Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Nástěnka o tom, jak blecha ovládla svět

  « Novější příspěvky
  Příspěvek z 27. února ve 21:56, upravený po 7 minutách.
  lékařský v něm napsal:

  Přidělal jsem pojistku. O:-)


  Hmmm, poznámka pro příště: Nebrat commandy z Minecraftu, využít PHP vlastní těžký jazyk s commandy. ;-D

  Příspěvek z 27. února ve 21:53, upravený po 4 minutách.
  Hogo v něm napsal:

  Hej to chci taky! Tak mám ještě alternativní konec, kdyby se to lékařskému povedlo, tak ho vykradu!

  A samozřejmě to převedu na /tp hogo town

  Příspěvek z 27. února ve 21:49, upravený po 6 minutách.
  lékařský v něm napsal:

  Já zadám do magického řádků příkaz:
  /tp lékařský town
  A dostanu se do města. B-)

  Příspěvek z 27. února ve 21:01.
  Hogo v něm napsal:

  Aha, takže teď to bude další složité vypisování:
  Když se octnu v lese, tak vidím jen les, ale to mi nevadí. Časem kolem mě určitě proběhne nějaký pes, budu mít obživu. Ale zase je tu nevýhoda v tom, že se nedostanu z lesa… musím si tedy vyřezat kládu a udělat z ní plavidlo, které mě dostane pryč po řece, která zrovna plave kolem! Všechno se to povede a já půjdu do města. :)

  Příspěvek z 27. února v 19:49.
  VelkýBochník v něm napsal:

  VYHODNOCENÍ:
  lékařský: Ano. Použil jsi tedy známé kopírování. Horší je, že v těch nákresech, ze kterých jsi to kopíroval, je tak nějak všechno... 2D. Zafoukal vítr a ono to spadlo. Moc se ti to teda nepovedlo a jistě bys byl v ještě větším průšvihu, kdyby nepřišel...
  Hogo(:), který ti to všechno sebral. Můžeš tedy být v klidu, protože se ti, milý lékařský, stala nečekaná krádež. Ten, jemuž dělám vyhodnocení právě teď, byl kromě loupeže zatčen i za únos a neoprávněné maření osobní svobody, protože spolu s tím 2D obrázkem omylem ukradl i tu partu dělníků. Ti si toho ale ještě nevšimli, protože spí. Nicméně jejich manželky (které doma potřebují někoho na úklid) tu žalobu podaly.

  Viki_show:

  DALŠÍ OTÁZKA: asi se vás chtěli zbavit. Poslední, na co si pamatujete, je jakési zakašlání. Možná jste toho tolik neměli vykládat o té politice vládnoucí strany. Teď otevřete oči a kolem vás nic než... les. Stovky a stovky kilometrů lesa a s sebou nemáte naprosto nic. To první je dostat se kamsi do civilizace, ale vypadá to dosti beznadějně.
  Jak si poradíte??? Zase chci vtipné nápady, jak se dostat skrz ten les plný různých nástrah (a neočekávaných překvápek a „dobrodružství“:-D).

  Příspěvek z 26. února v 7:21.
  Hogo v něm napsal:

  Cože? 8-o
  To patří k tématu nastěnky?

  Příspěvek z 25. února ve 22:49.
  Viki_show v něm napsala:


  Příspěvek z 25. února ve 22:33.
  Hogo v něm napsal:

  Ukradnu výtvor lékařskému, který už to má a dám to do sejfu, ať to nikdo jiný neukradne. O:-)O=

  Příspěvek z 25. února ve 22:31.
  lékařský v něm napsal:

  Zmáčknu Ctrl + C, Ctrl + V a bude hotovo. O:-)

  Příspěvek z 25. února ve 22:26.
  VelkýBochník v něm napsal:

  VYHODNOCENÍ:
  Rottenegg10: Minecraft-panáčci běhají, kutají a stavějí. A pak i umírají, protože vodu nenachá... To slovo už jsi nedoposlechl, neboť jsi umřel i ty na dehydrataci;-)
  Hogo: Tak tady je to o něco lepší. Elsa skutečně vyčarovala led, který se však ohřátím celé planety s obrovským syčením vypařil. Chtěl jsi to po Else (která už sotva sípe vedrem a ztrátou takového množství kouzelnické energie) ještě několikrát a skutečně se to povedlo. Darovali jste zemi novou vodu. Lid nadšeně volá tvé jméno a ty si užíváš slávu. Ale přesto slyšíš jakési syčení. Když se ohlédneš, tak vidíš, jak se ti chudák Elsa se zlověstným sykotem sssssápe po krku. Uštval jsi jí tentokrát pořádně.

