Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Nástěnka o tom, jak blecha ovládla svět

  « Novější příspěvky
  Příspěvek z 19. ledna ve 13:43, upravený po 6 minutách.
  Viki_show v něm napsala:

  Můžu se přidat?
  Vycvičím všechny mravence a blechy aby rozpoznali korónu a hned jí zabily.
  Dám jim batůžky a dizinfekci a potom je ve zmenšovači zmenším na velikost o trochu větší než korona. Pošlu je do světa

  Příspěvek z 19. ledna ve 12:55.
  Barča419 v něm napsala:

  vezmu si mikroskop takoví ten oblek a najdu malého covida vezmu ho a dám mu na zadek a ať upaluje pryč

  Příspěvek z 18. ledna ve 23:31.
  Killercow v něm napsala:

  Hmmm... Budu chodit strašit covid do snů (jako z filmu Noční múra z Elm Street...)

  Příspěvek z 18. ledna ve 23:14.
  lékařský v něm napsal:

  Založím velkou firmu, která bude dávat všem lidem na planetě kbelíky s mlékem, protože kbelík mléka v Minecraftu maže všechny negativní efekty. B-)

  Příspěvek z 18. ledna ve 22:05, upravený po 6 minutách.
  VelkýBochník v něm napsal:

  VYHODNOCENÍ (které bývá poslední dobou čím dál těžší):
  Hogo: Raubíř Ralf, který tě ještě pořád dost dobře nezná (a proto ti pomáhá:-D), prokopal díru skrz Zemi, takže jsi v pohodě projel. Když ses dostal konečně domů, nalezneš úplně plnou schránku. Nevíš, jak se to dotyčnému povedlo, ale schránka je přeplněná zničenými rotopedy a mezitím najdeš i zničenou Godzillu. Jako poslední nalezneš papírek, na kterém stojí napsáno Greetings from Chucka jeho fotka na rotopedu.
  lékařský: Moc daleko jsi nedoletěl. Právě ses dostal nad Kaufland, když ti nějaký důchodce, na kterého už se nedostalo mleté maso, hozenou holí sestřelil tvůj dopravní prostředek. Teď si ho pěkně ohřívá na pánvičce s brambory...
  Zuzuška: Zkoušela jsi to, ale nepovedlo se. Dopolední koberce a rozbité polštáře právě zakopaly válečný vysavač. Ale vzhledem k tomu, jaký máš guláš v mezinárodních vztazích, vyměnil s tebou Chuck ze soucitu rotoped za oslintanou bačkoru. Tudíž výhra pro tebe.ok
  Killercow: Stalo se. Důvěřivý Chuck skočil do jámy, kterou Hogo nechal vykopat. Pak jsi ho zahrabala. Jaké je ale tvé překvapení, když se vrátíš domů a tam čeká právě on, poklepává nohou. Poslední věc, co jsi slyšela před omráčením, je, že hogova díra má i druhý východ.
  Barča419: Chucka na rotopedu jsi v pohodě tím vystřelením z kanónu předehnala. Co ti ale došlo velice pozdě, je, že Země je kulatá, kdežto výstřel přímočarý. S tím už ale asi nelze nic dělat, vzhledem k tomu, že právě teď míjíš Venuši...

  DALŠÍ OTÁZKA: Každá doba má své superhrdiny. Kdysi to byl Zorro, potom Superman, Batman, Spiderman,...
  Vzali jste si do hlavy, že se stanete také jedním z nich. Vzhledem k tomu, že nyní je největší hrozbou světa jistá pandemie, dali jste si děsuplný název: Noční můra Covidu. Váš úkol je jasný - dostát svému hrůzyplnému pojmenování.
  Jak to uděláte??? Prosím zase o vaše vtipné nápadyB-)

  Příspěvek z 18. ledna v 19:06.
  Barča419 v něm napsala:

  vystřelím se z kanonu a poletím takovou rychlostí že ho obletím :->

  Příspěvek z 18. ledna v 7:55.
  Killercow v něm napsala:

  Já mu zničím rotoped a potom mu řeknu, že ten svět neobjel, ale on mi nebude věřit, tak mu ukážu Hogovu díru a řeknu mu, že když do ní neskočí, tak neobjel půl světa. No a on tam skočí a zahrabu ho lopatičkou od Krtečka.:-D

  Příspěvek z 18. ledna v 7:42, upravený po 7 minutách.
  Zuzuška v něm napsala:

  Nestačilo by poštvat dopolední koberce proti rozbitým polštářům? Pak by si Chuck musel bezpochyby změnit jméno (ne, není možnost, že by se namazal gelem z aloe vera, to jsem zařídila) a už by se o něm nemohly dělat vtipy a nikdo by ho neznal. Tak. Poměrně jednoduché!

