Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Nástěnka o tom, jak blecha ovládla svět

  « Novější příspěvky
  Příspěvek z 21. ledna ve 21:17.
  Lollymaniak v něm napsala:

  DALŠÍ OTÁZKA: Když se díváte společně s kamarády na další projev premiéra o tom, že se nesmí od zítřka jen tak ven, z vzteku vykřiknete: „To už je na demonstraci!“ Kamarádi začnou tleskat a hned už plánujou. Nemysleli jste to tak, ale najednou se ocitnete před Pražským hradem s cedulí „Chceme život bez roušek!“. Začnou tam jezdit policajti, kdo tohle začal. Všichni sborově odpoví že vy. Jak si poradíte? Prosím zase o vaše vtipné nápady.

  Příspěvek z 21. ledna ve 21:12.
  Zuzuška v něm napsala:

  Aspoň důkaz, proč by se Zuzuška neměla dávat do guláše:-D.

  Příspěvek z 21. ledna ve 20:57, upravený po 8 minutách.
  VelkýBochník v něm napsal:

  VYHODNOCENÍ:
  Vysa318: Žeby se ti povedlo tuto strašnou nestvůru odradit pouze poblinkáním??? O tom jsi zapochybovala, jakmile tříapůlhlavý drak otevřel jednu z tlam. Je to celkem síla, když si tak velká obluda nečistí zuby:-$. Takže to dopadlo přesně naopak, než jsi plánovala. Tedy ještě s tím, že tě v samotném závěru příběhu (po tvém omdlení jeho dechem) tento predátor sežral. Jako hlavní chod si potom dal obyvatele vesničky...
  Lollymaniak: Ano. Mentosky a Cola, jakožto nejobávanější zbraň středověku. Draka jsi tím dokonale prostřílela. Dokonce ty střely, které letěly skrz něj, zvládly při své průraznosti rozbombardovat sousední znepřátelenou vesnici (jejíž dávný náčelník kdysi šlápl na nohu praprapraprapraprapraprapradědovi místního náčelníka, od té doby je mezi nimi válka) Když tento palebný zázrak viděli obyvatelé této vesničky, požádali tě o to, abys je naučila vyrábět tuto zbraň a zacházet s ní. Během půlroku se této malé osadě vzdají všechna okolní císařství, protože řízené střely a rakety s dlouhým doletem nikdo z nich nedovede vyrábět.
  Viki_show: 1.): Dvě hlavy se skutečně chtěly stát vegetariány. Ta třetí a půltá byly zásadně proti. Vznikla mezi nimi taková hádka, že se ty dvě ze zlosti snědli tu jednu a půl. Ale vzhledem k tomu, že jim zase začalo chutnat, tak změnily rázem plány, sežraly i tebe a celou ves.
  2.) Zkoušíš se vrátit domů pro meč. Dokoukej to do konce, ať víš, jak to dopadlo (v tomto videu jsi v roli Toma);-):

  Zuzuška: Já bych to trošku zkrátil. Vypila jsi tolik kafe, že jsi samou energií vletěla drakovi přímo do jedné z tlam. Je to sice tvoje smrt, ale zachránila jsi vesničku, protože drak se teď cítí, jakoby spolkl mexické skákací fazole. Takovou neplechu mu děláš v žaludku, že celý nesvůj prostě odletí.
  Blébleblé: Přemýšlíš. Přemýšlíš celkem dlouho a hlava se blíží. Jakmile vytáhneš píšťalku, hlava udělá „chramst“ a jsi bez ní. Potom udělá hlava další „chramst“ a svět je bez tebe. Rázem přichází “ty víš kdo“ (taky jsem přečetl kus Harryho, takže vím, že rozhodně není kladnou postavou), potřese drakovi tlapou a pochválí ho za dobře splněný úkol. Drak na to chce něco zavrčet, ale namísto toho zapíská (víš přeci, co snědl), čímž “ty víš kdo“ rázem ohluchne. Pak jdou společně zničit vesničku...
  Barča419: Začala jsi stepem, do toho přimíchala pohyby z capoeiry a zakončila breakdancem. A tím zachránila vesnici, protože jak tě drak s touhou zničit sledoval, docela si zauzloval krky a těch tří a půl hlavy...;-D
  Hogo: Moc ti to nevyšlo, jelikož Ralf je opravdu raubíř. Celkem chytře (i když to zas takové umění nebylo) poznal, kdo je silnější a přidal se na jeho stranu (to ještě netuší, že bude druhým chodem).
  lékařský: Vyměnili jste si lomené věci. Ty jsi mu dal lomené výrazy, on tobě zase kosti... Pak jsi byl sněden i se sešitem matematiky a propiskou.

