Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Nástěnka o tom, jak blecha ovládla svět

  « Novější příspěvky
  Příspěvek z 17. ledna ve 22:42.
  Vysa318 v něm napsala:

  Pokud je to myšleno takto tak to mám celé špatně :-[)

  Příspěvek z 17. ledna ve 22:38.
  Hogo v něm napsal:

  Felix mě zradil?;-(

  Znáte Felixova kamaráda Bořka stavitele?
  Bezvadný.
  A znáte Felixova kamaráda Raubíře Ralfa?
  Tak super, můžeme na toO:-)
  Ještě poslední otázka...
  Znáte Godzillu?
  Skvělý8-D

  Aby Chuck nemohl vyhrát, tak nesmí existovat rotopedy, proto si zavolám kamarádku Godzillu, která neodmítne a přistoupí na tu výzvu. Začíná ničit všechny rotopedy, kola atd.
  Potom si vezmu Raubíře Ralfa, který rovněž souhlasí s tím, že mi pomůže!
  Vezme si své obrovské dlaně a hrabe mi díru do Číny, abych mohl říct, že jsem objel půl světa za pár chvil.
  Potom si zavolám Bořka, který mi tentokrát přinese chlazenou voduO:-)

  P.S. po zápase jsou všichni pořád mojí kamarádi a mají se mnou dobré vztahy i nadále, jsou ochotni mi pomoci a jsou živí!

  Příspěvek z 17. ledna ve 22:33.
  Vysa318 v něm napsala:

  No takže nevím úplně přesně jak je to myšleno ale já jsem objela celý dům na kole.
  Ale takto to myšleno asi není

  Takže druhý pokus: do rotopedu nalil rychlé špunty (když viděl název rychlé tak si to hned vzal a nalil to tam) vydrželo mu to poměrně dlouho ale zřítil se v Africe. V Africe nic podobného jako rychlé špunty neměli ale měli bomba prdy (bylo to sice takové údolí s fazolema ale to mu nevadilo ani to nevěděl) Rotoped se sice zadrhával ale popojel o trošku dále a na zemi našel láhev z názvem Nedopiješ mě !. Samozřejmě že to do rotopedu nalil a čekal co bude dál a hele ! tam to je Asie to už budeme za chvíli doma. Domů to samozřejmě nevydrželo tak ještě měl v zásobě Nedopiješ mě ! Tak to natankoval a nakonec konečně přistál doma. Řekl si: hmm, obletěl jsem celou zemi ale neviděl jsem žádné marťany co říkali v televizi tak nevím co to zase blábolili.

  PS: název Nedopiješ mě ! byl myšleno jakože má nekonečno pití takže ho nedopiju

  Příspěvek z 17. ledna ve 22:23.
  VelkýBochník v něm napsal:

  VYHODNOCENÍ:
  Killercow: Tak Filipa se nám zachtělo!!! Tedy spíše jeho oblíbených hračiček!!! Donutila jsi tedy Filípka rozemlít do svého, už tak velice kvalitního, písečku, jeho autíčka a Lego. Co je zvláštní, že nejprve brečí, ale později to dělá s prazvláštním úšklebkem. Jakoby měl něco v plánu. Když přijedeš ke svému podniku, rázem víš, co. Tedy, když přijedeš tam, kde stával tvůj podnik. Uprostřed holé planiny, pokryté akorát samým pískem, stojí Filípek a veselým úsměvem rozemílá vše, co mu přišlo pod ruku. Od kanceláří až po tvá firemní auta. Celá tvá firma je rázem zničená. Ale má to jednu výhodu: už určitě nezkrachuješ.
  Hogo: Povedlo se ti mně tímto plánem málem zkrachovat s nápady:-D. Musel jsem celkem přemýšlet, co ti na to napsat.
  Důležitý fakt je ten, že kouzelný nápoj musí podle Panoramixe sloužit k obraně a nikoliv k útoku. To, co zde děláš, se dá považovat za útok na lidská práva. Vzhledem k tomu, že Obelixe sis postupem času celkem skamarádil, povedlo se ti ho rozhádat s Panoramixem, který je zásadně proti takovému použití. S ním také souhlasí Felix, který minule velmi špatně pochodil. Už ti nikdy nechce pomáhat. Elsa ale také ne. Protože si pamatuje na svůj poslední zážitek ze Sahary, tentokrát sem vůbec nepřijela. Nakonec vás „usmíří“ až kočovní tuaregové (to je skutečný pouštní národ na Sahaře - pozn. překl.), kteří vás prostě přepadnou. Tehdy je Obelix jednoduše zmlátí a Panoramix navrhne, aby za trest koupili tvůj písek. Tuaregové napřed nechtějí, ale když vidí, jak Obelix už zase točí zvednutou pěstí ve vzduchu, nakonec radši souhlasí. Takže konec dobrý, všechno dobré.
  lékařský: Oni ti Beduíni ale přece jen nejsou tak hloupí. Asi se je podobnou „obchodní fintičkou“ už nejednou kdosi pokusil obrat o penízky. Prý to napřed máš ukázat na sobě. Nato jim řekneš, že se bojíš, aby, zatímco budeš v jiné dimenzi, prostě písek neukradli a neodjeli s ním. Tak je to naštvalo, že ti do obličeje tvůj písek začnou horlivě házet. Najednou jsi skutečně v jiné dimenzi. Nebo se alespoň tak cítíš, vzhledem k tomu, že máš písek v očích, nose, uších, puse,... zkrátka všude.

