Nástěnka, která je zbytečná... co myslíte vy?
« Novější příspěvkyhrozně moc bych chtěla tuto hru

store.steampowered.com/app/996380/Smartphone%5fTycoon/
ale platí se


co na ní řikáte
snad tato hra bude v katalogu dárků
Velikonoce mám ráda, zvlášť když se vyvede počasí.
Dnes u nás bylo škaredě, ale nenechám se otrávit. Ahoj.
Lednička přičítá do sebe 
Já se schovávám pod stůl... Ups, to jsem neměla říkat, teď všichni vědí mou skrýši... A hlavně moji bratři
...ale ne!
Jooo jsou super (Tedy až na to, že kluci oblévají nás, holky. Kdyby to bylo naopak, bolo by to mnoohem lepší.
)
Veverkooo ahoooooj, jeeee... Tak to me mrzí Velikonoce jsou tak super... že jo Pralinko?
Ahooooj verbume! 
Mám se dobře. A ty? 
A že budou Velikonoce to je mi jedno, ale že budou Velikonoční prázdniny, tak to je super!
| předchozí | 341342343344345346347348349350351 | další |
Nástěnka:
- Vznikla:
- 1. prosince 2018 ve 23:27
- Založil:
- verbum
- Obsahuje:
- ~ 13 tisíc příspěvků
- Moderátorka:
- SarahDragons
- (kulisačka)