  Příspěvek z 18. ledna v 7:40.
  lékařský v něm napsal:

  Já objedu svět na létajícím karbanátku. B-)

  Příspěvek z 17. ledna ve 23:01.
  VelkýBochník v něm napsal:

  Rottenegg10: musíš něco vymyslet sám. Viz průběh této nástěnky...;-)

  Příspěvek z 17. ledna ve 22:56.
  Rottenegg10 v něm napsal:

  Zdar blechy, už máte plán?

  Příspěvek z 17. ledna ve 22:56, upravený po 4 minutách.
  VelkýBochník v něm napsal:

  Vysa318: Tato nástěnka je celá dělaná tak, že já dám nějaký šíleně nereálný a nesplnitelný úkol a lidi tu píšou co možná nejvtipnější nápady, jak to vyřešit. Načež jim napíšu já co možná nejvtipnější rozuzlení celé situace:-)
  Pokud se Ti něco nepovedlo, nic si z toho nedělej, příště bude líp;-)
  Duel s Chuckem je myšlen tak, že já napíšu odkaz na vtip o Chuckovi a ty se pokoušíš Chucka zase nějak (vtipně) trumfnout;-) ... Jinak hezky popsané, jak by to udělal on... dobrá fmyšlenka:-Dok

  Příspěvek z 17. ledna ve 22:51.
  Vysa318 v něm napsala:

  Já jsem to tak dlouho sice nevymýšlela ale cca 10 min ale i tak to je dost

  PS: máš to pěkně napsané.
  Bohužel já to nejspíše nepochopila

  Příspěvek z 17. ledna ve 22:47.
  Hogo v něm napsal:

  Zato já to tu vymýšlím 15 minut:-D

  Příspěvek z 17. ledna ve 22:42.
  Vysa318 v něm napsala:

  Pokud je to myšleno takto tak to mám celé špatně :-[)

  Příspěvek z 17. ledna ve 22:38.
  Hogo v něm napsal:

  Felix mě zradil?;-(

  Znáte Felixova kamaráda Bořka stavitele?
  Bezvadný.
  A znáte Felixova kamaráda Raubíře Ralfa?
  Tak super, můžeme na toO:-)
  Ještě poslední otázka...
  Znáte Godzillu?
  Skvělý8-D

  Aby Chuck nemohl vyhrát, tak nesmí existovat rotopedy, proto si zavolám kamarádku Godzillu, která neodmítne a přistoupí na tu výzvu. Začíná ničit všechny rotopedy, kola atd.
  Potom si vezmu Raubíře Ralfa, který rovněž souhlasí s tím, že mi pomůže!
  Vezme si své obrovské dlaně a hrabe mi díru do Číny, abych mohl říct, že jsem objel půl světa za pár chvil.
  Potom si zavolám Bořka, který mi tentokrát přinese chlazenou voduO:-)

  P.S. po zápase jsou všichni pořád mojí kamarádi a mají se mnou dobré vztahy i nadále, jsou ochotni mi pomoci a jsou živí!

  Příspěvek z 17. ledna ve 22:33.
  Vysa318 v něm napsala:

  No takže nevím úplně přesně jak je to myšleno ale já jsem objela celý dům na kole.
  Ale takto to myšleno asi není

  Takže druhý pokus: do rotopedu nalil rychlé špunty (když viděl název rychlé tak si to hned vzal a nalil to tam) vydrželo mu to poměrně dlouho ale zřítil se v Africe. V Africe nic podobného jako rychlé špunty neměli ale měli bomba prdy (bylo to sice takové údolí s fazolema ale to mu nevadilo ani to nevěděl) Rotoped se sice zadrhával ale popojel o trošku dále a na zemi našel láhev z názvem Nedopiješ mě !. Samozřejmě že to do rotopedu nalil a čekal co bude dál a hele ! tam to je Asie to už budeme za chvíli doma. Domů to samozřejmě nevydrželo tak ještě měl v zásobě Nedopiješ mě ! Tak to natankoval a nakonec konečně přistál doma. Řekl si: hmm, obletěl jsem celou zemi ale neviděl jsem žádné marťany co říkali v televizi tak nevím co to zase blábolili.

