Nástěnka, která je zbytečná... co myslíte vy?
« Novější příspěvky
Příspěvek z 22. ledna 2021 v 6:32.
Ahoj všem ranním ptáčatům.
Dneska má být teplo, tak až si odbudu on line hodiny chystám se ven.
Včera jsem viděla poupata sněženek.
Příspěvek z 22. ledna 2021 v 5:53.
Příspěvek z 22. ledna 2021 ve 44:44.
Příspěvek z 21. ledna 2021 v 19:28.
Příspěvek z 21. ledna 2021 v 19:02.
Příspěvek z 21. ledna 2021 v 19:00.
Příspěvek z 21. ledna 2021 v 18:59.
Příspěvek z 21. ledna 2021 v 18:54.
Příspěvek z 21. ledna 2021 v 18:19.
Příspěvek z 21. ledna 2021 v 16:23.
Hogo: Jasně, já do školy vstávám kolem páté a znám spoustu lidí, co vstávají ještě dřív!
Příspěvek z 21. ledna 2021 v 15:29.
Příspěvek z 21. ledna 2021 ve 14:53.
Jako třešničku na dortu, že?
Já se pekluju s jedním úkolem už týden, páč se nemůžu rozhodnout. Je z hudebky.
Příspěvek z 21. ledna 2021 ve 14:52.
Příspěvek z 21. ledna 2021 ve 14:33.
Příspěvek z 21. ledna 2021 ve 14:26.
Příspěvek z 21. ledna 2021 ve 14:25.
Příspěvek z 21. ledna 2021 ve 14:24.
Příspěvek z 21. ledna 2021 ve 14:20.
Tak co, jak jste na tom se školou?
- Já už mám všechno hotové
- Ještě mám jednu online hodinu
Příspěvek z 21. ledna 2021 ve 12:29.
Příspěvek z 21. ledna 2021 v 7:52.
Příspěvek z 21. ledna 2021 v 7:50.
Příspěvek z 21. ledna 2021 v 7:50.
Příspěvek z 21. ledna 2021 v 7:49.
Příspěvek z 21. ledna 2021 v 7:48.
Příspěvek z 21. ledna 2021 v 7:46.
Příspěvek z 21. ledna 2021 v 7:45.
Příspěvek z 21. ledna 2021 v 7:41.
Příspěvek z 21. ledna 2021 v 7:28.
Příspěvek z 21. ledna 2021 v 7:01.
Ahoj a hezké vstávání.
Včera jsem měl úkoly z češtiny, z ájiny a matiky. Dnes máme méně hodin, tak snad úkolů bude tak míň.
Příspěvek z 21. ledna 2021 v 6:26.
Ahoj!
Přeji krásnný den!Taky doufám že bude opět svítit sluníčko
Ven půjdu určitě stavíme se v lese u krmelce
| předchozí | 5859606162636465666768 | další |
Nástěnka:
- Vznikla:
- 1. prosince 2018 ve 23:27
- Založil:
- verbum
- Obsahuje:
- ~ 13 tisíc příspěvků
- Moderátorka:
- SarahDragons
- (kulisačka)



. Ty?