Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Nástěnka o tom, jak blecha ovládla svět

  « Novější příspěvky
  Příspěvek z 22. srpna ve 14:50.
  Tobias7 v něm napsal:

  Začnu řvát, dokud nezačne televize praskat a nevybouchne. Poté si na telefonu koupím novou televizi a odemknu dveře, aby mi ji kurýr mohl donést až do obýváku.

  Příspěvek z 22. srpna ve 14:47.
  lékařský v něm napsal:

  Zavolám prodavačce z Kauflandu, ať přijede a podá mi ten ovladač. B-)

  Příspěvek z 22. srpna ve 14:41.
  MichP v něm napsal:

  Tak jo, další otázka O:-)

  Otázka: V televizi zrovna je Babiš, a vy chcete program přepnout, ALE ovladač je 3 metry od vás, a jak je o vás známo, jste mistři v gaučingu, takže nemůžete vstát od gauče, co uděláte abyste měli ovladač? O:-)

  Příspěvek z 21. srpna ve 22:21.
  MichP v něm napsal:

  Vyhodnocení:

  Hugo: když jsi Babiše flákl chlebem po kebuli, netušil jsi že to byl VelkýBochník, takže jsi dostal nakladačku od Bochníka a k tomu máš na krku "pokus o vraždu", takže máš pěkný průšvih O:-)

  Lékařský: samozřejmě důchodci začali volit barbie, a ne jen důchodci, malé holky se vzbouřily a chtěli volební právo a to dostali a hned volili barbie, Babiš sice prohrál volby, ale barbie začala nařizovat všem aby nosili sukně (ano i muži) a začala revoluce, takže v zemi je krásný chaos... O:-)

  VelkýBochník: Babiš tedy šel spát a ráno dostal nápad jak udělat ještě lépe volební kampaň, pěkné řešení ;-D

  MichP: Babiše napadlo prodávat na náměstích Buráky, takže i díky tomu má úspěch

  Uizpresident: než jsi dostudoval politiku, tak Babiš už dávno vyhrál volby, a v příštích volbách jsi bojoval statečně proti němu, ale podporu důchodců jsi neměl...

  Další otázku ať dá někdo jiný, moje vyhodnocení jsou jak mrtvá marmeláda co zrovna spadl s chlebem na zem

  Prodleva 2 dny.
  Příspěvek z 20. srpna v 7:48.
  Uizpresident v něm napsal:

  Začnu studovat politiku a dám se tam místo něho.

  Příspěvek z 19. srpna ve 21:58.
  MichP v něm napsal:

  Řeknu Burešovi že je Burák a on se rozbrečí a přestane se o politiku zajímat

  Příspěvek z 19. srpna ve 21:49.
  VelkýBochník v něm napsal:

  Pošlu ho spát. Ráno moudřejší večera;-)

  Příspěvek z 19. srpna ve 21:45.
  lékařský v něm napsal:

  Zavolám důchodce z Kauflandu a ti budou volit Barbie, která nakonec volby vyhraje, protože důchodců je hodně. O:-)

  Příspěvek z 19. srpna ve 21:40.
  Hogo v něm napsal:

  Fláknu ho chlebem po kebuli, aby se vzpamatoval. O:-)

  Příspěvek z 19. srpna ve 21:37.
  MichP v něm napsal:

  Další otázka: Babiš začíná vyhrávat volby a chce být ještě horším premiérem, co uděláte aby Babiš nevyhrál volby?
  (Doufám že otázka nevadí :-D)

  Prodleva 2 dny.
  Příspěvek z 17. srpna ve 21:36.
  VelkýBochník v něm napsal:

  Děkuju lékovi a předávám slovo někomu na další praštěnou otázku;-)

  Příspěvek z 17. srpna ve 21:24.
  lékařský v něm napsal:

  Takžee...
  VYHODNOCENÍ:
  VelkýBochník: Včelka Mája kvůli tvé vodě sice ztratila na chvilku možnost produkovat ten svůj laser a také létat (protože se jí namočila křidélka), ale jelikož byla rozměrově větší než ta pračka, nepovedlo se ti jí do té pračky nějak rozumně nastrkat. Hlavně ti to trvalo strašně dlouho, tudíž mezitím včelka Mája dokázala upozornit své menší kolegyně, aby jí pomohly. Takže končíš se spousty žihadly pravděpodobně od všech včel v úlu, ale svět jsi zachránil, tak se to asi vyplatí. ok
  lékařský: Včelka se skutečně začala napařovat a vypadat, že jí je strašné horko. A po chvilce... *prásk*. To by bylo jinak skvělé, jenom jsi měl stál trošku dál. Jelikož včelka byla opravdu velká, její prásknutí mělo stejné důsledky, jako bouchnutí jaderné bomby.
  MichP: Mája kupodivu za kachnou letěla, tak jsi měl na chvilku pokoj, jenže se za chvilku vrátila celá od majonézy i s Babišem, který před ní utíkal. Bohužel běžel kolem tebe, a když na něj Mája vystřelila, tak se schoval za tebe. Nyní už jen pozoruješ včelku Máju a Babiše volajícího, že za tohle může Kalousek, jako hromádka prachu.

  Příspěvek z 17. srpna ve 13:42.
  MichP v něm napsal:

  Máje řeknu: kachna! A včelka Mája uvidí kachnu a uteče za Babišem a Babiš si už s majonézou poradí B-)

  Příspěvek z 17. srpna ve 13:35, upravený po 12 minutách.
  lékařský v něm napsal:

  Já bych si přivezl zelenou tabuli s křídou a začal bych jí vysvětlovat, že jestliže si určíme hodnotu, kterou šlo vynásobit její původní velikost tak, aby vznikla velikost aktuální, jako x, počet všech buněk, které obsahovala před zvětšením se po zvětšením vynásobil hodnotou x3. A jelikož všechny včelí buňky fungují nezávisle na jejich aktuálním počtu, měla by se včelka začít přehřívat a po chvilce prasknout. O:-)

  Příspěvek z 16. srpna ve 22:58, upravený vzápětí.
  VelkýBochník v něm napsal:

  Na to mi bude stačit hadice s tlakovou pistolí, pračka a Perwoll. Natlakovaným proudem vody jí zároveň omráčím a uhasím ten laser, nebo milou včelku zkratuju. Pak jí dám do pračky, vyperu v Perwollu, a ona se srazí zpátky na svou normální velikost...
  ...Jo!!! A za trest jí to taky vybělí ty žluto-černé proužky. Tak!!!;-)

  Příspěvek z 16. srpna ve 22:18.
  lékařský v něm napsal:

  Tak já dám... :-)

  DALŠÍ OTÁZKA: Určitě znáte včelku Máju. Ta se dneska trochu zvětšila a oči jí začali zářit červeně. A taky získala schopnosti. Třeba, že těma očima dokáže produkovat ničivý laser, což ji začalo bavit, a začala ničit celý svět. Jak si s ní poradíte? :-)

  Příspěvek z 16. srpna ve 21:45.
  VelkýBochník v něm napsal:

  Achjo... asi udělám to
  VYHODNOCENÍ:
  VelkýBochník: Jëňyška a Mäřěnku jsi ještě snědl, prostěradlo teprve jíš. Když ona silueta uvidí, jak do sebe cpeš to prostěradlo, chytne ho za ten konec, co jsi do sebe ještě nenasoukal a snaží se ti ho vytáhnout z pusy. To ale trošku podcení tvou sílu a hlad, takže v tobě zmizí spolu s ním. Nu... asi to nebyl dobrý nápad. Tak sedíš v té kleci, kterou nelze otevřít, úplně sám. Po několika dnech sníš z velikého hladu i samotnou kočku a poté umřeš.
  lékařský: Tvé kouzelnické schopnosti se ti povedly až moc. Vzhledem k tomu, že se ze samotné klece, ve které jste vězeli, stal chleba natřený česnekem, jsi nově uvězněn v chlebu natřeném česnekem. Mělo by to své výhody - prokousal by ses ven snáze než z klece. To bys ovšem nesměl být zabalen až po hlavu v prostěradle, které jsi také zapomněl proměnit a díky nedostatku místa se v tom chlebíčku jaksi... omotalo kolem jediné nepečené věci. Můžeš tedy spoléhat, že kolem půjde nějaký jedlík a vysvobodí tě. To by ale zase nesměl kousnout omylem do toho prostěradla v tom chlebu. Asi mu to chutnat opravdu nebude...
  KrálíčekSušenka: Tak to se povedlo. Kočce ten perník opravdu chutnal a začala žrát a žrát a žrát... Brzy je chaloupka, včetně klece, celá kaput. Když sis pak na sebe dala prostěradlo, povedlo se ti vyděsit i onu siluetu. Má to ale přece jen jeden háček. S Jëňyškem a Mäřěnkou se asi už nedomluvíš. Je straší to tvoje prostěradlo a tebe zase odpuzuje jejich zápach po česneku. A tak se vydáš na cestu sama s tou svojí kočkou. Šestý den vašeho bloudění po lese, kdy nevíte kudy kam, kočce přece jen už vyhládne. A tak se rozhodne dát si další chod. Teď se tedy ve zběsilém úprku snažíš najít východ z lesa pronásledována hladovou kočkou...

  Další otázku zas, prosím, někdo dejte a já potom třeba udělám vyhodnocení. Už fakt nemám nápady na otázky;-)

  Příspěvek z 16. srpna v 19:11.
  KrálíčekSušenka v něm napsala:

  Vezmu kočku, dám jí perníček (ale jen kousek, zbytek sním já!) zjistí že jí perníček chutná a sežere celou tu chalupu i s klecí. Mezitím na sebe hodím prostěradlo a vystraším tu siluetu a uteču. Jëňyškovi a Mäřěnce dám ten česnek aby zastrašili siluetu a oni mi za to ukáží cestu kudy jít domů.

  Prodleva 10 dní.
  Příspěvek z 6. srpna v 9:00.
  lékařský v něm napsal:

  Hogo tu do 13. srpna není, takže pokud někdo chce ještě odpovědět, má ještě dost času. B-)

  Prodleva 8 dní.
  Příspěvek z 29. července v 18:29.
  lékařský v něm napsal:

  Já si vezmu ten česnek a s jeho pomocí vykonám rituál. Rozprostřu prostěradlo, položím perníček do jeho středu a česnekem ten perníček rozdrtím. ]:-)
  Síla zemřelého perníčku se dostane do mého česneku a já s jeho pomocí proměním klec, Jëňyška, Mäřěnku a siluetu v chlebíčky natřené česnekem.
  Potom si sednu na česnek a odletím domů. :-3

  Příspěvek z 29. července v 16:59.
  VelkýBochník v něm napsal:

  Sním ten česnek, prostěradlo i perníček a pak ještě ty dva, jejichž jména jdou stěží vyslovit. Jako zákusek si dám tu kočku. Když to ta silueta uvidí, asi mě radši sama pustí, protože nechce potom sama obědvat někoho, kdo má v sobě Jëňyška a Mäřěnku (z jejichž samotných jmen se zvedá žaludek), perníček, česnek, prostěradlo a kočku;-)
  Pak jí zamávám a odkráčím si to do lesa. Myslím, že sám budu vypadat po tomhle „obědu“ jako strašidlo, takže si na mě nikdo další netroufne.

