Nástěnka, která je zbytečná... co myslíte vy?
« Novější příspěvky
Příspěvek z 9. dubna 2019 ve 13:06.
Ahoj, taky se mi na dnešek něco zdálo, ale nebylo to hezké ani příjemné, tak jsem ráda, že si to nepamatuji.Jen jsem z toho měla takový divný pocit.
Příspěvek z 9. dubna 2019 v 10:05.
Jojo, vyspal jsem se. A něco se mi zdálo, nějaké nesmysly, ale už si to nepamatuju.
Příspěvek z 9. dubna 2019 v 7:16.
Příspěvek z 8. dubna 2019 ve 22:21.
Příspěvek z 8. dubna 2019 ve 21:10.
Příspěvek z 8. dubna 2019 ve 21:03.
Příspěvek z 8. dubna 2019 ve 20:49.
Taky asi už pujdu spát. Mimochodem, co na to říkáte?
i.redd.it/mvjixverd2r21.jpg
Příspěvek z 8. dubna 2019 ve 20:32.
Příspěvek z 8. dubna 2019 ve 20:30.
Příspěvek z 8. dubna 2019 v 19:38.
Příspěvek z 8. dubna 2019 v 19:37.
Příspěvek z 8. dubna 2019 v 19:36.
Příspěvek z 8. dubna 2019 v 19:35.
ahoj,
šlo to
zdálo se mi že u školy přistála jedovatá raketa a nesměly jsme ven
Příspěvek z 8. dubna 2019 v 18:40.
Příspěvek z 8. dubna 2019 v 7:04.
Příspěvek z 8. dubna 2019 v 6:52.
Příspěvek z 8. dubna 2019 v 6:19.
Příspěvek z 8. dubna 2019 v 5:48.
Příspěvek ze 7. dubna 2019 ve 22:57.
Dobrou noc.
Příspěvek ze 7. dubna 2019 ve 20:45.
Příspěvek ze 7. dubna 2019 ve 20:40.
Příspěvek ze 7. dubna 2019 ve 20:29.
Příspěvek ze 7. dubna 2019 ve 20:26.
Příspěvek ze 7. dubna 2019 ve 20:04.
Příspěvek ze 7. dubna 2019 v 19:41.
nikdo z rodiny botanice nerozumí

koupila sem jí v obi ve slevě možná proto byla slevněná
Příspěvek ze 7. dubna 2019 v 19:40.
Možná někdo bude vědět, třeba prodavači, co ti ho prodali, můžete se na ne obrátit, jestli by tam byli samé houby, nebo někdo z rodiny nebo přátel, kdo se rozumí botanice
Příspěvek ze 7. dubna 2019 v 19:38.
Příspěvek ze 7. dubna 2019 v 19:38.
Příspěvek ze 7. dubna 2019 v 19:37.
Příspěvek ze 7. dubna 2019 v 19:35.
| předchozí | 310311312313314315316317318319320 | další |
Nástěnka:
- Vznikla:
- 1. prosince 2018 ve 23:27
- Založil:
- verbum
- Obsahuje:
- ~ 13 tisíc příspěvků
- Moderátorka:
- SarahDragons
- (kulisačka)




