Nástěnka, která je zbytečná... co myslíte vy?
« Novější příspěvky
Příspěvek z 13. února 2019 v 9:25.
Příspěvek z 13. února 2019 v 9:04.
Příspěvek z 13. února 2019 v 7:52.
Dobré ráno všem. Podle počtu příspěvků už je jasné, že nástěnka není zbytečná. To s tím jarem - jasně,mělo by přijít v březnu, ale ...
Příspěvek z 12. února 2019 ve 22:01.
Příspěvek z 12. února 2019 ve 21:09.
Příspěvek z 12. února 2019 ve 20:55.
Příspěvek z 12. února 2019 v 17:10.
Příspěvek z 12. února 2019 v 16:23.
Příspěvek z 12. února 2019 v 16:22.
Příspěvek z 12. února 2019 v 16:19.
Příspěvek z 12. února 2019 v 15:30.
Příspěvek z 12. února 2019 v 15:23.
Příspěvek z 12. února 2019 ve 14:53.
No jarni prto, ze trvají až do března? No i kdyz: " březen jeste tam budem. "Tak zima ještě bude dlouho
Příspěvek z 12. února 2019 ve 14:02.
Příspěvek z 12. února 2019 ve 13:57.
máme jarní prazdniny ale nechápu proč se jmenují jarní když je Zima tedy Únor
Příspěvek z 12. února 2019 ve 13:49.
Příspěvek z 12. února 2019 ve 12:56.
Příspěvek z 12. února 2019 ve 12:33.
Příspěvek z 12. února 2019 v 11:44.
Příspěvek z 12. února 2019 v 10:02.
Dobrou, Pralinko
Příspěvek z 12. února 2019 v 8:15.
Příspěvek z 12. února 2019 ve 4:10.
Příspěvek z 12. února 2019 v 1:24.
Příspěvek z 12. února 2019 v 0:00.
Příspěvek z 11. února 2019 ve 21:55.
Příspěvek z 11. února 2019 ve 14:27.
Pralinka2: Děkuji 
www.hejkal.webz.cz/diar/nove-zalozky.html
www.hejkal.webz.cz/ankety.html
Příspěvek z 11. února 2019 ve 12:22.
HejkalYouTube: Pokud je to tvůj článek z tvého webu a zakladatel nástěnky není proti, tak snad jo.
Příspěvek z 11. února 2019 ve 4:09.
Příspěvek z 11. února 2019 ve 2:27.
Příspěvek z 10. února 2019 ve 23:01.
| předchozí | 369370371372373374375376377378379 | další |
Nástěnka:
- Vznikla:
- 1. prosince 2018 ve 23:27
- Založil:
- verbum
- Obsahuje:
- ~ 13 tisíc příspěvků
- Moderátorka:
- SarahDragons
- (kulisačka)