  DALŠÍ OTÁZKA: Dnešní Duel s Chuckem je zde: https://www.alik.cz/v/196044
  Jak Chucka trumfnete tentokrát??? Zase chci vtipné nápady (nejlépe i s postupem:-D... ale bez něj nevadí)

  Příspěvek z 16. ledna ve 21:44.
  Hogo v něm napsal:

  Možná bych si mohl vymyslet další postavičku, ať to není ohrané8-D

  Příspěvek z 16. ledna ve 21:29.
  lékařský v něm napsal:

  Řeknu jim, že je to kouzelný písek, který když si hodí do obličeje, tak se dostanou do dimenze, ve které bude všechno co si budou přát. Mezitím jim ujedu. O:-)
  A platby budu brát předem.

  Příspěvek z 16. ledna ve 21:22.
  Hogo v něm napsal:

  Takže, zavolám si Obelixe, Felixe a Elsu s Panoramixem.
  Obelix bude kolemjdoucí strašit, že jestli nepůjdou k tomu stánku a nekoupí si , tak jim dá takovou, že se z toho nezvednou.
  Felix bude lidem, kteří Obelixe neposlechnou nabízet "Já to spravím", jakože vyléčení. Ale jen když si koupí... Tu věc.
  Elsa zatím bude čarovat, aby zaujmula ostatní, vyčaruje most a říká, že tam, kde končí most (u mého stánku), Je něco ještě hezčího. Tam ale čekají Felix s Obelixem...
  Panoramix tam je jen z důvodu, že si chci s někým inteligentním pokecatO:-)

  Příspěvek z 16. ledna ve 21:19.
  Killercow v něm napsala:

  Hmm... Co Filip?O= Takže Filip nacpe svoje angličáky a Lego do Písku, kde to rozemelu a prodám extra kvalitní Písek s Legem a angličáky:->.

  Příspěvek z 16. ledna ve 21:14, upravený po 5 minutách.
  VelkýBochník v něm napsal:

  VYHODNOCENÍ:
  Killercow: Linda se prý vrátí a radši počká venku. Mezitím jsi vzala její zásobu barbín a začala je pohazovat po celém sálu. Všechny skončily nějak špatně, takže minimálně tři čtvrtiny pastí jsou zlikvidovány. Barbie fitness prohrála bitvu s jedovatými pavouky, Barbie modelka zase skončila pod železnou koulí, která spadla ze stropu. Příčina její smrti však bylo až teprve to, že jí kleplo, když se podívala na své zničené šatičky:-D.
  V klidu sis tedy došla pro poklad nevyčíslitelné hodnoty a neseš si ho ven na světlo. To ještě netušíš, že ho brzy budeš nucena rozdat jako odškodnění armádě naštvaných Kenů, kteří přišli o své milé a se kterými to Linda taktak vyjednala...:-)
  Hogo: Poslední dochovaný zvukový záznam zvnitřku tajemné pyramidy s pokladem: “Já to spraaaááá......“ třískbřink!!!!
  Hm... tak tohle asi nevyšlo...;-D
  Viktorie7: Vyčerpaně ses dobelhala až k pokladu. Tos nečekala, co???:-D