  PS: název Nedopiješ mě ! byl myšleno jakože má nekonečno pití takže ho nedopiju

  Příspěvek z 17. ledna ve 22:23.
  VelkýBochník v něm napsal:

  VYHODNOCENÍ:
  Killercow: Tak Filipa se nám zachtělo!!! Tedy spíše jeho oblíbených hračiček!!! Donutila jsi tedy Filípka rozemlít do svého, už tak velice kvalitního, písečku, jeho autíčka a Lego. Co je zvláštní, že nejprve brečí, ale později to dělá s prazvláštním úšklebkem. Jakoby měl něco v plánu. Když přijedeš ke svému podniku, rázem víš, co. Tedy, když přijedeš tam, kde stával tvůj podnik. Uprostřed holé planiny, pokryté akorát samým pískem, stojí Filípek a veselým úsměvem rozemílá vše, co mu přišlo pod ruku. Od kanceláří až po tvá firemní auta. Celá tvá firma je rázem zničená. Ale má to jednu výhodu: už určitě nezkrachuješ.
  Hogo: Povedlo se ti mně tímto plánem málem zkrachovat s nápady:-D. Musel jsem celkem přemýšlet, co ti na to napsat.
  Důležitý fakt je ten, že kouzelný nápoj musí podle Panoramixe sloužit k obraně a nikoliv k útoku. To, co zde děláš, se dá považovat za útok na lidská práva. Vzhledem k tomu, že Obelixe sis postupem času celkem skamarádil, povedlo se ti ho rozhádat s Panoramixem, který je zásadně proti takovému použití. S ním také souhlasí Felix, který minule velmi špatně pochodil. Už ti nikdy nechce pomáhat. Elsa ale také ne. Protože si pamatuje na svůj poslední zážitek ze Sahary, tentokrát sem vůbec nepřijela. Nakonec vás „usmíří“ až kočovní tuaregové (to je skutečný pouštní národ na Sahaře - pozn. překl.), kteří vás prostě přepadnou. Tehdy je Obelix jednoduše zmlátí a Panoramix navrhne, aby za trest koupili tvůj písek. Tuaregové napřed nechtějí, ale když vidí, jak Obelix už zase točí zvednutou pěstí ve vzduchu, nakonec radši souhlasí. Takže konec dobrý, všechno dobré.
  lékařský: Oni ti Beduíni ale přece jen nejsou tak hloupí. Asi se je podobnou „obchodní fintičkou“ už nejednou kdosi pokusil obrat o penízky. Prý to napřed máš ukázat na sobě. Nato jim řekneš, že se bojíš, aby, zatímco budeš v jiné dimenzi, prostě písek neukradli a neodjeli s ním. Tak je to naštvalo, že ti do obličeje tvůj písek začnou horlivě házet. Najednou jsi skutečně v jiné dimenzi. Nebo se alespoň tak cítíš, vzhledem k tomu, že máš písek v očích, nose, uších, puse,... zkrátka všude.

  DALŠÍ OTÁZKA: Dnešní Duel s Chuckem je zde: https://www.alik.cz/v/196044
  Jak Chucka trumfnete tentokrát??? Zase chci vtipné nápady (nejlépe i s postupem:-D... ale bez něj nevadí)

  Příspěvek z 16. ledna ve 21:44.
  Hogo v něm napsal:

  Možná bych si mohl vymyslet další postavičku, ať to není ohrané8-D

  Příspěvek z 16. ledna ve 21:29.
  lékařský v něm napsal:

  Řeknu jim, že je to kouzelný písek, který když si hodí do obličeje, tak se dostanou do dimenze, ve které bude všechno co si budou přát. Mezitím jim ujedu. O:-)
  A platby budu brát předem.