  Dobře, pokud souhlasíte, tak rozpis na další otázky je zatím následující: Lollymaniak, VelkýBochník, Hogo, VelkýBochník

  DALŠÍ OTÁZKA tentokrát tedy není v mojí režii, ale přichází jistá osoba, která jí má pro vás připravenou. Dámy a pánové, přivítejte osobu s přezdívkou Lollymaniak

  Příspěvek z 21. ledna ve 20:54.
  lékařský v něm napsal:

  Zadám mu dvacet lomených výrazů. A běda zda je nevypočítá! Byl by po škole! ]:-)

  Příspěvek z 21. ledna ve 20:48.
  Hogo v něm napsal:

  Vezmu si s sebou Raubíře RalfaB-)

  Příspěvek z 21. ledna ve 20:32.
  Lollymaniak v něm napsala:

  Já nevím, už jsem sem otázku dala, ale smazala jsem ji že prý až po vyhodnocení. Kdy vyhodnocení bude?8-o

  Příspěvek z 21. ledna ve 13:14.
  Barča419 v něm napsala:

  Já bych draka utancovala k smrti

  Příspěvek z 21. ledna ve 13:01.
  Lollymaniak v něm napsala:

  Ok

  Příspěvek z 21. ledna ve 13:01, upravený vzápětí.
  VelkýBochník v něm napsal:

  Lollymaniak: Můžeme to dát až po vyhodnocení??? Ať je v tom pořádek. Já Tě pak uvedu a hodím odkaz na Tvou otázku... ok???;-)
  A jinak dobrej nápadok;-)

  Příspěvek z 21. ledna ve 13:00.
  Blébleblé v něm napsala:

  No, lhát policii se nemá, proto jí řeknu pravdu, že je to nedorozumění, a oni by mě měli pochopit:-D

  Příspěvek z 21. ledna ve 12:59, upravený po 4 minutách.
  Lollymaniak v něm napsala:

  (smazáno)

  Příspěvek z 21. ledna v 8:27.
  Blébleblé v něm napsala:

  Jak dlouho jsi to psal?:-D Já ti zatím asi psát nebudu, dlouho jsem neodpovídala a nechce se mi číst děj, takže rovnou na pro bíhající otázku odpovím:

  Na místě tedy přemýšlím nad variantami, mezitím co se půl hlava blíží ke mě. Nebudu zbabělá, proto z místa neuteču. sama to ale nezvládnu. Pak vytáhnu z kapsy velkou hadí píšťalu, a zapískám na ní. Drak ohluchne, protože píšťala vydává frekvence pro ohluchnutí megamonstrózních oblud, ale nejen to, v tu chvíli se ke mě připlazí ten jehož jméno nesmíme vyslovit! Ne, dobře, prostě tam přišel Voldemort! Ten na něj poslal kletbu, a už jsme si jen oprášili ruce, a šli kdovíkam;-)

  Příspěvek z 21. ledna v 6:41.
  Vysa318 v něm napsala:

  Bochníku moc si toho vážím že myslíš i na mě <3

  Příspěvek z 21. ledna v 1:18, upravený po 18 minutách.
  VelkýBochník v něm napsal:

  Protože je nás čím dál více, přemýšlel jsem (což se mi také občas stává:-D) a napadlo mě to tu zorganizovat, aby v tom nebyl moc chaos. Takže vydávám nová pravidla nástěnky:

  Tato nástěnka je tedy celá dělaná tak, že já (nebo někdo jiný podle domluvy) dám nějaký šíleně nereálný a nesplnitelný úkol a lidi tu píšou co možná nejvtipnější nápady, jak to vyřešit. Načež jim napíšu já co možná nejvtipnější rozuzlení celé situace.
  Mód, který se občas objeví namísto klasické otázky Duel s Chuckem je myšlen tak, že já napíšu odkaz na vtip o Chuckovi a ty se pokoušíš Chucka zase nějak (vtipně) trumfnout.
  Tento mód zadávám v současnosti pouze já, Bochník (kvůli tomu, aby se třeba cosi neopakovalo).
  Pokud fakt kvůli velkému počtu lidí nebudu stíhat, udělám vyhodnocení o několika částech.

