Nástěnka, která je zbytečná... co myslíte vy?
« Novější příspěvkyNee jen jsem si z tebe střílela
Tak má sivý kožíšek, okolo očí má hnědou barvu, je maličký, na to, že ho už máme díl... a umí moooooooc rychle běhat
Co? To už je ráno?
Pořád jsem si říkal, vyrenderuju to video a jdu spát
A ono to pořád jede, cca 98% 
A už musím do školy
Zahraju si na Hejkala
Dobré ráno lidičky
, i když jsem tu možná pozdě...
(jako nic ve zlém, jen zo srandy)
paratko2323:již jsem tady o to psal je to tady na této nástěnce dohledatelné, pokud by byl zájem mohu dát odkaz na první díl
teď jsem si vzpoměl, a omlouvám se za reklamu, má tu někdo zájem o to Dear Esther?
no jo
ale oni tam stejně nikdy nic nedávaj tak pak člověk stejně sleduje tu největší blbůstku co tam dávají
Zajímavé je, že pořád když se někdo zeptá, co dělám, já napíšu že koukám nějakou tu blbůstku v telce
( Minule N,R,D&D, teď tohle
)
Winterly: Coooo
Se máš
Jo, brzy se uzdravte obě
Winterly: Prázdniny? My jsme je měli už hooooodně dávno
| předchozí | 331332333334335336337338339340341 | další |
Nástěnka:
- Vznikla:
- 1. prosince 2018 ve 23:27
- Založil:
- verbum
- Obsahuje:
- ~ 13 tisíc příspěvků
- Moderátorka:
- SarahDragons
- (kulisačka)

(můj králíček)
to jo