Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Nástěnka o tom, jak blecha ovládla svět

  Pravidla nástěnky (a základní popis, o co tu jde) jsou tady;-)

  Novinkou je mód Příběh, kdy zezačátku zadám nějakou nemožnou výzvu a potom pokračuju den po dni novými, ale souvisejícími s tou první. Během příběhu se ale může každý připojit k jednotlivým „řešením, protože ta už nejsou na příběh vázaná, to pouze ta část, ze které úkol vznikne;-)

  Pokud chce někdo vědět, co jsme spolu už zažili, tak třeba jsme obsadili Rusko, coby důchodce zmlátili pouliční gang, zachránili obchoďák, porazili Kanadu v hokeji a přitom neuměli bruslit, postavili palác pro Caesara bez kouzelného nápoje, potkali lva, našli prsten na dně moře za pomoci pouhé lžičky, vyhráli závod formulí pouze s jízdním bicyklem, skočili bez padáku, zachránili vlak před bandity, přežili výbuch, zachránili město před „velkou vlnou“, postavili „architektonický zázrak“, zachránili porcelán, zachránili planetu, vyletěli do vesmíru, boxovali s Obelixem, zachránili Kropáčka, dohonili lupiče ve vrtulníku, chytili maxirybu, přemohli čaroděje, ochromili žraloka, přežili pád tvárnice, osvěžili se na Sahaře, vyzvali Real Madrid na fotbal, přežili ztracení v Kauflandu, nasytili královnu, dokázali, že je Země kulatá, spravili Santovi sáně, zachránili dodržování pravidel, ubránili se medvědovi, našli východ z pyramidy, vyhloubili rybník, pomohli Batmanovi, přinesli poklad z chrámu z Indiana Jonese, obchodovali s pískem, stali se postrachem Covidu a plno dalšího. Postupně to sem dopíšu;-)

  Nový příspěvek:

  Přispívat mohou jen přihlášení uživatelé.

  Pokud máš účet, přihlas se, pokud ne, můžeš si účet založit.

  Příspěvek z 15. května v 7:21.
  Maty09 v něm napsal:

  Z lodi do řídícího střediska jsem natáhl trubku tlustou tak abych prošel a dlouhou až do černé díry, raketa odstartuje že Země, vletím do černé díry v raketě a potom i s výsledky polezu trubkou zpátky na Zem.

  Příspěvek z 14. května ve 22:26.
  lékařský v něm napsal:

  Černou díru vygumuju obyčejnou gumou a pak budu říkat, že si nemají vymýšlet nesmysly, že nic takového není. B-)

  Příspěvek z 14. května ve 22:20.
  VelkýBochník v něm napsal:

  VYHODNOCENÍ:
  Killercow: Jak jsi řekla, tak jsi i udělala. Jenže ti jaksi nedošlo, že tím zároveň přijdeš i o ten svůj nádherný výtvor. Když potom hrad po tornádu zase „vybalíš“, marně hledáš, které zrnko písku bylo ve věži a které v cimbuří. Mezitím je - k tvému zděšení - vyhlášen jiný vítěz, zatímco ty se, zrnko po zrnku, snažíš dát dohromady zase svůj hrádeček. Skoda, že sis ta jednotlivá zrnka písku neoznačila předem:-D
  lékařský: Je to s podivem, ale ta karta z Prší skutečně zafungovala. Ale naneštěstí trošku jinak, než sis představoval. Jakmile jsi vytáhl kartu z Prší, tak se spustil dokonalý „slejvák“. Co z tvého hradu nezničil on, to dokonalo následně tornádo. Navíc i musíš utéct před zuřivými spoluúčastníky soutěže, kteří ti chtějí tyto karty zničit.
  Maty09: Než jsi přišel na to, jak tento bagr zprovoznit (Protože evidentně nemáš klíčky od zapalování, že?;-D), můžeš zavolat, že ten bagr není „támhle“ ale „tady“. O to se postaralo tornádo. Vlastně ho také tak nějak „spojilo dohromady“ s tvým hradem. Ale opačně, než jsi měl v plánu. Není totiž hrad v bagru, ale bagr v hradu. Tedy spíše v tom, co po hradu zbylo.

