« Novější příspěvky
Příspěvek z 2. listopadu 2020 v 15:53.
Příspěvek z 2. listopadu 2020 v 15:42, upravený po 13 minutách.
To me mrzi, určitě to ještě mockrát uděláte.
Zvěstuji Vám velikou radost, dosáhli jsme 10 000...
Tak jaký bude další cíl?
Příspěvek z 2. listopadu 2020 v 15:41, upravený vzápětí.
Tak už 9999 příspěvků.
Jinak mě naštvalo ze se nemůžu setkat s kamaradkou
Příspěvek z 2. listopadu 2020 v 15:38.
Tak přátelé, přesné číslo příspěvku je: 9998
Huraaa
Příspěvek z 2. listopadu 2020 ve 12:37.
Evzuulko, nenech se tim otravit...
Zaměstnej se tak, abys na tohle uvažování neměl a čas...
Mě pomaha se zasmát A to hlavně sám sobě, ale často mě rozesmeji i příspěvky na me nastence...
Humor je veliký lékař...
Kdo dává ty smajlíky... často ja ;)
Příspěvek z 2. listopadu 2020 v 11:01, upravený po 10 minutách.
Mě zase hrozně naštvalo, že nemůžu jet nikam
, ale berme to s humorem, dokud to jde (samozřejmě ne všechno, nad čísly nakažených a úmrtí se smát určitě nebudeme...)
Příspěvek z 2. listopadu 2020 v 11:00.
Mě mega naštvalo že nemůžu jet za bff ༎ຶ‿༎ຶ
Příspěvek z 2. listopadu 2020 v 10:58, upravený vzápětí.
Já nemám deprese, ale mohlo by to být lepší
. Ale to tak teď má asi každý...
Příspěvek z 2. listopadu 2020 v 10:56.
Jsem tady jediná kdo má deprese z lockdownu?
Příspěvek z 2. listopadu 2020 v 10:54.
Jupí
Někdo přestal dávat smajlíky
Příspěvek z 2. listopadu 2020 v 10:42.
Příspěvek z 2. listopadu 2020 v 10:26.
Nástěnka se blíží ke kulatým 10 000 příspěvků. Máte radost?
Jak komické, že! 
Příspěvek z 2. listopadu 2020 v 8:17.
No já vím aspoň jednu osobu která se dneska teprv přidala ke smíchu (Hmmm kdo to asi je.
) A myslím si ještě jednu osobu ale s tou si nejsem jistá.
Příspěvek z 2. listopadu 2020 v 8:15.
že jo
Příspěvek z 2. listopadu 2020 v 8:05.
Celkem by mě zajímalo, koho tady ty příspěvky vždy tak pobaví
...
Příspěvek z 2. listopadu 2020 v 6:30.
Nástěnka se blíží ke kulatým 10 000 příspěvků. Máte radost?
Příspěvek z 1. listopadu 2020 v 16:57.
Příspěvek z 1. listopadu 2020 v 16:56.
"Ahoj verbume"
Nevidím na tom nic vtipného, ale má to 
Příspěvek z 1. listopadu 2020 v 16:54.
Příspěvek z 1. listopadu 2020 v 16:53.
Chachacha, to je vtipné když někdo napíše
Ahoj všichni, že?:)
Příspěvek z 1. listopadu 2020 v 16:51.
Ahoj Verbume
Příspěvek z 1. listopadu 2020 ve 13:53.
Šároušek
v něm napsala:
Příspěvek z 1. listopadu 2020 ve 13:42, upravený po 6 minutách.
Nebo dnes....
Hele, někomu tady všechny příspěvky pripadají velmi vtipné
Příspěvek z 1. listopadu 2020 ve 12:21.
Tak já si jí zítra dám
Příspěvek z 1. listopadu 2020 ve 12:12.
Příspěvek z 1. listopadu 2020 ve 12:02.
No, tak mám si dát vánoční profilovku
Příspěvek z 1. listopadu 2020 ve 12:01.
Příspěvek z 1. listopadu 2020 v 11:35.
jssem jediná kdo už jede vánoce
?
Příspěvek z 1. listopadu 2020 v 7:56.
No pokud se do toho mohu plést... tak Verbumovi mají předělávat wifinu... tak snad to bude fungovat... stačí to tak?
Příspěvek z 1. listopadu 2020 v 7:47.
Tak jestli to říkal, je pravděpodobnější verze, co píše Hogo.
Statistika…