Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Nástěnka o tom, jak blecha ovládla svět

  « Novější příspěvky
  Příspěvek z 17. února ve 21:59.
  Hogo v něm napsal:

  Určitě si to zkusím, i když jsem asi poslední na řadě. O:-)

  On umí rozdělat lupou v noci oheň! Tak to mu ho rozdupu jako jeskynní muž, ať má co proto! :-o

  Příspěvek z 17. února ve 21:55, upravený po 3 minutách.
  VelkýBochník v něm napsal:

  VYHODNOCENÍ:
  Killercow: „Takže to ňám chčeťe, milá žlatá tvrdiť, že tu prodáváťe umělé mášlo???“, zeptá se tě ta stará, přibližně o tři hlavy než ty menší důchodkyně, šermujíc proti tvému obličeji francouzskou holí. Jejího příkladu vzorně využijí i ostatní ze starších „ranních ptáčat“. „Tak to si do toho „umělého másla“ zkusíme kousnout,“ přizvukuje další pravidelný návštěvník Kauflandu, který si dnes mimořádně nenechal umělý chrup doma ve skleničce. Netrvalo dlouho a přemožena ležíš kdesi mezi regály. Francouzskou holí tě „střeží“ ona energická osůbka, která celý incident začala. Mezi oblaky prachu teď bojují zaměstnanci Kauflandu v odvážné bitvě proti důchodcům. Protože je máslo dobře chlazené, dopadne to nakonec tak, že v těch... ehm... „umělých“ kusech tohoto mléčného výrobku leží zahryzlých i několik (set) umělých chrupů, které ze zmrzlého másla už důchodci nedostali zpět.
  Hogo: A co na to Homer? Něco takového, ale s máslem:

  Asi to nebylo nejlepší řešení...
  Vysa318: Také celkem bez šance. Vzhledem k tomu, že pár důchodců si nasadilo silné brýle, protože jim jaksi nejde do hlavy, že je na jakési veliké hromadě čehosi, co tu evidentně je cedule hlásající DNES VYPRODÁNO. Díky těm brýlím si všimnou, že skrz průsvitný igelit je vidět cosi s povědomými etiketami. Teď ležíš kdesi za regálem s touto cedulí bezohledně narvanou v dutině ústní.
  lékařský: Byl jsi solidární a pustil důchodce k máslu. Co se strhlo vzápětí, se ti nezdálo ani v nejdivočejších nočních můrách. Pravá mela o zlevněné mazání! První k máslu dorazil pan Antonín, kterému právě před nedávnem úspěšně operovali obě dolní končetiny. Na nic nečekal, vzal staré bačkory ze sousedního regálu a začal jimi odrážet ostatní „zájemce“. Mezitím paní Naděžda svým chodítkem přejela pana Jaroslava, který ještě i na zemi brání panu Františkovi dostat se k máslu holí zaháklou za jeho nohu. Prostorově výraznější paní Květa mezitím stojí na silných dioptrických brýlích panu Hubertovi. Paní Lidmila zase přišla o svou nekvalitní zubní protézu, která zůstala zaseklá v ruce panu Slavomírovi...
  Po této směně v práci se odebíráš rovnou do domova důchodců, kde tě všichni „účastníci války“ vřele přivítají,
  Rottenegg10: Celkem dobrý plán. Tedy až nato, že na něj při obchůzce Kauflandu sám zapomeneš. Teď ležíš v nemocnici a učíš se počítat asi do osmi. Na žebrech, která ti po tom pádu zbyla. Inu... Kdo jinému cestu maže...
  Viki_show: S tím ale jedna osoba nesouhlasí. Nebylo by to nic tak vážného, kdyby tou osobou nebyl generální ředitel obchodních sítí Kaufland. Dokonce ten svůj nesouhlas vyjádří písemně. Tvou výpovědí...;-)

  DALŠÍ OTÁZKA: je zase Duel s Chuckem. Ten je tentokrát ve vtipech, ale jeho znění se mi příliš nelíbilo, tak ho upravím: Chuck Norris dovede rozdělat oheň lupou. V noci.
  Jak ho trumfnete??? Zase prosím o vtipné odpovědi. Pokud to lze, tak i váš postup;-)

  Zároveň zase opakuji i svou výzvu

  Hogo: Právě jsem to psal ty... ty... ty... Nedočkavče jeden!!!:-E

  Příspěvek z 17. února ve 21:46.
  Hogo v něm napsal:

  Upozorňuji, že odpočet stále jede!