  Pokud někdo vymyslí nějakou správně šílenou otázku a chtěl by jí položit spolu s následujícím VYHODNOCENÍM odpovědí, ať mi za odpoveď na právě aktuální otázku žlutým písmem napíše něco typu:
  Mohl bych někdy zadat otázku?
  Žlutým písmem proto, abych to případně nepřehlédl.

  Podle toho, jak byl předtím dotyčný aktivní (a tedy, jak si myslím, že rozumí smyslu nástěnky...), nebo podle jeho odpovědí mu napíšu, jestli může otázku položit a kdy. Pokud si u někoho nebudu moc jistej, že se tu orientuje, nebo že to zvládne tak, aby to ostatní bavilo a rádi odpovídali, pak mu napíšu DO POŠTY, aby mi svojí vymyšlenou otázku napřed poslal. Potom se spolu nějak domluvíme.

  Pokud bude více zájemců o to napsat nějakou šílenou otázku, pak platí následující pořadí:

  1. ) absolutní přednost mají ti, kteří tu pravidelně odpovídají a účastní se nástěnky, ale ještě nikdy nic nezadávali, nebo alespoň ne tak často
  2. ) druzí v pořadí jsou pravidelně odpovídající, kteří již zadávali více otázek než ti v bodě 1.)
  3. ) pouze občasní účastníci, kteří přicházejí málokdy.

  Úplným nováčkům toto nesvěřím

  Následně se udělá rozpis, nebo něco takového, aby dotyčný věděl, kdy na něj přijde řada. Já pokládám otázky od začátku pravidelně, proto to budu dělat tak, jako doposud, ale pokud někdo po mně bude mít otázku, dělám pouze vyhodnocení a pak mu předám slovo.
  Každý tedy dělá vyhodnocení pouze u své otázky, pokud se dotyční nedomluví jinak.

  Vysa318: Trošku jsem přemýšlel, jak to udělat, abys mohla dávat taky otázky, přestože nemáš tolik času. Tudíž:

  Červeně budou napsány dlouhodobé otázky, na které se autor nechystá odpovídat hned další den. U takovýchto otázek zde bude napsané pouze zadání a tím, že jí někdo zadá, souhlasí s tím, že mu odpovědi budou ostatní psát DO POŠTY.
  Až bude mít čas, tak okopíruje původní otázku, odpovědi v poště a k tomu přidá vlastní VYHODNOCENÍ a pošle to sem na nástěnku.

  Je to tak srozumitelné??? Pokud bych na něco zapomněl, nebo by tu našli správci nějakou chibu (kromě měkkého i:-D) (občas si, možná úplně bezdůvodně, nejsem moc jistej, jestli je všechno ok), tak pravidla aktualizuji tak, aby vyhovovala.

  Tak... a teď už se zase věnujte poslední otázce;-)

  P.S. Nechci to tu řídit jako nějaký generál, ale připadá mi, že už je nás tu fakt plno a bude potřeba to tu trochu uzpůsobit. Snad vás tím neodradím.

  Příspěvek z 20. ledna ve 22:48.
  Viki_show v něm napsala:

  Můžu být na vyhodnocení 2 x s různými příběhy. Prosím;-(🙏🏻
  1. Dála jsem do drakovi oblíbených dračích bobulí prášky proti pálení žáhy. Poté přestal chrlit oheň aspoň na 2 hodiny. Přišla jsem k němu a milé poprosila (do tý Guinessovy knihy rekordů jsem to přece jen trénovala, nebylo to úplně jen tak za nic....)
  Protože já vím že není zlí, chvíli jsme si povídali a potom jsem mu ukázala film o veganství, dvě hlavy se rozbrečeli a rozhodli být vegany jedná a půl vegateriany. Asi hodinu se dohadovali a zůstali u vegaterianství! Poté co se jim zapnul oheň 🔥. Zůstali hodný a slíbily mi to.

