Alík

  • Alíkoviny
  • Klubovna
  • Hry
  • Nástěnky
  • Soutěže
  • Vtipy
  • Poradna
  • Copak hledáme:
    Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
    Jsi tu poprvé?

    Nástěnka, která je zbytečná... co myslíte vy?

    « Novější příspěvky
    Příspěvek z 24. února 2021 v 8:48.
    JáJá1 v něm napsal:

    Pošta funguje, ale do koše jsem se od včerejška nedostal.

    Příspěvek z 24. února 2021 v 8:36.
    Dari v něm napsala:

    Neeeeee:-D

    Příspěvek z 24. února 2021 v 8:36.
    Pralinka2 v něm napsal:

    Nééé!!!!

    Příspěvek z 24. února 2021 v 8:35.
    verbum v něm napsal:

    Ahoj, co se děje? Dva dny a nikdo nic nepsal? Že by zbytečná nástěnka, stala opravdu zbytečnou? :-D

    Příspěvek z 22. února 2021 v 18:44.
    Viki_show v něm napsal:

    Viki_show: Nezadá se vám že je…
    Jej! Kladné hodnocení od Hoga! 🥳
    To nevidam tak často..... ;-D

    Příspěvek z 22. února 2021 ve 13:34.
    Hogo v něm napsal:

    No není rychlejší… Uvidíme, snad to –MM– zase spraví!

    Příspěvek z 22. února 2021 ve 13:33.
    Viki_show v něm napsal:

    Pošta je ale Alík je nějaký ospalý.... Nechte poslouchát.

    Příspěvek z 22. února 2021 ve 13:31, upravený po 2 minutách.
    vaiva v něm napsala:

    Nezdá, ono to tak je. O:-) Pošta přestala fungovat úplně.

    Edit: Nu tak to vypadá, že je zase rychlejší (krom té pošty)

    Příspěvek z 22. února 2021 ve 13:30.
    Viki_show v něm napsal:

    Nezadá se vám že je teď Alík nějaký pomalejší? Myslela jsem si že to mám já ale má to i market_love! Možná MM něco kutí :-D

    Příspěvek z 22. února 2021 v 8:57.
    Killercow v něm napsala:

    Děkuji:-) vám všem taky přeju

    Příspěvek z 22. února 2021 v 8:49.
    verbum v něm napsal:

    Dobré ráno a krásné pondělí...
    Ať se Vám kamarádi daří

    Příspěvek z 21. února 2021 v 19:26.
    market_love v něm napsala:

    docela ok

    Příspěvek z 21. února 2021 v 19:18.
    KrálíčekSušenka v něm napsala:

    No dnes moc dobrou ne, byly jsme jen doma :-(

    Příspěvek z 21. února 2021 v 19:17.
    verbum v něm napsal:

    Jakou jste měli neděli?

    Příspěvek z 21. února 2021 v 16:19.
    verbum v něm napsal:

    MM si asi hrál

    Příspěvek z 21. února 2021 v 15:39.
    KrálíčekSušenka v něm napsala:

    No jo! Ale jen u mé:->

    Příspěvek z 21. února 2021 v 15:37.
    Viki_show v něm napsal:

    O! Teď jsem si všimla že u mnou založených nástěnek vidím hodnocení u všech příspěvků! Nejen u mých >X<-
    To bylo vždy a jen jsem si nevšimla? Nebo je to nově?

    Příspěvek z 21. února 2021 ve 13:30.
    lékařský v něm napsal:

    Viki_show: Ono to už poradně je. Majda na to už Penubře odpovídala. ;-)

    Příspěvek z 21. února 2021 ve 13:19.
    Kralinda35 v něm napsala:

    Ooo, ty modrá světýlka místo zelených jsem hodněě pěknéé:-D to se fakt MMovi povedlo:-D

    Příspěvek z 21. února 2021 ve 12:32.
    Zuzuška v něm napsala:

    Mikro jsou supeeer:-D

    Příspěvek z 21. února 2021 ve 12:13.
    Blébleblé v něm napsala:

    Našli jsme 2, chtěli jsme najít nějakou na náměstí v Berouně, ale nevěděli jsme že je to nějaká mikro, kterou našli za rok 2020 4 lidi. :-D

    Příspěvek z 21. února 2021 ve 12:03, upravený vzápětí.
    verbum v něm napsal:

    Trenujes?
    Jaký modrý puntík?
    Verbum

    Příspěvek z 21. února 2021 v 7:49.
    Fillipino v něm napsal:

    Ahoj, dneska jsem vstal docela brzy. Musím trénovat, zítra mi začíná hodina už za 5 minut 8.

    Příspěvek z 21. února 2021 v 7:25, upravený vzápětí.
    jolandaj2 v něm napsal:

    Dobré ráno všem!:-D
    Ten modrý puntík je super nápadok

    Příspěvek z 20. února 2021 ve 23:51.
    majdula2000 v něm napsala:

    To je puntík, značí, že dotyčný sedí v klubovně.;-)

    Příspěvek z 20. února 2021 ve 23:49.
    Emaeiffel v něm napsala:

    A co znemená když je u tvého jména to modré tlačítko?

    Příspěvek z 20. února 2021 ve 22:08.
    Zuzuška v něm napsala:

    Huh, jsem si toho taky všimla!8-D

    Příspěvek z 20. února 2021 ve 22:03.
    Hogo v něm napsal:

    Právě mi svítí u přezdívky modrý puntík!
    Hogo 🔵

    Příspěvek z 20. února 2021 ve 20:27.
    Zuzuška v něm napsala:

    A kolikpak kešek jste našli?:)

    Statistika…

    Nástěnka:

    Vznikla:
    1. prosince 2018 ve 23:27
    Založil:
    verbum
    Obsahuje:
    ~ 13 tisíc příspěvků
    Moderátorka:
    SarahDragons
    (kulisačka)