvků
- Moderátorka:
- SarahDragons
- (kulisačka)
