Alík

  • Alíkoviny
  • Klubovna
  • Hry
  • Nástěnky
  • Soutěže
  • Vtipy
  • Poradna
  • Copak hledáme:
    Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
    Jsi tu poprvé?

    Nástěnka, která je zbytečná... co myslíte vy?

    « Novější příspěvky
    Příspěvek z 20. prosince 2018 ve 12:46.
    lékařský v něm napsal:

    Já taky dobře!
    941! Jeeeej.

    Příspěvek z 20. prosince 2018 ve 12:30.
    verbum v něm napsal:

    Majdooo to je dobre :)

    Příspěvek z 20. prosince 2018 ve 12:27.
    majdula2000 v něm napsala:

    Jasný, to máme za chvilku. :->
    Já se mám fajn. ;-)

    Příspěvek z 20. prosince 2018 ve 12:20.
    verbum v něm napsal:

    Joooo 937 uz jen par.. to jsem zvedav. Kolik zde bude na konec příspěvků... opravdu jsem netušil, že se tato nástěnka tak ujme.

    Příspěvek z 20. prosince 2018 v 11:36.
    VeverkaČiperka123 v něm napsala:

    Joooo
    Ale nepište čísla, pište slova
    Jak se máte?

    Příspěvek z 20. prosince 2018 v 11:34.
    Best-Rebel v něm napsal:

    936

    Příspěvek z 20. prosince 2018 v 11:33.
    lékařský v něm napsal:

    935
    To dáme!

    Příspěvek z 20. prosince 2018 v 11:15.
    VeverkaČiperka123 v něm napsala:

    Ahoooooooooj

    Příspěvek z 20. prosince 2018 v 10:08.
    verbum v něm napsal:

    největší smišek
    Pokud bys došla na začátek této nástěnky, tak bys zjistila proc vznikla... Ja jen nesnáším hádky... hlavně ne ty, když někomu nevidim do očí a nevim co si ten druhý mysli...
    Ja se jen udivuji, že nekdo prijde a začne psat ty věci co zde píšeš, zvláště, když každý, tedy až na pár uživatelů pochopilo, že tato nástěnka vznikla jako sranda prave kvuli konentarum: " ta astenka je zbytečná. Tu nastenku zmeknete!" Atd. Ja jen čekal, jak to dopadne a jak budete reagovat. ... zatím to vypadá že za jeden měsíc získala rekordni počet příspěvků, což me osobně hodně sokovalo

    Ted k tomu co jsem asi pochopil.
    Pravidla nástěnek jsou dána... a Světlo je zde od toho aby je bránil... pokud mas problem s rozhodnutím Světla, tak můžeš napsat správcům Alika, tak jako kazdy uzivatel... To je jediná rada kterou ti mohu dát.

    Debatovat muzes... ale aspoň 4 dny před Vánocemi do nového roku uzavřete mir a "nestrilejte" zde po sobě...
    Děkuji za pochopení
    Preji ti vse dobre

    Příspěvek z 20. prosince 2018 v 9:30.
    největší_smíšek v něm napsala:

    Je tady 900 příspěvků, nepročítala jsem si všechny, abych zjistila, jestli se to tu už řešilo. Já myslela, že nástěnky (zvlášť takové) jsou od toho, aby si lidé psali a debatovali. Tak nechápu, jak někoho může mrzet debeata, když já se tady snažím psát hezky a na nikoho nenarážím jako vy. Já se slušně zeptala, to vy jste se začali hádat. Kdybys SVETLO normálně hezky odpověděl, pak by tahle debata ani nevznikla. Doteď prostě nechápu, proč když jiný uživatel napíše ZAMKNOUT!!!! tak to nikomu.nevadí, ale když já se jen normálně slušně zeptám, tak je to problém. Přitom stačilo napsat JE OBLÍBENÁ. Tak nevím, o co ti jde, ale když vám tady tak vadím, nemám potřebu sem už dál na Alíka chodit. Snad se vám uleví ;-)

    Příspěvek z 20. prosince 2018 ve 4:02.
    verbum v něm napsal:

    Dobre rano a krásný čtvrtek 20.12

    Příspěvek z 20. prosince 2018 v 0:30.
    verbum v něm napsal:

    Ja vim :)

    Příspěvek z 20. prosince 2018 v 0:27.
    SVETLO v něm napsal:

    Chápu, ale tomu se člověk prostě občas nevyhne. :)

    Příspěvek z 20. prosince 2018 v 0:22.
    verbum v něm napsal:

    Ja nemyslím, že by se nástěnka rušila. Jen mě mrzí ty desne debaty, které se v poslední dobe ukazuji...