  Příspěvek z 16. ledna ve 21:22.
  Hogo v něm napsal:

  Takže, zavolám si Obelixe, Felixe a Elsu s Panoramixem.
  Obelix bude kolemjdoucí strašit, že jestli nepůjdou k tomu stánku a nekoupí si , tak jim dá takovou, že se z toho nezvednou.
  Felix bude lidem, kteří Obelixe neposlechnou nabízet "Já to spravím", jakože vyléčení. Ale jen když si koupí... Tu věc.
  Elsa zatím bude čarovat, aby zaujmula ostatní, vyčaruje most a říká, že tam, kde končí most (u mého stánku), Je něco ještě hezčího. Tam ale čekají Felix s Obelixem...
  Panoramix tam je jen z důvodu, že si chci s někým inteligentním pokecatO:-)

  Příspěvek z 16. ledna ve 21:19.
  Killercow v něm napsala:

  Hmm... Co Filip?O= Takže Filip nacpe svoje angličáky a Lego do Písku, kde to rozemelu a prodám extra kvalitní Písek s Legem a angličáky:->.

  Příspěvek z 16. ledna ve 21:14, upravený po 5 minutách.
  VelkýBochník v něm napsal:

  VYHODNOCENÍ:
  Killercow: Linda se prý vrátí a radši počká venku. Mezitím jsi vzala její zásobu barbín a začala je pohazovat po celém sálu. Všechny skončily nějak špatně, takže minimálně tři čtvrtiny pastí jsou zlikvidovány. Barbie fitness prohrála bitvu s jedovatými pavouky, Barbie modelka zase skončila pod železnou koulí, která spadla ze stropu. Příčina její smrti však bylo až teprve to, že jí kleplo, když se podívala na své zničené šatičky:-D.
  V klidu sis tedy došla pro poklad nevyčíslitelné hodnoty a neseš si ho ven na světlo. To ještě netušíš, že ho brzy budeš nucena rozdat jako odškodnění armádě naštvaných Kenů, kteří přišli o své milé a se kterými to Linda taktak vyjednala...:-)
  Hogo: Poslední dochovaný zvukový záznam zvnitřku tajemné pyramidy s pokladem: “Já to spraaaááá......“ třískbřink!!!!
  Hm... tak tohle asi nevyšlo...;-D
  Viktorie7: Vyčerpaně ses dobelhala až k pokladu. Tos nečekala, co???:-D

  DALŠÍ OTÁZKA: Jojo... tak už na vás a váš podnik dolehla také krize. Nikdo si už od vás vaše zboží nekupuje, protože na to nikdo nemá v této krizi moc peněz. Jediní, komu jste vaše zboží ještě nenabízeli, jsou pravděpodobně beduíni na Sahaře. Ti mohou tedy ještě zachránit vaše podnikání a obchody. A co že to vlastně prodáváte? To se dozvíte ve spoileru:
  Takže beduínům ze Sahary se pokoušíte prodat víteco. Jak to uděláte??? Zase prosím o vaše vtipné nápady:-)

  Příspěvek z 15. ledna ve 21:37.
  Viktorie7 v něm napsala:

  Budu tak vyčerpaná, že už nebudu mít ani sílu přemýšlet. Zapomenu na to, že někde číhají pasti a budu si to štrádovat k pokladu přímo středem místnosti a budu hluboce doufat, že středem vede magická cestička bez pastíO:-).

  To jste nečekali, co:-D?

  Příspěvek z 15. ledna ve 21:35.
  Hogo v něm napsal:

  Tak to je jasný, nebo ne? Zavolám si Felixe, který řekne „Já to spravím“ a zalepí dlaždici lepidlem. (Pro to, aby si Bochník nerejpnul že vybral tu špatnou, tak si opravdu vybral naštěstí onu dlaždici) Potom do ní Klepl kladívkem a všechny pasti se zrušili, ano, všechny;-)

  Příspěvek z 15. ledna ve 21:30.
  Killercow v něm napsala:

  No, o Honzu jsem přišla, tak zkusím Lindu. Ta se svými bárbínami... No ale hodí Barbie na dlaždici a když se nic nestane, půjdeme dál. Pak bárbína spustí past a Já to obejdu. Jen nevím, co se sestrou...:->

