Nástěnka, která je zbytečná... co myslíte vy?
« Novější příspěvky
Už jste si všimli že za 6 dní má Alík zase narozeniny
Co bude nového
Ankety, klubovna
anebo něco jiného
Včera jsme se po dlouhé době sešla skoro celá třída na didakťáku
z AJ. Až se po matuře rozejdeme, asi se nám bude stýskat.
Jasně že porazíš, určitě ti už bude lépe
Jinak já chodím do školy už pořád...
Jakube, od rána na tebe myslím, protože dnes mě také dohnala migréna, že jsem ani nešel do školy. Teprve teď jsem vstal a než si dám další studený obklad, tak jsem mrknul na Alíka. Ale určitě tu potvoru porazím.
Taky bych poslouchal.
Od středy jdu do školy, moc se mi tam ale nechce. - koronavirus číhá všude
Na druhou stranu, jdu tam jen na dva týdny, pak mám 14 dní praxe.
Vím že to tady asi nemá co dělat ale zapomněl jsem jak se dělá několik mezer za sebou. Bylo to v závorkách ale víc nevím.
P.S. Našel jsem to. Je to (nbsp)(prostě)
Héfaistos: Maturuji z ČJ, dějepisu a občanky. Ta mi taky svým rozsahem dělá nejvíc starostí.
Ale pořád se snažím být optimistická.
Co se to děje, intervaly mezi napsanými příspěvky jsou hodinové (a víc).
Většina uživatelů odešla z Alíka, a někteří se nevrátili.
Proč se to děje?
vikiliky: Jsem na tom úplně stejně. Jako by někdo rok a půl hodil do koše... Asi hodně zdaru! Z čeho maturuješ? :-D
Jakube, já jdu do školy dneska, dostáváme závěrečné vysvědčení, příští týden píšeme didakťáky a pak už maturita. Ty 4 roky hrozně rychle utekly.
Právě jsem se dozvěděl, že od středy příští týden jdu do školy, pondělí a úterý nám dali ředitelské volno.
Povedlo se mi zprovoznit starý počítač, že by šťastný den?
Opravdu dlouho tu nebyl.
Krásné ráno všem. Doufám, že je u vás lepší počasí. U nás včera lilo a dnes je velká mlha. Ale třeba později dojde i na sluníčko.
U nás prší i dnes a Berounka je hodně plná. Četl jsem, že ve Zbečně už je na ní první povodňový stupeň.
| předchozí | 3435363738394041424344 | další |
Nástěnka:
- Vznikla:
- 1. prosince 2018 ve 23:27
- Založil:
- verbum
- Obsahuje:
- ~ 13 tisíc příspěvků
- Moderátorka:
- SarahDragons
- (kulisačka)

