Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Nástěnka o tom, jak blecha ovládla svět

  « Novější příspěvky
  Vysa318 v něm napsala:

  (Já se omlouvám budu mít trochu podobný příběh jak Hugo ale já jsem to proste musela napsat)
  Zajedu za Patem a Matem a ti už si poradí8-o;-)

  Hogo v něm napsal:

  Zavolám Obelixovi, že je tu problém... Nebo mu řeknu kde jsem a že ten čaroděj o něm řekl, že je tlustý...
  O zbytek se postará Obelix8-D

  VelkýBochník v něm napsal:

  VYHODNOCENÍ (teda, dneska to asi dá celkem práci:->)
  Vysa318: Se svou loďkou jsi dojela k nejbližšímu člověku. Než se vzpamatoval, byl pod vodou se zabodnutým háčkem za plavkami. Z lodi vidíš jen bublinky, jak pomalu vydechuje. Najednou to škubne. Ve svém rybářském nadšení přece jen ze všech sil trhneš prutem. Uděláš kotoul a jsi na druhé straně loďky ve vodě. Ve zlomku vteřiny, než tam spadneš, tak vidíš, že ten prut je... PRÁZDNÝ!!! Ale to už jsi ve vodě. Když si protřeš oči, koukáš přímo do cizího úsměvu. Velrybího úsměvu. A pak milá velryba z huby vyplivne sandály, potápěčské brýle a plavky své předchozí svačinky a chystá se na další chod...8-P
  Viktorie7: Tak tento plán se povedl dokonale. Tou dobou navíc v televizi dávají známý film Piráti z Karibiku. Psychiatři z celé ČR jsou v pohotovosti, protože mnoho lidí z Prahy vypráví, že viděli Jacka Sparrowa letět na velrybě nad městem. Stejně tak je v pohotovosti i protidrogové oddělení státní policie ČR. Ten nový „matroš“ se prý šíří v ulicích mezi muzeem a Ruzyní. Korunu tomu nasazuje vrátný Národního muzea, který po zavírací době prý na kamerách „vidí duchy“.:-D
  Killercow: Strčila jsi velrybu do loďky. To bylo poslední, co jsi v tomto životě dokázala, vzhledem k tomu, že se ti to náhodou povedlo až pod vodou. Když tě za nějaký čas najdou a pohřbí, lidi ti ze soucitu na náhrobní desku pokládají všechno možné: okurky, pendreky,...;-)

  DALŠÍ OTÁZKA: Jste kdesi v mystické zemi. Vaší vesničku přepadl zlý a velice mocný čaroděj. Bleskem ze své hůlky dovede zničit vše, na co si vzpomene. Vy jediní máte odvahu se mu postavit. Nic s sebou nemáte a jediná vaše schopnost je, že se dovedete celkem rychle uhnout (zase nic supermanského, po lidsku).
  Jak zvítězit? Zase prosím o vtipné nápady.

  Killercow v něm napsala:

  No velrybu strčím do té loďky, aby si myslela, že ji chci zabít. Pak skočím do Kauflandu pro okurky a ty k ní přivážu pendreky. Sesypou se na to hladový děcka a sní pendreky, okurky spadnou velrybě do tlamy a ona je vyplivne. Děcka okurky nechají být a velryba se k nim přiblíží. Udělám video na Tiktok a velryba se stane slavnou velrybou ověnčenou okurkami!!!!!

