Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Nástěnka o tom, jak blecha ovládla svět

  « Novější příspěvky
  Příspěvek z 10. března ve 22:16.
  VelkýBochník v něm napsal:

  VYHODNOCENÍ:
  MichP: Tak... s tím toaletním papírem postavit nepotopitelnou loď... no... není to úplně ono. Zvláště, když se toaleťák hned potopí. Ale povedlo se ti vymyslet trochu jiný plán. Protože máš toho toaleťáku opravdu, ale opravdu hodně, povedlo se ti částečně zasypat moře a vytvořit cestičku, po které stihneš dojít až kamsi na pevninu než se to rozmočí a rozežerou papír ryby. A tak se vlastně zachráníš a dostaneš na pevninu. Ale má to jednu nevýhodu. Jsi teď uvězněn na pevnině s lidmi, kteří jsou na tebe pořádně naštvaní, že jsi vykoupil celou světovou zásobu toaletního papíru... „Ach... kéž bych zůstal na tom ostrově“, pomyslíš si při rychlém úprku před naštvanými obyvateli...

  DALŠÍ OTÁZKA: Příběh: Tentokrát jiný:
  A zase to vaše chlubeníčko. Tuhle jste s kamarády rozebírali téma „odvážlivci“. Také padla zmínka o tom chlapíkovi, který proplul Niagarské vodopády v sudu. Prý byste to zvládli ještě lépe a odvážněji než v nějakém „bezpečném soudku“ (řekli jste toho také daleko více, ale o tom až příště). Nicméně kamarádi vás vzali za slovo. Bydlíte celkem blízko a tak další den můžete splnit tuto výzvu.
  Jak to uděláte??? Prosím o vaše vtipné nápady;-)

  Prodleva 3 dny.
  Příspěvek z 8. března v 7:06.
  MichP v něm napsal:

  Vzal jsem si hodně toaletního papíru, z toaletního papíru udělám loď která je nepotopitelná a odjedu (8:o)

  Příspěvek z 7. března ve 22:31.
  VelkýBochník v něm napsal:

  VYHODNOCENÍ:
  Hogo: Hm... ono to není tak těžké, pokud pak tu kružnici vystřihneš, přestřihneš a nakreslíš stupnici. Když Chuck viděl, jakýže to laciný trik na něj zkoušíš, jen mávl rukou a odešel. Asi by vše zůstalo jen u toho odchodu, kdyby se Tě jakési malé dítě, které to vše pozorovalo, nesnažilo napodobit. Horší je, že ten gumový kroužek přestřihlo přímo před Chuckovým nosem... boiiiiing... teď hledáš, kam se schovat. Horší je, že každý kulatý otvor, do kterého zalezeš Chuck se svými schopnostmi „přestřihne“...
  MichP: Další z laciných fórků, které Chucka moc nezaujaly. Vzhledem k tomu, že je na tebe naštvaný, že ses ho snažil přechytračit s něčím tak primitivním, skončil jsi v té peci hned vedle skleněného pravítka. A čekáš na ohnutí. Možná tak namísto MichaP bude zanedlouho MichO:-)
  lékařský: Jediná chyba, kterou ten nápad měl, je, že tyto příliš roztočené bačkory trefily Chucka do nosu. Teď vidíš i ty krásné kružnicové květy. Není to ale vlivem bačkor, ale tvého roztočení a puštění Chuckem. Skončil jsi svůj „let“ v nedalekém keři. Jo... s narvanou bačkorou v puse.
  Killercow: Když Chuck viděl, že sis na pomoc povolala bratra, zašel také pro svého. Jakmile se oba bratři seznámili, bylo vidět, že si dokonale rozumí. Jsou schopní spolu proklábosit několik hodin, zatímco na vás dva se... jaksi... pozapomnělo.