  2. Vrátím se domů pro meč
  (Ty příběhy mezi sebou nemají být nějak spojený, jako by to psali 2 různý lidé)

  Příspěvek z 20. ledna ve 22:30.
  Zuzuška v něm napsala:

  Vytrhla jsem ze země malý stromek a tím odvedla pozornost a zároveň se jím bránila. Drak si během chňapání po stromku ukosl nejdřív půlhlavu, pak i jednu celou díky mým lososovým žaluziím na jedno použití. V tom jsem vypila další kafe a mohla opět létat. Draka to šíleně štvalo, ani jeho skleněná pánev s právě udělanou smaženou krabicí mu nepomohla mě chytit. Drak si nakonec ukousl další hlavu - zbyla jen jedna, která je jen na mně, na mých velikonočních skříňkách a na kafi. Na ex do sebe hodím další konvici(která seděla v jedné z mých velikonočních skříněk) kafe a vylétla o něco výš. Vylétla jsem tak dobře, že jsem doskočila přímo na světélkující vlašský ořech, který se ochotně nabídl, že mi pomůže, protože ho drak taky štve a zakňučel jako mango. V tu chvíli jsem mu dala napít kafe, aby taky mohl létat a on se zvětšoval a zvětšoval, až jsem radši kousek odletěla. A udělala jsem dobře, neboť ořech zanedlouho vybouchnul a drak se divil tak moc, že spapal noty na podlahu i s houslovým klíčem. Od té doby je mu z not tak špatně, že už nic nejí a už vůbec ne obyvatelé vesničky.

  Příspěvek z 20. ledna ve 22:04.
  Viki_show v něm napsala:

  Dála jsem do drakovi oblíbených dračích bobulí prášky proti pálení žáhy. Poté přestal chrlit oheň aspoň na 2 hodiny. Přišla jsem k němu a milé poprosila (do tý Guinessovy knihy rekordů jsem to přece jen trénovala, nebylo to úplně jen tak za nic....)
  Protože já vím že není zlí, chvíli jsme si povídali a potom jsem mu ukázala film o veganství, dvě hlavy se rozbrečeli a rozhodli být vegany jedná a půl vegateriany. Asi hodinu se dohadovali a zůstali u vegaterianství! Poté co se jim zapnul oheň 🔥. Zůstali hodný a slíbily mi to.

  Příspěvek z 20. ledna ve 21:36.
  Vysa318 v něm napsala:

  To to mám zde

  Příspěvek z 20. ledna ve 21:25.
  Lollymaniak v něm napsala:

  Co kdyby to šlo udělat letákama? Ne, ty si vlastně odvezli do muzea;-D Ale mám u sebe (zase) známou pořád neprošlou zásobu Coly8-D Hodím do ní pár mentosek, trochu zatřepu a drak už je celý mokrý:-D „Musím zase mít co nejvíc letáků z Kauflandu, příště drakovi nabančím jima]:-)

  Příspěvek z 20. ledna ve 21:20, upravený po 7 minutách.
  VelkýBochník v něm napsal:

  Vysa318: Třeba přijdu na to, jak to vymyslet, abys to časově stíhala a mohla pokládat. Teď tedy necháme otázku Lollymaniakovi a domluvíme se co a jak pro někdy (v poště)
  Lollymaniak: Ok, příští otázka a vyhodnocení je tvoje, zítra ti předám slovo
  Blébleblé: Taky určitě budeš mít šanci, potom to ještě nějak rozvrhnu a promyslím. Třeba vás může pokládat i víc po sobě. (a dík za naštvání písničkou;-))
  A teď tedy zpátky k dnešní otázce;-)

  Příspěvek z 20. ledna ve 21:19.
  Blébleblé v něm napsala:

  já bych asi zkusila něco zadat ale jako maximálně jedbou do tejdna jsem hrozně zadělaná, al pro bochníka všechno!:-D jinak jsem si prozpěvovala píseň je ztvrdlej (3 dny starej cheba je stvrdléeej) :-D

