Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Nástěnka o tom, jak blecha ovládla svět

  « Novější příspěvky
  Příspěvek z 14. února ve 21:31, upravený po 9 minutách.
  lékařský v něm napsal:

  Je to čajová babička. O:-)
  Každopádně ona tu písničku neuslyší a bude to v zájmu její ochrany, takže by jí to nemělo vadit. O:-)

  Příspěvek z 14. února ve 21:30.
  Hogo v něm napsal:

  Ano, četl. A být tebou bych si s čajbábou nezahrával. :-3

  Příspěvek z 14. února ve 21:29, upravený po 7 minutách.
  lékařský v něm napsal:

  Hogo: Je, ale chci, aby ty mimozenšťani zastašili. Četl jsi můj příspěvek do konce vůbec? :D


  Chudák Bochník. O:-)

  Příspěvek z 14. února ve 21:28.
  VelkýBochník v něm napsal:

  Ach maminko... touhle nástěnkou jsem si zavařil...;-D

  Příspěvek z 14. února ve 21:27, upravený po 3 minutách.
  Hogo v něm napsal:

  Pche, Čaj bába je hodná. Vždyť se podívej! :-E


  Já mu třeba řeknu, ať na to tentokrát zapomenou :-3
  Úplně snadné jednoduché řešení. :->

  Příspěvek z 14. února ve 21:25.
  lékařský v něm napsal:

  Pošlu za nimi své tři sluhy, aby jim zazpívali tuhle písničku:

  Mezitím si budu povídat s čajovou babičkou, a pokud by zastrašování s čajbábou nepomohlo, tak bychom na ně použili čajovou moc. ]:-)

  Příspěvek z 14. února ve 21:24.
  Rottenegg10 v něm napsal:

  Zazrcadlovat dveře od všech domů.
  A pak sehnat zrcadlové auto, které poveze jigglipuffa (vyhledejte si ho, je to Pokémon). Jigglipuffa zazpívá, oni usnou, sebereme jim bzztolty
  (bzzt kolty) a pošleme je na onen svět (ale musíme mít špunty do uší.

  Příspěvek z 14. února ve 20:59.
  Killercow v něm napsala:

  Eeh... Vezmu kus kozí budky a zamajznu s tím mimozemšťana. Pak na něj nacpu slevněný banány z Lidlu a zavolám mimoně, sní je i s mimoušiO:-)

  Příspěvek z 14. února ve 20:52.
  VelkýBochník v něm napsal:

  VYHODNOCENÍ:
  MichP: Tvou žádost přednesu osobně Alíkovi, nechť odpoví on. Musíš se ale připravit na to, že mezitím může skončit utkání Arsenalu, jelikož Alík je teď offline.
  Blébleblé: Tak to vám je zajímavé řešení. Chuck Norris vs. Obelix? Tento titul se také dá najít pod heslem “Zkáza planety“. Ne načase se schovat někam hodně hluboko, protože plno lidí, kteří při té strašné události přišli o všechno, ti chystá „překvápko“.
  Vysa318: Nakonec ho fakt zlikvidoval. Ale nikoli Gargamel rozhodčího, nýbrž Chuck Gargamela. Potom se tak nějak upřeně zahleděl na tebe. Asi bude nejlepší vypadnout...
  lékařský: Přece jen na tom hřišti je trochu frmol. Takže se stalo, že šmoulové se svými šmorůvkami byli brzy... ehm... zašlapáni do anglického trávníku. A Chuck? Ten si z hlediště vesele střílí dál.
  Killercow: Mňo... jedna z těch tří postav skutečně udušena byla. On ten Chuck má celkem sílu. Stalo se to tak, že Demogorgon byl Garmadonovi jednoduše nacpán do chřtánu. A Chuck dal pak těch gólů ještě o něco víc. Ale ne míčem, nýbrž jednou osobou jménem Killercow s rohlíkem z Kauflandu v puse.