  Prodleva 2 dny.
  Příspěvek z 15. února ve 23:16.
  Viki_show v něm napsala:

  Zavřu Kaufland. Tabulka: dne 16.2.2021 (já nevím jaký to bude den tak třeba.. jako že je tam správně....) je obchod z technických důvodu uzavřen.

  Příspěvek z 15. února ve 22:49.
  Rottenegg10 v něm napsal:

  Namažu podlahu ke skladu s máslem máslem. A do toho senzory pohybu. U dveří bude bodyguard a u trezoru s máslem budou dva. A hotovo.

  Příspěvek z 15. února ve 22:43.
  lékařský v něm napsal:

  Já bych to nechal důchodcům. Oni to máslo potřebují víc. B-)

  Příspěvek z 15. února ve 22:37.
  Vysa318 v něm napsala:

  Já bych na to přehodila igelit s nápisem dnes vyprodáno a po zavíračce si to odvezu domů

  Příspěvek z 15. února ve 22:35.
  Hogo v něm napsal:

  Hehe, to mi pripomnelo jednu písničku od starýho fotra, ale tu sem nemůžu poslat, protože bych porušil pravidla.

  Inu, musím si říct Homerovi, že mu dám kartón piva Duff, když odežene ty důchodce pryč. 8-D

  Příspěvek z 15. února ve 22:35.
  Killercow v něm napsala:

  Hmmm.... Pošlu tam psaní, že je umělé.8-DO=

  Příspěvek z 15. února ve 22:30.
  VelkýBochník v něm napsal:

  VYHODNOCENÍ:
  Killercow: První problém byl sehnat kozí budku. Naštěstí tě na ní emzák nechtěně upozornil, když náhodou zamířil na věc přímo vedle ní. Dodneška si lámeš hlavu, kde se v tak velkém městě najednou ta kozí budka vzala. Ještěže jsi přinesla ty banány z Lidlu. Zachránila jsi tím sebe i veškeré lidstvo, protože emzákům skutečně chutnaly. Horší je, že jako nejmocnějšímu člověku planety ti teď odkudsi z Jupiteru chodí výhrůžné a vyděračské objednávky. Že prý pokud se opozdíš se svým dovozem banánů, tak zlikvidují planetu. Světová ekonomika se hroutí, protože jí nezbývají už žádné finanční prostředky na nic jiného, než zásobovat emzáky na Jupiteru banány.
  Rottenegg10: Asi to trošku chtělo promyslet postup. Zazrcadlovávání se celkem daří, zvládáte to dříve, než emzáci zvládají ničit planetu. Problém ovšem je, že ty zrcadla ničí i vás, protože každou chvíli to napálíte do nějakého odrazu. Prostě jako v zrcadlovém bludišti. Takto zrcadla vyřadí „ze hry“ i samotného Jigglipuffa, který z toho nárazu před omdlením ještě vyjekne určitou melodii. A navíc všechno díky odrazům začíná doutnat. Kdo by se teď podíval na planetu, uviděl by asi toto: půlka vybzzztlá, druhá půlka kvůli světelným odrazům hoří a všichni spí. Gratuluji. Povedlo se ti zničit planetu dříve než emzákům:-)
  lékařský: přeloženo z rozmluvy emzáků: *“Tohle mi připomíná tu starou babiznu, co jsem jí sestřelil... Nepamatuješ?... No přece tu, jak nám nechtěla dát napít z těch svých konvic...“* Hm...:-|
  Hogo: Zjistil jsi, že máš asi nějaké hypnotické schopnosti (ale jen pro teď): „Zapomeňte na to!“ *“A na co jako?“* *“Hele, co je to za nástroj, co držím?“* Bzzzt!!! *“Hele, to je dobrý!“* Bzzzt! Bzzzt! Bzzzt!... *“Hehehe“* Bzzzt! Bzzzt!... Bzzzt! Bzz...

  DALŠÍ OTÁZKA: Do Kauflandu zavezli dvě tuny zlevněného másla. Tento podnik se totiž začal podílet na humanitární pomoci všem koronavirem zkrachovalým a postiženým podnikatelům. Máslo jim má být vydáváno za naprosto minimální cenu a nikam jinam ho prý dočasně nemohou uskladnit. Ten hlavní problém je, že každé ráno se do tohoto obchodu nahrne plno důchodců a jakmile to uvidí, tak začne lítý boj.
  Váš úkol je zatím snad nejnáročnější - uchránit zlevněné máslo před důchodci. Jak si poradíte??? Zase prosím o vaše vtipné nápady:-D

  Příspěvek z 14. února ve 21:31, upravený po 4 minutách.
  Rottenegg10 v něm napsal:

  ÁÁÁ! Honí mě emzák! Ne, to je jen včela.
  Vždyť bzzt, ne?

