Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Nástěnka o tom, jak blecha ovládla svět

  « Novější příspěvky
  Příspěvek z 21. ledna ve 21:23.
  VelkýBochník v něm napsal:

  Zahájíme obrannou fázi demonstrace, kterou jsme předtím už nacvičili: začneme všichni sborově kašlat. Policisté se leknou a dají se radši na ústup před nakaženými. S touto taktikou také přesvědčíme vládu, aby zrušili opatření, jelikož celá ČR už je stejně nakažená a opatření jsou tedy k ničemu.
  Věříme, že vláda se na to pak „vykašle“ taky (pardon:-D).

  Příspěvek z 21. ledna ve 21:19.
  Hogo v něm napsal:

  Při takových chvílích je vhodné znovu začít hledat Romana PrymuluO:-)

  Příspěvek z 21. ledna ve 21:18.
  Blébleblé v něm napsala:

  No, lhát policii se nemá, proto jí řeknu pravdu, že je to nedorozumění, a oni by mě měli pochopit:-D

  Příspěvek z 21. ledna ve 21:17.
  Lollymaniak v něm napsala:

  DALŠÍ OTÁZKA: Když se díváte společně s kamarády na další projev premiéra o tom, že se nesmí od zítřka jen tak ven, z vzteku vykřiknete: „To už je na demonstraci!“ Kamarádi začnou tleskat a hned už plánujou. Nemysleli jste to tak, ale najednou se ocitnete před Pražským hradem s cedulí „Chceme život bez roušek!“. Začnou tam jezdit policajti, kdo tohle začal. Všichni sborově odpoví že vy. Jak si poradíte? Prosím zase o vaše vtipné nápady.

  Příspěvek z 21. ledna ve 21:12.
  Zuzuška v něm napsala:

  Aspoň důkaz, proč by se Zuzuška neměla dávat do guláše:-D.

  Příspěvek z 21. ledna ve 20:57, upravený po 8 minutách.
  VelkýBochník v něm napsal:

  VYHODNOCENÍ:
  Vysa318: Žeby se ti povedlo tuto strašnou nestvůru odradit pouze poblinkáním??? O tom jsi zapochybovala, jakmile tříapůlhlavý drak otevřel jednu z tlam. Je to celkem síla, když si tak velká obluda nečistí zuby:-$. Takže to dopadlo přesně naopak, než jsi plánovala. Tedy ještě s tím, že tě v samotném závěru příběhu (po tvém omdlení jeho dechem) tento predátor sežral. Jako hlavní chod si potom dal obyvatele vesničky...
  Lollymaniak: Ano. Mentosky a Cola, jakožto nejobávanější zbraň středověku. Draka jsi tím dokonale prostřílela. Dokonce ty střely, které letěly skrz něj, zvládly při své průraznosti rozbombardovat sousední znepřátelenou vesnici (jejíž dávný náčelník kdysi šlápl na nohu praprapraprapraprapraprapradědovi místního náčelníka, od té doby je mezi nimi válka) Když tento palebný zázrak viděli obyvatelé této vesničky, požádali tě o to, abys je naučila vyrábět tuto zbraň a zacházet s ní. Během půlroku se této malé osadě vzdají všechna okolní císařství, protože řízené střely a rakety s dlouhým doletem nikdo z nich nedovede vyrábět.
  Viki_show: 1.): Dvě hlavy se skutečně chtěly stát vegetariány. Ta třetí a půltá byly zásadně proti. Vznikla mezi nimi taková hádka, že se ty dvě ze zlosti snědli tu jednu a půl. Ale vzhledem k tomu, že jim zase začalo chutnat, tak změnily rázem plány, sežraly i tebe a celou ves.
  2.) Zkoušíš se vrátit domů pro meč. Dokoukej to do konce, ať víš, jak to dopadlo (v tomto videu jsi v roli Toma);-):