  DALŠÍ OTÁZKA: To ztroskotání jste přežili jen vy. Z posledních sil jste doplavali na ostrůvek o rozloze asi 2x2 metry čtvereční. Je na něm pouze kus skály, trochu písku a nějaký malý stromek.
  Jak se zachráníte??? Zase prosím o vtipné nápady;-)

  Prodleva 2 dny.
  Příspěvek z 5. března ve 22:11.
  Killercow v něm napsala:

  Tak já si povolám bratra, řeknu mu, že je divný a on naštvaně roztočí pravítko, které udělá kružnici.

  Příspěvek z 5. března ve 22:07.
  lékařský v něm napsal:

  A já umím vlivem točící se bačkory pro babičky nakreslit několik kružnic tak, aby vznikl květ z kružnic. :-3

  Příspěvek z 5. března ve 22:00.
  MichP v něm napsal:

  Dám skleněné pravítko do pece pak to ohnu, tak LEHKÉ! 8-P

  Příspěvek z 5. března ve 21:45.
  Hogo v něm napsal:

  To nic není, já umím udělat kružnicí pravítko! B-)

  Příspěvek z 5. března ve 21:42.
  VelkýBochník v něm napsal:

  VYHODNOCENÍ:
  Killercow: No... otázka byla, jak se tam dostanete do toho systému. Ale dejme tomu, že se ti to povedlo a on je tím zpěvem všechny skutečně omráčil. Zanedlouho ti to omráčení ale Pentagon pěkně oplatí, když vidíš pokutu, kterou jsi dostala...
  MichP: Otázka měla být, jak to udělat:-D. Nicméně, hledáš tedy způsob, jak ho hacknout. Protože je to zabezpečené dost dobře, nakonec u toho „hackáš“ ty sám. V návalu zmatku a dezorientovanosti se ti nakonec podaří hacknout akorát bezpečnostní systém nedalekého Kauflandu. Od té doby vidíš nevyžádanou poštu snad i ve snech...;-D

  DALŠÍ OTÁZKA: Je tentokrát pro změnu zas Duel s Chuckem: Ten je zde.
  Takže... klasická a známá otázka: Jak Chucka trumfnete tentokrát??? Zase prosím o vtipné nápady;-)

  Prodleva 3 dny.
  Příspěvek z 2. března ve 22:23.
  MichP v něm napsal:

  Hacknu bezpečnostní systém 8-P

  Příspěvek z 2. března ve 22:20.
  Killercow v něm napsala:

  Inu, Pavel je všechny tím zpěvem omráčí a bude pokoj...:-D

  Příspěvek z 2. března ve 22:18.
  VelkýBochník v něm napsal:

  VYHODNOCENÍ:
  Killercow: Mňo... planeta přeci před nedávnem shořela. To tedy znamená, že je tam ještě pořád trošíčku vedro. Na nějaký led jaksi můžeš zapomenout. Ale budu na tebe hodný. Přece jen se ti nějakým způsobem podařilo ten led vytvořit. Bereš do ruky obráběcí nástroje a vytváříš hotové veledílo. Užuž se chystáš nastěhovat, když ti cosi zaťuká na rameno. Ohlédneš se a vidíš pár desítek ledních medvědů, kteří předtím přišli o domov. Nyní ti ten tvůj jaksi obsadili. Teď sedíš o kus dál a zoufale koukáš, jak se zabydlují. Vedle tebe leží mrňavá ulovená rybička, kterou ti dali jako náhradu za ztráty. Také mohli ulovit alespoň dvě.
  lékařský: Protože rybička je skutečně na pokraji sil, usmyslela si, že důchodkyňvílu radši přivolá, prý jednu zná osobně. Alespoň jí prý zbude nějaká energie. Tak tedy jednu přivolala. Ale moment... něco tu nehraje. Máš pocit, že jí odněkud znáš. Jakmile na tebe promluví, jseš si dokonce jistý. „Ááá ty ši ten panášek, šo kamaládí š mím šyňkem viď? Myšlím Šimšalabima. Ješli ši tak doblý kamaláď, panášku, mohl byš...“ a tak dále.
  Při společném mytí nádobí s (ne až tak) mocným kouzelníkem jsi pochopil, že i zlatá rybka se občas utne;-)