  Od příběhu si teď dáme chvilku pauzu.

  DALŠÍ OTÁZKA: Převezmete plánovanou stavbu po jiném stavbyvedoucím. Má to být dvoupatrový rodinný dům pro jistého miliardáře. Dokončení stavby plánováno za... týden. Má to ale jeden háček. Jsou sotva hotové základy. Když další ráno přijdete na stavbu, tak rázem zjistíte proč asi. Jeden z dělníků popíjí, další spí a o ostatních škoda mluvit. Nejhorší na tom je, že pokud to nestihnete do konce termínu, tak největší průšvih z toho budete mít právě Vy. Jak si poradíte??? Prosím zase o vaše vtipné nápadyB-)

  Příspěvek z 24. února v 7:52.
  Hogo v něm napsal:

  Samozřejmě zavolám Elsu, aby vyčarovala led, který se následkem tepla změní na vodu!

  A kdyby do nevyšlo, tak začnu volat indiány!

  Příspěvek z 23. února ve 23:18.
  Rottenegg10 v něm napsal:

  Minecraft panáčci rychle běhaj, kutaj, a stavějí. Dám jim bloky a kýbl a pošlu je pro vodu.

  Příspěvek z 23. února ve 22:48, upravený po 4 minutách.
  VelkýBochník v něm napsal:

  VYHODNOCENÍ:
  MichP: Zkusil jsi tedy své nechutné řešení. Oheň ale hoří dál. A navíc šíří o to více toxické plyny. A ani tobě není do zpěvu. Hrozné totiž je, že se ti nepodařilo ze sebe dostat veškerý jed. No a na tvůj pohřeb kvůli požáru také nepřijelo moc lidí. Vlastně pouze čtyři: ti, kteří bojují s ohněm svými nápady. Nedá se tak nějak ani říct, že by ti přijeli na pohřeb, spíše bojují s tím ohněm zrovna v místech, kde jsi umřel.
  Hogo: Začal jsi budovat svojí Hogoarmádu. Ovšem... tak nějak ani nevíš, k čemu ti bude. Zvlášť, když poslední řadě klikujících při výcviku už pomalu začíná hořet uniforma. A je tu pořádné vedro. Je fakt, že při výcviku se člověk zapotí, ale žeby až tak...8-o

  Viki_show: On ten hlavní problém je ten, že jsem nenapsal nic o tom, že by hořelo pouze v pouštích;-). Ale dobře: Odjela jsi na Saharu a snažíš se z písku kolem tamního ohně vybudovat val. O to se postará ale písečná bouře. Tedy až na jeden nepatrný rozdíl: Ten val omylem vybuduje okolo tebe. Teď trčíš hlavou pěkně z písečku a koukáš, jak vánek rozfoukává oheň dál a dál. A co je děsivější, že místy také blíž a blíž...:-$
  Killercow: Tak... dá se říct, že se to povedlo. Tenhle tvor nikdy ale neměl v puse tak pálivou papričku jako teď. Má pořádnou škytavku a nakonec dokonce uskuteční plán Mich(a)P. Problém je, že ne na oheň (protože už žádný není), ale na tebe. „Hmm... celkem toxické“... mumlají lidé zamyšleně na tvém pohřbu...
  lékařský: Začal jsi tancovat deštný tanec. A čím více se oheň blíží, tím ho tancuješ rychleji. Když ti láskyplně začne olizovat nohavice, zjistíš, že takhle rychle jsi nikdy v životě nic nezatancoval. Ale jinak to žádný (ne)očekávaný efekt nemá. Možná děláš chybu v tom, jak dáváš tu nohu na začátku jakoby do strany,... Ale už to asi nenapravíš...

