Nástěnka, která je zbytečná... co myslíte vy?
« Novější příspěvky
Ahoj, co se děje? Dva dny a nikdo nic nepsal? Že by zbytečná nástěnka, stala opravdu zbytečnou?
Viki_show: Nezadá se vám že je…
Jej! Kladné hodnocení od Hoga! 🥳
To nevidam tak často.....
Nezdá, ono to tak je.
Pošta přestala fungovat úplně.
Edit: Nu tak to vypadá, že je zase rychlejší (krom té pošty)
Nezadá se vám že je teď Alík nějaký pomalejší? Myslela jsem si že to mám já ale má to i market_love! Možná MM něco kutí
O! Teď jsem si všimla že u mnou založených nástěnek vidím hodnocení u všech příspěvků
Nejen u mých
To bylo vždy a jen jsem si nevšimla? Nebo je to nově?
Ooo, ty modrá světýlka místo zelených jsem hodněě pěknéé
to se fakt MMovi povedlo
Našli jsme 2, chtěli jsme najít nějakou na náměstí v Berouně, ale nevěděli jsme že je to nějaká mikro, kterou našli za rok 2020 4 lidi.
Ahoj, dneska jsem vstal docela brzy. Musím trénovat, zítra mi začíná hodina už za 5 minut 8.
| předchozí | 4950515253545556575859 | další |
Nástěnka:
- Vznikla:
- 1. prosince 2018 ve 23:27
- Založil:
- verbum
- Obsahuje:
- ~ 13 tisíc příspěvků
- Moderátorka:
- SarahDragons
- (kulisačka)

vám všem taky přeju