Nástěnka, která je zbytečná... co myslíte vy?
« Novější příspěvkyAle Doty5 řekla že anoanoanoanoanoano
ale Doty5 řekla že taky ano
!
On se určitě vrátí
Koťátka teď spí a Mourinka taky
Líza včera vůbec nebyla vidět, tak se snad objeví.
Anča kojí dobře, koťata rostou.
My jsme se, když se rodiče rozváděli, naštěstí stěhovali akorát o 2 ulice dál, je to možná tak 200 metrů.
Kroměříž je krásná, tak ať se vám tam stejně krásně žije. S tátou jste určitě dobří parťáci.
Rodiče se totiž rozvádí, takže tam budu bydlet jenom já a táta, což je super
Aha
Jo, tam jsem se narodil :D
V Kroměříži je to dobré
Brzy se přestěhujeme do Kroměříže
Jájá1: to je dobře že jí nic není
Teď něco ze starší generace: Líza je nemocná, nic strašného to snad není, jen předevčírem vyzvracela tasemnici. Hned jsme ji odčervili i s Pepíkem a Ančou, včera začala jíst, dnes jsme ji zatím neviděli, ale asi se to zlepšuje. - je vidět že hodně zhubla
Bětka_H, PejsekNelinka, Filipino:
Děkuji za pochvalu za koťátka
Souhlasím, koťátka jsou moc hezká.
Meruňky nemáme, ale sklízíme borůvky, angrešt a dozrává rybíz.
To jsou krásná koťátka!
My jsme včera trhali meruňky, už máme několik plných přepravek.
Jájá1: super rodinka
kočičky jsou pěkné
DžungaráčekChlupáček: děkuji
| předchozí | 2324252627282930313233 | další |
Nástěnka:
- Vznikla:
- 1. prosince 2018 ve 23:27
- Založil:
- verbum
- Obsahuje:
- ~ 13 tisíc příspěvků
- Moderátorka:
- SarahDragons
- (kulisačka)
