Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Nástěnka o tom, jak blecha ovládla svět

  « Novější příspěvky
  Příspěvek z 19. ledna ve 22:49.
  Viki_show v něm napsala:

  Tak najednou jsem zjistila že sestřenice mojí sestřenice má mamku která je babička pro hlavního ředitela této knihy a přes rodine spoje se k němu dostanu.... Ještě malý doplatek aaaaa už mi slíbil že mě dá do knihy jako nejroztomilejší očička 🥺 a že tento titul mi za každou cenu nechá aspoň 20 let.

  Příspěvek z 19. ledna ve 22:32.
  lékařský v něm napsal:

  Udělám rekord v házení karbanátků na sprejery. ]:-)
  Vždycky trefím hlavu, která je za nejvíc bodů. O:-)

  Příspěvek z 19. ledna ve 22:24.
  Hogo v něm napsal:

  Ten Prymula... Ach jo, mi zdrhnul:-[)

  Samozřejmě udělám rekord ve snědení všech rohlíků h Kauflandu8-D

  Bohužel ale zjistím, že něco takového dělá FIZIstyle... Chci to nechat být, ale je tam Humi, takže musím vymyslet něco jiného.

  Už to mám, největší alkoholik na světě8-D

  Příspěvek z 19. ledna ve 22:18, upravený po 13 minutách.
  VelkýBochník v něm napsal:

  VYHODNOCENÍ:
  lékařský: Vzhledem k tomu, že se jedná o Minecraft, musel být vir upraven do kostičkové podoby. To ovšem znamenalo také obrovské zvětšení. V celém světě Minecraftu (který je, mimochodem, několikrát větší, než rozloha planety Země) není vidět najednou nic jiného než jakýsi červený hranatý virus, který svým množstvím všechno úplně pokryl. A ty jsi totálně vyřízený. Nemůžeš kvůli tomu totiž najít ani mléko, ani krávu... vše je jak pod červeným sněhem. Game over.
  Killercow: Tak tohle chudák Covid nečekal. Za pomoci jednoho nejmenovaného vynálezce (jehož nadání už v budoucnu nikdy nevyužiješ:-D) jsi Covidu pronikla do snů. Jako noční můra s dlouhým, bílým superpláštěm a superzbraní jménem rozstřikovač dezinfekce. Nejhorší však je tvůj zlověstný smích, před kterým by se hrůzou zachvěl i sám Fantomas (a možná i jistý Chuck;-)) HUHUHEHEHOHOCHACHACHACHACHÁÁÁÁÁ!!!8=. O pár týdnů později veškerý Covid vyhynul na nervové zhroucení (kéž by;-D).
  Barča419: Vzala sis elektronový mikroskop (což je nejdetailněji zvětšující, jaký na světe je - pozn. překl.) a jednomu malému Covidíkovi napráskala na tu část těla, kterou považuješ za zadnici. Po své práci v laboratoři přijdeš domů s hrdě vztyčenou bradou, jak jsi to tomu viru pořádně „natřela“ a že zítra budeš pokračovat. Najednou kdosi zaklepe. Otevřeš... a nikoho nevidíš. Doma máš ještě jeden mikroskop, tak tě napadne pro něj dojít. Najednou vidíš ten malý ubrečený virus a za ním zástup větších příbuzných včetně maminky a tatínka, kteří si to s tebou asi jdou vyřídit... Jojo... pohřeb byl krásný a říkali krásné věci o tvém boji se zákeřnými viry...
  Viki_show: Zajímavý nápad. Nicméně pár sousedů tě s mravenci vidělo. Všechno by se asi povedlo, nebýt jich. Teď každým dnem čteš stovky žalob, jak kdekomu do bytu nalezli mravenci s batůžky a krom boje s virem sežrali vždy i část vybavení... asi takhle to dopadne:

  Hogo: Když uslyšel pan Prymula, že po něm jde už i Hogo, rychle se kamsi vypařil. Chodíš se každý den dívat do restaurací se slovy „Nebyl tu náhodou Roman?“, až tě chytne policie. Zase o jednoho superhrdinu méně.
  JáJá1: Jak se tak (marně) pokoušíš už několik let svrhnout vládu, roste čím dál rychleji počet nakažených. Vláda totiž už nemá čas řešit cokoli jiného, než tvoje demonstrace. A tak se stane, že Noční můru Covidu přejmenují na Noční můru vlády a pak najednou taky chytneš Covid a umřeš.
  vaiva: Ano!!! Jedna z nejlepších variant, jak vyhrát nad Covidem. Skutečně jsi dostála svému hrůzyplnému jménu. Zdražení rohlíků o jeden halíř mělo za následek pokles jejich prodeje. Tím pádem Covid (který se drží na ochmataném pečivu) vymřel, protože si rohlíky nikdo nekupoval.
  Rotenegg10: Dal jsi Covidu tedy test čichu. Tedy... lépe řečeno, vyměnili jste si testy čichu, protože, narozdíl od tebe, Covid ještě pořád cítí. Jojo... není moc dobré být v blízkosti tohoto viru...
  Vysa318: Tvou skrytou myšlenku objevila farmaceutická konkurence v boji s virem a nahrávkou “Já se vrátím“ sabotovala tvůj skvělý pokus, protože ji tajně nainstalovali do těchto plyšových hraček. Po zmáčknutí to zazní. Posléze obdržíš tucty a další tucty žalob. Stěžují si maminky, že jim prodejem této nevhodné hračky s nahrávkou strašíš děti. Kvůli tomu tě zavřou do vězení a svému slibu, který také zní, že se vrátíš, dostojíš možná až za 5 let...

  DALŠÍ OTÁZKA: Při čtení Guinessovy knihy rekordů vás jednou také napadne, že byste tam chtěli být zapsaní. Ale ty rekordy, o kterých tam čtete, jsou na vaše schopnosti opravdu celkem „vysoká laťka“, tak vám nezbývá asi nic jiného, než zkusit něco, co před vámi ještě nikdy nikdo nezkusil a pořádně to „vyšperkovat“.
  Tedy nový rekord - Jak si poradíte a co budete dělat??? Prosím zase o vaše vtipné nápady

  P.S. Teda... dneska to je brutálně dlouhý8-P

  Příspěvek z 19. ledna ve 22:14.
  Vysa318 v něm napsala:

  Budu prodávat ke každému kusu takové té hračky desinfekci a Covid pak jen udělá poslední chacha a bude pryč jen uslyšíš já se vrátím, ještě o mě uslyšíš

  Příspěvek z 19. ledna ve 22:09.
  Rottenegg10 v něm napsal:

  Dám covidovi test čichu se zavázanýma očima. První bude hnůj, pak plyny z veřejných záchodů.
  Třetí bude dezinfekce.....8-[):-$

  Příspěvek z 19. ledna ve 22:01.
  Hogo v něm napsal:

  Vaivuše, ani náhodou]:-)

  Příspěvek z 19. ledna v 15:32.
  vaiva v něm napsala:

  Zdražím rohlíky v Kauflandu o jeden halíř. 8=

  Příspěvek z 19. ledna v 15:31.
  JáJá1 v něm napsal:

  Svrchní vlâdu a dosadím tam konečně někoho rozumného.

  Příspěvek z 19. ledna v 15:24.
  Hogo v něm napsal:

  Dneska mám voraz... Chytnu si PrymuluB-)

  Příspěvek z 19. ledna v 15:22.
  VelkýBochník v něm napsal:

  JáJá1: Ahojky, určitě se přidat můžeš, budu jen rádok
  Wiki_show: Skvěle!!! Až budu dělat vyhodnocení, určitě se tam objevíš;-)

  Příspěvek z 19. ledna ve 13:46.
  JáJá1 v něm napsal:

  Můžu se přidat?