  Příspěvek z 14. února ve 21:31, upravený po 9 minutách.
  lékařský v něm napsal:

  Je to čajová babička. O:-)
  Každopádně ona tu písničku neuslyší a bude to v zájmu její ochrany, takže by jí to nemělo vadit. O:-)

  Příspěvek z 14. února ve 21:30.
  Hogo v něm napsal:

  Ano, četl. A být tebou bych si s čajbábou nezahrával. :-3

  Příspěvek z 14. února ve 21:29, upravený po 7 minutách.
  lékařský v něm napsal:

  Hogo: Je, ale chci, aby ty mimozenšťani zastašili. Četl jsi můj příspěvek do konce vůbec? :D


  Chudák Bochník. O:-)

  Příspěvek z 14. února ve 21:28.
  VelkýBochník v něm napsal:

  Ach maminko... touhle nástěnkou jsem si zavařil...;-D

  Příspěvek z 14. února ve 21:27, upravený po 3 minutách.
  Hogo v něm napsal:

  Pche, Čaj bába je hodná. Vždyť se podívej! :-E


  Já mu třeba řeknu, ať na to tentokrát zapomenou :-3
  Úplně snadné jednoduché řešení. :->

  Příspěvek z 14. února ve 21:25.
  lékařský v něm napsal:

  Pošlu za nimi své tři sluhy, aby jim zazpívali tuhle písničku:

  Mezitím si budu povídat s čajovou babičkou, a pokud by zastrašování s čajbábou nepomohlo, tak bychom na ně použili čajovou moc. ]:-)

  Příspěvek z 14. února ve 21:24.
  Rottenegg10 v něm napsal:

  Zazrcadlovat dveře od všech domů.
  A pak sehnat zrcadlové auto, které poveze jigglipuffa (vyhledejte si ho, je to Pokémon). Jigglipuffa zazpívá, oni usnou, sebereme jim bzztolty
  (bzzt kolty) a pošleme je na onen svět (ale musíme mít špunty do uší.

  Příspěvek z 14. února ve 20:59.
  Killercow v něm napsala:

  Eeh... Vezmu kus kozí budky a zamajznu s tím mimozemšťana. Pak na něj nacpu slevněný banány z Lidlu a zavolám mimoně, sní je i s mimoušiO:-)

  Příspěvek z 14. února ve 20:52.
  VelkýBochník v něm napsal:

  VYHODNOCENÍ:
  MichP: Tvou žádost přednesu osobně Alíkovi, nechť odpoví on. Musíš se ale připravit na to, že mezitím může skončit utkání Arsenalu, jelikož Alík je teď offline.
  Blébleblé: Tak to vám je zajímavé řešení. Chuck Norris vs. Obelix? Tento titul se také dá najít pod heslem “Zkáza planety“. Ne načase se schovat někam hodně hluboko, protože plno lidí, kteří při té strašné události přišli o všechno, ti chystá „překvápko“.
  Vysa318: Nakonec ho fakt zlikvidoval. Ale nikoli Gargamel rozhodčího, nýbrž Chuck Gargamela. Potom se tak nějak upřeně zahleděl na tebe. Asi bude nejlepší vypadnout...
  lékařský: Přece jen na tom hřišti je trochu frmol. Takže se stalo, že šmoulové se svými šmorůvkami byli brzy... ehm... zašlapáni do anglického trávníku. A Chuck? Ten si z hlediště vesele střílí dál.
  Killercow: Mňo... jedna z těch tří postav skutečně udušena byla. On ten Chuck má celkem sílu. Stalo se to tak, že Demogorgon byl Garmadonovi jednoduše nacpán do chřtánu. A Chuck dal pak těch gólů ještě o něco víc. Ale ne míčem, nýbrž jednou osobou jménem Killercow s rohlíkem z Kauflandu v puse.