  DALŠÍ OTÁZKA: Jojo... tak už na vás a váš podnik dolehla také krize. Nikdo si už od vás vaše zboží nekupuje, protože na to nikdo nemá v této krizi moc peněz. Jediní, komu jste vaše zboží ještě nenabízeli, jsou pravděpodobně beduíni na Sahaře. Ti mohou tedy ještě zachránit vaše podnikání a obchody. A co že to vlastně prodáváte? To se dozvíte ve spoileru:
  Takže beduínům ze Sahary se pokoušíte prodat víteco. Jak to uděláte??? Zase prosím o vaše vtipné nápady:-)

  Příspěvek z 15. ledna ve 21:37.
  Viktorie7 v něm napsala:

  Budu tak vyčerpaná, že už nebudu mít ani sílu přemýšlet. Zapomenu na to, že někde číhají pasti a budu si to štrádovat k pokladu přímo středem místnosti a budu hluboce doufat, že středem vede magická cestička bez pastíO:-).

  To jste nečekali, co:-D?

  Příspěvek z 15. ledna ve 21:35.
  Hogo v něm napsal:

  Tak to je jasný, nebo ne? Zavolám si Felixe, který řekne „Já to spravím“ a zalepí dlaždici lepidlem. (Pro to, aby si Bochník nerejpnul že vybral tu špatnou, tak si opravdu vybral naštěstí onu dlaždici) Potom do ní Klepl kladívkem a všechny pasti se zrušili, ano, všechny;-)

  Příspěvek z 15. ledna ve 21:30.
  Killercow v něm napsala:

  No, o Honzu jsem přišla, tak zkusím Lindu. Ta se svými bárbínami... No ale hodí Barbie na dlaždici a když se nic nestane, půjdeme dál. Pak bárbína spustí past a Já to obejdu. Jen nevím, co se sestrou...:->

  Příspěvek z 15. ledna ve 21:22, upravený po 3 minutách.
  VelkýBochník v něm napsal:

  VYHODNOCENÍ:
  Barča419: Bravo!!! Tak tento plán se povedl opravdu skvěle. Vzala sis tedy na pomoc armádu učitelek a poslala je hlídat do města. Následně se stávají po celém městě situace všechny zločince přímo odrazující. Jeden příklad za všechny: Do místní banky vtrhne dvojice mužů ozbrojených pistolemi a jeden z nich zařve: „Pracky vzhůru!“. Do toho vpadne učitelka jazyků: „Neříká se pracky, nýbrž ruce!“. Lump na ní namíří pistoli, načež se ozve matikářka (která mimo jiné trénuje závodní střelbu): „Dám vám matematický příklad: Oba dva máte pistoli na 6 nábojů, jak vidím. Nás je tu 30. Jaká je pravděpodobnost, že někdo z nás vyvázne živý a přivede na vás policii?“. Tomu lumpovi poklesne ruka se zbraní, načež všechno završí bioložka: „Vaše nervová soustava, jak vidím, není připravená na takovou zátěž. Vzdejte se nám, dokud je čas.“ Když se Batman s Robinem chystají zase chytat lumpy, zjistí, že už nemají koho. Navíc zjistí, že také se svými kostýmy vyšli z módy. Teď jsou v módě totiž nové superhrdinky: učitelky z místních základních škol:-). Krom toho, pokud už někdo chce nějaký kostým, symbolem všech se stal oblek supermorčete.:-D
  Killercow: Všechno se seběhlo tak, jak jsi naplánovala. Tvůj bratr, vyzbrojen Iphony, se vydal do města chytat všemožné lumpy. To byl poslední okamžik, kdy jsi ho zahlédla živého. Neřekla jsi mu totiž jednu podstatnou věc: z jaké země má být ten Iphone, aby vybuchl, takže si vzal kvalitní výrobky, na kterých nebylo napsáno made in China a pouze jimi zločince vydráždil k odplatě. Nyní má v lékařské zprávě napsáno: Zemřel na kvalitní Iphone:-D
  Viktorie7: No... dopadlo to trochu jinak, než sis představovala. Pokud si chceš někoho volat na pomoc, je dobré si o něm nejprve zjistit důležité informace. Nějak jsi přehlédla to, že ten slavný Robin Hood bohatým bral a chudým dával. Dnes společně s chudými zločinci vesele olupuje bohaté bankéře, zatímco ty ležíš kdesi s roubíkem v puse a říkáš si: „He chem chi ho chem vouaua, he chem chi ho chem vubech vouaua“;-D

