Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Nástěnka o tom, jak blecha ovládla svět

  « Novější příspěvky
  VelkýBochník v něm napsal:

  Ahoj pokládám další otázku: Představte si, že jste invalidní důchodce a s hůlčičkou si to pozdě večer hasíte po ulici. Najednou vás obklopí banda drsně se chovajících výrostků. Jaká je vaše reakce??? Prosím o vtipné nápady;-).

  Příspěvek z 22. listopadu 2020 v 18:42, upravený po 14 minutách.
  VelkýBochník v něm napsal:

  No... já bych to třeba udělal takto: s veškerým státním arzenálem (což jsou zajisté dva zrezivělé, rozpadající se tanky), bych vytáhl do boje. Z jedním od západu, s druhým asi od Kamčatky. Tím se Rusové dostanou do sevření. Jak budou tyto rezavé tanky kodrcat přes výmoly, rozpadnou se na několik menších. Tím se zvětší celá armáda:-D. Rusové budou z tohoto přepadení tak překvapení, že je nenapadne klást odpor:-D.
  Potom seženu několik dobrovolníků s židličkami a prostě Rusko obsadím;-)

  pište další vtipné nápady, za nějaký čas (třeba zítra) sem hodím další otázku...

  vaiva v něm napsala:

  Dlouhé měsíce a roky budu trénovat Wormax.io a pak pozvu Rusy na partii. Samozřejmě vyhraji a jakmile to udělám, přijedu do \Ruska (bude léto! Na zimní oblečení přeci nemám dost), dám Putinovi na hlavu strouhanku, zahrabu ho pod Mount Everest a to je první krok k ovládnutí planety. ]:-)

  Příspěvek z 22. listopadu 2020 v 16:25, upravený po 7 minutách.
  VelkýBochník v něm napsal:

  Ahoj, mívám praštěné nápady. A samotného mě zajímá, jestli to tu bude fungovat. Mám rád ty vtipy typu: „namachrovanej mravenec vyhrožuje slonovi“ atd.. Občas tady položím otázku tohoto typu, na kterou bych rád dostal co možná nejvtipnější odpověď, občas bych sem zase rád hodil něco tématického z youtube (i někdo jiný může...)
  Moje první otázka: Představte si, že jste prezidentem naprosto zkrachovalé země s nepatrným počtem obyvatel (např. něčeho jako Albánie) a rozhodnete se ovládnout celý svět. Vaše první mise je napadnout Rusko. Jak to uděláte, aby se vám vzdalo???:-D Prosím o kreativní a hlavně hodně vtipné nápady. (pokud se to neujme, omlouvám se za zbytečnou nástěnku).;-)

  Statistika…