  Příspěvek z 13. prosince 2020 ve 20:01, upravený po 2 minutách.
  Viktorie7 v něm napsala:

  Bude mi velryby líto a tak se ji ani chytat nevydám. Ten den se však ještě vydám do Národního muzea na obhlídku kostry velryby. Už se blíží zavírací doba a já vytahuji z batohu své čtyři záchodové zvony, které si připevním pomocí izolační pásky ke svým končetinám, abych se mohla schovat na stropě, nechci přece aby mě někdo před zavřením spatřil. A jde se do práce! Vytáhnu kyblíky s lepidlem, dřevěné ohýbané trány a hromadu rolí kuchyňských utěrek, rozhodla jsem se totiž "okopírovat" kostru velryby a následně ji pokrýt kuchyňskými utěrkami v lepidle. Přes noc vrstva zasychá a já ještě před otevřením muzea přivažuji k mé velrybce balónky s héliem (o kamerové záznamy se starat nemusím, do systému už jsem se jim nabourala den předem a nechala vrátného dívat se pořád na ten samý záznam z minulého dne). Velrybu vypustím a nezapomenu se k ní přivázat taky (též přesvědčím náhodného kolemjdoucího, který ji viděl, že by měl zajít na psychiatrii). Vesele doletím na malé letišťátko, kde schovám můj prototyp velryby do hangáru. Dokončím mé veledílo precizní malbou všech detailů. Nafouknu další balónky a připevním je k velrybě, která je ovšem mnohonásobně větší než ta z muzea, přece bych ji neudělala úplně stejnou?

  A v tu chvíli svět spatřil největší velrybu a taky první velrybu létajícíB-)!

  Příspěvek z 13. prosince 2020 v 19:11.
  Vysa318 v něm napsala:

  *nám

  Příspěvek z 13. prosince 2020 v 8:38.
  Vysa318 v něm napsala:

  Vezmu nejbližšího člověka (co umí plavat) a hodím ho do vody (mám ho na laně) k té velrybě (takhle zkusím jestli jí i člověka)
  Jakmile zjistím že člověka jí tak vytáhnu toho člověka a jdu vymyslet jiný nápad. Za nedlouho přijdu s dalším nápadem. A to takovým že: utíkám domů rychle upeču 2 metry dlouhý a vysoký koláč s rybami.
  Ten naložím na auto a jedeme k velrybě. Koláč vyložíme a kousky házíme do vody.
  Velrybě moc chutná připlave k nám a nebudeme ji držet v zajatí. Jen se s ní vyfotíme dáme to na Instagram :-D a jedeme domů. Doma budeme tyto koláče péct ve velkém protože chceme aby k mám velryba připlula častěji.
  Později se koláče začnou i prodávat protože budou nejlepší na chytání velryb.8-D

  VelkýBochník v něm napsal:

  VYHODNOCENÍ:
  Vysa318: Urychleně začneš sestrojovat přístroj na vystřelování pavučin. Nedaří se. Najednou tě cosi napadne. Jdeš k sobě domů do sklepa, tam je pavouků plno. Vysypeš z kuličkovky náboje a namísto nich tam dáš pavouky, které jsi pochytala právě v tom sklepě. Do té samé pistolky se ti ještě podaří nacpat model vrtulníku. Zamíříš směrem, kterým odletěl vrtulník a vystřelíš. Prááásk!!! Ozve se rána. Z přetlakované a naprosto zničené pistole vyletí plno pavouků posazených v modelu vrtulníku. Teď už jen počkat, jestli zloděje dohoní a zneškodní:-D
  vaiva: Lupiči si v klidu letí s domněnkou, že už je nikdo nepronásleduje. Najednou ucítí šimravý náraz. Tedy spíše takové malé škrábnutí. Když se však ohlédnou, nic nevidí. O to víc se ale budou divit až jim kdesi v nejhorším úseku letu dojde palivo. Podařilo se ti totiž v té rychlosti prorazit palivovou nádrž. Problém je, že jsi zůstala uvnitř té nádrže. Vrtulník teď namísto obvyklého paliva letí „na vaivu“ a co si budeme vykládat, daleko už asi nedoletí.
  Míca_Skaut: Sotva lupiči viděli v odraze okna letáky z Kauflandu, začali slintat, otevřeli dveře vrtulníku a běželi si pro ně. Ani je jaksi nenapadlo, že jsou pořád ve vzduchu a nemají padák. Také to tak dopadlo.8= Pistolka už byla úplně zbytečná.

