Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Nástěnka o tom, jak blecha ovládla svět

  « Novější příspěvky
  Příspěvek z 20. ledna ve 21:18.
  Lollymaniak v něm napsala:

  já bych klidně zadala, zrovna jsem zjistila že jsem omylem udělala úkoly do konce týdne a moc online hodin nemám takže v poho. Ale uvidíme, jestli mě zastihne dobrý nápad;-)

  Příspěvek z 20. ledna ve 21:12.
  Vysa318 v něm napsala:

  Já bych si to klidně vzala ale nevím jestli

  1. Mám školu
  2. Nevím jestli bych to stíhala do 20 h
  3. Nevím jestli bych zvládla vymyslet takovou šílenou a suprovou otázku a také nevím zda bych to dokázala takto pěkně oddívodnit (vyhodnocení myslím)

  Takže já si to asi na vědomí vzít nemohu omlouvám se ale dám šanci jiným radši ;-)

  Příspěvek z 20. ledna ve 20:55, upravený po 3 minutách.
  VelkýBochník v něm napsal:

  Pro spravedlnost připomínám, že před Hogem mají na výzvu přednost ještě jiní pravidelní přispívající: Killercow, lékařský, Lollymaniak, Blébleblé, Vysa318 a asi Barča419;-)

  Příspěvek z 20. ledna ve 20:47.
  Vysa318 v něm napsala:

  Já bych asi pojedla určitě jsem měla hlad a protože jsem neměla nic k jídlu tak tráva ještě rostla sice není úplně chutná ale lepší něco než nic. A protože mi tráva nesedla na žaludek, (špatně jsem ji trávila) tak jsem to vyblila na toho draka. Tomu se to nelíbilo a tím mě napadlo ho takto pořád po něm blít. Třeba ho to přestane a odletí. Drak odletěl a zavolal raději tě už nechci ani vidět !

  Příspěvek z 20. ledna ve 20:40.
  Hogo v něm napsal:

  Já se toho když tak ujmu8-D

  Příspěvek z 20. ledna ve 20:21.
  Vysa318 v něm napsala:

  To jsem nečekala že jich tam mám tolik 8-D8-o

  Příspěvek z 20. ledna ve 20:20, upravený po 3 minutách.
  VelkýBochník v něm napsal:

  VYHODNOCENÍ:
  Hogo: Tak, jako vždy u zápisů do Knihy rekordů, i tady bylo zapotřebí poroty. A dokonce i záchranářů, kdybys to s tím alkoholem pro svůj osobní zápis trochu přehnal. Nakonec ses tam přeci jen dostal, jenže je ti to úplně jedno. Ale možná se budeš radovat, až za takových 8 let vystřízlivíš.
  lékařský: Celý týden jsi pouze smažil karbanátky, aby ten tvůj osobní rekord hned tak někdo nepřekonal. A můžeš s klidem říct, že se ti už z jejich vůně celkem zvedá žaludek:-$. Když tak střílíš ty své karbanátky na sprejery, většina z nich je celkem spokojená, protože taková lahůdka zadarmo... to hned tak někdo nenabídne. Někteří od té doby sprejují už i s otevřenou pusou, kdybys náhodou tuto dobrotu zase chtěl vystřelovat.
  Až konečně jednou narazíš na bandu pobledlých týpků, sprejujících převážně zelenou barvou. Že jsou to ekologičtí aktivisté, kteří pouze hyzdí zeď továrny, to poznáš až když tě pronásledují k tobě domů. Těsně před barákem tě chytí a za pokřiku „Ty vrahu zvířat!“, tě donutí sníst zbylých sto karbanátků, abys je už nemohl použít. No... tedy... bléééé:-Q. Celou noc kvůli břichabolu (a snům o karbanátcích, které už nemůžeš ani vidět) nespíš a když potom čirou náhodou vyjdeš před barák, vidíš, že je na něm nasprejovaný karbanátek.
  Teď ležíš kvůli žaludečním potížím v nemocnici a jako na potvoru tě ošetřuje lékař MUDr. Karban ... prostě rekord se vším všudy:-D
  Viki_show: Ach ta protekce;-D. Ano, dostala ses do Guinessovy knihy rekordů. Musíš ale počítat s tím, že je na tebe naštvaná sestřenice tvojí sestřenice, která mamku, která je sestrou babičky hlavního ředitele a také sestřenice tvého bratrance, která má mamku, která je sestřenicí sestry babičky hlavního ředitele. Obě dvě si dělaly zálusk na tento zápis a protože jsi jim to „vyfoukla“, tak od nich asi zažiješ nepříjemné chvilky, až se jim za 23 let povede najít tě v tom rodokmenu...
  Vysa318: Gratuluji... máš také svůj osobní zápis v Guinessově knize rekordů. Počkat... co to píšu... máš tam dokonce dva zápisy navíc!!!ok Ten druhý najdeš pod heslem “Nejzadluženější člověk na světě“ a ten třetí “Největší specialista na úkryty před věřiteli“.
  Barča419: Vyse318 vydržely její dva další rekordy pouhé 4 hodiny, protože jsi je vzápětí překonala ty. Jak v zadluženosti, tak v ukrývání se. A k tomu ještě ten původní rekord v největších škodách. Blahopřeji;-)
  JáJá1: Z tohoto rekordu ses nevydržel radovat dlouho, vzhledem k tomu, že ti došlo krmivo pro tvé domácí mazlíčky a pochutnali si na tobě...
  Killercow: Povedlo se ti překonat i tohoto člověka. Ovšem fakt nevím, jestli ti to skutečně stálo za to, pravda ale je, že ses probudila až v důchodu, takže nemusíš chodit do práce a další nepříjemné věci...
  Zuzuška: „Vaše poletující odpolední bačkory napadly na ulici moji Frufrinku“, říká ti ta naštvaná pejskařka v kožichu a ukazuje svého vyděšeného jorkšírka. „Byla bych v klidu, kdyby neměly takového žraloka!!!“, hudruje dále. Všechno sis to kvůli kafi vyslechla pěkně z výšky, protože tě museli přivázat za nohu, abys jim neuletěla. Jojo, dává více křídel a energie než Redbull (nebo Pittbull:-D).
  Lollymaniak: Baví se dva světoví profesoři zeměpisu: „Víte, že geologové objevili kdesi v Čechách větší horu, než je Everest?“ „Ale jděte, pane kolego. Podle nejnovějších studií je to pouze kopice letáků z Kauflandu. Prý šlo o nějaký nový rekord.“

  DALŠÍ OTÁZKA: A opět se podíváme do naší známé vesničky. Tentokrát jí neohrožuje nějaký čaroděj, ale rovnou noční můra celé mystické země - jedinečný tříapůlhlavý drak
  Jako udatný rytíř jste se mu šli postavit, ale až na místě jste si vzpomněli, že vás nenapadlo vzít si meč.
  Jak si poradíte s touto obávanou nestvůrou??? Prosím o vaše vtipné nápady.

  VÝZVA: Tak... Viděli jste vzor, jak tady tu nástěnku vedu, jak dělám vyhodnocení a další otázky. Takže, máme tady další stovku a tak nabízím, aby tentokrát někdo s dobrými nápady (kdo už ví, co je smyslem nástěnky a jak se to dělá) za mě zítra položil další podobně šílenou otázku. Pokud to nebude hotové do zítřejších 20,00 hodin, další vyhodnocení a otázku zase položím já.
  Kdo by si to chtěl zkusit, ať mi dá vědět. Přednost mají lidé, kteří přispívají běžně a vědí, jak to dělám a co je smyslem. Minule to byl Hogo, kdo už pokládal otázku, tak pokud si to bude chtít vyzkoušet i někdo jiný, bude mít přednost ještě před ním. Potom bude na řadě ostřílený veterán Hogo a pak ti, kteří nepřispívají tak často. Taková je hierarchie a pak už záleží na prvním z vás, který mi dá vědět, že by si to chtěl zkusit. Udělá Otázku a zítřejší Vyhodnocení a na další otázku mi „předá zase klávesnici“.
  BochníkB-)

  Příspěvek z 20. ledna v 10:11.
  Lollymaniak v něm napsala:

  Já tam jeden rekord už vlastně můžu mít, že tam není majitel nejvíce letáků z Kauflandu? Ty už mi několikrát „zachránili“ život8-P

  Příspěvek z 20. ledna v 10:07, upravený vzápětí.
  Zuzuška v něm napsala:

  Být první člověk, co ochočil poletující odpolední bačkory!