  DALŠÍ OTÁZKA: Znáte trochu pastičky z filmů Indiana Jones??? Stačí šlápnout na jedinou chybnou dlaždici na podlaze a spustíte tím všechny možné pasti.
  Do takového sálu jednoho prastarého indiánského chrámu jste se právě dostali. Pár desítek metrů před vámi fantastický poklad a na zemi spoustu různých ornamentů. Jediný chybný krok může spustit celý systém pastí.
  Takže jak to přežít a dojít si bez jediného škrábnutí až k vytouženému pokladu??? Prosím zase o vaše vtipné nápady, jak si poradíte.;-)

  Příspěvek z 15. ledna v 10:44.
  Viktorie7 v něm napsala:

  Pozvu si Robina Hooda, samozřejmě! Ten pomůže vždyB-).

  Příspěvek z 15. ledna v 10:26.
  Killercow v něm napsala:

  Já bych si jako Robina zavolala bratra, ten by jim hodil ten svůj Iphone na hlavu a on by vybouchl(iphone) a oni by se rozprskli při výbuchu a brácha by to vyřešil a já bych nemusela nic dělatB-).

  Příspěvek z 15. ledna v 10:18.
  Barča419 v něm napsala:

  Jako Robin by mi věrně sloužilo moje morče v přestrojení a na pomoc bych si zavolala armádu učitelek, protože padouši májí samé 5 tak se na ně učitelé vrhnou s pravítkama a vším možným :-D

  Prodleva 4 dny.
  Příspěvek z 11. ledna ve 20:39.
  VelkýBochník v něm napsal:

  VYHODNOCENÍ:
  Hogo: Keď Chuck Norris vidí, že na to ideš týmto spôsobom, s víťazoslávnym úškrnom tí zo strúhanky opäť zloží rožok. Skúsiš ho rozomlieť ešte niekoľkokrát a zakaždým sa opakuje rovnaký scenár. Keď to už psychicky nevydržíš, začneš od zlosti Chucka mlátiť. To je ale najväčší chyba tvojho života, pretože ho tým vyprovokuješ ku slávnemu kopu z otočky. Na druhú stranu je to možno aj trochu víťazný koniec, pretože sa ti v limbu zdajú úplne krásne sny. Môžeš rozomlieť tisíce krásnych chrumkavých rožkov na strúhanku a nikto ich neskladá späť do rožkov ...
  lékařský: Tvé paranormální schopnosti slavnou karate-celebritu skutečně překvapily. Ze samého obdivu ti tedy k rohlíku s máslem v místní masně koupí také salám

  DALŠÍ OTÁZKA: Západ slunce v Americe. Po ulicích se začínají potloukat různé pochybné identity a kriminální živly. Naštěstí je tu ještě spolehlivý strážce pořádku, muž v masce, který je pro všechny zločince hotovou noční můrou a jehož všichni znají pod jménem Batman. Nebo... že by ne??? Zrovna dneska si s Robinem (to je jeho pomocník, kdo by nevěděl) řekli, že si dají jeden den volno. S tím ti, jako jedinému člověku, který zná jejich totožnost strážců zákona i tu pravou, podá Batman svůj plášť a masku. Prý to tento týden máš vzít za ně. Problém je, že nemáš žádné nadpřirozené schopnosti a ani vlastně nevíš pořádně, co dělat. ...jo a máš si najít spolehlivého Robina, s tím ti podá Robin zase ten svůj „úbor“.
  Takže je to jasné. Budete týden chránit město od kriminality s nějakým parťákem v oblecích Batmana s Robinem. Jak si poradíte??? Zase prosím o vaše vtipné nápady. Jo a Chuck není povolen (Hogoušku a spol.;-))