  Příspěvek z 20. ledna ve 21:18.
  Lollymaniak v něm napsala:

  já bych klidně zadala, zrovna jsem zjistila že jsem omylem udělala úkoly do konce týdne a moc online hodin nemám takže v poho. Ale uvidíme, jestli mě zastihne dobrý nápad;-)

  Příspěvek z 20. ledna ve 21:12.
  Vysa318 v něm napsala:

  Já bych si to klidně vzala ale nevím jestli

  1. Mám školu
  2. Nevím jestli bych to stíhala do 20 h
  3. Nevím jestli bych zvládla vymyslet takovou šílenou a suprovou otázku a také nevím zda bych to dokázala takto pěkně oddívodnit (vyhodnocení myslím)

  Takže já si to asi na vědomí vzít nemohu omlouvám se ale dám šanci jiným radši ;-)

  Příspěvek z 20. ledna ve 20:55, upravený po 3 minutách.
  VelkýBochník v něm napsal:

  Pro spravedlnost připomínám, že před Hogem mají na výzvu přednost ještě jiní pravidelní přispívající: Killercow, lékařský, Lollymaniak, Blébleblé, Vysa318 a asi Barča419;-)

  Příspěvek z 20. ledna ve 20:47.
  Vysa318 v něm napsala:

  Já bych asi pojedla určitě jsem měla hlad a protože jsem neměla nic k jídlu tak tráva ještě rostla sice není úplně chutná ale lepší něco než nic. A protože mi tráva nesedla na žaludek, (špatně jsem ji trávila) tak jsem to vyblila na toho draka. Tomu se to nelíbilo a tím mě napadlo ho takto pořád po něm blít. Třeba ho to přestane a odletí. Drak odletěl a zavolal raději tě už nechci ani vidět !

  Příspěvek z 20. ledna ve 20:40.
  Hogo v něm napsal:

  Já se toho když tak ujmu8-D

  Příspěvek z 20. ledna ve 20:21.
  Vysa318 v něm napsala:

  To jsem nečekala že jich tam mám tolik 8-D8-o

  Příspěvek z 20. ledna ve 20:20, upravený po 3 minutách.
  VelkýBochník v něm napsal:

  VYHODNOCENÍ:
  Hogo: Tak, jako vždy u zápisů do Knihy rekordů, i tady bylo zapotřebí poroty. A dokonce i záchranářů, kdybys to s tím alkoholem pro svůj osobní zápis trochu přehnal. Nakonec ses tam přeci jen dostal, jenže je ti to úplně jedno. Ale možná se budeš radovat, až za takových 8 let vystřízlivíš.
  lékařský: Celý týden jsi pouze smažil karbanátky, aby ten tvůj osobní rekord hned tak někdo nepřekonal. A můžeš s klidem říct, že se ti už z jejich vůně celkem zvedá žaludek:-$. Když tak střílíš ty své karbanátky na sprejery, většina z nich je celkem spokojená, protože taková lahůdka zadarmo... to hned tak někdo nenabídne. Někteří od té doby sprejují už i s otevřenou pusou, kdybys náhodou tuto dobrotu zase chtěl vystřelovat.
  Až konečně jednou narazíš na bandu pobledlých týpků, sprejujících převážně zelenou barvou. Že jsou to ekologičtí aktivisté, kteří pouze hyzdí zeď továrny, to poznáš až když tě pronásledují k tobě domů. Těsně před barákem tě chytí a za pokřiku „Ty vrahu zvířat!“, tě donutí sníst zbylých sto karbanátků, abys je už nemohl použít. No... tedy... bléééé:-Q. Celou noc kvůli břichabolu (a snům o karbanátcích, které už nemůžeš ani vidět) nespíš a když potom čirou náhodou vyjdeš před barák, vidíš, že je na něm nasprejovaný karbanátek.
  Teď ležíš kvůli žaludečním potížím v nemocnici a jako na potvoru tě ošetřuje lékař MUDr. Karban ... prostě rekord se vším všudy:-D
  Viki_show: Ach ta protekce;-D. Ano, dostala ses do Guinessovy knihy rekordů. Musíš ale počítat s tím, že je na tebe naštvaná sestřenice tvojí sestřenice, která mamku, která je sestrou babičky hlavního ředitele a také sestřenice tvého bratrance, která má mamku, která je sestřenicí sestry babičky hlavního ředitele. Obě dvě si dělaly zálusk na tento zápis a protože jsi jim to „vyfoukla“, tak od nich asi zažiješ nepříjemné chvilky, až se jim za 23 let povede najít tě v tom rodokmenu...
  Vysa318: Gratuluji... máš také svůj osobní zápis v Guinessově knize rekordů. Počkat... co to píšu... máš tam dokonce dva zápisy navíc!!!ok Ten druhý najdeš pod heslem “Nejzadluženější člověk na světě“ a ten třetí “Největší specialista na úkryty před věřiteli“.
  Barča419: Vyse318 vydržely její dva další rekordy pouhé 4 hodiny, protože jsi je vzápětí překonala ty. Jak v zadluženosti, tak v ukrývání se. A k tomu ještě ten původní rekord v největších škodách. Blahopřeji;-)
  JáJá1: Z tohoto rekordu ses nevydržel radovat dlouho, vzhledem k tomu, že ti došlo krmivo pro tvé domácí mazlíčky a pochutnali si na tobě...
  Killercow: Povedlo se ti překonat i tohoto člověka. Ovšem fakt nevím, jestli ti to skutečně stálo za to, pravda ale je, že ses probudila až v důchodu, takže nemusíš chodit do práce a další nepříjemné věci...
  Zuzuška: „Vaše poletující odpolední bačkory napadly na ulici moji Frufrinku“, říká ti ta naštvaná pejskařka v kožichu a ukazuje svého vyděšeného jorkšírka. „Byla bych v klidu, kdyby neměly takového žraloka!!!“, hudruje dále. Všechno sis to kvůli kafi vyslechla pěkně z výšky, protože tě museli přivázat za nohu, abys jim neuletěla. Jojo, dává více křídel a energie než Redbull (nebo Pittbull:-D).
  Lollymaniak: Baví se dva světoví profesoři zeměpisu: „Víte, že geologové objevili kdesi v Čechách větší horu, než je Everest?“ „Ale jděte, pane kolego. Podle nejnovějších studií je to pouze kopice letáků z Kauflandu. Prý šlo o nějaký nový rekord.“

