Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Nástěnka o tom, jak blecha ovládla svět

  « Novější příspěvky
  Příspěvek z 13. června ve 22:28, upravený vzápětí.
  Viki_show v něm napsala:

  MichP: přidávám se:-D

  Sice teď nepíšu řešení těch otázek ale docela ráda to tu sledují...

  Příspěvek z 13. června ve 22:23.
  MichP v něm napsal:

  Od teď budu říkat velkému bochníkovi buchta dokud nenapíše vyhodnocení

  Prodleva 9 dní.
  Příspěvek z 4. června ve 13:51.
  MichP v něm napsal:

  Tetě řeknu že má zakázáno být u mě B-)

  Příspěvek z 4. června ve 13:38.
  Maty09 v něm napsal:

  Řeknu jí ať chvíli počká venku, bazén vypustím do kanalizace, překriji bazén plachtou a upevníme plachtu, pak ji pustím dál a budu říkat že je tam plachta protože je tam obří díra, a kdyby nějak odkryla plachtu, řeknu jí že jsem tam začal betonovat a že jsem to chtěl za měsíc dobetonovat a udělat tam posezení.

  Příspěvek z 3. června ve 22:27.
  VelkýBochník v něm napsal:

  VYHODNOCENÍ:
  lékařský: Jak tak zahrabáváš ten bochník chleba do sněhu, nevšimneš si, že se přímo nad tebou z kusu skály utrhl kus nějakého ledovce. Celkem na dlouho tě to zavalí, ale nakonec se dostaneš přece jen ven. Nemáš dokonce ani rozbitý ten foťák. Horší je to asi s chlebem. Kus onoho ledovce ti ho pomohl tak dobře zahrabat, že už ho nikdy nikdo nenašel. Jsi si jistý ještě jednou věcí. Narozdíl od výplaty, která se občas po tak dlouhé poštovní cestě jaksi ztratí, ti výpověď ze zaměstnání bude doručena úplně kamkoli.
  Maty09: Převlékl ses tedy za Yettiho. Náhle se odkudsi objeví tlupa kočovných Mongolů. Už dlouho nejedli a ta chlupatá opice (o které netuší, že je to pouze Maty09 v převleku) vypadá náramně výživně. Tvá poslední myšlenka před opékáním na rožni je, že už asi víš, kam a proč se poděli všichni Yettiové.
  MichP: Když šéf viděl tu tvojí fotku, osobně tě vykopl ze dveří. Omylel jsi totiž stáhl cosi, co pouze jako Yetti vypadalo. No, kdo si mohl myslet, že to individuum na fotce je právě šéfův ne příliš pohledný bratr. Asi to vskutku znamenalo výpověď...

  DALŠÍ OTÁZKA: Konečně jste dokončili a napustili ten nový bazén na vaší zahradě. Když tu náhle... zazvonil zvonek. A kdopak je to za dveřmi? Vaše teta Eulálie, známá také jako postrach koupališť. Prý se na pár dní zdrží, má totiž ve městě nějaké vyřizování. A proč je postrachem koupališť? Eulálie k smrti miluje koupel v bazénu, jenže je... ehm... trošku „prostorově výraznější“ (neboli tlustší) a jakmile skočí šipku do bazénu, je všechna voda pryč. Vaším úkolem je tedy držet jí dál od zcela nového bazénu. Radši ať ho ani nevidí. Jak si poradíte??? Zase prosím o vaše vtipné nápady;-)

  Prodleva 4 dny.
  Příspěvek z 30. května v 10:52.
  MichP v něm napsal:

  Stáhnu si nějakou fotku Yettiho z internetu a budu to vydávat jako svojí fotkuB-)

  Příspěvek z 30. května v 10:13.
  Maty09 v něm napsal:

  Postavím foťák, zmáčknu auto focení za 30 minut, udělám ze sebe Yettiho a mám krásnou fotku kterou mu ukážu a hotovo.O:-):->

  Příspěvek z 29. května ve 22:29.
  lékařský v něm napsal:

  Zahrabu do sněhu VelkéhoBochníka a pak budu dělat závěry, že Bochník je Yetti. O:-)

  Příspěvek z 29. května ve 22:18.
  VelkýBochník v něm napsal:

  VYHODNOCENÍ:
  Hogo: Kde se vzal, tu se vzal... Obelix. A přímo před tebou. Stoupnul si do silnice s rukama v bok a vystrčil břicho. Pro tebe sice dobrý airbag, kdežto ostatní řidiči, jedoucí za tebou, už to tolik neocenili. Následuje Třísk.....Břink...Třísk..Prásk..Beng.........Břink........Beng...Bong.........Křach!!! (ne každý dodržuje dobré rozestupy;-)). Má to něco do sebe, ale o auto jsi přišel. Když se na něj po té hromadné bouračce podíváš, napadne tě ale, že sice už nemáš auto, zato teď vlastníš tahací harmoniku a to se také hodí.
  Viki_show: Za jízdy se tedy vykloníš z okénka, abys připevnila padák. To by kolem tebe ale zrovna nesměl jet ten kamion, že???;-) No, ale aspoň se také podíváš někam dál do světa. Otázkou je, jestli si z toho ještě někdy budeš něco pamatovat.
  MichP: Spíše než účinná brzda je to účinné na smyk a následné „hodiny“. Ale nikoliv tobě, nýbrž těm, co jedou za tebou (ono v té rychlosti se to před sebe háže dost těžko;-)). Jak tak pořádně nedržíš ten volant, tak těsně po tom hodu skončíš ve svodidlech. Po tvém ročním pobytu v nemocnici tě ještě čeká neméně zajímavý pobyt ve věznici za způsobení hromadné nehody. Dokonce tam budeš i desetkrát déle než. No... není to fajn??? Asi tolik ne, my víme.
  topímsevdepresích: Jak tak ta pomalá odtahovka vjede doprostřed dálnice, má najednou mnohem více práce, než jen to jedno auto. Včetně odtažení sebe sama. Na tebe se už i tak nějak... zapomene:-|
  Magda8: Na popsání této situace si půjčím slova Hrocha Pepíčka. Na silnici jsou teď roztomilé kousky koťátek smíchané s méně roztomilými kousky plastové zábrany. Přece jen dálnice je o trošku rychlejší, že???:-| Jo... málem bych zapomněl: Pak jsou tam ještě méně roztomilé kousky odtahovky a celkem roztomilé kousky tvého auta s řidičem. Přece jen tomu ty brzdy moc nefungovaly;-D
  Maty09: Dupnul jsi pořádně na plyn a pokusil ses skočit na ten most. Horší ale je, žes ho přeletěl. Když pak pro tvé auto přijede odtahovka (krátce poté, co tvé auto konečně najdou k koruně stromu), jako naschvál jede zrovna po tom mostě s hřebíky. Ironie života, že???;-D

  DALŠÍ OTÁZKA: Být novinářem je tedy fakt náročné. A doopravdy vám za vaší poslední sbírku patálií hrozí vyhazov. Ředitel místních novin vám s ironickým úsměvem říká, že od toho vám pomůže možná leda tak fotka sněžného muže Yettiho. Neberete to ale jako pouhý pokus o vtip, jde vám teď už o všechno. Urychleně se zapakujete a vyrazíte do Himalájí tuto fotku pořídit. Šéf vám na to dává pouhý týden. Jak si poradíte, abyste nebyli vyhozeni??? Prosím zase o vtipné nápady;-)

  Prodleva 2 dny.
  Příspěvek z 28. května v 7:04, upravený po 3 minutách.
  Maty09 v něm napsal:

  Á hele, na dálnici je most přes normální prázdnou cestu s hřebíky na povrchu, skočím na ni, pustím nohu s plynu a pak to zastaví.:->

  Příspěvek z 28. května v 7:02, upravený po 12 minutách.
  Magda8 v něm napsala:

  Zavolám hromadu koťátek, která se budou mazlit na silnici (taktika z filmu Hledá se Dory... Nebo Nemo? Tam to bylo s vydrami), před koťata postavím průhlednou zábranu. Jakmile je řidiči uvidí, zastaví, protože koťata budou hrozně roztomilá, a kdyby někdo nezastavil, všimne si té zábrany že superpevného plastu, a stejně zastaví. A já v klidu sundám nohu z plynu, vystoupím a zavolám odtahovkuB-)

  Příspěvek z 27. května ve 23:15.
  topímsevdepresích v něm napsal:

  Auto s nefungujícími brzdami je nanic tak bych zavolal odtahovku :-3O:-)

  Příspěvek z 27. května ve 22:52.
  MichP v něm napsal:

  Hodím na silnici slaninu s vajíčkem, účinná brzda B-)

  Příspěvek z 27. května ve 22:34.
  Viki_show v něm napsala:

  Kde že jsem měla ten padák? Přivážu ho na auto a zastavují, je tak velký že všechny auta která do něj narazí zezadu v něm uvíznou. A co ze předu? Provoz je naštěstí jednosměrný.