  Zuzuška: Já bych to trošku zkrátil. Vypila jsi tolik kafe, že jsi samou energií vletěla drakovi přímo do jedné z tlam. Je to sice tvoje smrt, ale zachránila jsi vesničku, protože drak se teď cítí, jakoby spolkl mexické skákací fazole. Takovou neplechu mu děláš v žaludku, že celý nesvůj prostě odletí.
  Blébleblé: Přemýšlíš. Přemýšlíš celkem dlouho a hlava se blíží. Jakmile vytáhneš píšťalku, hlava udělá „chramst“ a jsi bez ní. Potom udělá hlava další „chramst“ a svět je bez tebe. Rázem přichází “ty víš kdo“ (taky jsem přečetl kus Harryho, takže vím, že rozhodně není kladnou postavou), potřese drakovi tlapou a pochválí ho za dobře splněný úkol. Drak na to chce něco zavrčet, ale namísto toho zapíská (víš přeci, co snědl), čímž “ty víš kdo“ rázem ohluchne. Pak jdou společně zničit vesničku...
  Barča419: Začala jsi stepem, do toho přimíchala pohyby z capoeiry a zakončila breakdancem. A tím zachránila vesnici, protože jak tě drak s touhou zničit sledoval, docela si zauzloval krky a těch tří a půl hlavy...;-D
  Hogo: Moc ti to nevyšlo, jelikož Ralf je opravdu raubíř. Celkem chytře (i když to zas takové umění nebylo) poznal, kdo je silnější a přidal se na jeho stranu (to ještě netuší, že bude druhým chodem).
  lékařský: Vyměnili jste si lomené věci. Ty jsi mu dal lomené výrazy, on tobě zase kosti... Pak jsi byl sněden i se sešitem matematiky a propiskou.

  Dobře, pokud souhlasíte, tak rozpis na další otázky je zatím následující: Lollymaniak, VelkýBochník, Hogo, VelkýBochník

  DALŠÍ OTÁZKA tentokrát tedy není v mojí režii, ale přichází jistá osoba, která jí má pro vás připravenou. Dámy a pánové, přivítejte osobu s přezdívkou Lollymaniak

  Příspěvek z 21. ledna ve 20:54.
  lékařský v něm napsal:

  Zadám mu dvacet lomených výrazů. A běda zda je nevypočítá! Byl by po škole! ]:-)

  Příspěvek z 21. ledna ve 20:48.
  Hogo v něm napsal:

  Vezmu si s sebou Raubíře RalfaB-)

  Příspěvek z 21. ledna ve 20:32.
  Lollymaniak v něm napsala:

  Já nevím, už jsem sem otázku dala, ale smazala jsem ji že prý až po vyhodnocení. Kdy vyhodnocení bude?8-o

  Příspěvek z 21. ledna ve 13:14.
  Barča419 v něm napsala:

  Já bych draka utancovala k smrti

  Příspěvek z 21. ledna ve 13:01.
  Lollymaniak v něm napsala:

  Ok

  Příspěvek z 21. ledna ve 13:01, upravený vzápětí.
  VelkýBochník v něm napsal:

  Lollymaniak: Můžeme to dát až po vyhodnocení??? Ať je v tom pořádek. Já Tě pak uvedu a hodím odkaz na Tvou otázku... ok???;-)
  A jinak dobrej nápadok;-)

  Příspěvek z 21. ledna ve 13:00.
  Blébleblé v něm napsala:

  No, lhát policii se nemá, proto jí řeknu pravdu, že je to nedorozumění, a oni by mě měli pochopit:-D

  Příspěvek z 21. ledna ve 12:59, upravený po 4 minutách.
  Lollymaniak v něm napsala:

  (smazáno)

  Příspěvek z 21. ledna v 8:27.
  Blébleblé v něm napsala:

  Jak dlouho jsi to psal?:-D Já ti zatím asi psát nebudu, dlouho jsem neodpovídala a nechce se mi číst děj, takže rovnou na pro bíhající otázku odpovím:

  Na místě tedy přemýšlím nad variantami, mezitím co se půl hlava blíží ke mě. Nebudu zbabělá, proto z místa neuteču. sama to ale nezvládnu. Pak vytáhnu z kapsy velkou hadí píšťalu, a zapískám na ní. Drak ohluchne, protože píšťala vydává frekvence pro ohluchnutí megamonstrózních oblud, ale nejen to, v tu chvíli se ke mě připlazí ten jehož jméno nesmíme vyslovit! Ne, dobře, prostě tam přišel Voldemort! Ten na něj poslal kletbu, a už jsme si jen oprášili ruce, a šli kdovíkam;-)

  Příspěvek z 21. ledna v 6:41.
  Vysa318 v něm napsala:

  Bochníku moc si toho vážím že myslíš i na mě <3

  Příspěvek z 21. ledna v 1:18, upravený po 18 minutách.
  VelkýBochník v něm napsal:

  Protože je nás čím dál více, přemýšlel jsem (což se mi také občas stává:-D) a napadlo mě to tu zorganizovat, aby v tom nebyl moc chaos. Takže vydávám nová pravidla nástěnky:

  Tato nástěnka je tedy celá dělaná tak, že já (nebo někdo jiný podle domluvy) dám nějaký šíleně nereálný a nesplnitelný úkol a lidi tu píšou co možná nejvtipnější nápady, jak to vyřešit. Načež jim napíšu já co možná nejvtipnější rozuzlení celé situace.
  Mód, který se občas objeví namísto klasické otázky Duel s Chuckem je myšlen tak, že já napíšu odkaz na vtip o Chuckovi a ty se pokoušíš Chucka zase nějak (vtipně) trumfnout.
  Tento mód zadávám v současnosti pouze já, Bochník (kvůli tomu, aby se třeba cosi neopakovalo).
  Pokud fakt kvůli velkému počtu lidí nebudu stíhat, udělám vyhodnocení o několika částech.

  Pokud někdo vymyslí nějakou správně šílenou otázku a chtěl by jí položit spolu s následujícím VYHODNOCENÍM odpovědí, ať mi za odpoveď na právě aktuální otázku žlutým písmem napíše něco typu:
  Mohl bych někdy zadat otázku?
  Žlutým písmem proto, abych to případně nepřehlédl.

  Podle toho, jak byl předtím dotyčný aktivní (a tedy, jak si myslím, že rozumí smyslu nástěnky...), nebo podle jeho odpovědí mu napíšu, jestli může otázku položit a kdy. Pokud si u někoho nebudu moc jistej, že se tu orientuje, nebo že to zvládne tak, aby to ostatní bavilo a rádi odpovídali, pak mu napíšu DO POŠTY, aby mi svojí vymyšlenou otázku napřed poslal. Potom se spolu nějak domluvíme.

  Pokud bude více zájemců o to napsat nějakou šílenou otázku, pak platí následující pořadí:

  1. ) absolutní přednost mají ti, kteří tu pravidelně odpovídají a účastní se nástěnky, ale ještě nikdy nic nezadávali, nebo alespoň ne tak často
  2. ) druzí v pořadí jsou pravidelně odpovídající, kteří již zadávali více otázek než ti v bodě 1.)
  3. ) pouze občasní účastníci, kteří přicházejí málokdy.

  Úplným nováčkům toto nesvěřím

  Následně se udělá rozpis, nebo něco takového, aby dotyčný věděl, kdy na něj přijde řada. Já pokládám otázky od začátku pravidelně, proto to budu dělat tak, jako doposud, ale pokud někdo po mně bude mít otázku, dělám pouze vyhodnocení a pak mu předám slovo.
  Každý tedy dělá vyhodnocení pouze u své otázky, pokud se dotyční nedomluví jinak.