  DALŠÍ OTÁZKA: nebo spíše úkol, (trochu zásluhou Hogouška) je zde. Nutno dodat, že je tam nejlepší zabezpečení na světě. Jak si poradíte??? Zase prosím o vaše vtipné nápady;-)

  Prodleva 2 dny.
  Příspěvek z 28. února ve 22:46.
  lékařský v něm napsal:

  Budu chtít, aby vykouzlila hodnou důchodkyňvílu, která vodu na zem navrátí a mně dá to bohactví, o které se s ní rozdělím. B-)

  Příspěvek z 28. února ve 22:33.
  Killercow v něm napsala:

  :->Budu chtít vodu, ta pak zmrzne a všechno to si vytesam z ledu.:-)

  Příspěvek z 28. února ve 22:32, upravený po 3 minutách.
  VelkýBochník v něm napsal:

  VYHODNOCENÍ:
  Hogo: Hogo vidí les a čeká, až přijde pes...;-D A cosi podobného psu skutečně brzy přišlo. A je jich dokonce o něco více, než tebe;-). Horší je, že mají ti čtyři vlci stejnou myšlenku jako ty - bodou mít obživu. A teď zkusíme trošku matematiky: vlci jsou 4, pokud by to byl rovný boj, tak 4-1=3. Ty jsi jeden: 1-1=0... A vlci jsou o to spokojenější, protože se budou dělit ve třech. No... a až tě dojedí, tak půjdou po proudu řeky, která zrovna plave kolem hledat další politické odpůrce;-)
  lékařský: Horečné hledání magického řádku ti dodalo porci odvahy, vynalézavosti, vytrvalosti a síly. Během toho jsi zmlátil medvěda, co ti stál v cestě a myslel, že si pochutná, vyrval pár stromů, které ti bránily ve výhledu, předběhl pár vlků, kteří táhnou podél řeky, která plave kolem, až se dostaneš do zapadlého města, kde na místní obyvatele celý zpocený vyhrkneš: „Nevíte, kde je magický řádek, který mě dostane do města?“ Asi jsi přehlédl pár věcí...:-|

  DALŠÍ OTÁZKA: Příběh:V minulém díle jste sháněli vodu...
  ...a to se vám moc nepovedlo. Dneska potkáte v poslední maličké kaluži, která na té shořelé planetě zbyla, zlatou rybku. Samozřejmě jí chytíte a chcete splnit tři přání za její propuštění na svobodu. Nojo, ale z nedostatku vody je rybička celá vyčerpaná a může splnit pouze tak jedno přání. Vždycky jste chtěli být bohatí: mít palác, auto a plno věcí, ale zároveň si uvědomujete, že pokud to budete mít a zůstanete bez vody, tak si toto bohatství užijete velice krátce. Jak to chytře vyřešit??? Zase chci vtipné nápady.

  Příspěvek z 27. února ve 22:01.
  Hogo v něm napsal:

  Poznámka pro příště: Sebrat lékařskému PHP O:-)

  Příspěvek z 27. února ve 21:56, upravený po 7 minutách.
  lékařský v něm napsal:

  Přidělal jsem pojistku. O:-)


  Hmmm, poznámka pro příště: Nebrat commandy z Minecraftu, využít PHP vlastní těžký jazyk s commandy. ;-D

  Příspěvek z 27. února ve 21:53, upravený po 4 minutách.
  Hogo v něm napsal:

  Hej to chci taky! Tak mám ještě alternativní konec, kdyby se to lékařskému povedlo, tak ho vykradu!