  DALŠÍ OTÁZKA: Usmysleli jste si, že chytíte na širém oceánu rekordní velrybu. Problém je ale ten, že jakožto velmi nezkušený rybář jste si na moře vzali pouze malou kanoi a obyčejný rybářský proutek s háčkem a těstíčkem. Prostě žádné harpuny a posádka, to vás nenapadlo.
  Jak si poradíte, abyste jí chytli??? Prosím zase o vaše vtipné nápady.

  Příspěvek z 12. prosince 2020 v 17:36.
  Míca_skaut v něm napsala:

  No přece do vrtulníku nacpu leták z Kauflandu a oni na to půjdou a postřelí je ta pistolka.

  Příspěvek z 11. prosince 2020 v 19:57.
  vaiva v něm napsala:

  Chytím za páčku, aby vrtulník ještě mnohonásobně zrychlil, protože v něm sedím na místě řidiče. >X<-

  Příspěvek z 11. prosince 2020 v 19:56.
  Vysa318 v něm napsala:

  Já bych si asi sestrojila nějaký přístroj který by chytal lupiče tak že by vystřeloval pavučiny ;-)

  Příspěvek z 11. prosince 2020 v 19:52.
  VelkýBochník v něm napsal:

  VYHODNOCENÍ:
  vaiva: ...křičíš pohoršeně. Vzápětí do bytu vtrhne StB. Vzhledem k tomu, že tento příběh se odehrál v době SSSR a Čína, jak víme, je další kamarád Sovětského svazu, zatkli tě za protistátní řeči. Teď sedíš v cele a říkáš si, že by ti s těmi bacily přece jen bylo lépe.
  Hogo: Pro tu legraci vycházím trošku z předešlého příspěvku: Chtěl jsi zavolat Obelixovi. Ale pak sis uvědomil, že to mezi vámi jaksi trošku... skřípe. Řekl sis tedy, že nějaký ten čas počkáš. Mezitím se tento problém s nemocným spolužákem vyřešil sám. Máš teď jiný problém: Jaké oblečení si vezmeš na ten pohřeb...
  Killercow: Nečekal jsem, že by anticovid měl takovéto vedlejší účinky. Problém je, že v té místnosti ses anticovidu nadýchala také. Takže namísto tebe a jednoho Kropáčka (Nebo kropáčku???) jsou teď v místnosti dvě otrávené židličky.

  DALŠÍ OTÁZKA: ...Ozvalo se pár výstřelů a oba lupiči nasedli do vrtulníku, se kterým přiletěl jejich komplic. Jakožto šerif malého amerického městečka na to pouze zlostně hledíš. Jak je dohonit, když už jsou dávno na obloze. Vtom tvůj pohled padne na nedaleký obchůdek s hračkami. Ve výloze vidíš kuličkovou pistolku a model vrtulníku. Že by to při chytání lumpů stačilo?
  Tak, váš úkol je pochytat ty lumpy než odletí za horizont a k dispozici máte pouze uvedené věci. Jak si poradíte? Prosím zase o vtipné nápady;-)

  Killercow v něm napsala:

  Vezmu anticovid a nastříkám mu to do pusy. On se otráví a promění se v židli a já z něj pohodlně slezu dolů.