  Příspěvek z 28. července ve 13:51.
  Hogo v něm napsal:

  DALŠÍ OTÁZKA:
  Dostaneš se do lesa, o němž je pověst, že v něm straší. Máš s sebou batůžek, ve kterém je česnek, kočka, prostěradlo a perníček. Pak se za Tebou objeví jakási silueta, která začne mluvit prapodivným zvukem. Jsi uprostřed lesa, nevíš cestu ven a rozhodneš se jít za siluetou.
  Silueta Tě zavede do chaloupky, která je celá z perníku. Uvidíš tam dvě postavy – Jëňyška a Mäřěnku. Silueta Tě předá k nim a Ty jsi v kleci. Jak se dostaneš ven?

  Prodleva měsíc.
  Příspěvek z 25. června v 19:45.
  Maty09 v něm napsal:

  VYHODNOCENÍ:

  VelkýBochník: A tak jsi začal sundávat šprtům brejle, jenže ti za chvíli urvali ten klacek, no to víte, brýle jsou těžké... Pak jsi tedy zavolal do kočičího útulku... Tam řekli že tam musíš přijít a vyplnit 100 formulářů, no jo, objednal sis spoustu koček... Vylezeš tedy ven a začnou tě ostřelovat banánovými koláči, na čež jsi začal panikařit a útikat před psi, nakonec ztratili stopu a ty jsi zůstal v malé uličce kam se najednou dostal mlátící stroj... Ber to s nadhledem, aspoň budou mít lidi důvod nejít do chlébové ulice...;-D

  Prodleva 8 dní.
  Příspěvek z 17. června ve 13:53.
  VelkýBochník v něm napsal:

  Určitě máme doma nějakou dlouhou dřevěnou tyč. Najdu jí, přidělám na ní rybářský háček a začnu všem šprtům z té dálky sundavat brejličky. Bez brejlí jsou přeci úplně bezmocní;-) Pak zavolám do kočičího útulku, že bych si adoptoval pár koček. Když přivezou kočky, tak je všechny vypustím. Psi se rozběhnou za kočkama a všechny šprty bez brejliček rozeženou po celém městě:-)

  Příspěvek z 17. června ve 13:44.
  Maty09 v něm napsal:

  VYHODNOCENÍ:

  lékařský: Docela dobře to mohlo dopadnout, kdybys nezakázal stavební povolení, teď vidíš jak se celé město hroutí kvůli špatně postaveným domům, alespoň se můžeš pokochat rozzuřeným davem co nemají domovy, před tvojí skoro hotovou pizzerií, s motorovkami... Zbytek si můžeš domyslet sám.:-Q

  VelkýBochník: Měl jsi tam jednu chybičku, zapomněl jsi že důchodci neumí protestovat, takže jakmile se sejde spoustu důchodců před prakodrapem, všichni co staví ten mrakodrap si shora pomyslí že protestují za kaufland vedle, který chtějí zavřít... Důchodci se pak na tebe pěkně naštvali, že jsi jim neudělal pizzerii. Pěkně jsi se ponížil před kamarády,

  DALŠÍ OTÁZKA: Jste šikanátor na zdejší základní škole a jednou ráno se probudíte kvůli hluku venku, když vtom venku uvidíte davy dětí šprtů co mají cedule „Už se necháme mlátit a urážet!“, mají spoustu rozzuřených psů a různé mlátící přístroje a rychle se blíží k vašemu domu a domům ostatních šikanátorů. Váš úkol je jasný, přežít a porazit šprty.

  Příspěvek z 16. června v 11:53, upravený vzápětí.
  VelkýBochník v něm napsal:

  Namluvím všem okolním důchodcům, že jim mrakodrap bude stínit na zahrádku a tím pádem jim zahynou kytičky. Stavba bude zajisté hned přerušena (Protože kdo by si chtěl něco začínat s naštvanými důchodci bránícími své kytičky, že?;-D). Poté s důchodci (kteří rádi furt něco ze svých zahrádek cpou ostatním) uzavřu smlouvu, že veškeré ingredience na mou pizzu budou použité z jejich zahrádek a že po nich pojmenuju jednotlivé druhy pizzy (Rajčatová pizza alá Naděžda, Špenátová pizza alá Květa, Pizza se slepičími vajíčky Hubert, Okurková pizza Karel,...). S takovou politikou budu mít i tu pizzerii postavenou cobydup;-)