  DALŠÍ OTÁZKA: A opět se podíváme do naší známé vesničky. Tentokrát jí neohrožuje nějaký čaroděj, ale rovnou noční můra celé mystické země - jedinečný tříapůlhlavý drak
  Jako udatný rytíř jste se mu šli postavit, ale až na místě jste si vzpomněli, že vás nenapadlo vzít si meč.
  Jak si poradíte s touto obávanou nestvůrou??? Prosím o vaše vtipné nápady.

  VÝZVA: Tak... Viděli jste vzor, jak tady tu nástěnku vedu, jak dělám vyhodnocení a další otázky. Takže, máme tady další stovku a tak nabízím, aby tentokrát někdo s dobrými nápady (kdo už ví, co je smyslem nástěnky a jak se to dělá) za mě zítra položil další podobně šílenou otázku. Pokud to nebude hotové do zítřejších 20,00 hodin, další vyhodnocení a otázku zase položím já.
  Kdo by si to chtěl zkusit, ať mi dá vědět. Přednost mají lidé, kteří přispívají běžně a vědí, jak to dělám a co je smyslem. Minule to byl Hogo, kdo už pokládal otázku, tak pokud si to bude chtít vyzkoušet i někdo jiný, bude mít přednost ještě před ním. Potom bude na řadě ostřílený veterán Hogo a pak ti, kteří nepřispívají tak často. Taková je hierarchie a pak už záleží na prvním z vás, který mi dá vědět, že by si to chtěl zkusit. Udělá Otázku a zítřejší Vyhodnocení a na další otázku mi „předá zase klávesnici“.
  BochníkB-)

  Příspěvek z 20. ledna v 10:11.
  Lollymaniak v něm napsala:

  Já tam jeden rekord už vlastně můžu mít, že tam není majitel nejvíce letáků z Kauflandu? Ty už mi několikrát „zachránili“ život8-P

  Příspěvek z 20. ledna v 10:07, upravený vzápětí.
  Zuzuška v něm napsala:

  Být první člověk, co ochočil poletující odpolední bačkory!

  A nebo největší popíječ kafe do patnácti let:D!

  Statistika…