  A nebo největší popíječ kafe do patnácti let:D!

  Příspěvek z 20. ledna v 10:05.
  Killercow v něm napsala:

  rekord v $>$spaní

  Příspěvek z 20. ledna v 10:00.
  JáJá1 v něm napsal:

  Rekord - majitel s nejvíce kočkami na světě, pořídím jich miliardu.:-D

  Příspěvek z 20. ledna v 9:56, upravený vzápětí.
  Barča419 v něm napsala:

  zkusím udělat nejvyšší dům na světě což se mi určitě nepodaří tak ten barák spadne a budu mít rekord s největšími škodami na světě

  Příspěvek z 20. ledna v 5:39.
  Vysa318 v něm napsala:

  Myslím že už jsme nový rekord udělali v covidu

  Ale jinak bych udělala nový rekord za nejdelší nakupování v pepcu, kiku, velkých obchodech atd.

  Příspěvek z 19. ledna ve 22:49.
  Viki_show v něm napsala:

  Tak najednou jsem zjistila že sestřenice mojí sestřenice má mamku která je babička pro hlavního ředitela této knihy a přes rodine spoje se k němu dostanu.... Ještě malý doplatek aaaaa už mi slíbil že mě dá do knihy jako nejroztomilejší očička 🥺 a že tento titul mi za každou cenu nechá aspoň 20 let.

  Příspěvek z 19. ledna ve 22:32.
  lékařský v něm napsal:

  Udělám rekord v házení karbanátků na sprejery. ]:-)
  Vždycky trefím hlavu, která je za nejvíc bodů. O:-)

  Příspěvek z 19. ledna ve 22:24.
  Hogo v něm napsal:

  Ten Prymula... Ach jo, mi zdrhnul:-[)

  Samozřejmě udělám rekord ve snědení všech rohlíků h Kauflandu8-D

  Bohužel ale zjistím, že něco takového dělá FIZIstyle... Chci to nechat být, ale je tam Humi, takže musím vymyslet něco jiného.

  Už to mám, největší alkoholik na světě8-D

  Příspěvek z 19. ledna ve 22:18, upravený po 13 minutách.
  VelkýBochník v něm napsal:

  VYHODNOCENÍ:
  lékařský: Vzhledem k tomu, že se jedná o Minecraft, musel být vir upraven do kostičkové podoby. To ovšem znamenalo také obrovské zvětšení. V celém světě Minecraftu (který je, mimochodem, několikrát větší, než rozloha planety Země) není vidět najednou nic jiného než jakýsi červený hranatý virus, který svým množstvím všechno úplně pokryl. A ty jsi totálně vyřízený. Nemůžeš kvůli tomu totiž najít ani mléko, ani krávu... vše je jak pod červeným sněhem. Game over.
  Killercow: Tak tohle chudák Covid nečekal. Za pomoci jednoho nejmenovaného vynálezce (jehož nadání už v budoucnu nikdy nevyužiješ:-D) jsi Covidu pronikla do snů. Jako noční můra s dlouhým, bílým superpláštěm a superzbraní jménem rozstřikovač dezinfekce. Nejhorší však je tvůj zlověstný smích, před kterým by se hrůzou zachvěl i sám Fantomas (a možná i jistý Chuck;-)) HUHUHEHEHOHOCHACHACHACHACHÁÁÁÁÁ!!!8=. O pár týdnů později veškerý Covid vyhynul na nervové zhroucení (kéž by;-D).
  Barča419: Vzala sis elektronový mikroskop (což je nejdetailněji zvětšující, jaký na světe je - pozn. překl.) a jednomu malému Covidíkovi napráskala na tu část těla, kterou považuješ za zadnici. Po své práci v laboratoři přijdeš domů s hrdě vztyčenou bradou, jak jsi to tomu viru pořádně „natřela“ a že zítra budeš pokračovat. Najednou kdosi zaklepe. Otevřeš... a nikoho nevidíš. Doma máš ještě jeden mikroskop, tak tě napadne pro něj dojít. Najednou vidíš ten malý ubrečený virus a za ním zástup větších příbuzných včetně maminky a tatínka, kteří si to s tebou asi jdou vyřídit... Jojo... pohřeb byl krásný a říkali krásné věci o tvém boji se zákeřnými viry...
  Viki_show: Zajímavý nápad. Nicméně pár sousedů tě s mravenci vidělo. Všechno by se asi povedlo, nebýt jich. Teď každým dnem čteš stovky žalob, jak kdekomu do bytu nalezli mravenci s batůžky a krom boje s virem sežrali vždy i část vybavení... asi takhle to dopadne:

  Hogo: Když uslyšel pan Prymula, že po něm jde už i Hogo, rychle se kamsi vypařil. Chodíš se každý den dívat do restaurací se slovy „Nebyl tu náhodou Roman?“, až tě chytne policie. Zase o jednoho superhrdinu méně.
  JáJá1: Jak se tak (marně) pokoušíš už několik let svrhnout vládu, roste čím dál rychleji počet nakažených. Vláda totiž už nemá čas řešit cokoli jiného, než tvoje demonstrace. A tak se stane, že Noční můru Covidu přejmenují na Noční můru vlády a pak najednou taky chytneš Covid a umřeš.
  vaiva: Ano!!! Jedna z nejlepších variant, jak vyhrát nad Covidem. Skutečně jsi dostála svému hrůzyplnému jménu. Zdražení rohlíků o jeden halíř mělo za následek pokles jejich prodeje. Tím pádem Covid (který se drží na ochmataném pečivu) vymřel, protože si rohlíky nikdo nekupoval.
  Rotenegg10: Dal jsi Covidu tedy test čichu. Tedy... lépe řečeno, vyměnili jste si testy čichu, protože, narozdíl od tebe, Covid ještě pořád cítí. Jojo... není moc dobré být v blízkosti tohoto viru...
  Vysa318: Tvou skrytou myšlenku objevila farmaceutická konkurence v boji s virem a nahrávkou “Já se vrátím“ sabotovala tvůj skvělý pokus, protože ji tajně nainstalovali do těchto plyšových hraček. Po zmáčknutí to zazní. Posléze obdržíš tucty a další tucty žalob. Stěžují si maminky, že jim prodejem této nevhodné hračky s nahrávkou strašíš děti. Kvůli tomu tě zavřou do vězení a svému slibu, který také zní, že se vrátíš, dostojíš možná až za 5 let...

  DALŠÍ OTÁZKA: Při čtení Guinessovy knihy rekordů vás jednou také napadne, že byste tam chtěli být zapsaní. Ale ty rekordy, o kterých tam čtete, jsou na vaše schopnosti opravdu celkem „vysoká laťka“, tak vám nezbývá asi nic jiného, než zkusit něco, co před vámi ještě nikdy nikdo nezkusil a pořádně to „vyšperkovat“.
  Tedy nový rekord - Jak si poradíte a co budete dělat??? Prosím zase o vaše vtipné nápady

  P.S. Teda... dneska to je brutálně dlouhý8-P

  Příspěvek z 19. ledna ve 22:14.
  Vysa318 v něm napsala:

  Budu prodávat ke každému kusu takové té hračky desinfekci a Covid pak jen udělá poslední chacha a bude pryč jen uslyšíš já se vrátím, ještě o mě uslyšíš

  Příspěvek z 19. ledna ve 22:09.
  Rottenegg10 v něm napsal:

  Dám covidovi test čichu se zavázanýma očima. První bude hnůj, pak plyny z veřejných záchodů.
  Třetí bude dezinfekce.....8-[):-$

  Příspěvek z 19. ledna ve 22:01.
  Hogo v něm napsal:

  Vaivuše, ani náhodou]:-)

  Příspěvek z 19. ledna v 15:32.
  vaiva v něm napsala:

  Zdražím rohlíky v Kauflandu o jeden halíř. 8=

  Příspěvek z 19. ledna v 15:31.
  JáJá1 v něm napsal:

  Svrchní vlâdu a dosadím tam konečně někoho rozumného.