  DALŠÍ OTÁZKA: Tak se stalo, že kamsi na pevninu skutečně přiletělo UFO. Z něj vystoupili tři zelení mužíčci s takovými zvláštními pistolkami. Za několik málo okamžiků je kolem plno novinářů a začnou je fotit. Nejprve pěkně zdálky, potom se přibližují. Katastrofa nastane tehdy, když se přiřítí i vědečtí pracovníci. Ti je začnou zkoumat pěkně zblízka za pomoci lup, pinzet a kapátek, čímž se jim podaří akorát jednoho z nich naštvat, takže názorně předvede, co umí ta jeho pistolka. Zablýskne se, ozve se Bzzzt! a z místa, kde stál nejotravnější z vědců, se už jen kouří a nikdo tam není. Problém je, že emzáka to trochu začne bavit a postupem času začne dělat Bzzzt! i na ostatní vědce, kancelář, nedaleký obchod,... až se po pár vybzzztlých mrakodrapech dostane i před sídlo prezidenta. Problém je, že tím jste právě vy. Musíte začít vyjednávat a zachránit svou zemi před pár (tisíci) Bzzzty:-D
  Jak si poradíte??? Zase chci vtipná řešení.

  Příspěvek z 13. února ve 22:00.
  Killercow v něm napsala:

  Přivezu si na vozíčku z Kauflandu pro změnu Garmadona. No a protože Garmadon zní podobně jako Demogorgon, budou ve vozíku oba!8-DO= No a ti Chucka porazí tím, že No a pak jich Dám vícO:-).

  Příspěvek z 13. února ve 21:59.
  lékařský v něm napsal:

  Já řeknu šmoulům ať nasbírají šmorůvky a ať je naházejí do té branky. Každá šmorůvka se bude počítat jako jeden gól. O:-)

  VelkýBochník: To je tak, když si do té hry dám svoje vlastní rozšíření. O:-)

  Příspěvek z 13. února ve 21:49.
  Vysa318 v něm napsala:

  Řeknu Gargamelovi ať jde říct tomu rozhodčímu ať řekne že byly neplatné a že se nepočítají jinak ho zlikviduje

  Příspěvek z 13. února ve 21:43.
  Blébleblé v něm napsala:

  Řeknu mu že porušuje pravidla, a když tak zavoláme Obelixe.

  Příspěvek z 13. února ve 21:43.
  MichP v něm napsal:

  Na chucka zavolám alíka O:-)

  Příspěvek z 13. února ve 21:37.
  VelkýBochník v něm napsal:

  VYHODNOCENÍ dneska napíšu pěkně drsným kovbojským jazykem, tak snad prominete:
  Strašák Hogo: Zavolat si Homera, aby s míčem proved to, co Krtkovicovi? Vzhledem k tomu, že tě Vostrej Billy má celkem na mušce svýho rychlýho koltu, tak to bude celkem těžkej problém, kámo. Nezbejvá ti tedy než vodevřít klapačku a... HOUMRÉÉÉÉÉ!!!
  Tak vo tomhle řevu se v týhle smradlavý díře bude eště dlouho mlít. Pak taky vo tom, jak se Vostrej Billy lek a pustil ten svůj hbitej kolt. A ještě i vo tom, že si kvůli tomu úleku za pár doláčů nechat vyprat hadry.
  Jediný, co zvoralo ten pěknej pocit z týhle výhry, je, že tě zastřelil jeden z chlapů potulný bandy, kterej uslyšel to tvý volání. Prej si z něj nemáš dělat legraci (Houmrééé a Hombrééé zní celkem podobně - pozn. překl.).
  Killercow(girl): Když tak vejráš na Vostrýho Billyho, upoutá tě cosi na jeho vopasku, co vypadá jako kytka s tlamou uprostřed. Hm... asi už stihl Vostrýho Billyho taky naštvat. Ten teď nosí jeho skalp. S těma myšlenkama chceš vzít nohy na ramena a... u toho chtění zůstaneš. Billy má fakt hbitej kolt.
  lékařskej: „Tak ty to budeš zkoušet i tady?“ Zařve na tebe Billy a jednoduše tě sejme. Možná bysme se měli podívat vo trochu víc nazpátek a připomenout si, že si byl falešnej hráč i v tom baru, ze kterýho si tě pak Vostrej Billy vodved.
  (A to nevíš, že na konci tahu ti v ruce má zbejt tolik karet co životů a že na jeden tah můžeš líznout pouze dvě karty?;-) Taky tu hru znám, kámo,... si jasnej falešnej hráč;-) a tohle rozšíření s pexesem navíc nikdo ani nezná).