  DALŠÍ OTÁZKA: Z Černé díry se prý ještě nikdy nic nevrátilo. I tak vás, jakožto skušené astronauty, poslali vypátrat, co ta Černá díra skrývá. Prý máte přivézt výsledky zpět na Zem. Téměř nemožné. Jak si tedy poradíte??? Prosím zase o vaše vtipné nápady;-)

  Prodleva 3 dny.
  Příspěvek z 12. května v 7:03.
  Maty09 v něm napsal:

  Hele, támhle je bagr, odvezu hrad z písku někam na konec pláže, dostavím hrad a pak se vrátím to vyhrát. ]:-)

  Příspěvek z 11. května ve 22:29.
  lékařský v něm napsal:

  Hodím takovou tu kartu z Prší, která ruší danému hráči tah a hodím ji na to tornádo. Takže to tornádo bude celé kolo stát a my dostavíme hrady a vyhlásíme vítěze (mě).O:-)

  Příspěvek z 11. května ve 22:03.
  Killercow v něm napsala:

  Zabalím to do igelitky z Kaufu a je vystaránoB-)

  Příspěvek z 11. května ve 21:53.
  VelkýBochník v něm napsal:

  VYHODNOCENÍ:
  Hogo: Hmm...pěkně to v tobě hrklo, když jsi vypil ten kohoutek. Asi bylo přece jen lepší pít pouze tu limonádu a kohoutek nechat na pokoji. Tvůj krk od té doby vypadá také celkem divně, jak se ti to tam zaseklo. Navíc máš od té doby jedno ucho modré a druhé červené. Když tě pak někdo zatahá za to je ti zima, když za to červené, tak zase horko. Zkusil to Chuck při tvém (skoro marném) oživování po pozření toho kohoutku.
  Maty09: Urval jsi tedy ten kohoutek. Vzápětí tě sprcha horké čokolády, teď tryskající ze zdi, odhodí kamsi dozadu. A jak to vypadá, ta čokoláda nikdy tryskat asi nepřestane. Od té doby je ti nepříjemně sladce.

  DALŠÍ OTÁZKA: Po širém okolí panuje domněnka, že ten hrad, jehož jste pánem, je zajisté ten nejhezčí a nejbytelnější. Málo lidí by napadlo to popřít, přestože se vám okolní páni snaží zoufale vyrovnat. Co je ale nemilé, že tuto krajinu zanedlouho překvapí tornádo - v dálce už je vidět. Musíte zachránit svůj cenný hrad před tímto živlem a tak
  Jak to uděláte??? Zase prosím o vtipné nápady;-)

  Prodleva 2 dny.
  Příspěvek z 10. května v 7:22.
  Maty09 v něm napsal:

  A já dokážu vypít na ex kohoutek čokolády.(napustím do kohoutku čokoládu, utrhni kohoutek a vypiji vnitřek)

  Příspěvek z 10. května v 6:30.
  Hogo v něm napsal:

  Já dokážu vypít kohoutek limonády! B-)

  Příspěvek z 9. května ve 22:37, upravený vzápětí.
  VelkýBochník v něm napsal:

  Tobias7: Koukni se sem a pochopíš celý smysl této praštěné nástěnky;-)
  Dnešní úkol je trumfnout Chucka s nějakou ještě šílenější věcí (a měla by souviset s tím vtipem, tzn. pít vodu, nebo něco takového), popř. popsat, jak ho trumfneš. Projdi si v této nástěnce ještě pár Duelů s Chuckem a určitě pochopíš;-)
  Viki_show: Když se něco „vypije na ex“, tak to znamená jedním lokem až do dna;-). Proto je to řazeno mezi vtipy;-)

  Příspěvek z 9. května ve 22:34.
  Viki_show v něm napsala:

  Co to je ex voda?