  DALŠÍ OTÁZKA: Tak se stalo, že kamsi na pevninu skutečně přiletělo UFO. Z něj vystoupili tři zelení mužíčci s takovými zvláštními pistolkami. Za několik málo okamžiků je kolem plno novinářů a začnou je fotit. Nejprve pěkně zdálky, potom se přibližují. Katastrofa nastane tehdy, když se přiřítí i vědečtí pracovníci. Ti je začnou zkoumat pěkně zblízka za pomoci lup, pinzet a kapátek, čímž se jim podaří akorát jednoho z nich naštvat, takže názorně předvede, co umí ta jeho pistolka. Zablýskne se, ozve se Bzzzt! a z místa, kde stál nejotravnější z vědců, se už jen kouří a nikdo tam není. Problém je, že emzáka to trochu začne bavit a postupem času začne dělat Bzzzt! i na ostatní vědce, kancelář, nedaleký obchod,... až se po pár vybzzztlých mrakodrapech dostane i před sídlo prezidenta. Problém je, že tím jste právě vy. Musíte začít vyjednávat a zachránit svou zemi před pár (tisíci) Bzzzty:-D
  Jak si poradíte??? Zase chci vtipná řešení.

  Příspěvek z 13. února ve 22:00.
  Killercow v něm napsala:

  Přivezu si na vozíčku z Kauflandu pro změnu Garmadona. No a protože Garmadon zní podobně jako Demogorgon, budou ve vozíku oba!8-DO= No a ti Chucka porazí tím, že No a pak jich Dám vícO:-).

  Příspěvek z 13. února ve 21:59.
  lékařský v něm napsal:

  Já řeknu šmoulům ať nasbírají šmorůvky a ať je naházejí do té branky. Každá šmorůvka se bude počítat jako jeden gól. O:-)

  VelkýBochník: To je tak, když si do té hry dám svoje vlastní rozšíření. O:-)

  Příspěvek z 13. února ve 21:49.
  Vysa318 v něm napsala:

  Řeknu Gargamelovi ať jde říct tomu rozhodčímu ať řekne že byly neplatné a že se nepočítají jinak ho zlikviduje

  Příspěvek z 13. února ve 21:43.
  Blébleblé v něm napsala:

  Řeknu mu že porušuje pravidla, a když tak zavoláme Obelixe.

  Příspěvek z 13. února ve 21:43.
  MichP v něm napsal:

  Na chucka zavolám alíka O:-)

  Příspěvek z 13. února ve 21:37.
  VelkýBochník v něm napsal:

  VYHODNOCENÍ dneska napíšu pěkně drsným kovbojským jazykem, tak snad prominete:
  Strašák Hogo: Zavolat si Homera, aby s míčem proved to, co Krtkovicovi? Vzhledem k tomu, že tě Vostrej Billy má celkem na mušce svýho rychlýho koltu, tak to bude celkem těžkej problém, kámo. Nezbejvá ti tedy než vodevřít klapačku a... HOUMRÉÉÉÉÉ!!!
  Tak vo tomhle řevu se v týhle smradlavý díře bude eště dlouho mlít. Pak taky vo tom, jak se Vostrej Billy lek a pustil ten svůj hbitej kolt. A ještě i vo tom, že si kvůli tomu úleku za pár doláčů nechat vyprat hadry.
  Jediný, co zvoralo ten pěknej pocit z týhle výhry, je, že tě zastřelil jeden z chlapů potulný bandy, kterej uslyšel to tvý volání. Prej si z něj nemáš dělat legraci (Houmrééé a Hombrééé zní celkem podobně - pozn. překl.).
  Killercow(girl): Když tak vejráš na Vostrýho Billyho, upoutá tě cosi na jeho vopasku, co vypadá jako kytka s tlamou uprostřed. Hm... asi už stihl Vostrýho Billyho taky naštvat. Ten teď nosí jeho skalp. S těma myšlenkama chceš vzít nohy na ramena a... u toho chtění zůstaneš. Billy má fakt hbitej kolt.
  lékařskej: „Tak ty to budeš zkoušet i tady?“ Zařve na tebe Billy a jednoduše tě sejme. Možná bysme se měli podívat vo trochu víc nazpátek a připomenout si, že si byl falešnej hráč i v tom baru, ze kterýho si tě pak Vostrej Billy vodved.
  (A to nevíš, že na konci tahu ti v ruce má zbejt tolik karet co životů a že na jeden tah můžeš líznout pouze dvě karty?;-) Taky tu hru znám, kámo,... si jasnej falešnej hráč;-) a tohle rozšíření s pexesem navíc nikdo ani nezná).

  DALŠÍ OTÁZKA: Duel s Chuckem je tu;-)
  Jak ho pokoříte??? A je zakázáno psát o tom, že dáte víc:-D
  Takže... jak trumfnete Chucka??? Zase chci vaše vtipné návrhy.