  Příspěvek z 19. ledna ve 13:43, upravený po 6 minutách.
  Viki_show v něm napsala:

  Můžu se přidat?
  Vycvičím všechny mravence a blechy aby rozpoznali korónu a hned jí zabily.
  Dám jim batůžky a dizinfekci a potom je ve zmenšovači zmenším na velikost o trochu větší než korona. Pošlu je do světa

  Příspěvek z 19. ledna ve 12:55.
  Barča419 v něm napsala:

  vezmu si mikroskop takoví ten oblek a najdu malého covida vezmu ho a dám mu na zadek a ať upaluje pryč

  Příspěvek z 18. ledna ve 23:31.
  Killercow v něm napsala:

  Hmmm... Budu chodit strašit covid do snů (jako z filmu Noční múra z Elm Street...)

  Příspěvek z 18. ledna ve 23:14.
  lékařský v něm napsal:

  Založím velkou firmu, která bude dávat všem lidem na planetě kbelíky s mlékem, protože kbelík mléka v Minecraftu maže všechny negativní efekty. B-)

  Příspěvek z 18. ledna ve 22:05, upravený po 6 minutách.
  VelkýBochník v něm napsal:

  VYHODNOCENÍ (které bývá poslední dobou čím dál těžší):
  Hogo: Raubíř Ralf, který tě ještě pořád dost dobře nezná (a proto ti pomáhá:-D), prokopal díru skrz Zemi, takže jsi v pohodě projel. Když ses dostal konečně domů, nalezneš úplně plnou schránku. Nevíš, jak se to dotyčnému povedlo, ale schránka je přeplněná zničenými rotopedy a mezitím najdeš i zničenou Godzillu. Jako poslední nalezneš papírek, na kterém stojí napsáno Greetings from Chucka jeho fotka na rotopedu.
  lékařský: Moc daleko jsi nedoletěl. Právě ses dostal nad Kaufland, když ti nějaký důchodce, na kterého už se nedostalo mleté maso, hozenou holí sestřelil tvůj dopravní prostředek. Teď si ho pěkně ohřívá na pánvičce s brambory...
  Zuzuška: Zkoušela jsi to, ale nepovedlo se. Dopolední koberce a rozbité polštáře právě zakopaly válečný vysavač. Ale vzhledem k tomu, jaký máš guláš v mezinárodních vztazích, vyměnil s tebou Chuck ze soucitu rotoped za oslintanou bačkoru. Tudíž výhra pro tebe.ok
  Killercow: Stalo se. Důvěřivý Chuck skočil do jámy, kterou Hogo nechal vykopat. Pak jsi ho zahrabala. Jaké je ale tvé překvapení, když se vrátíš domů a tam čeká právě on, poklepává nohou. Poslední věc, co jsi slyšela před omráčením, je, že hogova díra má i druhý východ.
  Barča419: Chucka na rotopedu jsi v pohodě tím vystřelením z kanónu předehnala. Co ti ale došlo velice pozdě, je, že Země je kulatá, kdežto výstřel přímočarý. S tím už ale asi nelze nic dělat, vzhledem k tomu, že právě teď míjíš Venuši...

  DALŠÍ OTÁZKA: Každá doba má své superhrdiny. Kdysi to byl Zorro, potom Superman, Batman, Spiderman,...
  Vzali jste si do hlavy, že se stanete také jedním z nich. Vzhledem k tomu, že nyní je největší hrozbou světa jistá pandemie, dali jste si děsuplný název: Noční můra Covidu. Váš úkol je jasný - dostát svému hrůzyplnému pojmenování.
  Jak to uděláte??? Prosím zase o vaše vtipné nápadyB-)

  Příspěvek z 18. ledna v 19:06.
  Barča419 v něm napsala:

  vystřelím se z kanonu a poletím takovou rychlostí že ho obletím :->

  Příspěvek z 18. ledna v 7:55.
  Killercow v něm napsala:

  Já mu zničím rotoped a potom mu řeknu, že ten svět neobjel, ale on mi nebude věřit, tak mu ukážu Hogovu díru a řeknu mu, že když do ní neskočí, tak neobjel půl světa. No a on tam skočí a zahrabu ho lopatičkou od Krtečka.:-D

  Příspěvek z 18. ledna v 7:42, upravený po 7 minutách.
  Zuzuška v něm napsala:

  Nestačilo by poštvat dopolední koberce proti rozbitým polštářům? Pak by si Chuck musel bezpochyby změnit jméno (ne, není možnost, že by se namazal gelem z aloe vera, to jsem zařídila) a už by se o něm nemohly dělat vtipy a nikdo by ho neznal. Tak. Poměrně jednoduché!