  Příspěvek z 10. prosince 2020 v 18:59.
  Hogo v něm napsal:

  Jo takhleee... Zavolám Obelixovi...:-D

  Příspěvek z 10. prosince 2020 v 18:51.
  vaiva v něm napsala:

  To sluchátko je stoprocentně z Číny! :-o

  Příspěvek z 10. prosince 2020 v 18:43.
  Blébleblé v něm napsala:

  Pardon, na tuto otázku nemůžu odpovědět, dělá se mi strašně blbě po tom co si vzpomenu na ty rohlíky v té puse.:->

  Příspěvek z 10. prosince 2020 v 18:35, upravený po 3 minutách.
  VelkýBochník v něm napsal:

  VYHODNOCENÍ:
  Hogo: Au! To muselo skutečně bolet. Chudák ten šutr, který teď už ví, že není tak tvrdý jako Obelixova hlava. Leží kdesi v příkopě rozpůlen a omráčen nárazem. Stihnul jsi ho zahodit jen taktak. Už dříve sis říkal, že bys rád poznal některé cizí krajiny. Tvář naštvaného Obelixe tě přesvědčila, že je nejvyšší čas si toto tajné přání splnit...:-D
  vaiva: Pomalu nám uběhl rok, než se ti povedlo Obelixe důkladně namydlit (ta doba se prodloužila o to, kolik času jsi strávila v bezvědomí po jeho úderech... asi tak 98% času). A výroba toaleťáku se skutečně zvedla. Ale trochu z jiného důvodu. Vzhledem k tomu, že už došly obvazy, když tě už asi potísícáté praštil, rozhodli se tě omotávat právě toaleťákem. Při jedné ráně ti Obelix oči skutečně trochu „natlačil“... ale ne do slzí:-D. Na závěr musím říct, že nevypěnily pouze bublinky, ale už i ty. Zatímco z tebe se pomalu, ale jistě stává mumie, Obelix, celý růžový ve tváři, baští spokojeně čokoládovou tyčku, kterou jsi po něm hodila.
  Blébleblé: Ne... Tady Halina opravdu nepomůže. Obelix má radši Halabalu (viz časopisy Asterix;-)). Jméno podobné, ovšem představením Haliny si ho neusmíříš.

  DALŠÍ OTÁZKA: Námět mám tentokrát z Macha a Šebestové. Znáte ten příběh, jak se nechali sluchátkem zmenšit, potom vlezli nemocnému spolužákovi Kropáčkovi do pusy a rozdali si boj se všemi bacily? Jste v jejich roli. Ale sami a teď už bez sluchátka. A proti vám miliony bacilů. Jak zvítězit? Prosím zase o vtipné nápady.

  Blébleblé v něm napsala:

  Ehmmm......Halina?

  Příspěvek z 9. prosince 2020 ve 20:09.
  vaiva v něm napsala:

  Namydlím ho – mýdlem, ne pěstmi. Až bude hezky bublinkatý, hodím po něm čokoládovou tyčku a řeknu, že se mi z jeho přehnané růžovosti dělá smutno a on uvidí, jak se mi do slzí natlačují oči. To ho přiměje otřást se a tím pádem zahltí Zemi sprškou bublinek, což zajistí o 28% důkladnější výrobu toaleťáku. >X<-

  Příspěvek z 9. prosince 2020 v 19:59.
  Hogo v něm napsal:

  Koupím si želatinu a víno a obalím se želatinou, potom za ním dojdu a řeknu mu, že je hubenej a ať si dá želatinu. Až bude jíst, nabidnu mu zapít to vínem. A až se opije, tak ho praštím sutrem

  Příspěvek z 9. prosince 2020 v 19:55.
  VelkýBochník v něm napsal:

  VYHODNOCENÍ:
  Lollymaniak: Vyměnila jsi to vše za Colu a mentosky. Sice pak vyletíš vysoko, ale skutečně nevíš, zdali to bude stačit. Vtom ti listonoška přinesla dopis. Je to úmrtní oznámení jednoho z tvých strašně vzdálených příbuzných. Zároveň se dozvídáš, že ti odkázal doživotní zásobu Coca Coly a Mentosek. Jaké štěstí!!! Za pár dní už se procházíš po měsíci. Má to ale drobný háček. Narazíš totiž na americké kosmonauty, kteří jsou celí šťastní z toho, že jim kdosi až na měsíc přivezl tyto žvýkačky a pití. Vůbec je nenapadne, že ti právě prožvýkali a propili cestu zpátky. Teď trčíš už druhým rokem na měsíci a smutně koukáš do dáli na svoji rodnou planetu. Jojo, jak tam bylo dobře...:-D
  Blébleblé: Ano... a co nedokáže koronavirus, to dovede už jen Chuck Norris:-D (Nebo je to teď už obráceně?:-D). V tomto případě ti covid pomohl skvěle. Start se povedl úžasně a za nějaký ten čas hlásí první případ pandemie i místní vesmírná stanice...
  Killercow: Tento úkol se všem náramně povedl. To video nemělo nejmenší chybu. Tedy pro ten účel, za jakým si ho pouštíš. Dokonce se dá říct, že tě navztekalo až příliš, protože jsi na Měsíci nepřistála, ale proletěla skrz...:-)

  DALŠÍ OTÁZKA: Nějaký nešika vám opřením jakéhosi šutru zničil celý dům. Když jste to viděli, ze samého vzteku a naprosto bez přemýšlení jste ho vyzvali na pěstní souboj. Pak vás napadlo zeptat se svědků dodatečně na jeho jméno a jestli ho neznají. Prý se jmenuje Obelix.

  Takže, dát si s Obelixem pěstní souboj bez lektvaru pro vás. Pěkné. Jak si poradíte??? Prosím zase o vaše vtipné nápady, jak zvítězit...

  Příspěvek z 8. prosince 2020 ve 20:19.
  Killercow v něm napsala:

  Kouknu se na telku na nejnovější video Ondry Vlčka a to mě tak naštve,že dostanu nekonečné množství energieZa sestrojím tu raketu,pak se kouknu na další video a začnu šlapat do těch pedálů takovou silou,až vyletím.

  Příspěvek z 8. prosince 2020 v 17:21.
  Blébleblé v něm napsala:

  O sestavení poprosím koronavirus. Ten dokáže všechno ne?.........

  Příspěvek z 8. prosince 2020 v 17:07.
  Lollymaniak v něm napsala:

  všechno to vyměním za obří lahev coca coly a obří mentosky, jak to bud dál už to asi znáte:-D

  Příspěvek z 8. prosince 2020 v 17:04, upravený po 13 minutách.
  VelkýBochník v něm napsal:

  VYHODNOCENÍ:
  Killercow: Urychleně jsi běžela do půjčovny filmů, abys donesla Dobu Ledovou. Prý nemají. Zřejmě toto řešení napadlo už kohosi před tebou. Nezbývá ti tedy už nic jiného, než urychleně sestrojit stroj času a zkusit veverku navštívit osobně. Když o tom tak přemýšlíš, asi bude ještě lepší si napřed zopakovat fyziku. Když i o tom tak přemýšlíš, uvědomíš si, že veverku zajímá pouze jediné - žalud. A asteroid neasteroid, pokud má na dosah žalud, všechno přežije. Rychle běžíš do parku pro žaludy a doufáš, že pokud je budeš mít blízko sebe, přežiješ také. Jak ale zjistíš, i toto kohosi už napadlo. Všechny duby jsou otrhané. Na poslední chvíli se ti povedlo jeden žalud přece jen zahlédnout. Uff, jsi nejspíš v bezpečí a celý svět také, pokud tolik lidí zná film Doba ledová a připravilo se. Jen jediné radost kazí: Na planetě za pár let poté už není jediný dub...
  Blébleblé: Tak nevím, jak na to odpovědět, abych neurazil Halinu. Proto budu psát, jako byste si na tuto speciální misi najali jakéhokoli „prostorově výrazného“ člověka. Vaše mise měla úspěch. Povedlo se ti uklidnit Kovyho (který měl také záchvat paniky), nasedli jste s ním a s vaším tlusťochem do rakety a odletěli vstříc asteroidu. Po tomto nárazu se asteroid skutečně viditelně odrazil jaksi dozadu. V té chvíli zrovna ve vašem palubním počítači běží televizní pořad o obézních lidech. Když asteroid viděl, že na zemi je takových více, řekl si, že radši poletí udělat paniku jinam...
  Hogo: Tak... Co si budeme nalhávat, celou planetu se ti zachránit nepovedlo. Zachránil jsi akorát sebe a potraviny z Kauflandu. Máš zásoby tak na 5 let (než také bude většina zásob prošlá...). Otázkou je, jestli se na zcela zdevastované planetě dříve neunudíš k smrti...
  vaiva: Úspěšně jsi dočetla poslední díl od J. K. Rowlingové s názvem Harry Potter a nebezpečný asteroid. V tom ti kdosi zaklepal na okno. Otevřeš a tam čeká skutečný asteroid připravený i tobě spadnout na hlavu, jakmile se vykloníš. Bum!!! Najednou jsi i ty v úplně „neznámých končinách“. Otázkou je, zdali vesmírných...