  Vysa318: Trošku jsem přemýšlel, jak to udělat, abys mohla dávat taky otázky, přestože nemáš tolik času. Tudíž:

  Červeně budou napsány dlouhodobé otázky, na které se autor nechystá odpovídat hned další den. U takovýchto otázek zde bude napsané pouze zadání a tím, že jí někdo zadá, souhlasí s tím, že mu odpovědi budou ostatní psát DO POŠTY.
  Až bude mít čas, tak okopíruje původní otázku, odpovědi v poště a k tomu přidá vlastní VYHODNOCENÍ a pošle to sem na nástěnku.

  Je to tak srozumitelné??? Pokud bych na něco zapomněl, nebo by tu našli správci nějakou chibu (kromě měkkého i:-D) (občas si, možná úplně bezdůvodně, nejsem moc jistej, jestli je všechno ok), tak pravidla aktualizuji tak, aby vyhovovala.

  Tak... a teď už se zase věnujte poslední otázce;-)

  P.S. Nechci to tu řídit jako nějaký generál, ale připadá mi, že už je nás tu fakt plno a bude potřeba to tu trochu uzpůsobit. Snad vás tím neodradím.

  Příspěvek z 20. ledna ve 22:48.
  Viki_show v něm napsala:

  Můžu být na vyhodnocení 2 x s různými příběhy. Prosím;-(🙏🏻
  1. Dála jsem do drakovi oblíbených dračích bobulí prášky proti pálení žáhy. Poté přestal chrlit oheň aspoň na 2 hodiny. Přišla jsem k němu a milé poprosila (do tý Guinessovy knihy rekordů jsem to přece jen trénovala, nebylo to úplně jen tak za nic....)
  Protože já vím že není zlí, chvíli jsme si povídali a potom jsem mu ukázala film o veganství, dvě hlavy se rozbrečeli a rozhodli být vegany jedná a půl vegateriany. Asi hodinu se dohadovali a zůstali u vegaterianství! Poté co se jim zapnul oheň 🔥. Zůstali hodný a slíbily mi to.

  2. Vrátím se domů pro meč
  (Ty příběhy mezi sebou nemají být nějak spojený, jako by to psali 2 různý lidé)

  Příspěvek z 20. ledna ve 22:30.
  Zuzuška v něm napsala:

  Vytrhla jsem ze země malý stromek a tím odvedla pozornost a zároveň se jím bránila. Drak si během chňapání po stromku ukosl nejdřív půlhlavu, pak i jednu celou díky mým lososovým žaluziím na jedno použití. V tom jsem vypila další kafe a mohla opět létat. Draka to šíleně štvalo, ani jeho skleněná pánev s právě udělanou smaženou krabicí mu nepomohla mě chytit. Drak si nakonec ukousl další hlavu - zbyla jen jedna, která je jen na mně, na mých velikonočních skříňkách a na kafi. Na ex do sebe hodím další konvici(která seděla v jedné z mých velikonočních skříněk) kafe a vylétla o něco výš. Vylétla jsem tak dobře, že jsem doskočila přímo na světélkující vlašský ořech, který se ochotně nabídl, že mi pomůže, protože ho drak taky štve a zakňučel jako mango. V tu chvíli jsem mu dala napít kafe, aby taky mohl létat a on se zvětšoval a zvětšoval, až jsem radši kousek odletěla. A udělala jsem dobře, neboť ořech zanedlouho vybouchnul a drak se divil tak moc, že spapal noty na podlahu i s houslovým klíčem. Od té doby je mu z not tak špatně, že už nic nejí a už vůbec ne obyvatelé vesničky.

  Příspěvek z 20. ledna ve 22:04.
  Viki_show v něm napsala:

  Dála jsem do drakovi oblíbených dračích bobulí prášky proti pálení žáhy. Poté přestal chrlit oheň aspoň na 2 hodiny. Přišla jsem k němu a milé poprosila (do tý Guinessovy knihy rekordů jsem to přece jen trénovala, nebylo to úplně jen tak za nic....)
  Protože já vím že není zlí, chvíli jsme si povídali a potom jsem mu ukázala film o veganství, dvě hlavy se rozbrečeli a rozhodli být vegany jedná a půl vegateriany. Asi hodinu se dohadovali a zůstali u vegaterianství! Poté co se jim zapnul oheň 🔥. Zůstali hodný a slíbily mi to.