  Příspěvek z 15. června ve 22:23, upravený po 3 minutách.
  lékařský v něm napsal:

  Vydám zákon, který zakáže budování mrakodrapů, kvůli atmosférickým problémům, a v dalším zákoně si přidám právo, které mi přidělí ten pozemek pro libovolné účely.
  A jelikož ti dělníci, co měli stavět ten mrakodrap, nyní nemají práci, velkoryse jim nabídnu, že mi můžou vystavět aspoň pizzerii. O:-)
  A ještě si vydám zákon, že já stavební povolení nikdy nepotřebuji.

  Příspěvek z 15. června ve 22:12.
  Maty09 v něm napsal:

  Díky za uvítání.

  DALŠÍ OTÁZKA: Kamarádi vás vyhecovali abyste postavili pizzerii za 10 dní tady na tomhle pozemku, než jste ale začali s posezením, všimli jste si že na tom pozemku něco staví, mrakodrap. Vaším úkolem tedy je, přerušit stavbu, donutit město o povolení a stihnout postavit pizzerii. Můžete začít.:-D

  Příspěvek z 15. června ve 22:09.
  VelkýBochník v něm napsal:

  VYHODNOCENÍ:
  Maty09: Ono přece jen to vypouštění bazénu chvilku trvá. Jak jsi plánoval, je to překryté plachtou. Horší je, že tetička Eulálie zničehonic zakopne a prolétne tou plachtou. Ještě horší je, že tímto svým pádem nakonec ucpe odtok do kanalizace. Takže, chudáku ubohý, musíš povolat dělníky a rozbít celý bazén, abys z něj dostal tetičku Eulálii zaseklou v kanalizaci. Tak to za to fakt nestálo;-D
  MichP: S těmito slovy vyprovodíš tetičku zpět na ulici. Zanedlouho zase kdosi zazvoní. Když otevřeš, spatříš strýčka Richarda. Že prý je to s tetičkou Eulálií doma k nevydržení. Nemáš nic proti jeho návštěvě. Tedy do té doby, než zjistíš, že strýček Richard je schopen ti během pár minutek vyjíst celou lednici. Že prý je zvyklý jíst takhle rychle, aby mu, poněkud silnější, tetička Eulálie všechno nesnědla. Holt se mu ale ani tak tento týden nic nepodařilo z vlastní lednice ukořistit... Když tak o tom přemýšlíš, možná by ti bylo lépe s tetičkou Eulálií...

  Další otázka je v režii týpka s přezdívkou...
  ...Maty09okokok

  Tak, Maty, pusť se do toho a omlouvám se za své zpoždění...

  Příspěvek z 14. června ve 12:15, upravený po 25 minutách.
  VelkýBochník v něm napsal:

  Moji milí lidičkové
  No, vážím si toho, že máte furt o nástěnku takový zájem a slibuju, že se budu snažit to vyhodnocení udělat. Ale... s vyhodnocením čekají všichni další otázku a mně opravdu už došly nápady:-(
  Kdyby někdo měl nějakou dobrou otázku, AŤ MI DÁ VĚDĚT A PO DOMLUVĚ JÍ SEM NAPÍŠE!!! Nečekejte, prosím, všichni, že budu mít pořád nápady a že s tím pokaždé zvládnu něco udělat!!! Pokud se vám nástěnka tak líbí, zkuste to taky, ať se zas zvedne. Vždyť jsem to nabízel už tolikrát!!! Nejsem nenahraditelný a opravdu nemám nápady pokaždé;-)

  Ale to vyhodnocení udělám, nebo se o to aspoň budu snažit;-)

  P.S. V opravdu nejhorším případě se můžeme domluvit, že někdo dá otázku a já pak napíšu na ní to vyhodnocení, ale radši bych, aby to bylo oboje dílem toho samého člověka. Ale pokud by to fakt nešlo, tak...;-D

  Statistika…