  Příspěvek z 9. května ve 22:28, upravený po 3 minutách.
  Tobias7 v něm napsal:

  Chuck Norris je tak rychlý, že když utíká okolo domu, vidí za rohem svoje záda.
  (že já to pochopil blbě :-D)

  Příspěvek z 9. května ve 22:16.
  VelkýBochník v něm napsal:

  VYHODNOCENÍ:
  krutý MichP: se pěkně svým nápadem sám vytrestal. Než jsi bouchnul do toho chleba (Předpokládám, že to nemá nic společného se mnou, že???:-E), tak tě nenapadlo, že takový bochník je trochu kulatý. Ale pro příště by asi bylo dobré zvážit některé fyzikální jevy. Bouchnul jsi tedy do bochníku, který se tímto vymrštil a trefil tě přímo do čela. Takový Knock-out by ti nedal snad ani Lukáš Konečný (jeden slavný český boxer). Ještě se nestalo, že by museli někoho odvézt po půlce prvního knedlíku...
  Maty09: Taková západka proti krkání je v tomto případě dobrá věc. Ale přesto se nic nemá přehánět. Protože jsi měl tu západku, tak jsi nakonec namísto blinkání prasknul.
  lékařský: Někteří lidé mají i trochu toho „bočního vidění“. Což to by samo o sobě nebylo špatné, kdyby vlivem podobných soutěží neměli také pořádnou „páru“. Onen soutěžící tě viděl a hod ti oplatil. Že měl opravdu „páru“ si uvědomíš až v nemocnici s otřesem mozku způsobeným knedlíkem. Možná odtud ale zapomněli vyndat tu pecku...
  Hogo: Vrhnul ses na lékův knedlík s touhou ho sníst. Horší je, že tě trefila hlava omráčeného a padajícího léka...
  Viki_show: Soutěž jsi skutečně vyhrála. Mělo to pouze jednu chybičku: Takový portál si ale člověk musí umět také pořádně nastavit, aby „vcucnul“ a přemístil pouze to, co člověk chce, bezzubá Viki;-)
  Nicméně v jedné části světa teď žijí zubatí bezdomovci;-)

  DALŠÍ OTÁZKA: je po delší době zas Duel s Chuckem: Jen Chuck Norris dokáže vypít na…
  Jak Chucka trumfnete??? Zase chci vtipné nápady;-)

  Prodleva 2 dny.
  Příspěvek z 8. května v 10:04, upravený po 2 minutách.
  Viki_show v něm napsala:

  Udělám si v puse portál dám knedlík do pusy že to vypadá jako bych je jedla a dám se do toho. (Portál vede rovnou do takového místa kde se krmí bezdomovce, takže budou mít hodně jídla, všechno padá rovnou na talíře(ÍÍÍ)$>)

  Příspěvek z 8. května v 8:32.
  Hogo v něm napsal:

  Sním lékovi ten knedlík, aby prohrál v knedlíkové vybíjené! A pak si vezmu bagr a všechny vymetu bagrem! O:-)
  A jelikož už tam nikdo nebude, tak se stanu vítězem! 8-P

  Příspěvek z 8. května v 8:31.
  lékařský v něm napsal:

  Rozptýlím všechny účastníky tím, že po někom hodím knedlík a ten někdo se naštve a hodí po jiném účastníkovi knedlík a takhle to bude pokračovat, než se naštvou všichni a začne velká knedlíková vybíjená. 8-D

  A já mezitím sním jeden knedlík a vyhraju. O:-)

  Příspěvek z 8. května v 7:10.
  Maty09 v něm napsal:

  Ještě že mám v krku zápatku proti krkání a díky tomu nemůžu (blít). Je to ale stavěné tak aby prošlo jídlo dovnitř ale ne ven krkem. Potom si vezmu vysavač, začátek dám na talíř a otevřu ten poklop, připojím tam další hadici až do pusy a za pár minut sním 5 000 000 knedlíků a vyhraju.8-D

  Příspěvek z 8. května v 0:43.
  MichP v něm napsal:

  Budu při jezení knedlíku bouchat do chleba a bude to v pohodě B-)

  Příspěvek z 7. května ve 22:26.
  VelkýBochník v něm napsal:

  VYHODNOCENÍ:
  Maty09: Tak šperhák v puse ano??? No... co si budeme povídat, byl tam... ale už není. Jak tě hodili do té vody, tak jsi úlekem polkl. Bylo to to nejošklivější polknutí, co jsi kdy udělal. Až jsi dalším úlekem vyplivl z pusy ten kapesní nožík (oni ty „gorily“, co tě do vody hodili, tak se divili, že jsi nějak podezřele potichu, to zase jo:-D). A ta kapesní pistole? Pokud funguje i pod vodou, tak ses právě střelil do nohy, jak se všemožně kroutíš a snažíš se dostat z těch pout... špatný konec, zdá se8=

  DALŠÍ OTÁZKA: Soutěž jedlíků v pojídání knedlíků a vy tam jste. Jsou to knedlíky plněné švestkami. Nejhorší je, že se vám ze švestek zvedá žaludek a netušili jste, že to bude právě tato náplň. Nicméně ti nejhorší většinou „zvládnou“ tak 50 knedlíků, ti nejlepší ještě mnohem více.
  Takže to chcete vyhrát, ale jsou tam ty švestky a nic jiného v „nabídce“. Nemůžete je ani vyndat, protože by to pak nebyl celý knedlík, co sníte. Jak si poradíte??? Zase prosím o vtipné nápady;-)

  Příspěvek z 6. května ve 13:24.
  Maty09 v něm napsal:

  Tak znova: Ještě že mám v puse špehák8-P. Vezmu do zubů ten špehák a odemknu želízka. Ještě že mám v puse i kapesní nůž.]:-) Vezmu do zubů malý kapesní nožík a lano přeřežu. A s koulí taky nebude problém, mám totiž v kapse pistoli kterou zasáhnu řetěz, rozpadne se a vyplavu ven.8-D

  Příspěvek z 5. května v 15:28.
  Maty09 v něm napsal:

  Zavolám na policii a zakřičím do toho telefonu který funguje i pod vodou: V jezeře je mrtvola.:-(

  Příspěvek z 4. května ve 22:36.
  VelkýBochník v něm napsal:

  VYHODNOCENÍ:
  Maty09: S uspokojením saháš do svého „lezeckého“ batohu a zjišťuješ... že toto lano zůstalo v tom vrtulníku, který tě sem, před tento skalní masív dopravil a zase odletěl. A ano, máš pravdu: pod tebou je vrtulník. Ty jeho trosky už jsou tam léta...
  Viki_show: Hvězda se z tebe skutečně stala. Při tom zoufalém seskoku totiž zavadíš ještě o jeden skalní výstupek a to tě skutečně roztočí do hvězdy. Horší je, že se netrefíš úplně přesně, ale tomu jednorožci „přistaneš“ na hlavě. Následně sletíš hlavou do písku. Celkem dobré. Tedy až na to, že na tom jednorožci ta rána do hlavy zanechala patrné následky. Až někdy někdo potká jednorožce, který bude mít takové: 8-D oči a bude se motat jako opilý a na něm dívku s velikou boulí na hlavě, která vypadá a chová se stejně, tak ví, kdo to je...

  DALŠÍ OTÁZKA: To prý uměl Houidini, dostat se z rukou zamčených želízky a ještě svázaných. A dokonce pod vodou. Něco takového se vám honí hlavou, když vás členové mafie hodí takhle „zabezpečeného“ do toho jezera. Navíc s kamenem přivázaným k noze. Být policejním detektivem je nebezpečná práce. Jak si tedy poradíte v tomto boji o přežití??? Zase prosím o vtipné nápady;-)

  Prodleva 2 dny.
  Příspěvek z 2. května ve 21:28.
  Viki_show v něm napsala:  Jako vždycky kouzelem přivolám jednorožce které se už naši, oni se objeví portálem a seskočim na ně, sletnu dolů a ještě ze mě bude hvězdaB-)

  Příspěvek z 2. května ve 21:22.
  Maty09 v něm napsal:

  Ještě štěstí že mám dvě lana. (Pode mnou je vrtulník)

  Příspěvek z 1. května ve 22:47.
  VelkýBochník v něm napsal:

  VYHODNOCENÍ:
  Magda8: To s tou nemocnicí byla´, i přes pobyt skutečného klauna na tomto místě, správná varianta. Skutečně tě odvezou. Ale i tak má tvé vystoupení veliký úspěch, protože tak velkou díru do země pouze hlavou neudělal nikdy žádný klaun. Po tvém probuzení z... ehm... „pár“ let v kómatu ti poblahopřeje i opravdový klaun, který se mezitím uzdravil a ještě stihl za tu dobu i odejít do důchodu:-)
  Maty09: Tak toto je skutečně vrcholné číslo cirkusu! Zmenšující se a postupně mizející klaun. Přestože se pomalu zmenšuješ, není to nic příjemného. Je to totiž vinou toho žraloka, se kterým žongluješ...
  Viki_show: Pomoct sis nakonec musela sama a nebylo to vůbec slavné. Mělo to totiž jednu nepatrnou chybičku. Jak jsi zneviditelnila ty jednorožce, tak je nemůžeš najít. Asi je už ani nikdy nenajdeš...

  DALŠÍ OTÁZKA: Jak tak lezete po té horolezecké stěně Realization (to je shodou okolností nejtěžší stěna na světě), tak začnete přemýšlet, proč to lano bylo tak levné. Odpověď se dozvíte asi v půlce stěny, kdy se lano začne trhat. Nahoru už s takto poškozeným lanem určitě nevylezete a dolů také nemůžete. S každým vaším pohybem se lano prostě čím dál více trhá. Jak si poradíte a co uděláte??? Zase prosím o vaše vtipné nápady a řešení;-)

  Prodleva 2 dny.
  Příspěvek z 29. dubna ve 22:49, upravený po 5 minutách.
  Viki_show v něm napsala:

  Jo chápu to! Úplně stejně to mám např. S kouzelnou školou... Teď jí vůbec nemám teď fantazii jí vést 🤷🏻‍♀️
  Klidně si na to vyhodnocení pár dni počkám:-D
  Hlavní je aby bylo kvalitní)));-)
  Tak už se těšímB-)

  Příspěvek z 29. dubna ve 22:37.
  VelkýBochník v něm napsal:

  Lidi... dneska to nakonec nedám. Nějak není ta správná nálada a při té době, jak dlouho to tu vedu, občas chybí taky fantazie a chuť vymýšlet furt něco nového... kdyby fakt někdo ty nápady měl, občas můžu vyhodnotit a předat slovo;-D

  Prodleva 2 dny.
  Příspěvek z 28. dubna v 9:01.
  Viki_show v něm napsala:

  Udělám že je mí trochu blbě a potřebují si odskočit, půjdu do skladu a zničím všechny i náhradní pily... Potom jaktož ředitelka kouzelné školy a obránce říše zavolám stádo jednorožců a zneviditelním je! Pořád mám dobrý balans tak vystoupím na jednorožci! (Vypadá to že jdu po provazu ale jdu po jednorožcich)
  Ty jednorožce jsou mnou cvičené takže se to určitě v klidu povede;-)
  Znám trik s mečem - ten meč je speciální že se skládá! A ani není moc špičatý. Salta umím a skočit to z toho provazu mi pomůže jednorožec!
  Jo a samozřejmě má jednorožec taky zlehčující kouzlo!!!! Nedupa a neviři prach:-c
  Na konci vyběhnou dva jednorožce které jsou viditelné a jako speciál udělám pár triků na nichB-)
  Tak co vyšlo mi to?:-D

  Příspěvek z 28. dubna v 6:54.
  Maty09 v něm napsal:

  Stoupnu si na lano, oni po mě hodí tužky a pily a v tu chvíli žongluji s velrybou, žralokem, meči, auty, talíři a tužkami a při tom si ten meč hodím do krku a talíře mi spadnou na tužky na prstech...

  Příspěvek z 28. dubna v 6:45.
  Magda8 v něm napsala:

  No, zařídím si to tak, abych nejdřív šla po tom laně s těma talířema. Nepozorovaně přilepím talíře na tužky, (doufám že je pode mnou síť) dělám že spadnu dolů z lana, a i kdyby tam síť nebyla, není to nijak moc velká výška, takže si mi nic závažného nestane. No a potom, až půjdu z nemocnice, tak se zabarikáduju doma.B-)

  Statistika…