Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Nástěnka o tom, jak blecha ovládla svět

  « Novější příspěvky
  VelkýBochník v něm napsal:

  Video, co se k tématu nástěnky celkem hodí:-D:

  ...A moje další otázka: znáte film Asterix, Obelix a Mise Kleopatra??? Tak máte také tři měsíce na postavení paláce pro Caesara, ale pozor! Bez nápoje! Zase chci vtipné nápady, jak to udělat;-).

  Barča419 v něm napsala:

  Budu jezdit po břiše a chytat puk do pusi :-D

  Příspěvek z 25. listopadu 2020 ve 13:37, upravený vzápětí.
  DenisO v něm napsal:

  Budu jezdit po čtyřech.

  VelkýBochník v něm napsal:

  Ahoj, pro ty, co chtějí, je tu další otázka: Představte si, že chcete rozsekat Kanadu v hokeji. Už máte domluvený zápas na zítřek. Má to jeden nepatrný háček: Ještě stále neumíte ani bruslit. Jak to uděláte? Zase prosím o vtipné nápady.:-D

  Příspěvek z 24. listopadu 2020 ve 22:09, upravený vzápětí.
  VelkýBochník v něm napsal:

  Barča419: Úplně vidím toho Spidermana, nebo Cpt. Americu jak seskočí do pokleku přímo před stěhovací náklaďák a hzeným štítem mu vyřadí z provozu motor.ok
  DžungaráčekChlupáček:Jasně... přivázaní ke Kauflandu jako ekologové ke stromůmok díky za vtipné odpovědi na obě otázky.:-D
  Zítra sem hodím další, pokud mě někdo nepředběhne (klidně to můžete zkusit i vy;-) smysl nástěnky je popsán v prvním příspěvku)...

  Příspěvek z 24. listopadu 2020 ve 20:42, upravený po 6 minutách.
  DžungaráčekChlupáček v něm napsala:

  Prozvoním své kamarádce Evženě tlačítkovým mobilem. Mám vyzvánění jedné písničky na Šlágru. Už jsem to párkrát použila a vždycky utekli. No bodejť, když mi ještě vypadla zubní proteza, když jsem zpívala.

  Odpověd na další otázku: zavolám svým kamarádkám a Evženinu manželovi a budeme protestovat před Kauflandem, přivázaní k řetězu!

  Barča419 v něm napsala:

  Použiju ninja styl xd

  Příspěvek z 24. listopadu 2020 ve 13:11, upravený vzápětí.
  VelkýBochník v něm napsal:

  Má odpověď na předchozí otázku: Snažil bych se zastrašit celou bandu nějakými drsnými důchodcovskými hláškami (např.: já šem kdyši bokšoval, nežahlávejte ši!!! nebo: Vy jedni chuligáni!!! Poškejtě až ši vyndám žubní plotéžu, nebo: Poškejte, já na váš žavolám poličiji,...):-D
  Pokládám další otázku. Tentokrát to bude tak spíše trochu Hogotázka:-D: Představte si, že se ráno probudíte, jdete si takhle pro rohlíky a zjistíte, že vám chtějí zrušit váš oblíbený Kaufland!!! Váš úkol je tedy zachránit celé město před zrušením jediného kvalitního obchodu - Kauflandu. Jak to uděláte??? Prosím zase o vtipné nápady.

  Příspěvek z 23. listopadu 2020 v 16:23, upravený po 3 minutách.
  VelkýBochník v něm napsal:

  Tak to je mazec:-D:-D:-D Úplně tu Evženu vidím;-)ok
  P.S. pište další nápady

  vaiva v něm napsala:

  Páni, to je dokonale promyšlený plán! 8-DO=

  Příspěvek z 23. listopadu 2020 v 16:17, upravený vzápětí.
  lékařský v něm napsal:

  Zavolám Evženu – moji důchodcovskou manželku. :-3
  Ta přijde s paní Elenou, která nemá už žuby a paní Elena zavolá do Kauflandu. ]:-)
  Po dvaceti sekundách napínavého vytáčení telefonu se na obzoru objeví 50 důchodů, kteří si to ujíždí z kopce v nakupních košících z Kauflandu.
  Když dojedou na místo, tak si všichni důchodci i já dáme s těmi chuligány dance battle a porazíme je ve chvíli, kdy Evžena zapne Šlágr. 8-D

  VelkýBochník v něm napsal:

  Ahoj pokládám další otázku: Představte si, že jste invalidní důchodce a s hůlčičkou si to pozdě večer hasíte po ulici. Najednou vás obklopí banda drsně se chovajících výrostků. Jaká je vaše reakce??? Prosím o vtipné nápady;-).

  Příspěvek z 22. listopadu 2020 v 18:42, upravený po 14 minutách.
  VelkýBochník v něm napsal:

  No... já bych to třeba udělal takto: s veškerým státním arzenálem (což jsou zajisté dva zrezivělé, rozpadající se tanky), bych vytáhl do boje. Z jedním od západu, s druhým asi od Kamčatky. Tím se Rusové dostanou do sevření. Jak budou tyto rezavé tanky kodrcat přes výmoly, rozpadnou se na několik menších. Tím se zvětší celá armáda:-D. Rusové budou z tohoto přepadení tak překvapení, že je nenapadne klást odpor:-D.
  Potom seženu několik dobrovolníků s židličkami a prostě Rusko obsadím;-)

  pište další vtipné nápady, za nějaký čas (třeba zítra) sem hodím další otázku...

  vaiva v něm napsala:

  Dlouhé měsíce a roky budu trénovat Wormax.io a pak pozvu Rusy na partii. Samozřejmě vyhraji a jakmile to udělám, přijedu do \Ruska (bude léto! Na zimní oblečení přeci nemám dost), dám Putinovi na hlavu strouhanku, zahrabu ho pod Mount Everest a to je první krok k ovládnutí planety. ]:-)

  Příspěvek z 22. listopadu 2020 v 16:25, upravený po 7 minutách.
  VelkýBochník v něm napsal:

  Ahoj, mívám praštěné nápady. A samotného mě zajímá, jestli to tu bude fungovat. Mám rád ty vtipy typu: „namachrovanej mravenec vyhrožuje slonovi“ atd.. Občas tady položím otázku tohoto typu, na kterou bych rád dostal co možná nejvtipnější odpověď, občas bych sem zase rád hodil něco tématického z youtube (i někdo jiný může...)
  Moje první otázka: Představte si, že jste prezidentem naprosto zkrachovalé země s nepatrným počtem obyvatel (např. něčeho jako Albánie) a rozhodnete se ovládnout celý svět. Vaše první mise je napadnout Rusko. Jak to uděláte, aby se vám vzdalo???:-D Prosím o kreativní a hlavně hodně vtipné nápady. (pokud se to neujme, omlouvám se za zbytečnou nástěnku).;-)

  Statistika…