  Příspěvek z 15. ledna ve 21:22, upravený po 3 minutách.
  VelkýBochník v něm napsal:

  VYHODNOCENÍ:
  Barča419: Bravo!!! Tak tento plán se povedl opravdu skvěle. Vzala sis tedy na pomoc armádu učitelek a poslala je hlídat do města. Následně se stávají po celém městě situace všechny zločince přímo odrazující. Jeden příklad za všechny: Do místní banky vtrhne dvojice mužů ozbrojených pistolemi a jeden z nich zařve: „Pracky vzhůru!“. Do toho vpadne učitelka jazyků: „Neříká se pracky, nýbrž ruce!“. Lump na ní namíří pistoli, načež se ozve matikářka (která mimo jiné trénuje závodní střelbu): „Dám vám matematický příklad: Oba dva máte pistoli na 6 nábojů, jak vidím. Nás je tu 30. Jaká je pravděpodobnost, že někdo z nás vyvázne živý a přivede na vás policii?“. Tomu lumpovi poklesne ruka se zbraní, načež všechno završí bioložka: „Vaše nervová soustava, jak vidím, není připravená na takovou zátěž. Vzdejte se nám, dokud je čas.“ Když se Batman s Robinem chystají zase chytat lumpy, zjistí, že už nemají koho. Navíc zjistí, že také se svými kostýmy vyšli z módy. Teď jsou v módě totiž nové superhrdinky: učitelky z místních základních škol:-). Krom toho, pokud už někdo chce nějaký kostým, symbolem všech se stal oblek supermorčete.:-D
  Killercow: Všechno se seběhlo tak, jak jsi naplánovala. Tvůj bratr, vyzbrojen Iphony, se vydal do města chytat všemožné lumpy. To byl poslední okamžik, kdy jsi ho zahlédla živého. Neřekla jsi mu totiž jednu podstatnou věc: z jaké země má být ten Iphone, aby vybuchl, takže si vzal kvalitní výrobky, na kterých nebylo napsáno made in China a pouze jimi zločince vydráždil k odplatě. Nyní má v lékařské zprávě napsáno: Zemřel na kvalitní Iphone:-D
  Viktorie7: No... dopadlo to trochu jinak, než sis představovala. Pokud si chceš někoho volat na pomoc, je dobré si o něm nejprve zjistit důležité informace. Nějak jsi přehlédla to, že ten slavný Robin Hood bohatým bral a chudým dával. Dnes společně s chudými zločinci vesele olupuje bohaté bankéře, zatímco ty ležíš kdesi s roubíkem v puse a říkáš si: „He chem chi ho chem vouaua, he chem chi ho chem vubech vouaua“;-D

  DALŠÍ OTÁZKA: Znáte trochu pastičky z filmů Indiana Jones??? Stačí šlápnout na jedinou chybnou dlaždici na podlaze a spustíte tím všechny možné pasti.
  Do takového sálu jednoho prastarého indiánského chrámu jste se právě dostali. Pár desítek metrů před vámi fantastický poklad a na zemi spoustu různých ornamentů. Jediný chybný krok může spustit celý systém pastí.
  Takže jak to přežít a dojít si bez jediného škrábnutí až k vytouženému pokladu??? Prosím zase o vaše vtipné nápady, jak si poradíte.;-)

  Příspěvek z 15. ledna v 10:44.
  Viktorie7 v něm napsala:

  Pozvu si Robina Hooda, samozřejmě! Ten pomůže vždyB-).

  Příspěvek z 15. ledna v 10:26.
  Killercow v něm napsala:

  Já bych si jako Robina zavolala bratra, ten by jim hodil ten svůj Iphone na hlavu a on by vybouchl(iphone) a oni by se rozprskli při výbuchu a brácha by to vyřešil a já bych nemusela nic dělatB-).

  Příspěvek z 15. ledna v 10:18.
  Barča419 v něm napsala:

  Jako Robin by mi věrně sloužilo moje morče v přestrojení a na pomoc bych si zavolala armádu učitelek, protože padouši májí samé 5 tak se na ně učitelé vrhnou s pravítkama a vším možným :-D

  Statistika…