  Příspěvek z 27. května ve 22:24.
  Hogo v něm napsal:

  Zavolám Obelixe, který dojde na tu dálnici a zastaví moje auto, já pak vyskočím a uteču! B-)

  Příspěvek z 27. května ve 22:22, upravený po 6 minutách.
  VelkýBochník v něm napsal:

  „V limbu“ znamená být dočista omráčen, nejlépe to vystihují komiksy, kde nad někým „v limbu“ krouží hvězdičky, nebo ptáčci a on sám má totálně omráčenej výraz:-D

  Příspěvek z 27. května ve 22:20.
  Viki_show v něm napsala:

  Co to je limbo?

  Příspěvek z 27. května ve 22:07.
  VelkýBochník v něm napsal:

  Po dlouhé době bez nápadů zas jedno
  VYHODNOCENÍ:
  lékařský: Ano... do zavíračky to skutečně bylo. Ale trochu jinak, než by sis představoval. Vzhledem k tomu, že v Kauflandu při tvém utajovaném pobytu začaly mizet některé potraviny (I lékařský přeci potřebuje nějak přežít, že?;-D), musela ochranka začít o to pilněji hledat toho zloděje. Pak se konala zavíračka. Teď tedy sedíš nikoliv schován za basou piv, ale přímo v base a přemýšlíš, žes tou zavíračkou asi myslel něco trošku jiného.
  Viki_show: Jak si tak užíváš to „rozluštění světové záhady“, omylem tě také kdosi trefí rajčetem. A to dost tvrdě. Rázem jsi v limbu a zdá se ti o událostech onoho roku 2013.
  Maty09: Jojo... ta facka, kterou jsi „obdařil“ jednoho z přítomných, skutečně nebyla dána Chuckovi. Měl bys ale vědět, že i samotný Chuck Norris má bratra. Ale nenapadlo tě samozřejmě kouknout se napřed na jeho fotku, než jsi vtrhl do toho baru. Nicméně tento Aaron Norris, kterému jsi tedy jednu vrazil, má také černý pásek v karate. Když tak o tom přemýšlíš po probuzení ze čtyřletého kómatu, možná to nebyl ten nejlepší nápad.

  DALŠÍ OTÁZKA: Řítíte se po dálnici rychlostí 150 km/h a najednou zjistíte, že vám přestaly fungovat brzdy. Sjezd z dálnice není nikde na dohled a zpomalovat sundáním nohy z plynu moc nemůžete, protože by vás mohli „smést“ řidiči jedoucí za vámi. Stav benzínu v nádrži ale také není už zrovna ideální. Jak si poradíte??? Zase po dlouhé době prosím o vaše vtipné nápady;-)

  Prodleva 5 dní.
  Příspěvek z 23. května v 9:16.
  Maty09 v něm napsal:

  No a, já to dám taky.:-D (vleze do nonstop baru a vyvolá rvačku tím že dá facku nejsilnějšímu chlapovi v hospodě (kromě Chucka) a schová se za jednoho chlapa, potom se schovám za pult, rvačka tak přeroste že hospoda bouchne a samozřejmě že ji zavřou)B-) Jo to bude Chuck koukat.B-)

  Prodleva 3 dny.
  Příspěvek z 19. května ve 22:45, upravený vzápětí.
  Viki_show v něm napsala:

  Pche?! To je prý taaak těžký jo...B-)
  Všem vysvětlím záhadu. Chuck přece zůstal v nonstop obchodě který zavírali kvůli karanténě... A to není vůbec těžký.. (datum roku 2013 k tomu padělal! :-o

  Příspěvek z 19. května ve 22:30.
  lékařský v něm napsal:

  Já jsem vydržel v nonstop otevřeném Kauflandu do zavíračky. B-)

  Příspěvek z 19. května ve 22:23, upravený po 5 minutách.
  VelkýBochník v něm napsal:

  VYHODNOCENÍ:
  Killercow: Schovat je pod postel byla ta největší chyba, co jsi mohla udělat. Ale díky tomu alespoň víš, že i prezident si občas hraje jako malé dítě. Měl tam totiž na podobnou situaci připraveny vlastní „jednotky“, takže rychle celé povstání potlačil. Nyní již sedíš zavřená v žaláři;-D

  DALŠÍ OTÁZKA: A tou je zas pro změnu Duel s Chuckem: Chuck Norris vydržel v nonstop baru…
  Takže zase: Jak Chucka trumfnete??? Chci zase vtipné nápady;-)

  Prodleva 2 dny.
  Příspěvek z 17. května ve 22:08.
  Killercow v něm napsala:

  Já je schovám pod postel a tam toho prezidenta zbombardujuuko

  Příspěvek z 17. května ve 22:07.
  VelkýBochník v něm napsal:

  VYHODNOCENÍ:
  lékařský: Děláš gumou jeden tah vedle druhého tam, kde tušíš černou díru. Když je práce tak nějak hotová, vlezeš zpátky do rakety a letíš směr - Země. Jakmile ale přistaneš (a ještě se na Zemi ani pořádně neohřeješ), už ti dávají novou misi - prý máš za úkol zjistit, co je zač ta bílá skvrna jakoby od gumy na místě předpokládané černé díry. Těžký život astronauta;-D
  Maty09: Tou trubkou jsi skutečně prolezl... Ale někam kdovíkam. Nikdo už tě nikdy nenašel. Tak končí příběh slavného astronauta.

  DALŠÍ OTÁZKA: Už dlouho plánujete vojenský převrat ve své zemi. Máte i celkem početnou armádu , se kterou máte v plánu napochodovat přímo k sídlu prezidenta a... svrhnout ho. Jediný, kdo vám kazí radost, je
  Takže... jak si poradíte s tím, co máte??? Zase prosím o vtipné nápady;-)

  Prodleva 3 dny.
  Příspěvek z 15. května v 7:21.
  Maty09 v něm napsal:

  Z lodi do řídícího střediska jsem natáhl trubku tlustou tak abych prošel a dlouhou až do černé díry, raketa odstartuje že Země, vletím do černé díry v raketě a potom i s výsledky polezu trubkou zpátky na Zem.

  Příspěvek z 14. května ve 22:26.
  lékařský v něm napsal:

  Černou díru vygumuju obyčejnou gumou a pak budu říkat, že si nemají vymýšlet nesmysly, že nic takového není. B-)

  Příspěvek z 14. května ve 22:20.
  VelkýBochník v něm napsal:

  VYHODNOCENÍ:
  Killercow: Jak jsi řekla, tak jsi i udělala. Jenže ti jaksi nedošlo, že tím zároveň přijdeš i o ten svůj nádherný výtvor. Když potom hrad po tornádu zase „vybalíš“, marně hledáš, které zrnko písku bylo ve věži a které v cimbuří. Mezitím je - k tvému zděšení - vyhlášen jiný vítěz, zatímco ty se, zrnko po zrnku, snažíš dát dohromady zase svůj hrádeček. Skoda, že sis ta jednotlivá zrnka písku neoznačila předem:-D
  lékařský: Je to s podivem, ale ta karta z Prší skutečně zafungovala. Ale naneštěstí trošku jinak, než sis představoval. Jakmile jsi vytáhl kartu z Prší, tak se spustil dokonalý „slejvák“. Co z tvého hradu nezničil on, to dokonalo následně tornádo. Navíc i musíš utéct před zuřivými spoluúčastníky soutěže, kteří ti chtějí tyto karty zničit.
  Maty09: Než jsi přišel na to, jak tento bagr zprovoznit (Protože evidentně nemáš klíčky od zapalování, že?;-D), můžeš zavolat, že ten bagr není „támhle“ ale „tady“. O to se postaralo tornádo. Vlastně ho také tak nějak „spojilo dohromady“ s tvým hradem. Ale opačně, než jsi měl v plánu. Není totiž hrad v bagru, ale bagr v hradu. Tedy spíše v tom, co po hradu zbylo.

  DALŠÍ OTÁZKA: Z Černé díry se prý ještě nikdy nic nevrátilo. I tak vás, jakožto skušené astronauty, poslali vypátrat, co ta Černá díra skrývá. Prý máte přivézt výsledky zpět na Zem. Téměř nemožné. Jak si tedy poradíte??? Prosím zase o vaše vtipné nápady;-)

  Prodleva 3 dny.
  Příspěvek z 12. května v 7:03.
  Maty09 v něm napsal:

  Hele, támhle je bagr, odvezu hrad z písku někam na konec pláže, dostavím hrad a pak se vrátím to vyhrát. ]:-)

  Příspěvek z 11. května ve 22:29.
  lékařský v něm napsal:

  Hodím takovou tu kartu z Prší, která ruší danému hráči tah a hodím ji na to tornádo. Takže to tornádo bude celé kolo stát a my dostavíme hrady a vyhlásíme vítěze (mě).O:-)

  Příspěvek z 11. května ve 22:03.
  Killercow v něm napsala:

  Zabalím to do igelitky z Kaufu a je vystaránoB-)

  Statistika…