  DALŠÍ OTÁZKA: Duel s Chuckem je tu;-)
  Jak ho pokoříte??? A je zakázáno psát o tom, že dáte víc:-D
  Takže... jak trumfnete Chucka??? Zase chci vaše vtipné návrhy.

  Prodleva 2 dny.
  Příspěvek z 11. února ve 21:18, upravený po 6 minutách.
  lékařský v něm napsal:

  Vytáhnu si balíček karet.
  Zahraju kartu „Uhnout“ a vyhnu se všem Billyho střelám.
  Po té využuji kartu, což vyčaruje jednu mladou paní, která mu sebere všechny náboje, protože nezaplatil v baru za nápoje.
  Následně využuji kartu, která za ním přiletí a poškodí ho a sobě si vysadím kartu, abych takových karet mohl použít více za jedno kolo. Následně na něj hodím 10 takových karet, které budou kolem něj létat a poškozovat ho.
  A aby toho nebylo málo, tak ho nepustím k tahu, protože budu stále vykládat karty, které mu budou rušit kola, dokud nedohraje pexeso, které jsem mu příkázal udělat další kartou. O:-)

  Příspěvek z 11. února ve 21:15.
  Killercow v něm napsala:

  Uteču a pošlu na něj Demogorgona8-D
  Hogo:napsal jsi Hans Krkovic:-D

  Příspěvek z 11. února ve 21:11, upravený po 6 minutách.
  Hogo v něm napsal:

  Oukej, pro tohle si půjčím Homera Simpsona a Hanse Krtkovice. Prakticky si pozvu Homera a udělám to samé jako Hans Krtkovic (ten starý pán). Akorát ten míč bude mířený na něj.

  Příspěvek z 11. února ve 20:50, upravený po 5 minutách.
  VelkýBochník v něm napsal:

  VYHODNOCENÍ:
  Viki_show: Tak s těmi vílami to asi moc nevyšlo. První, na kterou narazíš, je stará Hogova známá - víla Elsa. Moc nechápe, co po ní chceš, takže tě začaruje akorát tak do kostky ledu. Jako ta kostka ledu sklouzneš do rybníku, kde už čeká Rusalka, aby tě mohla utopit. Ještěže brzy rozmrzneš a taktak unikneš. To už je noc a na palouk si to nakráčí lesní víly, které tě ochotně vtáhnou mezi sebe. Tak mine den, dva dny deset dní... nakonec se vrátí z osmdesátidenní cesty i ten Philleas Fogg. Ty už ale o ničem nevíš, protože jsi očarovaná a každou noc už navždy budeš chodit na palouk tancovat:-).
  lékařský: Jak jsem napsal i já: Píše se rok 1872... v té době žádné takové pověstné červené tlačítko ještě nebylo. Zato zvěřince a zoologické zahrady už v té době byli. Do jedné takové ses tedy vypravil, protože je tam jediné, co ti ono červené tlačítko trošku připomíná. Neváhal jsi tedy ani chvilinku, otevřel dveře klece... a... stiskl nos jednomu z mandrilů. Efekt to rozhodně mělo. O to větší, že jsi zapomněl při svém... ehm... poněkud spěšnějším odchodu zavřít tu klec. Cestu kolem světa jsi zdárně vykonal ne až za 40, ale rovnou za 20 dní. Takovou rychlostí tě donutila zdrhat tlupa rozzuřených mandrilů.
  Hogo: No... efekt to také má, ale ne ten, na který ses tak těšil. Jak tak napouštíš balonek heliem, vzneseš se do vzduchu i ty sám. Ještěže má někdo nablízku luk a šípy, jinak bys odletěl kamsi k výšinám. Když potom pohlédneš do tváře svého zachránce, zděšeně zjistíš, že je to ten, který si celou tu věc vymyslel, tudíž se mu ani nemůžeš nijak moc mstít. Tak alespoň špitneš „děkuji“ (a vzhledem k tomu, že ses toho helia trochu nadýchal, tak poněkud pozměněným hlasem:-D). Asi by bylo už dobré vyrazit... a možná se usadit i kdesi na půli cesty... třeba v Indii. Snad tě nebudou chtít soudit za to, že jim vstoupíš do jednoho z chrámů v botách (jedna situace z té knížky).

