Alík

  • Alíkoviny
  • Klubovna
  • Hry
  • Nástěnky
  • Soutěže
  • Vtipy
  • Poradna
  • Copak hledáme:
    Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
    Jsi tu poprvé?

    Nástěnka, která je zbytečná... co myslíte vy?

    « Novější příspěvky
    Příspěvek z 24. dubna 2021 v 7:45.
    Fillipino v něm napsal:

    Vede se mi dobře, protože je sobota a svítí sluníčko. Na víkend jsme tentokrát nedostali žádné úkoly, tak mám volno.

    Příspěvek z 23. dubna 2021 ve 13:17.
    Maty09 v něm napsal:

    Docela špatně.

    P.S. Zde je důvod.

    Příspěvek z 23. dubna 2021 ve 13:03.
    verbum v něm napsal:

    Dobrý den, jak se vede?

    Příspěvek z 23. dubna 2021 v 6:15.
    vikiliky v něm napsala:

    Nám toho ve škole nakládají čím dál víc, pořád píšeme nějaké práce, zkouší se, taky se musím učit, maturita se blíží, prostě času je málo.

    Příspěvek z 22. dubna 2021 v 7:41.
    JáJá1 v něm napsal:

    Já si myslím, že ostatní, alespoň já na tom tak jsem, mají méně času, než normálně.

    Příspěvek z 22. dubna 2021 v 7:38.
    lékařský v něm napsal:

    Já si spíš myslím, že v téhle době je na internetu nejvíce lidí.

    Příspěvek z 22. dubna 2021 v 6:38.
    vikiliky v něm napsala:

    Statistika sice věda je, ale o užitečnosti nástěnky nic nevypovídá. Já myslím, že už jsme všichni z těch omezení tak unaveni, že už nás nebaví ani nástěnky.

    Příspěvek z 21. dubna 2021 ve 13:55.
    Příspěvek z 21. dubna 2021 ve 13:15.
    verbum v něm napsal:

    Jj to je pravda... ;)

    Příspěvek z 21. dubna 2021 ve 13:14.
    Viki_show v něm napsal:

    Poslední dobou jak nakouknu do nástěnky tak nakouknu i do statistiky... Většinou je ta statistika trochu smutná.. Jak říkám úplně všude teď v karanténě chodí všichni méně! I na internet:-|
    Alep prostě je vždycky zajímavý se kouknout na ty grafy 🤓

    Příspěvek z 21. dubna 2021 ve 13:11.
    verbum v něm napsal:

    Viki... jojo je, ale to k zbytečné nástěnce patří... :)

    Příspěvek z 21. dubna 2021 ve 12:48.
    Viki_show v něm napsal:

    Jínak docela klikatá statistika týhle nástěnky)

    Příspěvek z 21. dubna 2021 ve 12:41.
    JáJá1 v něm napsal:

    Tak mám za sebou dva testy z matematiky a za chvíli budu ještě psát z chemie.

    Příspěvek z 20. dubna 2021 v 6:05.
    vikiliky v něm napsala:

    U nás už zase prší, tak bych se zase nejradši vrátila do postele, jenže si musím vyhledat poznámky na hodinu dějepisu, bude se zkoušet. Chci si je přečíst, abych si oživila informace.

    Příspěvek z 19. dubna 2021 v 17:11.
    Viki_show v něm napsal:

    Já se mám výborně protože právě stojím vedle knihovny v OC Lužinách... A prý tu není internet ale on je:-P

    Příspěvek z 19. dubna 2021 v 17:02.
    KrálíčekSušenka v něm napsala:

    No, dnes se mám nudně :-(, venku je zase hnusně

    Příspěvek z 19. dubna 2021 v 16:49.
    Pralinka2 v něm napsal:

    Ahoj, tak co?

    Příspěvek z 19. dubna 2021 v 16:34.
    Viki_show v něm napsal:

    Hodně uživatelů spí... Blebuš, verbum atd...:-(
    Karanténa nuda je.....

    Příspěvek z 19. dubna 2021 v 16:32.
    Fillipino v něm napsal:

    Až se mu bude chtít a bude mít čas, tak sem určitě přijde.

    Příspěvek z 19. dubna 2021 ve 14:18.
    JáJá1 v něm napsal:
    Příspěvek z 19. dubna 2021 ve 14:17.
    Dari v něm napsala:

    Pravda.. Kde je Verbík? :(

    Příspěvek z 19. dubna 2021 ve 14:14.
    KrálíčekSušenka v něm napsala:

    No jo8-o

    Příspěvek z 19. dubna 2021 ve 13:57.
    Hogo v něm napsal:

    Kam se nám poděl verbum? Už dlouho nebyl aktivní…

    Prodleva 3 dny.
    Příspěvek z 16. dubna 2021 v 8:10.
    Fillipino v něm napsal:

    K fotce od Pralinky: tak takové jaro naštěstí u nás ještě není. Sníh padá, ale nezůstává na zemi.
    Verbume: dělám, co se dá. Někdy jsem naštvaný, že je situace pořád na nic, pak si říkám, že to musím přečkat.

    Příspěvek z 16. dubna 2021 v 7:59.
    verbum v něm napsal:

    No a přítel Pralinka to korunoval... 8-D8-D8-D8-D

    Příspěvek z 16. dubna 2021 v 7:57.
    Pralinka2 v něm napsal:

    U nás už je jaro, ptáčci zpívají, příroda rozkvétá.

    Zlatý déšť se sněhem

    Příspěvek z 16. dubna 2021 v 7:56.
    Veryfr v něm napsala:

    pěkná profilovka, verbe, málem jsem tě nepoznala :-D

    Příspěvek z 16. dubna 2021 v 7:53.
    verbum v něm napsal:

    Filipe, máš dobrou predstavivost... vodni pan je super.
    Ale měl jsem prezdivku 993...
    Jak se jinak Filipe máš ty? Jak zvládáš tohle zvláštní období, které tu je jiz rok?

    Příspěvek z 16. dubna 2021 v 7:45.
    Fillipino v něm napsal:

    Já myslím, že by bylo té nástěnky škoda, kdyby zanikla. Jinak profilovka zajímavá, to by mě zajímalo, jakou přezdívku verbum tenkrát měl. Hastrman? Vodní pán? To asi ne.

    Příspěvek z 16. dubna 2021 v 7:40.
    verbum v něm napsal:

    Jj tu jsem měl pred mnoha lety, když jsem byl na aliku pod starou přezdívkou....

    Statistika…

    Nástěnka:

    Vznikla:
    1. prosince 2018 ve 23:27
    Založil:
    verbum
    Obsahuje:
    ~ 13 tisíc příspěvků
    Moderátorka:
    SarahDragons
    (kulisačka)