  Příspěvek z 18. ledna v 7:40.
  lékařský v něm napsal:

  Já objedu svět na létajícím karbanátku. B-)

  Příspěvek z 17. ledna ve 23:01.
  VelkýBochník v něm napsal:

  Rottenegg10: musíš něco vymyslet sám. Viz průběh této nástěnky...;-)

  Příspěvek z 17. ledna ve 22:56.
  Rottenegg10 v něm napsal:

  Zdar blechy, už máte plán?

  Příspěvek z 17. ledna ve 22:56, upravený po 4 minutách.
  VelkýBochník v něm napsal:

  Vysa318: Tato nástěnka je celá dělaná tak, že já dám nějaký šíleně nereálný a nesplnitelný úkol a lidi tu píšou co možná nejvtipnější nápady, jak to vyřešit. Načež jim napíšu já co možná nejvtipnější rozuzlení celé situace:-)
  Pokud se Ti něco nepovedlo, nic si z toho nedělej, příště bude líp;-)
  Duel s Chuckem je myšlen tak, že já napíšu odkaz na vtip o Chuckovi a ty se pokoušíš Chucka zase nějak (vtipně) trumfnout;-) ... Jinak hezky popsané, jak by to udělal on... dobrá fmyšlenka:-Dok

  Příspěvek z 17. ledna ve 22:51.
  Vysa318 v něm napsala:

  Já jsem to tak dlouho sice nevymýšlela ale cca 10 min ale i tak to je dost

  PS: máš to pěkně napsané.
  Bohužel já to nejspíše nepochopila

  Příspěvek z 17. ledna ve 22:47.
  Hogo v něm napsal:

  Zato já to tu vymýšlím 15 minut:-D

  Příspěvek z 17. ledna ve 22:42.
  Vysa318 v něm napsala:

  Pokud je to myšleno takto tak to mám celé špatně :-[)

  Příspěvek z 17. ledna ve 22:38.
  Hogo v něm napsal:

  Felix mě zradil?;-(

  Znáte Felixova kamaráda Bořka stavitele?
  Bezvadný.
  A znáte Felixova kamaráda Raubíře Ralfa?
  Tak super, můžeme na toO:-)
  Ještě poslední otázka...
  Znáte Godzillu?
  Skvělý8-D

  Aby Chuck nemohl vyhrát, tak nesmí existovat rotopedy, proto si zavolám kamarádku Godzillu, která neodmítne a přistoupí na tu výzvu. Začíná ničit všechny rotopedy, kola atd.
  Potom si vezmu Raubíře Ralfa, který rovněž souhlasí s tím, že mi pomůže!
  Vezme si své obrovské dlaně a hrabe mi díru do Číny, abych mohl říct, že jsem objel půl světa za pár chvil.
  Potom si zavolám Bořka, který mi tentokrát přinese chlazenou voduO:-)

  P.S. po zápase jsou všichni pořád mojí kamarádi a mají se mnou dobré vztahy i nadále, jsou ochotni mi pomoci a jsou živí!