  Příspěvek z 19. ledna v 15:24.
  Hogo v něm napsal:

  Dneska mám voraz... Chytnu si PrymuluB-)

  Příspěvek z 19. ledna v 15:22.
  VelkýBochník v něm napsal:

  JáJá1: Ahojky, určitě se přidat můžeš, budu jen rádok
  Wiki_show: Skvěle!!! Až budu dělat vyhodnocení, určitě se tam objevíš;-)

  Příspěvek z 19. ledna ve 13:46.
  JáJá1 v něm napsal:

  Můžu se přidat?

  Příspěvek z 19. ledna ve 13:43, upravený po 6 minutách.
  Viki_show v něm napsala:

  Můžu se přidat?
  Vycvičím všechny mravence a blechy aby rozpoznali korónu a hned jí zabily.
  Dám jim batůžky a dizinfekci a potom je ve zmenšovači zmenším na velikost o trochu větší než korona. Pošlu je do světa

  Příspěvek z 19. ledna ve 12:55.
  Barča419 v něm napsala:

  vezmu si mikroskop takoví ten oblek a najdu malého covida vezmu ho a dám mu na zadek a ať upaluje pryč

  Příspěvek z 18. ledna ve 23:31.
  Killercow v něm napsala:

  Hmmm... Budu chodit strašit covid do snů (jako z filmu Noční múra z Elm Street...)

  Příspěvek z 18. ledna ve 23:14.
  lékařský v něm napsal:

  Založím velkou firmu, která bude dávat všem lidem na planetě kbelíky s mlékem, protože kbelík mléka v Minecraftu maže všechny negativní efekty. B-)

  Příspěvek z 18. ledna ve 22:05, upravený po 6 minutách.
  VelkýBochník v něm napsal:

  VYHODNOCENÍ (které bývá poslední dobou čím dál těžší):
  Hogo: Raubíř Ralf, který tě ještě pořád dost dobře nezná (a proto ti pomáhá:-D), prokopal díru skrz Zemi, takže jsi v pohodě projel. Když ses dostal konečně domů, nalezneš úplně plnou schránku. Nevíš, jak se to dotyčnému povedlo, ale schránka je přeplněná zničenými rotopedy a mezitím najdeš i zničenou Godzillu. Jako poslední nalezneš papírek, na kterém stojí napsáno Greetings from Chucka jeho fotka na rotopedu.
  lékařský: Moc daleko jsi nedoletěl. Právě ses dostal nad Kaufland, když ti nějaký důchodce, na kterého už se nedostalo mleté maso, hozenou holí sestřelil tvůj dopravní prostředek. Teď si ho pěkně ohřívá na pánvičce s brambory...
  Zuzuška: Zkoušela jsi to, ale nepovedlo se. Dopolední koberce a rozbité polštáře právě zakopaly válečný vysavač. Ale vzhledem k tomu, jaký máš guláš v mezinárodních vztazích, vyměnil s tebou Chuck ze soucitu rotoped za oslintanou bačkoru. Tudíž výhra pro tebe.ok
  Killercow: Stalo se. Důvěřivý Chuck skočil do jámy, kterou Hogo nechal vykopat. Pak jsi ho zahrabala. Jaké je ale tvé překvapení, když se vrátíš domů a tam čeká právě on, poklepává nohou. Poslední věc, co jsi slyšela před omráčením, je, že hogova díra má i druhý východ.
  Barča419: Chucka na rotopedu jsi v pohodě tím vystřelením z kanónu předehnala. Co ti ale došlo velice pozdě, je, že Země je kulatá, kdežto výstřel přímočarý. S tím už ale asi nelze nic dělat, vzhledem k tomu, že právě teď míjíš Venuši...

  DALŠÍ OTÁZKA: Každá doba má své superhrdiny. Kdysi to byl Zorro, potom Superman, Batman, Spiderman,...
  Vzali jste si do hlavy, že se stanete také jedním z nich. Vzhledem k tomu, že nyní je největší hrozbou světa jistá pandemie, dali jste si děsuplný název: Noční můra Covidu. Váš úkol je jasný - dostát svému hrůzyplnému pojmenování.
  Jak to uděláte??? Prosím zase o vaše vtipné nápadyB-)

  Statistika…