  A samozřejmě to převedu na /tp hogo town

  Příspěvek z 27. února ve 21:49, upravený po 6 minutách.
  lékařský v něm napsal:

  Já zadám do magického řádků příkaz:
  /tp lékařský town
  A dostanu se do města. B-)

  Příspěvek z 27. února ve 21:01.
  Hogo v něm napsal:

  Aha, takže teď to bude další složité vypisování:
  Když se octnu v lese, tak vidím jen les, ale to mi nevadí. Časem kolem mě určitě proběhne nějaký pes, budu mít obživu. Ale zase je tu nevýhoda v tom, že se nedostanu z lesa… musím si tedy vyřezat kládu a udělat z ní plavidlo, které mě dostane pryč po řece, která zrovna plave kolem! Všechno se to povede a já půjdu do města. :)

  Příspěvek z 27. února v 19:49.
  VelkýBochník v něm napsal:

  VYHODNOCENÍ:
  lékařský: Ano. Použil jsi tedy známé kopírování. Horší je, že v těch nákresech, ze kterých jsi to kopíroval, je tak nějak všechno... 2D. Zafoukal vítr a ono to spadlo. Moc se ti to teda nepovedlo a jistě bys byl v ještě větším průšvihu, kdyby nepřišel...
  Hogo(:), který ti to všechno sebral. Můžeš tedy být v klidu, protože se ti, milý lékařský, stala nečekaná krádež. Ten, jemuž dělám vyhodnocení právě teď, byl kromě loupeže zatčen i za únos a neoprávněné maření osobní svobody, protože spolu s tím 2D obrázkem omylem ukradl i tu partu dělníků. Ti si toho ale ještě nevšimli, protože spí. Nicméně jejich manželky (které doma potřebují někoho na úklid) tu žalobu podaly.

  Viki_show:

  DALŠÍ OTÁZKA: asi se vás chtěli zbavit. Poslední, na co si pamatujete, je jakési zakašlání. Možná jste toho tolik neměli vykládat o té politice vládnoucí strany. Teď otevřete oči a kolem vás nic než... les. Stovky a stovky kilometrů lesa a s sebou nemáte naprosto nic. To první je dostat se kamsi do civilizace, ale vypadá to dosti beznadějně.
  Jak si poradíte??? Zase chci vtipné nápady, jak se dostat skrz ten les plný různých nástrah (a neočekávaných překvápek a „dobrodružství“:-D).

  Prodleva 2 dny.
  Příspěvek z 26. února v 7:21.
  Hogo v něm napsal:

  Cože? 8-o
  To patří k tématu nastěnky?

  Příspěvek z 25. února ve 22:49.
  Viki_show v něm napsala:


  Příspěvek z 25. února ve 22:33.
  Hogo v něm napsal:

  Ukradnu výtvor lékařskému, který už to má a dám to do sejfu, ať to nikdo jiný neukradne. O:-)O=

  Příspěvek z 25. února ve 22:31.
  lékařský v něm napsal:

  Zmáčknu Ctrl + C, Ctrl + V a bude hotovo. O:-)

  Příspěvek z 25. února ve 22:26.
  VelkýBochník v něm napsal:

  VYHODNOCENÍ:
  Rottenegg10: Minecraft-panáčci běhají, kutají a stavějí. A pak i umírají, protože vodu nenachá... To slovo už jsi nedoposlechl, neboť jsi umřel i ty na dehydrataci;-)
  Hogo: Tak tady je to o něco lepší. Elsa skutečně vyčarovala led, který se však ohřátím celé planety s obrovským syčením vypařil. Chtěl jsi to po Else (která už sotva sípe vedrem a ztrátou takového množství kouzelnické energie) ještě několikrát a skutečně se to povedlo. Darovali jste zemi novou vodu. Lid nadšeně volá tvé jméno a ty si užíváš slávu. Ale přesto slyšíš jakési syčení. Když se ohlédneš, tak vidíš, jak se ti chudák Elsa se zlověstným sykotem sssssápe po krku. Uštval jsi jí tentokrát pořádně.

  Od příběhu si teď dáme chvilku pauzu.