  DALŠÍ OTÁZKA: Divoký západ. Na liduprázdné ulici proti sobě v pravé poledne stojí dva neohrožení střelci. Tedy... vlastně jeden neohrožený střelec a proti němu jeden celkem ohrožený. Tím jste vy. Neměli jste v tom baru naštvat nejhbitějšího a nejlepšího střelce jménem Vostrej Billy, zvlášť když připočteme ten fakt, že minule jste netrefili na podobnou vzdálenost ani vrata...
  Jak si poradíte??? Prosím zas o vaše vtipné nápadyB-)

  Prodleva 2 dny.
  Příspěvek z 9. února ve 21:24.
  Hogo v něm napsal:

  Já vím co udělám, nafouknu balón 🎈 heliem, aby lítal, a když bude nafouknutý tolik, že unese člověka, tak

  Příspěvek z 9. února ve 21:22.
  lékařský v něm napsal:

  Zmáčknu legendární červené tlačítko, které udělá velké nic. :-)

  Příspěvek z 9. února ve 20:03.
  Viki_show v něm napsala:

  Poprosím hodné vily. A budu se teleportovat do každé te země.(8:o)O:-)🦄🧚🏻‍♀️

  Příspěvek z 9. února v 19:53, upravený po 5 minutách.
  VelkýBochník v něm napsal:

  VYHODNOCENÍ (a jsem zvědavej, Hogouši, jak zastavíš ten potupný čas):
  Hogo: Když Chuck viděl blbuvzdorný kryt s nápisem „blbuvzdorný kryt“, vzal si to osobně a udělal jednou ranou komára z tebe. Problém byl s tím lepidlem. Jelikož jsi mu zůstal přilepen na ruce, tak tebou ještě praštil toho velblouda. Horší je, že teď má na ruce přilepené vás oba. Jelikož, jak víš, pracuje u Texas Rangers, asi to nebyla vaše poslední rána. Zato poslední ráno možná za chvíli ano.

  DALŠÍ OTÁZKA: Píše se rok 1872... touhle větou začíná slavný román Julese Verna Cesta kolem světa za 80 dní. Tou dobou ale nejste v Londýně, ale kdesi v rakousko-uherské Praze. Pro posílení národní hrdosti utlačovaných Čechů máte za úkol to samé zvládnout ne za 80 dní, ani za 79, ale za 40.
  Jak si poradíte??? Zase chci vtipná řešení;-)

  Prodleva 4 dny.
  Příspěvek z 5. února ve 22:05.
  Hogo v něm napsal:

  A vyhodnocení bude za (odpočet od 5. února ve 22:05)

  Prodleva 2 dny.
  Příspěvek z 3. února v 19:30.
  VelkýBochník v něm napsal:

  Až budeš mít čas, tak to klidně napiš. Sám si teď, jak vidíš, dávám na čas. Takže pokud to nebude až za rok...

  Příspěvek z 3. února v 16:24.
  Zuzuška v něm napsala:

  Málo času. Včera jsem se sem jenom stavila rychle asi o půl jedenácté, do tý doby jsem furt něco dělala:-( je toho teď strašně moc...

  Příspěvek z 3. února v 15:52.
  Hogo v něm napsal:

  Tak jsi měla času ok

  Prodleva 4 dny.
  Příspěvek z 30. ledna ve 22:20, upravený vzápětí.
  VelkýBochník v něm napsal:

  Zuzuška: Asi jo:-)

  Příspěvek z 30. ledna ve 22:14.
  Zuzuška v něm napsala:

  Ale neee, otázka bude taky, ale...no jo, do pondělí bych to vlastně mohla stihnout, ale teď jsem myslela tu odpověď:-D ale asi by to (odpověď) šlo už v neděli

  Příspěvek z 30. ledna ve 21:54.
  VelkýBochník v něm napsal:

  Zuzuška: Není to povinné... jen prostě potřebuju chvilku voraz, pak se do toho zase chci dát... záleží, jak chcete vy... určitě budu rád.
  Ale je tu tedy ještě jedna otázka, tak na ní pojďme, aby se to nezamluvilo.
  Kdyžtak psaní do pošty mi nevadí, tam to můžeme rozebrat.

  Statistika…