  Příspěvek z 10. ledna ve 20:13.
  lékařský v něm napsal:

  A já umím rozložit rohlík na chytré buňky, které se umí zase spojit v rohlík, ale s máslem. B-)

  Příspěvek z 10. ledna ve 20:01.
  Hogo v něm napsal:

  Tak na to pôjdem obrátenú metódouB-)

  Udělám z rohlíku strouhanku8-P

  Příspěvek z 10. ledna v 19:58.
  VelkýBochník v něm napsal:

  VYHODNOCENÍ:
  Pralinka2: Tvá partyzánská taktika, jak být co nejmíň nápadný, se povedla dokonale. A ještě jsi jí dokázal trochu vylepšit. Chodíš totiž pracovat zásadně v noci, kdy se nikdo nikde netoulá. Tuto taktiku hodláte změnit až poté, co si lidé konečně všimnou, že se něco děje. Tak jste „ponočním kopáním“ strávili napínavých 17 generací. Ale lidé nic. Je přece jen moderní doba, kdy lidé spíše hledí do svých telefonů než na to, co se děje kolem nich. Tedy první, kdo si uvědomil, že se něco děle, byl jakýsi Franta Skočdopole, který se jednoho krásného rána probudil s rybou v puse (což ho vyrušilo z hlasitého chrápání). Pak ale netrvalo dlouho a lidé z vesnic vyšli s transparenty protestovat. Nejvyšší čas tu taktiku změnit. Takže když se protestující dav konečně otočil zpět ke své vesnici, viděl už akorát poklidnou hladinu rybníka a ostrůvek pod svýma nohama. Tak to bylo u všech vesnic. Váš rybník se náramně povedl a je skutečně největší. Jediné, co tvému prapotomkovi trochu kazí radost, je, že ho kvůli neustálé ospalosti vyhodili z práce. Ale to není tak zlé. Založil si obchod s rybami a prodává je za vydřidušský peníz bezdomovcům na ostrůvcích...

  DALŠÍ OTÁZKA: Duel s Chuckem je tentokrát zde.
  Takže... dokážete zase trumfnout Chucka??? Prosím o vaše vtipné nápady, jak to udělat;-)

  Příspěvek z 9. ledna ve 20:15.
  Pralinka2 v něm napsal:

  Já si myslím, že právě proto, že budu používat pouze rýč, tak si ti obyvatelé těch vesnic zpočátku vůbec nevšimnou, že se něco děje, když si tak budu rýpat rýčem do země. A až za několik stovek let zjistěj, že se jejich vesnice postupně začíná propadat do vody, bude už na protesty pozdě.

  Příspěvek z 9. ledna ve 20:09.
  VelkýBochník v něm napsal:

  VYHODNOCENÍ:
  Hogo: „Hej Panó... mohl by ses stavit tady u mě??? Jsem zavřenej v pyramidě.“ Netrvalo to ani dvacet devět týdnů a Panoramix k tobě do bludiště pyramidy našel cestu. Tedy k tomu, co z tebe zbylo po takové době bez jídla. Co je smutnější, že kvůli špatné viditelnosti zakopl a rozbil lahvičku s kouzelným nápojem. Cestu ven už nenašel, zato se setkal s několika strašně silnými mravenci, kteří zřejmě rozlitý nápoj našli. Smutné.
  Když Chuck Norris dostal tvou SMSku, pokrčil obočím a pomyslel si: „I don´t speak Czech...“
  Lollymaniak: Jak jsi sestrojovala palici, tak od letáků nedopatřením vzplála jedna z téměř dohasínajících pochodní. V jejich světle se ti i stěny pyramidy zdají jaksi... povědomé. A pak ti svitne! „Vždyť tenhle stavební materiál jsem viděla tuhle zlevněnej v Kauflandu!“ Jaké štěstí! Probourat se ven zřejmě nebude tak těžké, jak se zdálo, o tom svědčí obchod, ze kterého stavební materiál je:-D.
  Killercow: S politováním ti musím oznámit, že jsi v pyramidě našla sice meč Hoga strašáka, ale tím, jak ses jej snažila vzít, tak jsi probudila z věčného spánku i jeho majitele - Hogovu předchozí profilovku. Teď tě honí po celé pyramidě. Z pouště se zdá celá pyramida celkem klidná, zato vevnitř se kvůli nedostatku světla odehrává hotové drama. Běháš a každou chvíli narážíš do nějaké zdi, nebo padáš ze schodů... to fakt nestálo za to.;-(
  lékařský: setkal ses se spěchající probuzenou Hogovou profilovkou. Vůbec nemá zájem o to, poskytnout ti jakékoli informace o východu z pyramidy, zato neustále mele cosi o zloději meče. Za dvě minuty uvidíš zase naštvaného oživlého Tutanchamóna, u kterého to vypadá, že honí Hogovu profilovku. S mrmláním, že mu všichni kradete hrobku, tě prostě a jednoduše zardousí8=