  Prodleva 2 dny.
  Příspěvek z 11. února ve 21:18, upravený po 6 minutách.
  lékařský v něm napsal:

  Vytáhnu si balíček karet.
  Zahraju kartu „Uhnout“ a vyhnu se všem Billyho střelám.
  Po té využuji kartu, což vyčaruje jednu mladou paní, která mu sebere všechny náboje, protože nezaplatil v baru za nápoje.
  Následně využuji kartu, která za ním přiletí a poškodí ho a sobě si vysadím kartu, abych takových karet mohl použít více za jedno kolo. Následně na něj hodím 10 takových karet, které budou kolem něj létat a poškozovat ho.
  A aby toho nebylo málo, tak ho nepustím k tahu, protože budu stále vykládat karty, které mu budou rušit kola, dokud nedohraje pexeso, které jsem mu příkázal udělat další kartou. O:-)

  Příspěvek z 11. února ve 21:15.
  Killercow v něm napsala:

  Uteču a pošlu na něj Demogorgona8-D
  Hogo:napsal jsi Hans Krkovic:-D

  Příspěvek z 11. února ve 21:11, upravený po 6 minutách.
  Hogo v něm napsal:

  Oukej, pro tohle si půjčím Homera Simpsona a Hanse Krtkovice. Prakticky si pozvu Homera a udělám to samé jako Hans Krtkovic (ten starý pán). Akorát ten míč bude mířený na něj.

  Příspěvek z 11. února ve 20:50, upravený po 5 minutách.
  VelkýBochník v něm napsal:

  VYHODNOCENÍ:
  Viki_show: Tak s těmi vílami to asi moc nevyšlo. První, na kterou narazíš, je stará Hogova známá - víla Elsa. Moc nechápe, co po ní chceš, takže tě začaruje akorát tak do kostky ledu. Jako ta kostka ledu sklouzneš do rybníku, kde už čeká Rusalka, aby tě mohla utopit. Ještěže brzy rozmrzneš a taktak unikneš. To už je noc a na palouk si to nakráčí lesní víly, které tě ochotně vtáhnou mezi sebe. Tak mine den, dva dny deset dní... nakonec se vrátí z osmdesátidenní cesty i ten Philleas Fogg. Ty už ale o ničem nevíš, protože jsi očarovaná a každou noc už navždy budeš chodit na palouk tancovat:-).
  lékařský: Jak jsem napsal i já: Píše se rok 1872... v té době žádné takové pověstné červené tlačítko ještě nebylo. Zato zvěřince a zoologické zahrady už v té době byli. Do jedné takové ses tedy vypravil, protože je tam jediné, co ti ono červené tlačítko trošku připomíná. Neváhal jsi tedy ani chvilinku, otevřel dveře klece... a... stiskl nos jednomu z mandrilů. Efekt to rozhodně mělo. O to větší, že jsi zapomněl při svém... ehm... poněkud spěšnějším odchodu zavřít tu klec. Cestu kolem světa jsi zdárně vykonal ne až za 40, ale rovnou za 20 dní. Takovou rychlostí tě donutila zdrhat tlupa rozzuřených mandrilů.
  Hogo: No... efekt to také má, ale ne ten, na který ses tak těšil. Jak tak napouštíš balonek heliem, vzneseš se do vzduchu i ty sám. Ještěže má někdo nablízku luk a šípy, jinak bys odletěl kamsi k výšinám. Když potom pohlédneš do tváře svého zachránce, zděšeně zjistíš, že je to ten, který si celou tu věc vymyslel, tudíž se mu ani nemůžeš nijak moc mstít. Tak alespoň špitneš „děkuji“ (a vzhledem k tomu, že ses toho helia trochu nadýchal, tak poněkud pozměněným hlasem:-D). Asi by bylo už dobré vyrazit... a možná se usadit i kdesi na půli cesty... třeba v Indii. Snad tě nebudou chtít soudit za to, že jim vstoupíš do jednoho z chrámů v botách (jedna situace z té knížky).

  DALŠÍ OTÁZKA: Divoký západ. Na liduprázdné ulici proti sobě v pravé poledne stojí dva neohrožení střelci. Tedy... vlastně jeden neohrožený střelec a proti němu jeden celkem ohrožený. Tím jste vy. Neměli jste v tom baru naštvat nejhbitějšího a nejlepšího střelce jménem Vostrej Billy, zvlášť když připočteme ten fakt, že minule jste netrefili na podobnou vzdálenost ani vrata...
  Jak si poradíte??? Prosím zas o vaše vtipné nápadyB-)

  Statistika…