  DALŠÍ OTÁZKA: Blébleblé mě trochu předběhla, ale to nevadí. Takže: Chcete si také jednou vyletět do vesmíru. Problém je, že nevíte, jak poletí vaše raketa sestrojená z toho, na co jste měli peníze: plechy ze starých sporáků, plynová bombička, řetěz a pedály ze starého kola, palubní počítač s operačním systémem Windows 97, péra z gauče, kapesní zapalovač, volant z trabantu a molitanová židle ze sběrného dvora.
  Doletíte s tím až na Měsíc??? Jak si poradíte??? Zase chci vaše vtipné nápady.

  Hogo a Blébleblé: Teda... netušil jsem, že tahle praštěná nástěnka bude mít takový úspěch. Zrovna jsem psal rozuzlení, omlouvám se za zpoždění...

  Příspěvek z 8. prosince 2020 v 16:26.
  Blébleblé v něm napsala:

  co co?:->

  Příspěvek z 8. prosince 2020 v 16:18.
  Hogo v něm napsal:

  tak co?

  Příspěvek z 7. prosince 2020 ve 20:18, upravený vzápětí.
  vaiva v něm napsala:

  Zařvu „MALFLOID!“, on se zarazí, šokovaný takovým projevem úcty, a odletí se pochlubit Portteroidu. Mezitím ho lapí Vodlemortoid a společně budou spřádat plán na to, jak vychýlit Brubmáloid ze své dráhy, což jim zabere veškeré soustředění a oba tedy odletí do pro ně neznámých končin vesmíru.

  Příspěvek z 7. prosince 2020 ve 20:04.
  Hogo v něm napsal:

  Vlezu do své ohnivzdorné koule, ale nejdříve si vezmu tu koulí do Kauflandu, abych měl co jíst a pít....

  Příspěvek z 7. prosince 2020 ve 20:02.
  Blébleblé v něm napsala:

  Zavolám Kovymu. Ten zná Halinu nejlépe. Poseptam mu můj tajný plán. On souhlasí. Zavoláme Halinu. Dáme jí kafíčko od Ládi Hrušky. Ona samozřejmě po osmi setinách usne. Nalozime ji do rakety. Nevahame a raketu odstartujeme. Po pěti setinách po odstartování se Halina vzbudí. Myslí si že je to sen. Pak ale zjistí pravdu. Halina nepanikari. Miluje vaření. Začne mumlat : tedy sem, tady tohle....... Zmáčkne tlačítko s vypálením z rakety. Myslí si že je to tlačítko na zdarma poukaz do Kauflandu. Její hmotnost jí umožní zneškodnit asteroid. Pak sletí do Austrálie. Vypije kafíčko z bambusu a stane se z ní. Největší panda na světě. Po dvou dnech se v novinách píše nejen o ztracené Halině, ale i o obří pandě.

  Statistika…