  Příspěvek z 20. ledna ve 21:36.
  Vysa318 v něm napsala:

  To to mám zde

  Příspěvek z 20. ledna ve 21:25.
  Lollymaniak v něm napsala:

  Co kdyby to šlo udělat letákama? Ne, ty si vlastně odvezli do muzea;-D Ale mám u sebe (zase) známou pořád neprošlou zásobu Coly8-D Hodím do ní pár mentosek, trochu zatřepu a drak už je celý mokrý:-D „Musím zase mít co nejvíc letáků z Kauflandu, příště drakovi nabančím jima]:-)

  Příspěvek z 20. ledna ve 21:20, upravený po 7 minutách.
  VelkýBochník v něm napsal:

  Vysa318: Třeba přijdu na to, jak to vymyslet, abys to časově stíhala a mohla pokládat. Teď tedy necháme otázku Lollymaniakovi a domluvíme se co a jak pro někdy (v poště)
  Lollymaniak: Ok, příští otázka a vyhodnocení je tvoje, zítra ti předám slovo
  Blébleblé: Taky určitě budeš mít šanci, potom to ještě nějak rozvrhnu a promyslím. Třeba vás může pokládat i víc po sobě. (a dík za naštvání písničkou;-))
  A teď tedy zpátky k dnešní otázce;-)

  Příspěvek z 20. ledna ve 21:19.
  Blébleblé v něm napsala:

  já bych asi zkusila něco zadat ale jako maximálně jedbou do tejdna jsem hrozně zadělaná, al pro bochníka všechno!:-D jinak jsem si prozpěvovala píseň je ztvrdlej (3 dny starej cheba je stvrdléeej) :-D

  Příspěvek z 20. ledna ve 21:18.
  Lollymaniak v něm napsala:

  já bych klidně zadala, zrovna jsem zjistila že jsem omylem udělala úkoly do konce týdne a moc online hodin nemám takže v poho. Ale uvidíme, jestli mě zastihne dobrý nápad;-)

  Příspěvek z 20. ledna ve 21:12.
  Vysa318 v něm napsala:

  Já bych si to klidně vzala ale nevím jestli

  1. Mám školu
  2. Nevím jestli bych to stíhala do 20 h
  3. Nevím jestli bych zvládla vymyslet takovou šílenou a suprovou otázku a také nevím zda bych to dokázala takto pěkně oddívodnit (vyhodnocení myslím)

  Takže já si to asi na vědomí vzít nemohu omlouvám se ale dám šanci jiným radši ;-)

  Příspěvek z 20. ledna ve 20:55, upravený po 3 minutách.
  VelkýBochník v něm napsal:

  Pro spravedlnost připomínám, že před Hogem mají na výzvu přednost ještě jiní pravidelní přispívající: Killercow, lékařský, Lollymaniak, Blébleblé, Vysa318 a asi Barča419;-)

  Příspěvek z 20. ledna ve 20:47.
  Vysa318 v něm napsala:

  Já bych asi pojedla určitě jsem měla hlad a protože jsem neměla nic k jídlu tak tráva ještě rostla sice není úplně chutná ale lepší něco než nic. A protože mi tráva nesedla na žaludek, (špatně jsem ji trávila) tak jsem to vyblila na toho draka. Tomu se to nelíbilo a tím mě napadlo ho takto pořád po něm blít. Třeba ho to přestane a odletí. Drak odletěl a zavolal raději tě už nechci ani vidět !

  Příspěvek z 20. ledna ve 20:40.
  Hogo v něm napsal:

  Já se toho když tak ujmu8-D

  Příspěvek z 20. ledna ve 20:21.
  Vysa318 v něm napsala:

  To jsem nečekala že jich tam mám tolik 8-D8-o

  Statistika…