  DALŠÍ OTÁZKA: Příběh: V minulém díle jste četli, jak planetu zachvátil oheň.
  Nakonec to dopadlo tak, že oheň zničil skoro všechno a na planetě není žádná voda. Lék mě trošku předběhl, ale účelem je zásobit planetu novou vodou. A to dost rychle, protože člověk bez vody vydrží celkem krátce. Jak si poradíte??? Prosím o vaše vtipné odpovědi.

  Příspěvek z 23. února v 17:33.
  lékařský v něm napsal:

  Budu tančit deštný tanec a budu doufat, že naprší. O:-)

  Příspěvek z 22. února ve 22:30.
  Killercow v něm napsala:

  Demogorgon ho sežere8-P

  Příspěvek z 22. února ve 22:05.
  Viki_show v něm napsala:

  Myslím že písku je v pouštích dost... Celý úsek na kterém je požár kolem dokola vysypu pískem a požár se nerozšíří.

  Příspěvek z 22. února ve 22:03.
  Hogo v něm napsal:

  Hele, hustý, on je tu nějaký oddělovač modrý normálně! 8-D

  Eh, já to uhasit nehodlám, najdu si místo k úkrytu a vybuduju tajnou Hogoarmádu… Ups! Teď už asi tajná nebude.

  Příspěvek z 22. února ve 21:59, upravený po 9 minutách.
  MichP v něm napsal:

  Sním něco otráveného a pak vybliju tolik zvratku na uhašení ohně :-D

  Příspěvek z 22. února ve 21:56.
  VelkýBochník v něm napsal:

  VYHODNOCENÍ:
  MichP: Ovšem... Bard Trubadix - zpívající pohroma. Ani to nebylo moc těžké zahnat nepřátele na útěk. A vzhledem k tomu, že jsi král, lidé ti díky tvému triumfu nad nepřáteli skládají k poctě plno písní. Horší je, že v té době divadla s písněmi vyprávěli skutečné události a také se to... jaksi... snažili ztvárnit tak nějak... no... skutečně. Svým řevem ke tvé poctě tě samotní poddaní neúmyslně vyhnali z království. To se prostě poslouchat nedalo:-D
  lékařský: Ano. Na východě mají ty nejudatnější staroušky na celém kontinentu. To je všem známo. Jistě by se také tady povedlo zahnat nepřátele na útěk, kdyby... tito starouškové každou chvíli nezapomněli, cožeto vlastně dělají. Jojo... ta paměť už jim tolik neslouží...;-D

  DALŠÍ OTÁZKA: Příběh: Prvně se počítalo s tím, že ten požár, který kdosi způsobil, prostě půjde uhasit. Ale plameny byly neúprosné. Na celé planetě už nezbývá moc vody, zato ohně je čím dál více. Právě jste se snažili to uhasit poslední kapkou, kterou můžete. Více už fakt není. Jak to uhasíte??? Prosím zase o vaše vtipné nápady.

  Mód Příběh je taková novinka, která mě napadla až teď při psaní. Půjde o to, že jedna katastrofa, a tedy otázka, bude vycházet z té předchozí a bude to označené tedy jako Příběh;-)

  Příspěvek z 20. února ve 22:26.
  lékařský v něm napsal:

  Jelikož se našemu království nenadarmo říká východ staroušků (nebo také domov důchodců), vybuduji armádu z důchodců!
  Možná se to může zdát směšně, ale má to své vyhody.
  K čemu je potřeba meč, když máte hůl?
  K čemu je potřeba štít, když máte látkový košík na kolečkách?
  K čemu potřebujete helmu, když máte brýle a protézu?
  Síla důchodců se s těmito silnými předměty spojí a Alféda Velikého porazí! B-)

  Příspěvek z 20. února ve 22:21.
  MichP v něm napsal:

  Začnu být Bardem a zazpívám tak blbě že celá armáda Alfréda uteče s zakrytými ušima B-)

  Příspěvek z 20. února ve 22:12.
  VelkýBochník v něm napsal:

  DALŠÍ OTÁZKA: Temný středověk. Jak už to bývá, jedna říše obsazuje druhou. Ta vaše malá si žije svým poklidným životem, když tu náhle... dostanete do ruky oznámení o vyhlášení války.
  Prý vás již brzy přepadne Alfréd Veliký - Král Říše Středu, Vládce Ostrovů Jihu, Panovník Severských hor a Císař Západní země. Jen na východě (kde jste shodou okolností vy) tento uzurpátor ještě nic nemá, tak to prý hodlá napravit.
  Problém je, že jste, jakožto král, po dlouhém období míru jaksi pozapomněli vybudovat něco takového, čemu se říká armáda. A máte v království pouze dva poslední vojáky. Jeden z nich vypráví celý den v hostinci příběhy z válek a ten druhý rád usíná při hlídce.
  Jak si tedy poradíte v této válce??? Zase prosím o vtipné nápady;-)

  Příspěvek z 20. února ve 21:53.
  Hogo v něm napsal:

  VYHODNOCENÍ:
  Rottenegg10: Použil jsi svojí houpací síť jako kluzák, ale bohužel vůbec nevíš, kam letíš. Kloužeš se takhle po poušti a říkáš si „Proč mě jen nenapadlo lepší řešení, už mám sedřený zadek. :(“
  lékařský: Ach, můj oblíbený bůh! Prej že jsem blázen a že je vymyšlenej. O:-)
  Když houpací síť vyhodíš do vzduchu, začne působit jiná síla – gravitace. Houpací síť spadne na tvojí hlavu a ty spadneš na zem. Kauflandlidlpennytescojednotaalbert se nad tebou ale slituje a probere tě! Jelikož jsi utrpěl těžkou ránu do hlavy, utrpěl tím tvůj mozek. Naštěstí pro tebe ale utrpěl takovou ránu, že si myslí, že jsi letadlo. Odletíš tedy do nejbližšího města blázince, kde ti dají napít. ok
  VelkýBochník: Hmmm, ty si přímo koleduješ o těžký průběh, aby jsi zemřel brutální smrtí.
  Naštěstí ale přiletí jednorožec, na kterém sedí kouzelná víla, která tě odnese do nejbližšího města. :-3 To jsi nečekal, že? :D

  Viki_show: Tebe najdou mrtvou na zemi Vietnamci. Máš štěstí – právě jsi nasytila rodinku hladových Vietnamců. :-)
  MichP: V té vodě byly žraloci… asi víš jak to dopadlo.

  Příspěvek z 19. února ve 23:06.
  Viki_show v něm napsala:

  Ty. Neutopiš se v tý nádrží náhodou? 8-P

  Příspěvek z 19. února ve 22:48.
  MichP v něm napsal:

  Zatočím houpacím sítem a skočím do ní a vystřelí mně to do nádrže vody B-)

  Příspěvek z 19. února ve 22:44.
  Viki_show v něm napsala:

  Odpočinu si v jejím stínu a přečkam do nocí než bude zima to se do ní zabalím pokud mi bude zima a půjdu hledat oázu nebo prostě nějaký život, tám kde je voda a přežijí.

  Příspěvek z 19. února ve 22:24, upravený po 8 minutách.
  VelkýBochník v něm napsal:

  Zkusím to takhle:
  Zabalím do sítě pečlivě své oblečení a skočím do vody první Fata Morgany, která se objeví. A budu doufat, že je to pravá voda.

  Příspěvek z 19. února ve 22:17, upravený po 6 minutách.
  lékařský v něm napsal:

  Poprosím svatého kauflandlidlpennytescojednotaalberta, aby to zařídil. Vyhodím začínajíce zařit do vzduchu a tím mu dám pokyn ať to vykoná.

  Příspěvek z 19. února ve 22:16.
  Rottenegg10 v něm napsal:

  Použiji jako kluzák.

  Příspěvek z 19. února ve 22:07, upravený vzápětí.
  Hogo v něm napsal:

  Děkuji, ale byl moc krátký. O:-)
  DALŠÍ OTÁZKA:
  Jste úplně sami v poušti, za chvilku možná zemřete na žízeň. Máte poslední předmět, který vám může pomoci (vyjma oblečení) – Zlatou rybku. Bohužel jste jí ale umlátili k smrti, když jste z ní zkusili vymačkat nějakou vodu, takže nic. :-| Zkusíme to tedy jinak:

  Jste úplně sami v poušti, za chvilku možná zemřete na žízeň. Máte poslední předmět, který vám pomůže dostat se za skleničkou pití. Tím předmětem je . Jak to uděláte, aby jste se dostali ven z pouště‽
  Prosím o vaše vtipné nápady!

  Statistika…