  DALŠÍ OTÁZKA: Převezmete plánovanou stavbu po jiném stavbyvedoucím. Má to být dvoupatrový rodinný dům pro jistého miliardáře. Dokončení stavby plánováno za... týden. Má to ale jeden háček. Jsou sotva hotové základy. Když další ráno přijdete na stavbu, tak rázem zjistíte proč asi. Jeden z dělníků popíjí, další spí a o ostatních škoda mluvit. Nejhorší na tom je, že pokud to nestihnete do konce termínu, tak největší průšvih z toho budete mít právě Vy. Jak si poradíte??? Prosím zase o vaše vtipné nápadyB-)

  Prodleva 2 dny.
  Příspěvek z 24. února v 7:52.
  Hogo v něm napsal:

  Samozřejmě zavolám Elsu, aby vyčarovala led, který se následkem tepla změní na vodu!

  A kdyby do nevyšlo, tak začnu volat indiány!

  Příspěvek z 23. února ve 23:18.
  Rottenegg10 v něm napsal:

  Minecraft panáčci rychle běhaj, kutaj, a stavějí. Dám jim bloky a kýbl a pošlu je pro vodu.

  Příspěvek z 23. února ve 22:48, upravený po 4 minutách.
  VelkýBochník v něm napsal:

  VYHODNOCENÍ:
  MichP: Zkusil jsi tedy své nechutné řešení. Oheň ale hoří dál. A navíc šíří o to více toxické plyny. A ani tobě není do zpěvu. Hrozné totiž je, že se ti nepodařilo ze sebe dostat veškerý jed. No a na tvůj pohřeb kvůli požáru také nepřijelo moc lidí. Vlastně pouze čtyři: ti, kteří bojují s ohněm svými nápady. Nedá se tak nějak ani říct, že by ti přijeli na pohřeb, spíše bojují s tím ohněm zrovna v místech, kde jsi umřel.
  Hogo: Začal jsi budovat svojí Hogoarmádu. Ovšem... tak nějak ani nevíš, k čemu ti bude. Zvlášť, když poslední řadě klikujících při výcviku už pomalu začíná hořet uniforma. A je tu pořádné vedro. Je fakt, že při výcviku se člověk zapotí, ale žeby až tak...8-o

  Viki_show: On ten hlavní problém je ten, že jsem nenapsal nic o tom, že by hořelo pouze v pouštích;-). Ale dobře: Odjela jsi na Saharu a snažíš se z písku kolem tamního ohně vybudovat val. O to se postará ale písečná bouře. Tedy až na jeden nepatrný rozdíl: Ten val omylem vybuduje okolo tebe. Teď trčíš hlavou pěkně z písečku a koukáš, jak vánek rozfoukává oheň dál a dál. A co je děsivější, že místy také blíž a blíž...:-$
  Killercow: Tak... dá se říct, že se to povedlo. Tenhle tvor nikdy ale neměl v puse tak pálivou papričku jako teď. Má pořádnou škytavku a nakonec dokonce uskuteční plán Mich(a)P. Problém je, že ne na oheň (protože už žádný není), ale na tebe. „Hmm... celkem toxické“... mumlají lidé zamyšleně na tvém pohřbu...
  lékařský: Začal jsi tancovat deštný tanec. A čím více se oheň blíží, tím ho tancuješ rychleji. Když ti láskyplně začne olizovat nohavice, zjistíš, že takhle rychle jsi nikdy v životě nic nezatancoval. Ale jinak to žádný (ne)očekávaný efekt nemá. Možná děláš chybu v tom, jak dáváš tu nohu na začátku jakoby do strany,... Ale už to asi nenapravíš...

  DALŠÍ OTÁZKA: Příběh: V minulém díle jste četli, jak planetu zachvátil oheň.
  Nakonec to dopadlo tak, že oheň zničil skoro všechno a na planetě není žádná voda. Lék mě trošku předběhl, ale účelem je zásobit planetu novou vodou. A to dost rychle, protože člověk bez vody vydrží celkem krátce. Jak si poradíte??? Prosím o vaše vtipné odpovědi.

  Příspěvek z 23. února v 17:33.
  lékařský v něm napsal:

  Budu tančit deštný tanec a budu doufat, že naprší. O:-)

  Příspěvek z 22. února ve 22:30.
  Killercow v něm napsala:

  Demogorgon ho sežere8-P

  Statistika…