  DALŠÍ OTÁZKA: V jedné vaší dost slabé chvilce vás napadlo, že vyhloubíte v Čechách ještě větší rybník, než je Rožmberk. V cestě provést tento záměr na určeném území vám stojí akorát několik vesnic a jejich protestujících obyvatel. Vaše „hloubící“ technika je rýč.
  Jak si poradíte??? Zase prosím o vaše vtipné nápady;-)

  Příspěvek z 8. ledna ve 23:04.
  lékařský v něm napsal:

  Já vzbudím nějakou mumii a zeptám se jí kudy ven. O:-)

  Příspěvek z 8. ledna ve 21:29.
  Killercow v něm napsala:

  Jojo Hogo.

  Příspěvek z 8. ledna ve 21:10.
  Hogo v něm napsal:

  Tenhle meč? Ono se to chytlo jo:-D

  Příspěvek z 8. ledna ve 21:07.
  Killercow v něm napsala:

  Já vytáhnu Meč Hoga Strašáka a zničím piramidu.

  Příspěvek z 8. ledna v 19:57.
  Lollymaniak v něm napsala:

  Jako obvykle jsou mím řešením letáky z Kauflandu. Tentokrát z nich udělám

  óóóóbří

  palici, začnu bourat, a najednou zjistím že pyramidy mají strašně tenké stěny :-D

  Příspěvek z 8. ledna v 19:55.
  Hogo v něm napsal:

  Zavolám Panoramixe, aby přišel za mnou a donesl mi kouzelný nápoj... Nebo jednoduše řeknu Chuckovi, že ve skutečnosti jsem to nebyl já, ale to bludiště převlečené za mě8-P

  Příspěvek z 8. ledna v 19:51.
  VelkýBochník v něm napsal:

  VYHODNOCENÍ:
  Hogo: Koupil sis nerozbitné mléko a máslo a tváříš se, jako kdybys ho udělal ty. Když Chuck vidí tyto „tvé“ výrobky, nerad konstatuje, že jsi přece jen o něco lepší, než on. Teď bys měl rychle sbalit kufry, než to najde v obchodě a praští tě s tím nerozbitným mlékem a máslem do hlavy. Pak se totiž ukáže, co je odolnější vůči nárazu.
  Killercow: Rychle ses snažila Chuckovy výrobky schovat, abys je pak mohla vydávat za své. Poslední, co v životě uvidíš, je kop z otočky od „víš koho“...

  DALŠÍ OTÁZKA: Pamatujete si, jak byli Asterix a Obelix ve filmu s podnázvem Mise Kleopatra zákeřně odvedeni do bludiště pyramidy? Ani schopnosti Panoramixe nestačily na to, aby našli cestu ven. Vysvobodil je až Obelixův pes Idefix.
  Takže jste na jejich místě. Problém je, že nemáte ani Idefixe, ani Obelixe a ani kouzelný nápoj.
  Jak si poradíte??? Prosím zas o vtipná řešení...;-)

  Příspěvek z 8. ledna v 9:25.
  Killercow v něm napsala:

  schovám to domů

  Statistika…