    Příspěvek z 20. prosince 2018 v 0:20.
    SVETLO v něm napsal:

    verbum: Všechno je ok podle mě... A můžeš to brát z té pozitivní stránky, že i tahle debata přispívá k dosažení 1000 příspěvků. :->
    Jinak také přeji dobrou noc. :)

    Příspěvek z 20. prosince 2018 v 0:17.
    verbum v něm napsal:

    Ach jo :(

    Příspěvek z 19. prosince 2018 ve 23:40.
    SVETLO v něm napsal:

    největší_smíšek: Rád debatuju, ale nebaví mě debatovat o něčem, co je omílané furt dokola-tím myslím, že podle mě to v té nástěnce o zamykání všechno vyznělo dost jasně, takže se domnívám, že už není potřeba se pořád ptát, proč tahle a tahle nástěnka nebyla znepřístupněna. Že už sis to z té diskuze jaksi mohla přebrat.
    Myslím si, že - MM- v nástěnce s počítáním do nekonečna dostatečně jasně vysvětlil, proč se zamknula. Byla tam snaha vytvořit nějakou diskuzi, ale moc se nevedlo. Navíc jsem ani tehdy ještě neměl korunku správce nástěnek, když se to zamklo...

    Příspěvek z 19. prosince 2018 ve 23:27.
    největší_smíšek v něm napsala:

    SVETLO A navíc píšeš, že se POŘÁD SNAŽÍM NĚCO ZPOCHYBNIT. Pokud jsi na té nástěnce o zamykání četl dobře, pak ti určitě došlo, že jsem nic z toho nemyslela vůbec zle a ještě jsem psala, že chápu, že je to vymyšleno nejlépe, jak to jen jde. Chtěla jsem znát jen princip, na kterém se rozhoduje, které nástěnky se zamknou, a které ne. Navíc nástěnka Počítání od jedničky do nekonečna taky byla oblíbená, a zamkla se. Ale asi nerad debatuješ, takže už jsem zticha. A fakt nic nechci zpochybňovat.

    Příspěvek z 19. prosince 2018 ve 22:41.
    největší_smíšek v něm napsala:

    SVETLO: O zamykání nástěnek jsem se bavila pouze na nástěnce, která k tomu byla určena a nikde jinde. Nebo se mám na nástěnce o zamykání bavit o počasí? ;-) Tam jsem pouze navázala ma debatu, která už byla rozjetá, nezačla jsem s tím já. Tady jsem se pouze pozastavila nad tím, že je tato nástěnka aktivní, když na stejné téma jich existuje několik. Ani jsem tady nepsala ZAMKNOUT!!!! jak někteří uživatelé na jiných stránkách, kde jim na to neřekne nikdo nic. Já se jen zeptám na otázku, a už se tady snažím podle tebe něco zpochybňovat.

    Příspěvek z 19. prosince 2018 ve 22:07.
    VeverkaČiperka123 v něm napsala:

    Dobrou noc Majdulko, Verbume a všichni ostatní.

    Příspěvek z 19. prosince 2018 ve 22:01.
    majdula2000 v něm napsala:

    Dobrou noc, verbume.

    Příspěvek z 19. prosince 2018 ve 22:00.
    verbum v něm napsal:

    Dobrou noc pratele

    Příspěvek z 19. prosince 2018 ve 21:54.
    majdula2000 v něm napsala:

    Jojo, jak se daří?
    Dobrou noc, Lukášku.

    Příspěvek z 19. prosince 2018 ve 21:54.
    lékařský v něm napsal:

    82? né?
    Jinak dobrou všem :->

    Příspěvek z 19. prosince 2018 ve 21:53.
    Střelinka v něm napsala:

    Už jenom 84 (teď už 83) přís. a máme :)

    Příspěvek z 19. prosince 2018 ve 21:51.
    majdula2000 v něm napsala:

    Anoooo, musí... A dyž si tu budeme dál povídat, tak těch 1000 příspěvků dáme za chvilku. :->

    Příspěvek z 19. prosince 2018 ve 21:46.
    Střelinka v něm napsala:

    A taky že bude žít xD

    Příspěvek z 19. prosince 2018 ve 21:46.
    SVETLO v něm napsal:

    Díky, takhle nástěnka zkrátka musí žít. :->

    Příspěvek z 19. prosince 2018 ve 21:36.
    lékařský v něm napsal:

    Jojo SVETLO má pravdu :)

    Příspěvek z 19. prosince 2018 ve 21:29.
    majdula2000 v něm napsala:

    Anoooo, SVETLO má pravdu!:->

    Statistika…

    Nástěnka:

    Vznikla:
    1. prosince 2018 ve 23:27
    Založil:
    verbum
    Obsahuje:
    ~ 13 tisíc příspěvků
    Moderátorka:
    SarahDragons
    (kulisačka)