  Příspěvek z 17. ledna ve 22:33.
  Vysa318 v něm napsala:

  No takže nevím úplně přesně jak je to myšleno ale já jsem objela celý dům na kole.
  Ale takto to myšleno asi není

  Takže druhý pokus: do rotopedu nalil rychlé špunty (když viděl název rychlé tak si to hned vzal a nalil to tam) vydrželo mu to poměrně dlouho ale zřítil se v Africe. V Africe nic podobného jako rychlé špunty neměli ale měli bomba prdy (bylo to sice takové údolí s fazolema ale to mu nevadilo ani to nevěděl) Rotoped se sice zadrhával ale popojel o trošku dále a na zemi našel láhev z názvem Nedopiješ mě !. Samozřejmě že to do rotopedu nalil a čekal co bude dál a hele ! tam to je Asie to už budeme za chvíli doma. Domů to samozřejmě nevydrželo tak ještě měl v zásobě Nedopiješ mě ! Tak to natankoval a nakonec konečně přistál doma. Řekl si: hmm, obletěl jsem celou zemi ale neviděl jsem žádné marťany co říkali v televizi tak nevím co to zase blábolili.

  PS: název Nedopiješ mě ! byl myšleno jakože má nekonečno pití takže ho nedopiju

  Příspěvek z 17. ledna ve 22:23.
  VelkýBochník v něm napsal:

  VYHODNOCENÍ:
  Killercow: Tak Filipa se nám zachtělo!!! Tedy spíše jeho oblíbených hračiček!!! Donutila jsi tedy Filípka rozemlít do svého, už tak velice kvalitního, písečku, jeho autíčka a Lego. Co je zvláštní, že nejprve brečí, ale později to dělá s prazvláštním úšklebkem. Jakoby měl něco v plánu. Když přijedeš ke svému podniku, rázem víš, co. Tedy, když přijedeš tam, kde stával tvůj podnik. Uprostřed holé planiny, pokryté akorát samým pískem, stojí Filípek a veselým úsměvem rozemílá vše, co mu přišlo pod ruku. Od kanceláří až po tvá firemní auta. Celá tvá firma je rázem zničená. Ale má to jednu výhodu: už určitě nezkrachuješ.
  Hogo: Povedlo se ti mně tímto plánem málem zkrachovat s nápady:-D. Musel jsem celkem přemýšlet, co ti na to napsat.
  Důležitý fakt je ten, že kouzelný nápoj musí podle Panoramixe sloužit k obraně a nikoliv k útoku. To, co zde děláš, se dá považovat za útok na lidská práva. Vzhledem k tomu, že Obelixe sis postupem času celkem skamarádil, povedlo se ti ho rozhádat s Panoramixem, který je zásadně proti takovému použití. S ním také souhlasí Felix, který minule velmi špatně pochodil. Už ti nikdy nechce pomáhat. Elsa ale také ne. Protože si pamatuje na svůj poslední zážitek ze Sahary, tentokrát sem vůbec nepřijela. Nakonec vás „usmíří“ až kočovní tuaregové (to je skutečný pouštní národ na Sahaře - pozn. překl.), kteří vás prostě přepadnou. Tehdy je Obelix jednoduše zmlátí a Panoramix navrhne, aby za trest koupili tvůj písek. Tuaregové napřed nechtějí, ale když vidí, jak Obelix už zase točí zvednutou pěstí ve vzduchu, nakonec radši souhlasí. Takže konec dobrý, všechno dobré.
  lékařský: Oni ti Beduíni ale přece jen nejsou tak hloupí. Asi se je podobnou „obchodní fintičkou“ už nejednou kdosi pokusil obrat o penízky. Prý to napřed máš ukázat na sobě. Nato jim řekneš, že se bojíš, aby, zatímco budeš v jiné dimenzi, prostě písek neukradli a neodjeli s ním. Tak je to naštvalo, že ti do obličeje tvůj písek začnou horlivě házet. Najednou jsi skutečně v jiné dimenzi. Nebo se alespoň tak cítíš, vzhledem k tomu, že máš písek v očích, nose, uších, puse,... zkrátka všude.

  DALŠÍ OTÁZKA: Dnešní Duel s Chuckem je zde: https://www.alik.cz/v/196044
  Jak Chucka trumfnete tentokrát??? Zase chci vtipné nápady (nejlépe i s postupem:-D... ale bez něj nevadí)

  Statistika…